עבור אל תוכן

מחקו לי את המשתמש ב-Downrev?

• אנא התחבר בכדי להגיב
8 תגובות לנושא זה

ido_doron

ido_doron

משתמש חסום

•  חסומים
  • 2 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
אני לא מבין מה קורה. היה לי משתמש ב-Downrev במשך כמה שבועות ועכשיו כשניסיתי להתחבר קיבלתי הודעה ששם המשתמש או הסיסמא אינם נכונים. ניסיתי לשחזר את הסיסמא וקיבלתי הודעה שהאימייל לא קיים במערכת. יכול להיות שמחקו לי את המשתמש?

אני שמרתי על כל החוקים. העלתי כל טורנט לפחות 72 שעות, היה לי רטיו חיובי של עשרים ומשהו ג'יגה העלאה ומשהו כמו 4 ג'יגה הורדה. לא זייפתי מעולם שום דבר. למה שימחקו לי את המשתמש? ראיתי שמישהו אחר פתח אשכול דומה - יכול להיות שזאת בעיה טכנית אצל Downrev?

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
    • מונה תודות: 186 תודות
153
מעולה
תאמין לי, בעיה טכנית זה לא.
פשוט מאד, אתה סוחר בהזמנות: מוכר/מחליף (טריידר בקיצור).
לא קלטתי שיש לך משתמש כאן את האמת, גם בזה נטפל תכף.
יום טוב. :)

עריכה: ד"א, אם לא ידעת, אסור לסחור בהזמנות. ברגע שתפסיק, אתה יותר ממוזמן לחזור ולתקן את המוניטין שלך.

נערך על-ידי TheDarkKnight, 01.12.2014 - 18:29 PM.

idodo

idodo
  •  חברים רשומים
  • 6 הודעות
0
רגיל
חבל שסתם חסמת אותי בלי לתת לי בכלל הזדמנות להגיב על ההאשמה חסרת הבסיס שלך.

מעולם לא סחרתי בהזמנות, מעולם לא הרווחתי דבר מהזמנות, ולמעשה מעולם לא היו לי הזמנות ב-Downrev שאותן הייתי יכול בכלל להציע למישהו! זה פשוט אבסורד. הייתי משתמש חדש בטראקר, עוד לא הייתה לי שום דרגה, ובכלל לא קיבלתי שום אפשרות להזמין אנשים לטראקר. אז לא ברור לי למה החשבון שלי ב-ZSC והחשבון שלי ב-Downrev - שניהם נמחקו.

אין לי מושג מאיפה פתאום הגעת אלי עם האשמה כזאת. את ההזמנה שלי ל-Downrev קיבלתי ללא שום תמורה, בחינם לגמרי, ומעולם לא היו לי הזמנות ל-Downrev שאותן הייתי יכול למכור. אם יש לך קשר להנהלה של Downrev אתה יכול לאמת את הפרטים האלה בעצמך. אני בטוח שקיימים רישומים שמוכיחים שמעולם לא היו לי הזמנות לסחור בהן.

מקווה שאי ההבנה תיפתר בקרוב,
עידו.

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
153
מעולה
אתן את הכותרת של האשכול שלך:
"החלפה - כל האזורים| הזמנה ל TorrentLeech"
עריכה: עוד משהו שיש לי להוסיף "בעד הזמנה לטראקר הישראלי Hebits."
אנחנו לא נתן יד לסוחרי הזמנות, בדיוק כמו שהטראקרים עצמם לא נותנים.
אני בטוח שגם אתה ידעת את זה, לא?

טיפשים, אנחנו לא. יש לך עוד משהו לומר?

נערך על-ידי TheDarkKnight, 01.12.2014 - 21:37 PM.

idodo

idodo
  •  חברים רשומים
  • 6 הודעות
0
רגיל
אבל מעולם לא סחרתי ב-Downrev, אז אני לא מבין איזו סיבה יש למחוק לי את החשבון שם.
וחוץ מזה, ה"מכירה" שעליה אתה מדבר מעולם לא מומשה. לא שלחתי הזמנה לאף אחד מאלה שפנו אליי משום ששלחתי אותה לחבר טוב במקום זאת (הייתה לי רק הזמנה אחת). אני רוצה להוסיף שגם לא ידעתי שאסור לבצע החלפות. ברור שלא הייתי מוכר הזמנה ל-Hebits עבור תמורה כספית, אבל לא ידעתי שאסור לבקש הזמנה תמורת הזמנה. כשכתבתי את ההודעה שעליה אתה מדבר חשבתי שהחלפה כזאת היא לגיטימית לגמרי.

אתה מדבר אלי כאילו פשעתי, כאילו אני אויב הציבור מספר אחת. אני בן אדם טוב ואני מאוד מכבד את זה שקהילת ZSC לא נותנת יד לסחר בהזמנות. סבבה. לא ידעתי שגם החלפות אסורות. לא יקרה יותר. אני עדיין לא מבין למה החשבון שלי ב-Downrev נמחק. מעולם לא סחרתי בהזמנות ל-Downrev.

נערך על-ידי idodo, 01.12.2014 - 21:48 PM.

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב

צפה בהודעהidodo, ב-01.12.2014 - 21:41 PM, אמר:

אבל מעולם לא סחרתי ב-Downrev, אז אני לא מבין איזו סיבה יש למחוק לי את החשבון שם.
וחוץ מזה, ה"מכירה" שעליה אתה מדבר מעולם לא מומשה. לא שלחתי הזמנה לאף אחד מאלה שפנו אליי משום ששלחתי אותה לחבר טוב במקום זאת (הייתה לי רק הזמנה אחת).
לפני שתי הודעות מעולם לא היו לך הזמנות
אתה לא אמין

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
153
מעולה

צפה בהודעהidodo, ב-01.12.2014 - 21:41 PM, אמר:

וחוץ מזה, ה"מכירה" שעליה אתה מדבר מעולם לא מומשה. לא שלחתי הזמנה לאף אחד מאלה שפנו אליי משום ששלחתי אותה לחבר טוב במקום זאת (הייתה לי רק הזמנה אחת).
אין קשר אם זה התבצע ב-"DR", ב-"הביטס" או ב-"TL".
גם אם לבסוף הטרייד לא התבצע, הכוונה הייתה, ואם לבסוף היה מגיע מישהו שהיה רוצה - אני דיי בטוח שהיית רץ על המציאה.
טראקרים בחו"ל מודעים למצב של הסצנה הישראלית, הפורום שאתה גולש בו גורם למוניטין הרע שלנו להתגבר.

עריכה: כמו ששמת לב, אנחנו מוכנים לתת לך הזדמנות שנייה. ערוך את האשכול, מחק אותו.
תראה לנו שאתה רציני, אל תעבוד עלינו. כל טרייד, גם אם לא התמשש בסופו של דבר, רק מחמיר את מצב הסצנה שלנו.
העיקר שתבין למה זה לא נכון, הטראקרים לא מוכנים לזה - לפיכך אנחנו לא מוכנים לתת לזה יד.
אנחנו נוהגים בחומרה כי כבר נכוונו בעבר מדברים כאלה.

נערך על-ידי TheDarkKnight, 01.12.2014 - 21:48 PM.

idodo

idodo
  •  חברים רשומים
  • 6 הודעות
0
רגיל

צפה בהודעהkApsy, ב-01.12.2014 - 21:43 PM, אמר:

לפני שתי הודעות מעולם לא היו לך הזמנות
אתה לא אמין

אולי לא הייתי ברור. אני אעשה סדר בדברים. הזמנות ל-Downrev היו לי 0. הזמנות ל-Hebits היו לי 1. לכן, לא יתכן שסחרתי ב-Downrev.

צפה בהודעהTheDarkKnight, ב-01.12.2014 - 21:45 PM, אמר:

אין קשר אם זה התבצע ב-"DR", ב-"הביטס" או ב-"TL".
גם אם לבסוף הטרייד לא התבצע, הכוונה הייתה, ואם לבסוף היה מגיע מישהו שהיה רוצה - אני דיי בטוח שהיית רץ על המציאה.
טראקרים בחו"ל מודעים למצב של הסצנה הישראלית, הפורום שאתה גולש בו גורם למוניטין הרע שלנו להתגבר.

עריכה: כמו ששמת לב, אנחנו מוכנים לתת לך הזדמנות שנייה. ערוך את האשכול, מחק אותו.
תראה לנו שאתה רציני, אל תעבוד עלינו. כל טרייד, גם אם לא התמשש בסופו של דבר, רק מחמיר את מצב הסצנה שלנו.
העיקר שתבין למה זה לא נכון, הטראקרים לא מוכנים לזה - לפיכך אנחנו לא מוכנים לתת לזה יד.
אנחנו נוהגים בחומרה כי כבר נכוונו בעבר מדברים כאלה.

תודה רבה, ושוב מצטער. ההודעה נמחקה.

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
153
מעולה
נהדר. אשלח לך עוד מעט ה"פ. כל משתמש טוב רק יועיל לשם הישראלי.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: עזרה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים