עבור אל תוכן

CHD , TTG וHDW ירדו למחתרת בעקבות הפצת הסרט "ראיון סוף".

• אנא התחבר בכדי להגיב
7 תגובות לנושא זה

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
רק שיהיה ברור, המטרה של הרשויות הסיניות הם שלושת האתרים הסינים: TTG, CHD, HDWING ועוד כמה אתרים שהפיצו את הסרט "הראיון" עם כתוביות בסינית.

אתמול, עיתונאי של אתר מסויים שאל אם הנציגים הסינים ידעו על דבר שחרורו של הסרט, "הראיון" עם כתוביות בסינית.

התשובה הרשמית הייתה שהם (הסינים) הולכים להגביר את מאמציהם במאבק נגד הפיראטיות. וכעת, שלושת האתרים החזקים בסין נמצאים תחת מתקפה של הארגונים

הסינים או יותר נכון מסתתרים בכדי להימנע ממאבק נגד התופעה.

just to be clear, they should be TTG, CHDTV, HDWING
yesterday, a reporter asked if the chinese representatives knew anything about the release of the movie, "The Interview" with chinese subtitle, on a certain site.
The official reply was that they are going to step up with their efforts in combating piracy.
and as such, some speculated that all 3 sites went into hiding to avoid the clampdown.

http://www.reddit.co...mporarily_down/

Muzic

Muzic
  •  מפקחים
  • 601 הודעות
    • מונה תודות: 151 תודות
98
טוב מאוד
את זה לא צפיתי.
בואו נקווה שלא יירדו לצמיתות.

drunkboy

drunkboy
  • Validating
  • 169 הודעות
    • מונה תודות: 19 תודות
21
רגיל
גם ככה סרט לא משהו, התאכזבתי.

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה

צפה בהודעהdrunkboy, ב-28.12.2014 - 21:34 PM, אמר:

גם ככה סרט לא משהו, התאכזבתי.

כמוך כמוני, לא מה שציפיתי...
אבל באסה, זה רק אומר שאני לא אעבור את המבחן... חחחח
לא נורא כל עוד לא נוגעים בSHD, אני מסודר.

roei5534

roei5534
  •  חברים רשומים
  • 63 הודעות
    • מונה תודות: 18 תודות
18
רגיל
איזה סיפור עשו מהסרט הזה...

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3790 הודעות
    • מונה תודות: 376 תודות
443
מעולה
כמה בלאגן סרט אחד גרם
:blink: :blink: :blink: :blink:

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
Q:: שאלת העיתונאי שהופנתה למשרד החוץ הסיני:
סרט "הראיון" שוחרר אתמול במהדורה מוגבלת בארצות הברית. יש הטוענים שהסרט הופץ עם כתוביות בסינית במספר אתרי שיתוף קבצים בסין שמעודדים הורדה
פיראטית.   האם סין מבינה את המצב?
האם צפון קוריאה הביעו את חוסר שביעות רצונם מהצד הסיני על מהלך זה? האם ממשלת צפון קוריאה התאכזבה מהממשל הסיני על כך שלא עשתה מספיק בכדי למנוע את הפצת הסרט?

תשובה רשמית:
אני רואה את "הראיון" כחלק מהתקשורת והתרבות האמריקאית שמזלזלת בעם שלנו. (קראתי כי מספר בתי קולנוע מסוימים בארה"ב החלו להקרין אותו).
אני רוצה לקוות שהצדדים הנוגעים בדבר ישמרו על קור רוח, איפוק ויטפלו כראוי בנושאים הרלוונטיים. (אני מקווה ששני הצדדים, כלומר ארה"ב וצפון קוריאה, יישארו רגועים ושלא
יעשו מעשים פזיזים).

בהמשך לשאלתך על אתרים סינים ששם הופץ הסרט באופן פיראטי, אני לא יודע ואין לי מושג בקשר לזה.
אם יש לך מידע נוסף, אנא ספק לנו אותו.

ממשלת סין בחרה להילחם בנחישות ובעוצמה בכל הקשור לפיראטיות, הפצות לא חוקיות ופגיעה בזכויות יוצרים.

Q (question from reporter): Movie "interview" yesterday began a limited release in the United States. China's individual sites have appeared in pirated movies with Chinese subtitles. Does China understand the situation? (basically what I mentioned) the DPRK have expressed dissatisfaction with the Chinese side on this? (Has the north korean government expressed its unhappiness with regards to the above matter to the Chinese government?
A (official reply): I see about some American movie theaters "interview" in the media. (I did read that certain cinemas in the US have began to air it)
I hope the parties concerned to keep calm, exercise restraint and properly handle relevant issues. (I hope that both parties, ie US and DPRK, will remain calm and not be reckless)
As for the situation you mentioned some Chinese site appears pirated movies, I do not know. (As for the mentioned Chinese website that are hosting pirated film, I do not have any idea about that.)
If you have more information, please provide us with. (If you do have any information, you are more than welcome to provide it to us)
The Chinese government resolutely combat any piracy. (the Chinese government firmly insist that they will clamp down any acts of copyright issues)

נערך על-ידי jjbiggs, 29.12.2014 - 20:17 PM.

lebron252

lebron252
  •  חברים רשומים
  • 13 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
0
רגיל
איזה בלאגן

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים