עבור אל תוכן

טיפים לשמירת רטריו בwhat.cd

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

raziel

raziel
  •  חברים רשומים
  • 578 הודעות
    • מונה תודות: 46 תודות
42
בינוני
שלום

רציתי לדעת איזה טיפים יש לכם בשבילי כדי לשמור על רטריו בטראקר וגפ במידה ואני אגיע למצב שאני יוכל להעלות תכנים אפשר להעלות תכנים ישראלים ?

תודה לעוזרים

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 310 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב
א. אפשר ומומלץ להעלות תכנים ישראליים.
ב. אם יש לך סידבוקס, הוא רק יעזור לך.
ג. אני עשיתי טריק מאוד יפה כדי ליצור לעצמי העלאה של 240 ג'יגה בכלום זמן. חיכיתי לרגע שיהיה להם staff picks אשר הם מכריזים לעיו בעמוד הראשי, ויש הורדתי את כל הטורנטים הללו לסידבוקס. כל טורנט של בחירת הצוות הוא אוטומטי פריליץ' לזמן ארוך, וכאשר זה קורה, אנשים נלחמים להוריד אותו כמה שיותר (כל טורנט פריליץ' הופך מ3-4 מעלים ל1000-2000 משתפים תוך יום, לא משנה כמה הוא לא פופולרי). צריך להיות מעט עם האצבע על הדופק ברגע הזה. בשניה שאתה רואה שיש הודעה חדשה של בחירות הצוות, יהיה לו משהו כמו 300-400 טורנטים שהופכים לפריליץ'. תנצל את זה.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

GaRy HaMbuRGery

GaRy HaMbuRGery
  •  חברים בכירים
  • 397 הודעות
38
בינוני

צפה בהודעהTheGuru, ב-01.02.2015 - 13:29 PM, אמר:

א. אפשר ומומלץ להעלות תכנים ישראליים.
ב. אם יש לך סידבוקס, הוא רק יעזור לך.
ג. אני עשיתי טריק מאוד יפה כדי ליצור לעצמי העלאה של 240 ג'יגה בכלום זמן. חיכיתי לרגע שיהיה להם staff picks אשר הם מכריזים לעיו בעמוד הראשי, ויש הורדתי את כל הטורנטים הללו לסידבוקס. כל טורנט של בחירת הצוות הוא אוטומטי פריליץ' לזמן ארוך, וכאשר זה קורה, אנשים נלחמים להוריד אותו כמה שיותר (כל טורנט פריליץ' הופך מ3-4 מעלים ל1000-2000 משתפים תוך יום, לא משנה כמה הוא לא פופולרי). צריך להיות מעט עם האצבע על הדופק ברגע הזה. בשניה שאתה רואה שיש הודעה חדשה של בחירות הצוות, יהיה לו משהו כמו 300-400 טורנטים שהופכים לפריליץ'. תנצל את זה.

2nd

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2316 הודעות
    • מונה תודות: 440 תודות
324
מעולה
לא להוריד ..
בוופלאס יש את רוב המוזיקה (אם לא אז בRutracker ו IPT). הרבה יותר קל להעלות אל וופלאס
לי יש בוואט העלאה 6GB שאותם קיבלתי רק בגלל ששיתפתי כל מה שהורדתי (וזה קצת מאוד טורנטים) בלי הפסקה והעלתי אלבום אחד ששקל 1GB.

גם אם תשתף את הטורנטים שתוריד לעצמך (מוזיקה שאתה שומע, לא פריליץ' לביפור) במחשב תוכל לקבל העלאה.

raziel

raziel
  •  חברים רשומים
  • 578 הודעות
42
בינוני

צפה בהודעהiSolt, ב-05.02.2015 - 02:50 AM, אמר:

לא להוריד ..
בוופלאס יש את רוב המוזיקה (אם לא אז בRutracker ו IPT). הרבה יותר קל להעלות אל וופלאס
לי יש בוואט העלאה 6GB שאותם קיבלתי רק בגלל ששיתפתי כל מה שהורדתי (וזה קצת מאוד טורנטים) בלי הפסקה והעלתי אלבום אחד ששקל 1GB.

גם אם תשתף את הטורנטים שתוריד לעצמך (מוזיקה שאתה שומע, לא פריליץ' לביפור) במחשב תוכל לקבל העלאה.
איך אני מעלה מוזיקה שאני שומע לא ראיתי אפשרות כזאת

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: שאלה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים