עבור אל תוכן

פיצ'רים שהייתם רוצים לראות במערכת טראקר.

• אנא התחבר בכדי להגיב
23 תגובות לנושא זה

Nighthawk

Nighthawk
  •  חברים רשומים
  • 30 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
5
רגיל
לאחרונה עלה לי הוייב לכתוב משהו שקשור לתחום הסצינה.

כרגע מתלבט בין כמה דברים, ואחד מהם הוא כתיבת BitTorrent Tracker.
אם אקח את הפרוייקט הזה, אז יש כמה נושאים שאצטרך לחקור ולהחליט.
האם לשפר קוד קיים, או שמא לכתוב אחד מאפס, לכל אחד יתרונותיו וחסרונותיו.
המטרה היא לכתוב קוד, לא להריץ טראקר, שכן בסיום במהלך או בסוף התהליך הקוד יהיה OpenSource ופתוח לכולם.

מה שכן רציתי לשמוע ממכם הוא הצעה לפיצ'רים שראיתם בכל מיני ביטורנט טראקרס והייתם שמחים לראות.
בין הרעיונות:
1. Upload Multipliers (Per torrent, per user, per torrent-user, per user rank^, general)
2. Download Multipliers (Same options as upload.
2. Freeleech
3. Hit and Run
3. Reseeding system^
4. Statistics

^ התחשבות בתכנון המערכת והאם יהיה נכון להכניס אפשרות שזאת.

נא הרגישו חופשיים להציע ולהתדיין, מה שכן עם כל הצעה נא לפרט על הפיצ'ר המוצע.

תודה.

קיבל תודות על-ידי 2 משתמשים:

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה
אני מוריד בפניך את הכובע!
OpenSource, זה משהו בקנה מידה עולמי. כל הכבוד על היוזמה!
הצעתי חלק קטן בעבר בפורום מצומצם יותר.
תרשה לי להיסחף ולזרוק הכל באוויר... תסנן לפי מה שנראה לך :) מקווה שזה יעזור אפילו בטיפונת.

1. טראקר מבוסס זמן, מה שאומר שכל עוד אתה עושה סיד לטורנט, המונה של הזמן שלך עולה,
כל עוד אתה לא משתף, המונה סופר לאחור, אפשר לשלב הכל בזה, סחר בזמן שיתוף, קניית פריליץ' בזמן שיתוף,
האפשרויות אינסופיות בזמן, לVIP אפשר להקפיא את הזמן לכל תקופת הVIP.
בעצם הכל מבוסס על זמן, תראה את הסרט "עולם הזמן" \ "In Time" אחלה סרט משם בעצם עלה הרעיון.
אפשר פשוט לפתח את האפשרות הזאת לצד הקיים של השימוש בג'יגות. פשוט זמן נראה לי כולא את האנשים יותר בתוך האתר ויכול לשמור אף על יותר פעילות מצד המשתמשים. לא יודע עד כמה זה ישים וכמה משאבי מערכת זה יצריך.

2. אם כבר אתה עובד על משהו שהוא open source, אז זה מודלורי בדומה למערכות CMS אחרות, לא?
שאפשר יהיה לפתח כל מיני תוספות נפרדות ולהתקין אותן בשניה? את 2 אני אנצל רק כדי לשאול את השאלות האלה מתוך חוסר הבנה בעניין.

3. אולי פי'צר שמבדיל בין התוכן השונה באתר, למשל מבנה שונה של סרטים וסדרות מתוכנות, אולי עיצוב כוורת לקטגוריית פורנו שמכילה בתוכה עוד תת-קטגוריות. אולי עיצוב כוורת לכל התת-קטגוריות של כל קטגוריה ראשית.

4. עד עכשיו היו דברים כמו פריליץ' + העלאה כפולה או העלאה פי 3, אם יהיו יותר דרגות משתמש זה ייתן לאנשים יותר למה לשאוף...
ובהתאם אני חושב שאפשר להוסיף גם העלאה פי 4 (כמה מצחיק שזה נשמע) צריך לצ'פר משתמשים תורמים ומשקיענים.

5. פורום ויאייפי עם אפשרויות שנפתחות רק עבורם, אתה כבר יודע שלא משנה כמה תתרום ברגע שנפתח לך פורום VIP, זה הפורום הכי מת בטראקר.
אז אולי מערכת אתגרים ייעודית לVIP שייתן להם אפשרות לקבל בונוסים כמו הארכת הVIP, לוטו VIP, משחקי דפדפן שנפתחים רק עבורם.

6. פיתוח משחק טריוויה בסגנון מי רוצה להיות מיליונר או סתם טריוויה שמחכה לתשובה הנכונה בדומה לבןט טריוויה ב-IRC.
אמור להיות פרוייקט קליל הטריוויה, רק החלק של הוספת השאלות\תשובות יכול להיות קצת סיוט, אבל אנחנו מדברים רק על מערכת מתפקדת.
פחות על התוכן. נכון?

7. אפשר לעשות גם מערכת מדליות, בדומה למספר טראקרים מבוססי גאזל, כל יעד שאתה מגיע אליו, האתר פותח לך מדליה או גביע.
כמו בBTN.

8. מערכת למעקב אחרי סדרות, המשתמש ממלא בטבלה את רשימת הסדרות שלו, בעברית ובאנגלית,
ברגע שמשתחרר בטראקר פרק מסויים או עונה של הסדרות שלו הוא יקבל אימייל שיעדכן אותו.

9. מערכת הזמנות משולבת, בדרך כלל אפשר להזמין בנאדם אחד כל פעם, אפשר להרחיב את זה ליותר, לפעמים זה חוסך זמן,
והאנשים כבר יותר מודעים היום לסיכון שבהזמנת רמאים וחלאות מהסוג הזה. מה גם שאזהרה תמיד מופיע בדף ההזמנה.

10. חשבתי פעם על דבר כזה שנקרא "אצל מי הכדור", או "תפוח אדמה חם" המטרה של משחק כזה היא להשאיר את המשתמשים הפעילים ערים,
זאת פונקציה שאפשר להפעיל מידי פעם לשעה-שעתיים, מה שקורה זה שהכדור עובר אלייך למשל ואז אתה בוחר למי מהמשתמשים הפעילים אתה מעביר
את הכדור, ה-5 משתמשים האחרונים שנגעו בכדור יזכו בפרס, פריליץ'\הזמנה\העלאה... לא חסרות אפשרויות.
אפשר באותו התחום להוסיף משהו (ותסלחו לי על השפה) בדומה ל"סיגריה זונה" שהאחרון שנשאר אצלו הכדור\סיגריה\תפו"א מפסיד ג'יגות.
זה גם עוזר למשתמשים באתר לדעתי להיות אופטימיים להכיר את הצוות\חברי האתר.
אבל המשחקים הם חלק מינורי.

11. אפשרות להפעיל קישור מגנט (באתר פרטי). זה יכול לסייע למי שמגבה את הטורנטים באתרים כמו הייב או מערכות ענן דומות.

12. מערכת פורומים מובנית, לפחות משהו בסיסי שאפשר לשלוט על RTL-LTR וכו', הכי בסיסי ופשוט שקיים.

13. מערכת דירוג העלאות, דירוג משתמשים, דירוג טורנטים, תודות בדף הטורנט, אפשרות לתת תודה בדף המשתמש של המעלה.
אפשרות להעלות כאנונימי. סחר בין משתמשים בנקודות האתר. היט אנד ראן כמו שכתבת, בדומה למערכת של IPT היא פצצה.

14. מערכת בקשות שמתבססת על המשתמשים, יצא לך לשחק פעם MafiaWars? אתה יכול להוציא חוזה על שחקן אחר, אתה שם פרס על הראש
שלו ומי שממלא את זה ומצליח לחסל אותו - מקבל את הפרס של הנקודות שאותו שם המבקש. אותו דבר מערכת הבקשות, כמובן שאפשר להפעיל את זה
מדרגת משתמש מסויימת ברגע שאנשים יגיעו אלייה הם יוכלו למלא בקשות ועל הדרך להרוויח את הבונוס שלהם.
כמובן שאפשר לעשות גם טופס קליל כזה שבו הם ממלאים את שם התוכן הרצוי ואופציה להוסיף הערה מתחת אם זה משחק שיצא לו קראק פיקס וכו' והם רוצים את ההפצה הזאת והזאת. ואם זה וידאו אז אפשרות לסמן את כל הדברים הנלווים: תרגום מובנה: עם\בלי. דיבוב: עם\בלי. בחירת איכות רצויה וכו'.

15. יש אופציה שממש מרגיזה אותי, Park your account, לפעמים אתה יוצא לחופשה או שנהרס המחשב ועד שאתה מביא חדש עובר 3 חודשים,
אתה בא להיכנס לאתרים האהובים עליך ומגלה שאתה חסום. אולי אפשר להכין איזה מערכת "סימן חיים" ששולח מייל אחת לחודש
עם קישור שצריך ללחוץ עליו, רק לאמת שעדיין חשוב לך להיות משתמש בטראקר. הרי הטראקרים הישראלים כמעט ולא חוסמים אם בכלל על חוסר פעילות. לא פייר כלפי הרבה חיילים בארץ שצריך להתחשב בהם.
אבל היו מקרים. מיותר אם תשאל אותי.

16. *עריכה קטנה: תוספת, אולי אפשרות של הוספת קישור צפייה ישירה או הורדה ישירה בדף הסיקור במקביל לטורנט, ורק אם קיים.
זה כבר תלוי ביכולות ההעלאה השונות, מה שכן אפשר לשלב צפייה ישירה אפילו כמערכת נפרדת, רוב התוכן הזה בכלל מאוחסן
בגוגל וידאו\VK\אתרי צפייה ישירה למיניהם.

אני בטוח שברמה כזאת ועם עוד הרבה דברים... שכנראה נכנסים למערכת טראקר בלי קשר לחפירה הנ"ל, טראקר כזה out of the box...
דברים קיימים הכי קל להכניס למערכת טראקר, לשדרג לו את האפשרויות לרמה ששומרת על המשתמשים בתוך האתר לאורך זמן.
זה החלק הבעייתי.

אם דבר כזה יוצא לפועל, יהיו יותר מ2-3 טראקרים ישראלים - חדשות מעולות.
(חבל שזה בא בשלב שבו כבר פרשתי, אני מקווה שאזכה לראות את הפרוייקט שלך).
עד כאן טקס יום הזיכרון,
שוב, מקווה שזה יסייע איכשהו. לילה טוב :)

נערך על-ידי DTR-iL, 05.02.2015 - 01:54 AM.

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 835 הודעות
    • מונה תודות: 90 תודות
105
מעולה
DTR, אני די בטוח שהוא התכוון לכתוב רק מערכת לטראקר עצמו (המערכת שמשתפת את הקבצים בין המשתמשים)
ולא לאתר שלם שאנחנו גם מכנים טראקר בהרבה מקרים

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב
מערכת אוטומטית לגילוי זייפנים. כאשר לטורנט מסויים אין מורידים, אך יש העלאה, אוטומטית לסווג את המשתמש שיש לו העלאה כחשוד לצוות ההנהלה.
מערכת למתן בונוסים המבוססת על שיתוף בפועל, ולא רק על נפח שיתוף. הכוונה שלי היא להסתכל במהלך תקופת זמן (למשל כל 24 שעות) כמה המשתמש העלה באותה התקופה, ולהכניס את זה כחישוב לפקטור קבילת הבונוס.
בהנחה שזהוי מערכת שתוכל לשמש כמו שצריך גם לטראקרים כלליים, אז דפי העלאה שונים לכל סוג טורנט, בעלי אופציה למילוי אוטומטי של תקציר התוכן. לדוגמא: דף העלאה לסדרות/סרטים, אשר מספיק לשים לינק מIMDB, ומהערכת תמלא את כל הפרטים. משחקים? gamespot. מוזיקה... הבנת את הרעיון.

Nighthawk

Nighthawk
  •  חברים רשומים
  • 30 הודעות
5
רגיל

צפה בהודעהMaster-D, ב-05.02.2015 - 09:18 AM, אמר:

DTR, אני די בטוח שהוא התכוון לכתוב רק מערכת לטראקר עצמו (המערכת שמשתפת את הקבצים בין המשתמשים)
ולא לאתר שלם שאנחנו גם מכנים טראקר בהרבה מקרים

כן, זה בדיוק למה שהתכוונתי.
אני אערוך את האשכול שיחדד שהתכוונתי ל Tracker software only.

צפה בהודעהDTR-iL, ב-05.02.2015 - 01:39 AM, אמר:

אני מוריד בפניך את הכובע!
OpenSource, זה משהו בקנה מידה עולמי. כל הכבוד על היוזמה!
הצעתי חלק קטן בעבר בפורום מצומצם יותר.
תרשה לי להיסחף ולזרוק הכל באוויר... תסנן לפי מה שנראה לך :) מקווה שזה יעזור אפילו בטיפונת.

1. טראקר מבוסס זמן, מה שאומר שכל עוד אתה עושה סיד לטורנט, המונה של הזמן שלך עולה,
כל עוד אתה לא משתף, המונה סופר לאחור, אפשר לשלב הכל בזה, סחר בזמן שיתוף, קניית פריליץ' בזמן שיתוף,
האפשרויות אינסופיות בזמן, לVIP אפשר להקפיא את הזמן לכל תקופת הVIP.
בעצם הכל מבוסס על זמן, תראה את הסרט "עולם הזמן" \ "In Time" אחלה סרט משם בעצם עלה הרעיון.
אפשר פשוט לפתח את האפשרות הזאת לצד הקיים של השימוש בג'יגות. פשוט זמן נראה לי כולא את האנשים יותר בתוך האתר ויכול לשמור אף על יותר פעילות מצד המשתמשים. לא יודע עד כמה זה ישים וכמה משאבי מערכת זה יצריך.

2. אם כבר אתה עובד על משהו שהוא open source, אז זה מודלורי בדומה למערכות CMS אחרות, לא?
שאפשר יהיה לפתח כל מיני תוספות נפרדות ולהתקין אותן בשניה? את 2 אני אנצל רק כדי לשאול את השאלות האלה מתוך חוסר הבנה בעניין.

3. אולי פי'צר שמבדיל בין התוכן השונה באתר, למשל מבנה שונה של סרטים וסדרות מתוכנות, אולי עיצוב כוורת לקטגוריית פורנו שמכילה בתוכה עוד תת-קטגוריות. אולי עיצוב כוורת לכל התת-קטגוריות של כל קטגוריה ראשית.

4. עד עכשיו היו דברים כמו פריליץ' + העלאה כפולה או העלאה פי 3, אם יהיו יותר דרגות משתמש זה ייתן לאנשים יותר למה לשאוף...
ובהתאם אני חושב שאפשר להוסיף גם העלאה פי 4 (כמה מצחיק שזה נשמע) צריך לצ'פר משתמשים תורמים ומשקיענים.

5. פורום ויאייפי עם אפשרויות שנפתחות רק עבורם, אתה כבר יודע שלא משנה כמה תתרום ברגע שנפתח לך פורום VIP, זה הפורום הכי מת בטראקר.
אז אולי מערכת אתגרים ייעודית לVIP שייתן להם אפשרות לקבל בונוסים כמו הארכת הVIP, לוטו VIP, משחקי דפדפן שנפתחים רק עבורם.

6. פיתוח משחק טריוויה בסגנון מי רוצה להיות מיליונר או סתם טריוויה שמחכה לתשובה הנכונה בדומה לבןט טריוויה ב-IRC.
אמור להיות פרוייקט קליל הטריוויה, רק החלק של הוספת השאלות\תשובות יכול להיות קצת סיוט, אבל אנחנו מדברים רק על מערכת מתפקדת.
פחות על התוכן. נכון?

7. אפשר לעשות גם מערכת מדליות, בדומה למספר טראקרים מבוססי גאזל, כל יעד שאתה מגיע אליו, האתר פותח לך מדליה או גביע.
כמו בBTN.

8. מערכת למעקב אחרי סדרות, המשתמש ממלא בטבלה את רשימת הסדרות שלו, בעברית ובאנגלית,
ברגע שמשתחרר בטראקר פרק מסויים או עונה של הסדרות שלו הוא יקבל אימייל שיעדכן אותו.

9. מערכת הזמנות משולבת, בדרך כלל אפשר להזמין בנאדם אחד כל פעם, אפשר להרחיב את זה ליותר, לפעמים זה חוסך זמן,
והאנשים כבר יותר מודעים היום לסיכון שבהזמנת רמאים וחלאות מהסוג הזה. מה גם שאזהרה תמיד מופיע בדף ההזמנה.

10. חשבתי פעם על דבר כזה שנקרא "אצל מי הכדור", או "תפוח אדמה חם" המטרה של משחק כזה היא להשאיר את המשתמשים הפעילים ערים,
זאת פונקציה שאפשר להפעיל מידי פעם לשעה-שעתיים, מה שקורה זה שהכדור עובר אלייך למשל ואז אתה בוחר למי מהמשתמשים הפעילים אתה מעביר
את הכדור, ה-5 משתמשים האחרונים שנגעו בכדור יזכו בפרס, פריליץ'\הזמנה\העלאה... לא חסרות אפשרויות.
אפשר באותו התחום להוסיף משהו (ותסלחו לי על השפה) בדומה ל"סיגריה זונה" שהאחרון שנשאר אצלו הכדור\סיגריה\תפו"א מפסיד ג'יגות.
זה גם עוזר למשתמשים באתר לדעתי להיות אופטימיים להכיר את הצוות\חברי האתר.
אבל המשחקים הם חלק מינורי.

11. אפשרות להפעיל קישור מגנט (באתר פרטי). זה יכול לסייע למי שמגבה את הטורנטים באתרים כמו הייב או מערכות ענן דומות.

12. מערכת פורומים מובנית, לפחות משהו בסיסי שאפשר לשלוט על RTL-LTR וכו', הכי בסיסי ופשוט שקיים.

13. מערכת דירוג העלאות, דירוג משתמשים, דירוג טורנטים, תודות בדף הטורנט, אפשרות לתת תודה בדף המשתמש של המעלה.
אפשרות להעלות כאנונימי. סחר בין משתמשים בנקודות האתר. היט אנד ראן כמו שכתבת, בדומה למערכת של IPT היא פצצה.

14. מערכת בקשות שמתבססת על המשתמשים, יצא לך לשחק פעם MafiaWars? אתה יכול להוציא חוזה על שחקן אחר, אתה שם פרס על הראש
שלו ומי שממלא את זה ומצליח לחסל אותו - מקבל את הפרס של הנקודות שאותו שם המבקש. אותו דבר מערכת הבקשות, כמובן שאפשר להפעיל את זה
מדרגת משתמש מסויימת ברגע שאנשים יגיעו אלייה הם יוכלו למלא בקשות ועל הדרך להרוויח את הבונוס שלהם.
כמובן שאפשר לעשות גם טופס קליל כזה שבו הם ממלאים את שם התוכן הרצוי ואופציה להוסיף הערה מתחת אם זה משחק שיצא לו קראק פיקס וכו' והם רוצים את ההפצה הזאת והזאת. ואם זה וידאו אז אפשרות לסמן את כל הדברים הנלווים: תרגום מובנה: עם\בלי. דיבוב: עם\בלי. בחירת איכות רצויה וכו'.

15. יש אופציה שממש מרגיזה אותי, Park your account, לפעמים אתה יוצא לחופשה או שנהרס המחשב ועד שאתה מביא חדש עובר 3 חודשים,
אתה בא להיכנס לאתרים האהובים עליך ומגלה שאתה חסום. אולי אפשר להכין איזה מערכת "סימן חיים" ששולח מייל אחת לחודש
עם קישור שצריך ללחוץ עליו, רק לאמת שעדיין חשוב לך להיות משתמש בטראקר. הרי הטראקרים הישראלים כמעט ולא חוסמים אם בכלל על חוסר פעילות. לא פייר כלפי הרבה חיילים בארץ שצריך להתחשב בהם.
אבל היו מקרים. מיותר אם תשאל אותי.

16. *עריכה קטנה: תוספת, אולי אפשרות של הוספת קישור צפייה ישירה או הורדה ישירה בדף הסיקור במקביל לטורנט, ורק אם קיים.
זה כבר תלוי ביכולות ההעלאה השונות, מה שכן אפשר לשלב צפייה ישירה אפילו כמערכת נפרדת, רוב התוכן הזה בכלל מאוחסן
בגוגל וידאו\VK\אתרי צפייה ישירה למיניהם.

אני בטוח שברמה כזאת ועם עוד הרבה דברים... שכנראה נכנסים למערכת טראקר בלי קשר לחפירה הנ"ל, טראקר כזה out of the box...
דברים קיימים הכי קל להכניס למערכת טראקר, לשדרג לו את האפשרויות לרמה ששומרת על המשתמשים בתוך האתר לאורך זמן.
זה החלק הבעייתי.

אם דבר כזה יוצא לפועל, יהיו יותר מ2-3 טראקרים ישראלים - חדשות מעולות.
(חבל שזה בא בשלב שבו כבר פרשתי, אני מקווה שאזכה לראות את הפרוייקט שלך).
עד כאן טקס יום הזיכרון,
שוב, מקווה שזה יסייע איכשהו. לילה טוב :)

קודם כל, תודה רבה על התמיכה, זה עוזר ומשפיע לראות שזה לא רק אצלי בראש.
רוב הנקודות שהעלאת הם נקודות מעולות, אך לא לזה התכוונתי, נא לקרוא את התגובה שכתבתי ל Master-D לעוד מידע.
אכתוב את השקפותיי לחלק מהדברים:
1. הנקודה הזאת בלבד שציינת היא עולם תוכן שלם ומלואו, מה שכן כמובן צריך לבוא עליה אלמנטים נוספים של נפח שיתוף, שכן אדם שמשתף מטורנט לא שווה בעיני לאדם אחר שרק רוכב על המינימום של השיתוף. אבל ללא ספק זה רעיון שעדיין לא עלה, בעיניי הוא לא מספק, ויש בו הרבה חורים, אבל הוא תפיסת עולם חדשה ללא ספק. ייתכן שאלמנטים ממנו יהיו טובים, כמו בזמן שיתוף מינימאלי לתת יותר זכויות בטראקר, או כמו שהצעת VIP פתורים מ X Y Z. אך לקחת את הרעיון כשלם, לא נראה לי מתאים לסצינה.

2. מערכת OpenSource אומרת שכל אדם יכול לבצע שינויים ושדרוגים למערכת, מה שיוצר לאט לאט קהילה שמתחזקת, מתקנת ומרחיבה את הקוד.
לשאלה הנוספת שלך, כמו שכתבתי ל Master-D התכנון יהיה רק Tracker software. ואם הייתי בונה Frontend tracker הייתי כמובן מתכנן אותו שיהיה ניתן להתממשקות עם מגוון רחב של מערכות.

3. מסכים עם חלק ממה שאמרת, אך שוב פעם ראה תגובת ל Master-D.

4. בנוגע ל"מכפלות" המטרה שלי היא שזה יהיה ניתן לקביעה לגמרי בידי המנהלים, לטורנט אחד אתה יכול לקבוע מכפלת העלאה של "15" בעוד שלאחר מכפלה של 7, כל העניין שזה יהיה מופרד לגמרי.

5. לא מאמין בשום משחק שצריך להיות בטראקר, לדעתי זה רעה חולה שקיימת וטראקרים צריכים להפסיק עם זה.

6. ראה ערך נקודה 5.

7. מסכים זהו דבר מעולה, כמובן שלא רלוונטי אליי כי ראה תגובה ל Master-D.

8. מסכים, בעבר יישמתי את זה בטראקר שהייתי, אך לעולם לא הגיע לשלב ב Production.

9. לדעתי דווקא זה דבר טוב שיהיה, אני רואה הזמנה כתהליך שאתה צריך לתת עליו את הדעת, מעיין התחייבות שלך מול הטראקר שאינך מביא עכשיו איזה מישהו שיינסה לפגוע בטראקר באיזשהי צורה, ולכן לבצע זאת ב Bulk קצת יגרום לזילות בכך. כמו כן, זה לא משהו שמעכב יותר מידי את המשתמשים.

10. ראה ערך נקודה 5.

11. אפשרי לגמרי, עדיין לא גיבשתי דיעה מוצקה על הנושא.

12. פורומים, לא משהו שהייתי רוצה לפתח בטראקר יותר מהמינימום הנדרש, המטרה של טראקר לעשות בטראקר, כל השאר צריך להשאר במינימום.  (כמובן שלא רלוונטי אליי כי ראה תגובה ל Master-D.)

13. חוץ מסחר בין משתמשים בנקודות, כל השאר שציינת היו נקודות מעולות (כמובן שלא רלוונטי אליי כי ראה תגובה ל Master-D.)

14. חושב שזה רעיון דיי טוב, שאם הייתי בעל טראקר הייתי נותן לו סיכוי, כמו כן, רק למשתמשים בעלי וותק אולי אפילו רק ל משתמשים שמסומנים בטראקרים בתור "בעלי ידע בהעלאה" ככה שהם יכולים להתעשר מאפשרויות שכאלו.

15. מסכים איתך, לכן אני חושב שכל טראקר שמאמין בשירות, מחוייב להוסיף אופציה של Park my Account שפשוט משהה את החשבון שלי לתקופה ארוכה, אפשר להגביל אותה לזמן ולעדכן במייל אבל שהתקופה תהיה ארוכה, כמו שנה לדוגמא. לפעמים נשבר לך קצת מנושא השיתוף, ואז באים מבחנים, ואז איזה אירועים.. לאט לאט יוצא שאתה לא משקיע ומתחבר, ובסוף הכל הלך. נכון נקודה טובה. (כמובן שלא רלוונטי אליי כי ראה תגובה ל Master-D.)

16. כן בכללי צריך מערכת העלאה מסודרת לפי תוכן.  (כמובן שלא רלוונטי אליי כי ראה תגובה ל Master-D.)

DTR, הרבה תודות לך על הזמן וההשקעה בכתיבת הנקודות ולכן גם היה חשוב לי לכתוב לך תשובות עליהן. לצערי לא חידדתי מספיק את הנושא שאני רוצה לכתוב את הצד של תוכנת הטראקר ולכן גם הגבתי לך לדברים שלא קשורים אליהם.

המטרה שלי בכך שאפרסם טראקר נוח וחדש, שכעת אחרים (מקווה שלא אני) ייקחו את המושכות וייכתבו להם Frontend interfaces אם זה בעזרת phpbb, vbulletin או אפילו מערכות עצמאיות.

אני אספק את ה Interface והם יכתבו מערכות לטראקר, יחד עם חלק מהנקודות שציינת.
ככה הסצינה תגדל תתרחב ואיכותה תעלה.

צפה בהודעהTheGuru, ב-05.02.2015 - 12:09 PM, אמר:

מערכת אוטומטית לגילוי זייפנים. כאשר לטורנט מסויים אין מורידים, אך יש העלאה, אוטומטית לסווג את המשתמש שיש לו העלאה כחשוד לצוות ההנהלה.
מערכת למתן בונוסים המבוססת על שיתוף בפועל, ולא רק על נפח שיתוף. הכוונה שלי היא להסתכל במהלך תקופת זמן (למשל כל 24 שעות) כמה המשתמש העלה באותה התקופה, ולהכניס את זה כחישוב לפקטור קבילת הבונוס.
בהנחה שזהוי מערכת שתוכל לשמש כמו שצריך גם לטראקרים כלליים, אז דפי העלאה שונים לכל סוג טורנט, בעלי אופציה למילוי אוטומטי של תקציר התוכן. לדוגמא: דף העלאה לסדרות/סרטים, אשר מספיק לשים לינק מIMDB, ומהערכת תמלא את כל הפרטים. משחקים? gamespot. מוזיקה... הבנת את הרעיון.

הדברים שכתבת נכון וטובים, אך לא לזה התכוונתי, נא לקרוא את התגובה שכתבתי ל Master-D לעוד מידע.
בשביל הסדר הטוב אני רק אשלוף את המידע בנקודות: (דרך אגב הכל בר מימוש כבר בטראקרים הנוכחים, בלא יותר מידי קשיים)
מערכת לגילוי זייפנים - מסכים, בעבר יישמתי את זה בטראקר שהייתי, אך לעולם לא הגיע לשלב ב Production.
מערכת למתן בונוסים על שיתוף בפועל. - מסכים, בעבר יישמתי את זה בטראקר שהייתי, אך לעולם לא הגיע לשלב ב Production.
מערכת העלאה מותאמת.

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב
הייתי רוצה שתסתכל רגע על גאזל ועל XBT למען השוואה. XBT הינה מערכת נטראקר נטו. מערכת כזאת יכולה להתמשק עם כמעט כל מערכת פורום אפשרית, כמו שאתה כבר יודע. אבל מעבר ללתת לך את הפסקי, נתוני העלאה והורדה, היא לא עושה כלום. כדי לתת משהו מעבר, אתה חייב כבר ללכת על מחשבת הגאזל, ולבנות אולי משהו שפחות יתמשק עם דברים אחרים, אבל עדיין יהיה מעל יכולת שינוי גבוהה. קח את מערכת ה-vBulletin כדוגמא. זוהי מערכת פורומים יחסית בסיסית, אבל עם יכולת מישוק לאלפי פלאג-אינים ותוספים. המערכת ניתנת לשינוי כמעט לחלוטין, וזה היתרון הכי גדול שלה. אני הייתי מציע לך לחשוב על ה"מקבילה הטראקרית" ל-vBulletin. הכוונה שלי היא לבנות מערכת שכל אחד יוכל להלביש עליה מה שהוא ירצה, בלי אילו שהן הגבלות מערכתיות.אתה יכול להוסיף מערכת פורומים בסיסית, אבל לתת את האופציה שמי שירצה, יוכל להלביש את המערכת שלך על מערכת פורומים קיימת. הכוונה להלביש היא לא רק שיהיה לי באמת למערכת הפורום, כמו שיש בהביטס לדוגמא, אלא שנתוני הפורום יוכלו להוות תנאי במערכת הפורום. להמחשה, אני רוצה לקחת את מערכת הvBulletin כדוגמא, כי מה לעשות, אני מכיר אותה הכי טוב (וגם אתה מכיר אותה די טוב). נגיד ויש לך עכשיו 5 קבוצות משתמשים שעשית בלוח הבקרה של ה-VB, תוכל להגדיר במערכת תנאים לכל דרגה. בוא ונגיד שאם קבוצת האיידי של המשתמש שווה ל-4, הוא יקבל כפול העלאה באופן קבוע (ותגדיר את קבוצה 4 ל-VIP). קבוצת איידי 1 תהיה זכאית להוריד רק קובץ אחד בו זמנית (קבוצת המשתמשים הבסיסית). וכו'.

Nighthawk

Nighthawk
  •  חברים רשומים
  • 30 הודעות
5
רגיל

צפה בהודעהTheGuru, ב-05.02.2015 - 14:40 PM, אמר:

הייתי רוצה שתסתכל רגע על גאזל ועל XBT למען השוואה. XBT הינה מערכת נטראקר נטו. מערכת כזאת יכולה להתמשק עם כמעט כל מערכת פורום אפשרית, כמו שאתה כבר יודע. אבל מעבר ללתת לך את הפסקי, נתוני העלאה והורדה, היא לא עושה כלום. כדי לתת משהו מעבר, אתה חייב כבר ללכת על מחשבת הגאזל, ולבנות אולי משהו שפחות יתמשק עם דברים אחרים, אבל עדיין יהיה מעל יכולת שינוי גבוהה. קח את מערכת ה-vBulletin כדוגמא. זוהי מערכת פורומים יחסית בסיסית, אבל עם יכולת מישוק לאלפי פלאג-אינים ותוספים. המערכת ניתנת לשינוי כמעט לחלוטין, וזה היתרון הכי גדול שלה. אני הייתי מציע לך לחשוב על ה"מקבילה הטראקרית" ל-vBulletin. הכוונה שלי היא לבנות מערכת שכל אחד יוכל להלביש עליה מה שהוא ירצה, בלי אילו שהן הגבלות מערכתיות.אתה יכול להוסיף מערכת פורומים בסיסית, אבל לתת את האופציה שמי שירצה, יוכל להלביש את המערכת שלך על מערכת פורומים קיימת. הכוונה להלביש היא לא רק שיהיה לי באמת למערכת הפורום, כמו שיש בהביטס לדוגמא, אלא שנתוני הפורום יוכלו להוות תנאי במערכת הפורום. להמחשה, אני רוצה לקחת את מערכת הvBulletin כדוגמא, כי מה לעשות, אני מכיר אותה הכי טוב (וגם אתה מכיר אותה די טוב). נגיד ויש לך עכשיו 5 קבוצות משתמשים שעשית בלוח הבקרה של ה-VB, תוכל להגדיר במערכת תנאים לכל דרגה. בוא ונגיד שאם קבוצת האיידי של המשתמש שווה ל-4, הוא יקבל כפול העלאה באופן קבוע (ותגדיר את קבוצה 4 ל-VIP). קבוצת איידי 1 תהיה זכאית להוריד רק קובץ אחד בו זמנית (קבוצת המשתמשים הבסיסית). וכו'.

מה שאתה מדבר עליו הוא מחוץ לסקופ של מה שאני רוצה לבנות.
המטרה שלי היא בדיוק, היא לבנות מערכת בדומה ל xbt רק חזקה ומקיפה יותר, ככה שתתמוך בהרבה אפשרויות.
המטרה שלי בדיוק, היא לא לבנות אתר טראקר שלם שניתן ל custom. את זה אני משאיר למי שיירצה להתלבש על המערכת שאבנה. ככה שבסופו של דבר שאנשים יחליטו לבנות מערכות, הן ישתמשו במערכת שאבנה כי היא תתן להם את מירב הנוחיות והאפשרויות שתוכנות טראקר (bittorent tracker softwares) לא נותנות, כדוגמא xbt.

מערכת gazelle כמו שאנו מכירים, מכילה את הטראקר בתוכה אז היא פחות רלוונטית מבחינתי.
מערכת vbtt שמותאמת על vbulletin, או מערכת אחרת שמותאמת ל phpbb זה פחות הכיוון.

המטרה היא לבנות lightweight bittorent tracker software ככה שנקבל את המהירות והחוזק של native software
וכל אחד יוכל לבנות את ה custom שלו, כפי שהוא רואה את הטורנט.

המטרה שלי היא לא לבנות מערכת שאתה רק מבצע כמה Customs ו*פאף* יש לך טראקר. לא זו לא כוונתי. אחרת הייתי אומר לאנשים תשתמשו ב gazelle או tbdev וזהו.
אלא המטרה היא, לבנות מערכת שכל אדם שבונה אתר מאפס או דרך מערכת פורומים כלשהי, יוכל להתממשק אליה בקלות ולבצע את התאמותיו.

* הייתי רוצה שתקרא את הפסקה האחרונה שכתבתי ל DTR.

NoaMessI0

NoaMessI0
  •  Z-Sites
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 81 תודות
59
טוב

צפה בהודעהNighthawk, ב-05.02.2015 - 15:14 PM, אמר:

המטרה שלי היא בדיוק, היא לבנות מערכת בדומה ל xbt רק חזקה ומקיפה יותר, ככה שתתמוך בהרבה אפשרויות.
יוזמה מבורכת!
לדעתי זה מספיק, וכמו שאתה אומר כל אחד יוכל לקחת לשפר להגדיל לשנות ולהתאים לצרכיו.

-DirectorX

-DirectorX

Camera, Lights, Action!

•  Z-Sites
  • 168 הודעות
    • מונה תודות: 43 תודות
34
בינוני
מה עם זה ? או יותר נכון מה רע בזה? זה קוד מאוד איכותי שעונה על הדרישות (קל, מהיר וגמיש).
https://github.com/WhatCD/Ocelot
אפשר להתבסס עליו ולפתח אותו עם השקפה אחרת.

נערך על-ידי -DirectorX, 05.02.2015 - 17:46 PM.

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
    • מונה תודות: 186 תודות
153
מעולה
ולמה לא להתבסס על קוד מוכן ולהמשיך משם? (לייעל ולפתח אותו לפי הצרכים)
לא חכם להתחיל מ-0 מבלי סיבה הגיונית. העבודה היא גדולה ועדיף להתחיל עם בסיס ולהמשיך משם (שזה מה שעושים רוב הטראקרים).

Nighthawk

Nighthawk
  •  חברים רשומים
  • 30 הודעות
5
רגיל

צפה בהודעהTheDarkKnight, ב-05.02.2015 - 18:01 PM, אמר:

ולמה לא להתבסס על קוד מוכן ולהמשיך משם? (לייעל ולפתח אותו לפי הצרכים)
לא חכם להתחיל מ-0 מבלי סיבה הגיונית. העבודה היא גדולה ועדיף להתחיל עם בסיס ולהמשיך משם (שזה מה שעושים רוב הטראקרים).

כמו שכתבתי בפוסט המקורי, אני לא מעוניין לכתוב בכלל frontend, אלא Tracker software בלבד.
כמו כן כתבתי, שאני תוהה אם לכתוב מאפס או לשפר קוד קיים.
אני כרגע חוקר את XBT (למרות שמהעבר אני זוכר ששיניתי בו כמה דברים, לכן מכיר אותו כבר) ואת Ocelot.

צפה בהודעה-DirectorX, ב-05.02.2015 - 17:40 PM, אמר:

מה עם זה ? או יותר נכון מה רע בזה? זה קוד מאוד איכותי שעונה על הדרישות (קל, מהיר וגמיש).
https://github.com/WhatCD/Ocelot
אפשר להתבסס עליו ולפתח אותו עם השקפה אחרת.

אותו הדבר מה שכתבתי ל TheDarkKnight, עדיין לא החלטתי על מה ללכת עדיין חוקר אפשרויות.

מה שכן אני מעוניין לדעת אם יש פיצ'רים נוספים שהייתם רוצים שהצד שרת יאפשר.

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
    • מונה תודות: 186 תודות
153
מעולה

צפה בהודעהNighthawk, ב-05.02.2015 - 18:38 PM, אמר:

כמו שכתבתי בפוסט המקורי, אני לא מעוניין לכתוב בכלל frontend, אלא Tracker software בלבד.
כמו כן כתבתי, שאני תוהה אם לכתוב מאפס או לשפר קוד קיים.
אני כרגע חוקר את XBT (למרות שמהעבר אני זוכר ששיניתי בו כמה דברים, לכן מכיר אותו כבר) ואת Ocelot.

אותו הדבר מה שכתבתי ל TheDarkKnight, עדיין לא החלטתי על מה ללכת עדיין חוקר אפשרויות.

אני לא מדבר על frontend, אני מדבר לגמרי על backend. המון התבססו על XBT, אני מניח שהיא יכולה להיות אחלה של בסיס.
יותר מזה, הפיצ׳רים יבואו עם הצרכים של אותו האתר. הכי חשוב לייעל את המערכת לצריכה נמוכה מאד של משאבי שרת.

-DirectorX

-DirectorX

Camera, Lights, Action!

•  Z-Sites
  • 168 הודעות
34
בינוני

צפה בהודעהNighthawk, ב-05.02.2015 - 18:38 PM, אמר:

אני לא חושב שפיצ'רים זה מה שצריך, אלא מערכת מודולרית שתקבל משימה מוגדרת ותעבוד לפיה. כמו סקריפט או פלאגין ומי שיריץ את התוכנה יוכל להזין שינוים בלי לקמפל או בכלל לדעת לתכנת.

Nighthawk

Nighthawk
  •  חברים רשומים
  • 30 הודעות
5
רגיל

צפה בהודעהTheDarkKnight, ב-05.02.2015 - 18:43 PM, אמר:

אני לא מדבר על frontend, אני מדבר לגמרי על backend. המון התבססו על XBT, אני מניח שהיא יכולה להיות אחלה של בסיס.
יותר מזה, הפיצ׳רים יבואו עם הצרכים של אותו האתר. הכי חשוב לייעל את המערכת לצריכה נמוכה מאד של משאבי שרת.

כמובן שזה המטרה, xbt או ocelot יכולים להיות בסיסים מעולים, לכן כתבתי לך בפוסט הקודם, שאני לוקח אותם בחשבון וחוקר אותם.

Lightweight זו המטרה.

צפה בהודעה-DirectorX, ב-05.02.2015 - 19:00 PM, אמר:

אני לא חושב שפיצ'רים זה מה שצריך, אלא מערכת מודולרית שתקבל משימה מוגדרת ותעבוד לפיה. כמו סקריפט או פלאגין ומי שיריץ את התוכנה יוכל להזין שינוים בלי לקמפל או בכלל לדעת לתכנת.

מה שאתה מציע לא רק שסוטה לגמרי ממה שרציתי, אלא גם בחלקו לא ישים.
הרבה ממנו כן אפשרי, אך חלקו צריך להיות מגובה על ידי trackersoftware שתדאג לשמור את הנתונים הרלוונטים בצד.

בכל מקרה זה לא מה שכיוונתי.

-DirectorX

-DirectorX

Camera, Lights, Action!

•  Z-Sites
  • 168 הודעות
34
בינוני

צפה בהודעהNighthawk, ב-05.02.2015 - 19:08 PM, אמר:

מה שאתה מציע לא רק שסוטה לגמרי ממה שרציתי, אלא גם בחלקו לא ישים.
הרבה ממנו כן אפשרי, אך חלקו צריך להיות מגובה על ידי trackersoftware שתדאג לשמור את הנתונים הרלוונטים בצד.

בכל מקרה זה לא מה שכיוונתי.

זו רק דעתי. לא כל אתרי השיתוף יסכימו להיקבע לפי הפיצרים שאתה תציע.
והרעיון הוא אכן ישים. לגבי ניהול המידע, ישנם המון פיתרונות כמו מיזלוג התוכנה לשני ענפים: החלק שיטפל בבקשות הקליינטים והAPI שאיתו יעבוד האתר, פשוט לא?

Nighthawk

Nighthawk
  •  חברים רשומים
  • 30 הודעות
5
רגיל

צפה בהודעה-DirectorX, ב-05.02.2015 - 19:30 PM, אמר:

זו רק דעתי. לא כל אתרי השיתוף יסכימו להיקבע לפי הפיצרים שאתה תציע.
והרעיון הוא אכן ישים. לגבי ניהול המידע, ישנם המון פיתרונות כמו מיזלוג התוכנה לשני ענפים: החלק שיטפל בבקשות הקליינטים והAPI שאיתו יעבוד האתר, פשוט לא?

עוד פעם אציין, כמו שאמרתי.
א. אני מעוניין לשמוע על פיצ'רים, אז אם יש לך רעיונות תרגיש חופשי להציע.
ב. אמרתי שהרעיון ישים בחלקו.

ותאמין לי שהוא יותר מסובך במה שאתה מתאר (כבר כמה בעיות קורמות בראשי עור וגידים על כך).

בכל מקרה, מעוניין לשמוע על דברים שאפשר לאפשר בצד שרת, כדי לתמוך באפשרויות נוספות לטראקרים שאתם מכירים.

Bing

Bing

Bing- יותר טוב מגוגל.. ;)

•  חברים רשומים
  • 536 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
13
רגיל
כל הכבוד לך, מוריד את הכובע! :)
--
באיזה שפה אתה מתכוון לכתוב?
אני גם מתכנת (nodejs apex js זה מה שאני משתמש בעבודה, אבל אני יודע טיפה java php c# ועוד כמה, מה גם שגוגל תמיד יכול לעזור..) ככה שאשמח לעזור..

ואגב, תתחיל עם מערכת tracker, אח"כ תעשה גם פורום וכו' :p

Nighthawk

Nighthawk
  •  חברים רשומים
  • 30 הודעות
5
רגיל

צפה בהודעהBing, ב-05.02.2015 - 23:29 PM, אמר:

כל הכבוד לך, מוריד את הכובע! :)
--
באיזה שפה אתה מתכוון לכתוב?
אני גם מתכנת (nodejs apex js זה מה שאני משתמש בעבודה, אבל אני יודע טיפה java php c# ועוד כמה, מה גם שגוגל תמיד יכול לעזור..) ככה שאשמח לעזור..

ואגב, תתחיל עם מערכת tracker, אח"כ תעשה גם פורום וכו' :p

תודה ובכיף.. זו המטרה שלי שיוכלו להלביש על זה הרבה התאמות.
בכיף אשמח לעזרה כשהתהליך יקרום עוד וגידים. אני אפרסם תמיד את הקוד ותוכלו להוריד ולתקן במידה וצריך.
זה כרגע בין xbtt, ocelot או אחד שאבנה מאפס. העדיפות להשתמש במשהו קיים.
בכל אחד מהאפשרויות זה יהיה ב C++.

נערך על-ידי Nighthawk, 06.02.2015 - 03:47 AM.

The-Dicktator

The-Dicktator
  •  חברים רשומים
  • 1970 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
54
טוב
השאלה היא כמה מודולרי אתה יכול לעשות אותה?
בסופו של יום יש מערכות טראקרים LIGHTWEIGHT שעושים עבודה טובה בנתיים, אבל מה שכן הם לא ממש מודולרים כמו הניסיון המר שיש לי עם ה XBT שכל שינוי בה דורש שעות של כאב ראש.
אם אתה יכול לעשות מערכת טראקר מודולרית בצורה טובה, עדיף שתתחיל מ-0. אם לא, תשפר את מה שקיים שיהיה נוח וקל לעבודה.

Nighthawk

Nighthawk
  •  חברים רשומים
  • 30 הודעות
5
רגיל

צפה בהודעהThe-Dicktator, ב-07.02.2015 - 02:27 AM, אמר:

השאלה היא כמה מודולרי אתה יכול לעשות אותה?
בסופו של יום יש מערכות טראקרים LIGHTWEIGHT שעושים עבודה טובה בנתיים, אבל מה שכן הם לא ממש מודולרים כמו הניסיון המר שיש לי עם ה XBT שכל שינוי בה דורש שעות של כאב ראש.
אם אתה יכול לעשות מערכת טראקר מודולרית בצורה טובה, עדיף שתתחיל מ-0. אם לא, תשפר את מה שקיים שיהיה נוח וקל לעבודה.

בשעות האחרונות אחרי שהחלטתי על כמות פיצ'רים מסויימת החלטתי לעת הנוכחי ללכת על xbt ולראות עד איפה המערכת תתקע אותי.
כי מצד אחד אני רוצה להרחיב אותה, אבל אני לא רוצה לשנות אותי מעבר לכך שהיא כבר לא תראה יותר מערכת שונה מאשר הרחבה של הקודמת.
כמובן שהכל זה בראייה של המפתח, כי בראייה של BitTorrent client עסקים כרגיל.

עדכון לגבי התקדמות
הדברים הבאים גמורים:
Download Multiplier Per Torrent, Per user, per torrent for user
Upload Multiplier Per Torrent, Per user, per torrent for user

נשאר לתכנן ולשבת על הפיצ'רים האחרים ברשימה.
לצערי אוכל לשבת עליהם החל מיום חמישי כי יש דברים טיפה יותר חשובים על הפרק.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים