עבור אל תוכן

תא גורדין עונה 2

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2774 הודעות
    • מונה תודות: 549 תודות
472
מעולה

תמונה שפורסמה

תקציר העונה השניה:

שנתיים לאחר אירועי העונה הקודמת, אייל גורדין הוא אסיר והוריו משוחררים וחיים בעיירה ברוסיה במחוז לנינגראד. אנשי המחלקה הרוסית בשב"כ, שפרשו מתפקידם, מוחזרים לשירות על מנת לעלות על עקבותיה של נטליה גורדין, לאחר שחיסלה את סגן ראש המוסד וראש אגף צומת. בינתיים נטליה עובדת צמוד למתנקש מוסלמי ממוצא ארגנטינאי בעודה מנהלת מבצע חשאי כשאחריה דולקים אנשי הביון הרוסי והמוסד. אייל גורדין שמשוחרר מכלאו כדי לסייע למודיעין הישראלי בלכידתה שוב מוצא עצמו בדילמה פנימית: האם לבגוד במשפחתו ולהסגיר את אחותו לידי המדינה?

אז אחרי שגרמו לנו לחכות 3 שנים לעונה החדשה, מה חשבתם על העונה השניה? שמרה על האיכות של הראשונה או שהיא איכזבה אתכם?

ומה חשבתם על זה ש-Yes שיחררו את כל העונה ברצף כמו נטפליקס ולא פרק כל שבוע?

-----------------------

אני מאד אהבתי! העונה עצמה מעט פחות טובה מהראשונה שהייתה מופלאה. המשחק ברמה גבוהה מאד והאקשן לא פוסק. כל הפרקים היו בקצב מסחרר וברמה מאד גבוהה. באמת לא נראה כמו סדרה ישראלית. הטוויסטים הרבים מזכירים את הסדרה '24' ואני פשוט מת על זה. רק חבל שהסוף היה יבש כל כך.

מארק איווניר ומוני מושונוב פשוט שחקנים מהשורה הראשונה. רן דנקר, אביב אלוש ונטע ריסקין גם כן משחקים טוב מאד. קאסט כל-כך איכותי.

מקווה שתהיה עונה נוספת, לא מיציתי בכלל את הסדרה. ואני מקווה שאם תהיה עוד עונה, לא נצטרך לחכות גם לה קרוב ל3 שנים.

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה
אני חייב להודות שיחסית לסדרה ישראלית, הם מציבים רף חדש זה ללא ספק.
עדיין יכלתי להבחין בפאקים בעריכה, אבל זה כי כשאני מזהה משהו לא תקין אני צופה בו עוד 200 פעם,
יש שם מספר גדול של תרחישים בלתי אפשריים, אבל כמו שהם ציינו בתחילת כל פרק, הסדרה היא פרי דימיון.
לשאלתך, לא חושב שמיציתי והייתי שמח לראות עוד עונה, אבל אין להם הרבה לאן למתוח את זה אחרי סוף העונה השנייה.
אלא אם כן הם יעשו סדרת בת או משהו שבעקיפין מקושר לעלילות הקודמות. - ואת זה אשמח לראות.

אני חושב שהתעשייה הזאת בארץ לא מקבלת מספיק תקציב להפיק מוצר איכותי ברמה של חו"ל.
ומגיע להם, קאסט איכותי, תשלובת שפות ומיקומים, רואים מאמץ מטורף להביא משהו איכותי לצופה.

לא חושב שהייתי משווה את האקשן שם לסדרה "24", והטוויסטים לא היו כאלה מתוחכמים.
לא היה שם משהו שיכלתי לראות ולהגיד "לזה לא ציפיתי", אבל כן נהניתי מהסדרה ומהרעיון בכלליותו,
זאת אומנות והם טובים במה שהם עושים.

אז לא איכזבה בכלל - להיפך הפתיעה, רואים שהעונה השנייה קצת יותר מושקעת תקציבית - יותר שחקנים, יותר עלילה, יותר אקשן.
לגבי שיחרור הפרקים, לא שמתי לב לזה, צפיתי בסדרה בהמלצה, כיוון שאני לא כזה משתמש בטלויזיה ואוהב שליטה על התוכן שלי,
הורדתי את זה עקב המלצה שלך ושל עוד חבר'ה פה, וצפיתי בשתי העונות ב-4 ימים.
אני חושב שעדיף ככה לשחרר את כל הפרקים במכה אחת.

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
    • מונה תודות: 186 תודות
153
מעולה
ואללה, גרמת לי לרצות ולראות את זה. :)

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 851 הודעות
    • מונה תודות: 92 תודות
112
מעולה
אני דווקא חשבתי שהעונה הזאת יותר טובה מהראשונה

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2774 הודעות
    • מונה תודות: 549 תודות
472
מעולה

צפה בהודעהDTR-iL, ב-19.12.2014 - 14:56 PM, אמר:

אני חייב להודות שיחסית לסדרה ישראלית, הם מציבים רף חדש זה ללא ספק.
עדיין יכלתי להבחין בפאקים בעריכה, אבל זה כי כשאני מזהה משהו לא תקין אני צופה בו עוד 200 פעם,
יש שם מספר גדול של תרחישים בלתי אפשריים, אבל כמו שהם ציינו בתחילת כל פרק, הסדרה היא פרי דימיון.
לשאלתך, לא חושב שמיציתי והייתי שמח לראות עוד עונה, אבל אין להם הרבה לאן למתוח את זה אחרי סוף העונה השנייה.
אלא אם כן הם יעשו סדרת בת או משהו שבעקיפין מקושר לעלילות הקודמות. - ואת זה אשמח לראות.

אני חושב שהתעשייה הזאת בארץ לא מקבלת מספיק תקציב להפיק מוצר איכותי ברמה של חו"ל.
ומגיע להם, קאסט איכותי, תשלובת שפות ומיקומים, רואים מאמץ מטורף להביא משהו איכותי לצופה.

לא חושב שהייתי משווה את האקשן שם לסדרה "24", והטוויסטים לא היו כאלה מתוחכמים.
לא היה שם משהו שיכלתי לראות ולהגיד "לזה לא ציפיתי", אבל כן נהניתי מהסדרה ומהרעיון בכלליותו,
זאת אומנות והם טובים במה שהם עושים.

אז לא איכזבה בכלל - להיפך הפתיעה, רואים שהעונה השנייה קצת יותר מושקעת תקציבית - יותר שחקנים, יותר עלילה, יותר אקשן.
לגבי שיחרור הפרקים, לא שמתי לב לזה, צפיתי בסדרה בהמלצה, כיוון שאני לא כזה משתמש בטלויזיה ואוהב שליטה על התוכן שלי,
הורדתי את זה עקב המלצה שלך ושל עוד חבר'ה פה, וצפיתי בשתי העונות ב-4 ימים.
אני חושב שעדיף ככה לשחרר את כל הפרקים במכה אחת.
כן אבל אל תשכח שזו סדרה ישראלית. אתה צריך להסתכל עליה כסדרה ישראלית, וכישראלית, לדעתי זו סדרת האקשן הטובה ביותר שנראתה כאן.
יש מעט מאד פאקים בהפקה של הסדרה וזה ראוי לשבח.
וכן, ברור שזה לא ברמה של מה שהלך בעונה הראשונה או השביעית של 24, שזה הציב רף אחרי לגמרי לסדרות האקשן, אבל לא חסרים בסדרה קטעים מפתיעים.
זה שרידר בוגד למשל, זה בא לי בהפתעה. מההתנהגות שלו זה היה קצת ברור, אבל מה הסיכוי שיהיה לסדרה ישראלית אומץ לעשות דבר כזה?

צפה בהודעהTheDarkKnight, ב-19.12.2014 - 15:16 PM, אמר:

ואללה, גרמת לי לרצות ולראות את זה. :)
לא מתאים לך.... אתה צופה רק בסדרות מחורבנות כמו ''ש.י.ל.ד''

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: פרסום

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים