עבור אל תוכן

תשתית אינטרנט להשכרה ?

• אנא התחבר בכדי להגיב
6 תגובות לנושא זה

Freshy

Freshy
  •  חברים רשומים
  • 2 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
יש לי תשתית של hotnet ואני בכלל לא מרוצה הם על הפנים.
שמעתי על אפשרות להשכיר תשתית מחוץ לארץ כמו 1000 מגה וכזה, ולשלם חודשי את התשלום.
אשכרה אינטרנט מהיר מאוד כמו בחוץ לארץ רק שיהיה לי ככה :)
פעם הכרתי מישהו שהיה לו את זה, לא סידבוקס אלא אינטרנט שגם ככה היה מהיר

מה אומרים על זה ?
מכירים, יש לכם מה להציע ?

DoctorWho

DoctorWho
  •  חברים רשומים
  • 671 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
125
מעולה
ואיך בדיוק אתה תתחבר אל אותה תשתית מחו"ל?

Freshy

Freshy
  •  חברים רשומים
  • 2 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל

צפה בהודעהDoctorWho, ב-07.02.2015 - 21:00 PM, אמר:

ואיך בדיוק אתה תתחבר אל אותה תשתית מחו"ל?

זהו שגם אני לא הבנתי, שמעתי על זה...

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה
אתם אולי מדברים על זה,
אבל אני לא הכי מתמצא...
http://www.unlimited...icecategory=isp
אם תמצאו תשובות אשמח אם תעדכנו פה בפירוט על העניין...

t0x1c

t0x1c
  •  חברים רשומים
  • 24 הודעות
    • מונה תודות: 4 תודות
2
רגיל
אין דבר כזה. תשתית זה הכבלים שעוברים מתחת לאדמה מהספק עד הבית שלך. אתה לא רוצה לעשות איתם סיבוב דרך חו"ל

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2318 הודעות
    • מונה תודות: 441 תודות
324
מעולה
1.מה שאתה מדבר עליו הוא שרת פרטי, זה יותר מתאים למשימות ניהול בפס רחב מאוד 10GBIT/S או חוות רנדור עם כח עיבוד עצום
למשתמש הביתי זה לא מתאים. אתה תוגבל עי התשתית הביתית בכל מקרה עי הגישה לשרת אם זה FTP או תוכנה דמוית TeamViewer.
2.יש לך בקרוב מאוד את החברות החדשות, יש רפורמה בתחום האינטרנט במרץ וכל החברות יציעו חבילות מבוססות תשתית+ספק במחיר אחד
3.בנוסף בתאריך עתידי לא ידוע תגיע התשתית של UNLIMITED לכל הארץ והיא מתיימרת לספק 100 מגה סימטרי או פס רחב של 1GBIT/S
4.הוטנט זה לא תשתית, זה ספק. כנראה שאתה על תשתית הוט אם יש לך טריפל או חוזה אחד. תעבור לבזק ותשאר עם הספק הוטנט ואם לא יהיה שיפור תחליף גם ספק לנטוויז'ן / בזק בינלאומי

נערך על-ידי iSolt, 08.02.2015 - 18:52 PM.

TheShark

TheShark
  •  חברים רשומים
  • 480 הודעות
    • מונה תודות: 57 תודות
50
טוב

צפה בהודעהiSolt, ב-08.02.2015 - 18:49 PM, אמר:

1.מה שאתה מדבר עליו הוא שרת פרטי, זה יותר מתאים למשימות ניהול בפס רחב מאוד 10GBIT/S או חוות רנדור עם כח עיבוד עצום
למשתמש הביתי זה לא מתאים. אתה תוגבל עי התשתית הביתית בכל מקרה עי הגישה לשרת אם זה FTP או תוכנה דמוית TeamViewer.
2.יש לך בקרוב מאוד את החברות החדשות, יש רפורמה בתחום האינטרנט במרץ וכל החברות יציעו חבילות מבוססות תשתית+ספק במחיר אחד
3.בנוסף בתאריך עתידי לא ידוע תגיע התשתית של UNLIMITED לכל הארץ והיא מתיימרת לספק 100 מגה סימטרי או פס רחב של 1GBIT/S
4.הוטנט זה לא תשתית, זה ספק. כנראה שאתה על תשתית הוט אם יש לך טריפל או חוזה אחד. תעבור לבזק ותשאר עם הספק הוטנט ואם לא יהיה שיפור תחליף גם ספק לנטוויז'ן / בזק בינלאומי

לפי מה שאני קראתי הפרויקט הזה עשה הרבה רעש אבל בפועל חברת חשמל דיי חוסמת את זה הם לא ממהרים לשום מקום

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים