עבור אל תוכן

בעיה למעריצי Game Of Thrones? • אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

#1
 Muzic

Muzic
 •  מפקחים
 • 601 הודעות
  • מונה תודות: 151 תודות
98
טוב מאוד

תמונה שפורסמה

רשת HBO מתכוננת להעלות את העונה החמישית של Game Of Thrones ב 12 באפריל, אבל עתיד הסדרה לוט בערפל, לפחות בכל מה שקשור לסיפור. רשת HBO כבר חידשה את הסדרה לעונה שישית וכבר בחודש אוקטובר 2014 דווח שכוכבי הסדרה חידשו את החוזים שלהם עד לעונה 7, אך לפני מספר ימים דיווח "הגארדיאן" שאין תוכניות לפרסם את הספר השישי של ג'ורג' אר אר מרטין בסדרה A Song Of Fire And Ice בשנת 2015. להלן דברי המוציאה לאור של מרטין, ג'יין ג'ונסון מ"הארפר-קולינס":


"אין לי מידע על הוצאה לאור (של הספר). מדובר בספרים מורכבים בצורה יוצאת דופן ודרושים כמות עצומה של ריכוז בכדי לכתוב אותם. המעריצים צריכים להעריך את העובדה שאורך כל ספר שווה ערך לשני ספרים רגילים על ידי סופרים אחרים".


מרטין פרסם את הספר האחרון בסדרה,  A Dance With Dragons, בשנת 2011, אך מפרסם השלמות לספרי המקדימים שלו, The Hedge Knight, The Sworn Sword ו The Mystery Knight, אשר אמורים לראות אור בחודש אוקטובר 2015. הסיפורים אמורים להתרחש כמעט 100 שנה לפני אירועי Game Of Thrones, כאשר בני משפחת טארגריין עדיין החזיקו בשלטון. אולם, בשעה שאנו עדיין ממתינים לספר השישי, הסדרה של רשת HBO עומדת להגיע לנקודה בה מסתיים הספר החמישי.


העונה החמישית מבוססת בחלקה הגדול על הספר הרביעי,  A Feast Of Crows, וחלקים מהספר החמישי. הספר השלישי,   A Storm Of Swords היה כל כך עבה ומורכב כך שהמפיקים פיצלו אותו לשניים, אך עתה, מבלי שיהיו תכנונים לפרסם בעתיד הקרוב את הספר השישי, עדיין לא ברור כיצד זה ישפיע על עתיד הסדרה. אפשר היה לראות עדות ראשונית לבעיה כאשר דמותו של בראן סטארק לא תופיע בעונה החמישית, משום שבסדרה כבר הגיעו לנקודה שבה הדמות שלו נמצאת בספר החמישי.


ההפקה של העונה השישית תחל בסתיו 2015 והיא עתידה להיות משודרת באביב 2016, כאשר העונה השביעית והאחרונה אמורה לעלות כנראה בשנת 2017. כמובן, אפילו אם הספר השישי של ג'ורג' אר אר מרטין ישוחרר במהלך תחילת שנת 2016, עדיין לא ברור מתי הספר השביעי והאחרון יפורסם. שני הספרים האחרונים של מרטין אמורים להכיל בין 800 ל 1100 עמודים כל אחד ובקצב שמרטין כותב בעת האחרונה, קשה לנחש מתי הספרים הללו יזכו לראות אור יום.


ב"וושינגטון פוסט" חזו שג'ורג' אר אר מרטין לא ישחרר את הספר האחרון לפני שנת 2023, או כשש שנים לאחר שסדרת הטלוויזיה תגיע לסיומה (בקצב הנוכחי). בעיה רצינית עבור המעריצים. מה יהיה ? שמישהו יגיד לג'ורג' להתחיל להזדרז, לא?


קרדיט ל-D1D1.


נערך על-ידי Muzic, 08.02.2015 - 14:24 PM.


קיבל תודות על-ידי 2 משתמשים:

#2
 DTR-iL

DTR-iL

  Out Of Service! ;)

 •  צוות לשעבר
 • 828 הודעות
  • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה
אני לא רואה בזה בעיה,
הם יכולים לעשות כמו שעשו בספרטקוס העונה השנייה gods of the arena, השלמה ואז להמשיך,
רק שבספרטקוס הבעיה לא הייתה בעלילה, אלא בשחקן הראשי של העונה הראשונה אנדי וייטפילד שאובחן כחולה סרטן.
(שלאחר מכן נפטר ממנו זכרונו לברכה).

הם יכולים לסיים את העונה הנוכחית בעזרת הכותב לאחר מכן לעשות עונת השלמה
ובזמן הזה הוא יוכל להמשיך לכתוב את החומר של העונות הבאות.

ג'ורג' תזדרז מאדא פאקא :|
תודה על העדכון!

#3
 Richi

Richi
 •  חברים בכירים
 • 377 הודעות
  • מונה תודות: 175 תודות
101
מעולה
לדעתי הם כבר חושבים על פתרון אלגנטי ,
יכול  להיות באמת כמו שכתב DTR-iL או משהו יצירתי דומה.
תודה לך על העידכון.


תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: פרסום

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים