עבור אל תוכן

רוצה להכנס לתחום ההייטק

• אנא התחבר בכדי להגיב
24 תגובות לנושא זה

Eitan

Eitan
  •  חברים בכירים
  • 841 הודעות
    • מונה תודות: 42 תודות
23
רגיל

צפה בהודעהLady.R, ב-28.02.2015 - 11:34 AM, אמר:

אתה רוצה לשמוע תשובה דיפלומטית\יפה כמו שהחברים שלי נותנים לך פה, או שאתה רוצה תשובה בגובה העניים?
כי אם אתה רוצה תשובה בגובה העניים אני אגיד לך שאתה מבזבז לך את הזמן ואת הכסף, אף אחד לא יסתכל עליך בלי תואר ותתפלא שהיום צריך אפילו שני תארים וגם ניסיון.
עזוב אותך מכל הקורסים למיניהם ולך תלמד הנדסת תוכנה ותתמקד בתחום הסייבר.
אחרת אתה תמצא את עצמך עובד כטכנאי מחשבים עם משכורת מינימום ואת כל התהודות שעליהן בזבזת כסף ישכבו אצלך באלבום תמונות.

אני לא אומרת לך את כל זה מתוך זלזול, או על מנת לייאש,  אני אומרת לך-זאת המציאות היום!

בהצלחה!

לאחר ביקורי ביום פתוח במכללת עזריאלי בירושלים להנדסת תוכנה, הבנתי שזה לא אני.
אני מודע למיגבלות שלי ואני יודע ש5+ יחידות מתמטיקה + פיזיקה יהיו לי דבר מאד קשה להצלחה.
תואר בהנדסת תוכנה אני כנראה אצטרך לוותר..
האם יש תואר אחר בתחום שיקנה לי הקפצה בחיי?

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 819 הודעות
    • מונה תודות: 87 תודות
96
טוב מאוד
תראה, כל תואר טכנולוגי הוא קשה (ברמה כזו או אחרת)
אתה יכול ללכת בדרך אחרת תתחיל עם קורסים ותתחיל בתפקידים פשוטים ותתקדם משם
אתה תמיד תוכל בעתיד לעשות איזה תואר סתמי רק כדי שיהיה לך תואר ואז תוכל להתקדם לדרגות ניהול גבוהות יותר ששם בדר"כ רוצים שיהיה לך איזשהו תואר

iamisraeli

iamisraeli
  •  חברים רשומים
  • 14 הודעות
    • מונה תודות: 9 תודות
10
רגיל
בגדול אם יש לך פסיכומטרי נורמלי ובגרות אין בשביל מה לעשות קורסים כי זה רק בזבוז זמן...
כמובן שאני לא מזלזל בקורסים יש אנשים שעושים את הקורסים האלה ומוצאים אחלה עבודות ויש אנשים שגם בלי קורסים רק עם ידע אישי מוצאים עבודות מטורפות ומקבלים בחודש יותר ממה שאקבל אולי כל חיי אבל אתן לך דוגמא: "טכנאיי PC" פעם הם היו מקבלים משכורות יפות והקורס היה קורס שווה היום טכנאי PC מקבל משכורת מינימום כי כל ילד יודע להרכיב ולפרק מחשב ולהתעסק עם התוכנה שלו ולהתקין מערכת הפעלה ודרייברים תראה את הרשתות מחשבים הגדולות KSP, IVORY וכ' משלמות משכורות מינימום והפכו את המקצוע לזנות ורוב העובדים שלהם הם חיילים משוחררים שמוכנים לעבוד הרבה בעבור מעט כסף.
כנ"ל עבודות כגון HELPDESK, מנהל רשת אני באופן אישי מכיר הרבה אנשים שעובדים בתחומים האלה ללא שום קורסים וללא שום השכלה, הם התחילו בזה נטו בגלל חברים שעבדו שם והמליצו עליהם (וגם לחברים אין שום קורסים, אולי קצת ניסיון מהצבא) שגם ככה לא שימושי...

באופן אני שאני ממליץ לך שתלמד הנדסת תוכנה, מדעי המחשב, הנדסת אלקטרוניקה, פיזיקה וכ' אלה מקצועות שיכניסו אותך לשוק ההיי טק עם משכורות יפות התחלתיות של 15 אלף שקל בסיום הלימודים וכמובן שזה תלוי בחברה ובתפקיד...
את הניסיון שלך תוכל להתחיל לצבור כבר מהשנה השניה שלך בתור סטודנט, יש הרבה חברות שמחפשות סטודנטים מה שנקרא כוח עבודה זול ומביאות לך הכשרה על הדרך וניסיון...

אני אישית עובד באינטל, אני סטודסנט בטכניון (חיפה) שנה רביעית ומקבל 75 שקל לשעה וכבר מהיום הראשון שהתחלתי שם. כמובן שכבר יש לי ניסיון של שנתיים בחברה גדולה וכשאסיים את התואר כל הדלתות יפתחו בפניי ואפילו האופציה של הישארות בחברה עצמה וקבלת תפקיד חדש עם משכורות גבוהה הרבה יותר בהתאם להשכלה שלי וליכולות.

אל תתפשר אם אתה מסוגל ליותר.

Lady.R

Lady.R
  •  חברים בכירים
  • 436 הודעות
    • מונה תודות: 67 תודות
61
טוב
לאור כל מה שציינת, אז אולי כדאי שתוציא גם הסמכות של סיסקו.
וכמה הסמכות של מיקרוסופט.
רק תוודא שאתה יודע היטב את מה שלמדת ושאתה יודע גם לענות על שאלות שישאלו אותך בראיון עבודה.
לא יותר מדי קורסים כי אחרת, "מרוב עצים לא תראה את היער" וליהפך

קבלת באשכול הזה אחלה עצות מכולם, בחר במה שמתאים לך ופעל על פיהם.
תעדכן אותנו בעתיד איך הלך :)  

בהצלחה!

Eitan

Eitan
  •  חברים בכירים
  • 841 הודעות
    • מונה תודות: 42 תודות
23
רגיל
תודה רבה לכולם!

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: שאלה

0 משתמשים קוראים נושא זה