עבור אל תוכן

נעילת אשכולות

• אנא התחבר בכדי להגיב
13 תגובות לנושא זה

pumpam

pumpam
  •  חברים רשומים
  • 71 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
9
רגיל
פתחתי 2 אשכולות ושניהם ננעלו לאחר זמן קצר מאוד,
כנראה שאחד המנהלים לא מסכים אם מה שהצעתי וזה לגיטימי אבל פורום בדר"כ מטרתו החלפת דיעות וניהול שיחות,
רציתי להגיב ולהסביר את עמדתי אבל אני לא יכול,

נראה לי שלנעילת אשכולות אמורים להיות חוקים קצת יותר נוקשים ולא התלהבות של ילד עם יד קלה על ההדק,

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 851 הודעות
    • מונה תודות: 92 תודות
112
מעולה
אמנם יש פעמים שגם אני מרגיש שהיד על הדק הנעילה קצת קצרה מדי

במקרה הספציפי שלך אני מסכים 100% עם המנהלים, אני חושב שאני מדבר לכל הפחות בשם רוב הפורום כשאני אומר שאנחנו אנטי מכירה\קנייה\החלפה של הזמנות
אני במקומך הייתי מסתכל שוב על התגובות שרשמו לך באשכול שננעל

נערך על-ידי Master-D, 21.10.2014 - 17:51 PM.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

pumpam

pumpam
  •  חברים רשומים
  • 71 הודעות
9
רגיל
אין לי בעיה עם אי הסכמה, להפך, אני שמח לשמוע את הצד השני ולנסות להסכים,  יש לי בעיה עם הנעילה שלא משאירה אפשרות להגיב רק כי הרעיון לא מצא חן בעיני מישהו.
אני לא מחפש למכור למישהו, להפך, אני רוצה לקנות.
התייאשתי מלנסות להשיג הזמנות לbtn,
אני אגלה שקניתי מספר הזמנות לטראקרים שונים בפורומים אחרים ואת כולם קניתי בשביל להשתמש, בכולם הרטיו שלי גבוה מעל 1.
רק טוב אני עושה לקהילה הישראלית,
אני נהנה מהשיתוף, אני בדר"כ מוריד מיוזנט או בפריליץ ועושה ריסיד בטרקרים אחרים, בחלקם הגדול לא הורדתי בכלל, רק העלתי.
אז קנייה או החלפה של הזמנה לא מראה בהכרח על משתמש רע, דווקא כשמישהו משלם כנראה שהוא יהיה אכפתי יותר...

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
    • מונה תודות: 186 תודות
153
מעולה
לא. אל תגיד שאתה עושה טוב לקהילה הישראלית. זאת אחת מן הסיבות שחסמו אותנו מטראקרים מצויינים.
בכ״מ, זה לא מקובל על הקהילה כאן. תראה בחוקים, אם אני לא טועה החוק הראשון הוא בנוגע למכירת/החלפת הזמנות/משתמשים. אני אמליץ לך לשנות את הגישה שלך. תאמין לי, של-90% מהטראקרים שיש לך היית יכול לקבל בחינם, תמורת השקעה מינימלית וותק כאן. לא חבל על הכסף?

DoctorWho

DoctorWho
  •  חברים רשומים
  • 671 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
125
מעולה
אני חושב שלפעמים ניתן לקנות הזמנה לטראקר טוב.
לדוגמה ניתן לקבל הזמנה מצוות של CHDbits תמורת תרומה של 80$
לי קצת יקר, אבל מי שמאוד רוצה להיכנס לשם - יש אופציה חוקית.

pumpam

pumpam
  •  חברים רשומים
  • 71 הודעות
9
רגיל
הכל יחסי, אני מוכן לשלם על שרותים ששווה לי,  אני משלם לספק יוזנט, לאינדקסים, לדרופבוקס לפלקס ולעוד מגוון שרותים.
אני יודע שאסור למכור הזמנות ולא ניסיתי למכור או לקנות, ניסיתי לפתוח את זה לדיון אבל הדיון שאנחנו מנהלים פה היה אמור להתנהל בשרשור אחר!
השחרור הנל מלין על הנעילה ולא על המכירה...

pumpam

pumpam
  •  חברים רשומים
  • 71 הודעות
9
רגיל
ודרך אגב כמעט בכל הטראקרים ניתן לקנות הזמנות והמטרה שלהם די ברורה,
ותרשו לי לגלות לכם סוד,  הרבה בעלי טרקרים מוכרים בעצמם... ראה ערך בעלי ipt

NoBoDy

NoBoDy

Out Of Work :(

•  צוות לשעבר
  • 862 הודעות
    • מונה תודות: 148 תודות
141
מעולה

צפה בהודעהpumpam, ב-21.10.2014 - 19:32 PM, אמר:

ודרך אגב כמעט בכל הטראקרים ניתן לקנות הזמנות והמטרה שלהם די ברורה,
ותרשו לי לגלות לכם סוד,  הרבה בעלי טרקרים מוכרים בעצמם... ראה ערך בעלי ipt
ההבדל הוא שבעלי הטראקרים מרוויחים מזה (ולהם מגיע), לעומת זאת, המשתמש הקטן לא צריך להרוויח כסף על הזמנות לטראקר שהוא לא שלו.
החוק ברור מאוד, אין לעשות מסחר בהזמנות, זה שם רע לקהילה ויותר מזה, זה לא מכובד.
את הנושא אני נעלתי, ולא כי יש לי יד קלה על ההדק, אלא כי אני פשוט לא מוכן לשמוע על דבר כזה, ואני בטוח שכל הצוות מסכים איתי (וגם המשתמשים).

pumpam

pumpam
  •  חברים רשומים
  • 71 הודעות
9
רגיל
פורום מיועד לדיונים ולא לסתימת פיות!
כל אחד יכול וצריך להביע את דעתו כל עוד הוא לא פוגע במישהו אחר מבלי לחשוש שישתיקו אותו.
כמו שאמרתי זה השרשור השני שפתחתי וגם את השני נעלו משום מה...
אין שום סיבה לנעול שרשורים שלא עוברים על חוקים,  ושוב, אני יודע שאסור למכור, אני הצעתי הצעה, אלו דברים שונים

NoBoDy

NoBoDy

Out Of Work :(

•  צוות לשעבר
  • 862 הודעות
    • מונה תודות: 148 תודות
141
מעולה

צפה בהודעהpumpam, ב-21.10.2014 - 20:38 PM, אמר:

פורום מיועד לדיונים ולא לסתימת פיות!
כל אחד יכול וצריך להביע את דעתו כל עוד הוא לא פוגע במישהו אחר מבלי לחשוש שישתיקו אותו.
כמו שאמרתי זה השרשור השני שפתחתי וגם את השני נעלו משום מה...
אין שום סיבה לנעול שרשורים שלא עוברים על חוקים,  ושוב, אני יודע שאסור למכור, אני הצעתי הצעה, אלו דברים שונים
אנחנו הסברנו לך מדוע אנחנו לא מקבלים את ההצעה ואין צורך להמשיך ולדון על זה.
ההצעה הזאת יכולה ופוגעת בהרבה מאיתנו ופגעה גם בעבר, והצגנו לך די והותר סיבות כדי שתוכל להבין מדוע ההצעה לא מתקבלת.
אני מסכים איתך שפורום מיועד לדיונים ואנחנו מכבדים את זה, אבל כשהדיון מדבר על מסחר בהזמנות, משהו שהוא אסור ופוגע, דבר כזה לא לא נחשב לדיון!

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 756 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב
החוקים בפורום אוסרים מסחר בהזמנות. הבנתי שאתה רוצה הזמנה לBTN, אם היית קורא קצת היית מבין ויודע שאסור אפילו לבקש פה הזמנה לטראקר הזה.
אתה תמיד מוזמן לעזוב את הקהילה שלנו, אף אחד לא מחזיק אותך בכח.
במידה ותשקיע ותראה שאתה אדם שאפשר לסמוך עליו, תיהיה בטוח שתוכל להיכנס לכמעט כל טראקר.
אנשים באו לפה עם ידע מינימלי ביותר ויצאו לאחר כמה זמן עם הזמנות, כלים להתמודדות וידע שרק קהילה תומכת, מקצועית ואוהבת יכולה לתת.
שוב, אף אחד לא מחזיק אותך בכח, יש דברים שגם להידיין עליהם אסור פה ואתה דיברת פה על שניים מהם.

קיבל תודות על-ידי 2 משתמשים:

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2774 הודעות
    • מונה תודות: 549 תודות
472
מעולה
הנושא נפתח מחדש כי אני רוצה להבהיר לך למה מה שאתה מציע פה פסול ושתשנה גישה, אבל קודם כל - אם יש לך, או לכל אחד אחר תלונות על הצוות - אתם יותר ממוזמנים לשלוח לי הודעות פרטיות על הנושא.

לגביך ספציפית: הצוות פעל נכון. סחר בהזמנות זה לא כאן וזה לא נתון לדיון. למה? כי זה לא חוקי. טראקרים לא מאשרים את זה אז אנחנו לא ניתן לזה יד בחיים.
ובנוסף: אם אתה בא ומוכר משתמש שנתנו לך כאן, אתה דופק את המזמין שלך שסמך עליך ונתן לך הזמנה. באן שרשרת לעץ שלם זה לא משהו זר בסצינה.
גם קיימת האפשרות שתקנה משתמש לאתר X, ואז אתה תיחסם גם באתר X על הסחר, וגם באתר Y ו-Z כי הטראקרים העבירו ביניהם את המידע על זה שאתה סוחר בהזמנות. ואז שוב המזמינים שלך נדפקים כי הם סמכו עליך, ואתה במקביל גם מוציא שם רע לישראלים. ברגע שאתה קונה ממשתמש רגיל את המשתמש שלו, אתה מוציא שם רע לישראלים כי כשהם חוסמים אותך הם רואים את האייפי וקולטים שאתה ישראלי. ואז כשזה חוזר על עצמו יותר מדי - נותנים באן גלובאלי לישראל כמו HDBits.

אם אתה רוצה להשיג הזמנה בכסף - תעשה את זה דרך תרומה לטראקר. זה חוקי לגמרי. יש מספיק טראקרים שמאפשרים להיכנס אליהם תמורת תרומה.

pumpam

pumpam
  •  חברים רשומים
  • 71 הודעות
9
רגיל

צפה בהודעהkoby23, ב-23.10.2014 - 21:40 PM, אמר:

הנושא נפתח מחדש כי אני רוצה להבהיר לך למה מה שאתה מציע פה פסול ושתשנה גישה, אבל קודם כל - אם יש לך, או לכל אחד אחר תלונות על הצוות - אתם יותר ממוזמנים לשלוח לי הודעות פרטיות על הנושא.

לגביך ספציפית: הצוות פעל נכון. סחר בהזמנות זה לא כאן וזה לא נתון לדיון. למה? כי זה לא חוקי. טראקרים לא מאשרים את זה אז אנחנו לא ניתן לזה יד בחיים.
ובנוסף: אם אתה בא ומוכר משתמש שנתנו לך כאן, אתה דופק את המזמין שלך שסמך עליך ונתן לך הזמנה. באן שרשרת לעץ שלם זה לא משהו זר בסצינה.
גם קיימת האפשרות שתקנה משתמש לאתר X, ואז אתה תיחסם גם באתר X על הסחר, וגם באתר Y ו-Z כי הטראקרים העבירו ביניהם את המידע על זה שאתה סוחר בהזמנות. ואז שוב המזמינים שלך נדפקים כי הם סמכו עליך, ואתה במקביל גם מוציא שם רע לישראלים. ברגע שאתה קונה ממשתמש רגיל את המשתמש שלו, אתה מוציא שם רע לישראלים כי כשהם חוסמים אותך הם רואים את האייפי וקולטים שאתה ישראלי. ואז כשזה חוזר על עצמו יותר מדי - נותנים באן גלובאלי לישראל כמו HDBits.

אם אתה רוצה להשיג הזמנה בכסף - תעשה את זה דרך תרומה לטראקר. זה חוקי לגמרי. יש מספיק טראקרים שמאפשרים להיכנס אליהם תמורת תרומה.

א. תודה על התשובה המפורטת.
ב. נושא השרשור היה נעילת האשכול הקודם ולא קניית הזמנות, זה בדיוק הדיון שחשבתי שיתפתח שם ולא פה אבל הוא ננעל ואי אפשר היה להגיב.
ג. גם בפעם האחרונה אני לא מצליח להבין למה היה צריך לנעול את השרשור, אולי עוד מישהו שהוא לא מנהל כמוך רצה להגיד את אותם הדברים ולא יכול היה?
ד. ראיתי שמישהו פתח אתמול בקשה להזמנה ל-PTP, פה אני לגמרי מבין את הנעילה, הוא ביקש משהו מנוגד לחוקים, הוא נענה באדיבות והנושא ננעל, אני לא ביקשתי לקנות כלום, בסה"כ הצעתי הצעת ייעול לפתוח פורום חדש, ההנהלה מחליטה שלא מתאים לה, מקובל, אפשר להסביר ולהמשיך, אין שום אפקט חיובי לנעילה של שרשור כזה!.
ה. לגבי האיסור על מכירת הזמנות, אני מבין שאסור אבל כמו שאני רואה את זה זה בדיוק אותו דבר כמו הצעת הזמנות אלא אם זה למישהו שאתה מכיר אישית.
ו. בכל אופן, אני מבין ומקבל את עמדת הפורום לגבי הקמת פורום קניות.
ז. לגבי השרשור הקודם שנסגר
http://www.zsc.co.il...משתמש-הכי-הרבה/
גם בו לא נראה שהבינו בדיוק למה אנ י מתכוון אבל בעצם הנעילה לא נתנו לי אפשרות להגיב, למה לנעול??? כמו שאני מכיר פורומים אחרים (ובגילי המופלג אני מכיר לא מעט) נעילת שרשורים היא רק במקרה ומישהו ממש עבר על החוקים וזה הובהר לו כמו שצריך והובן לו או במקרים שלא הייתה תגובה לאחר זמן ארוך.
ח. הפורום אמור לעודד משתמשים חדשים/מתחילים ולעזור ולא ע"מ לתקוף, לסתום פיות, ולענות לא יפה גם לאנשים שעוברים על החוקים כמו שאני רואה תשובות של מנהלים לפעמים...
ט. שבת שלום לכולם.

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2774 הודעות
    • מונה תודות: 549 תודות
472
מעולה

צפה בהודעהpumpam, ב-24.10.2014 - 08:46 AM, אמר:

א. תודה על התשובה המפורטת.
ב. נושא השרשור היה נעילת האשכול הקודם ולא קניית הזמנות, זה בדיוק הדיון שחשבתי שיתפתח שם ולא פה אבל הוא ננעל ואי אפשר היה להגיב.
ג. גם בפעם האחרונה אני לא מצליח להבין למה היה צריך לנעול את השרשור, אולי עוד מישהו שהוא לא מנהל כמוך רצה להגיד את אותם הדברים ולא יכול היה?
ד. ראיתי שמישהו פתח אתמול בקשה להזמנה ל-PTP, פה אני לגמרי מבין את הנעילה, הוא ביקש משהו מנוגד לחוקים, הוא נענה באדיבות והנושא ננעל, אני לא ביקשתי לקנות כלום, בסה"כ הצעתי הצעת ייעול לפתוח פורום חדש, ההנהלה מחליטה שלא מתאים לה, מקובל, אפשר להסביר ולהמשיך, אין שום אפקט חיובי לנעילה של שרשור כזה!.
ה. לגבי האיסור על מכירת הזמנות, אני מבין שאסור אבל כמו שאני רואה את זה זה בדיוק אותו דבר כמו הצעת הזמנות אלא אם זה למישהו שאתה מכיר אישית.
ו. בכל אופן, אני מבין ומקבל את עמדת הפורום לגבי הקמת פורום קניות.
ז. לגבי השרשור הקודם שנסגר
http://www.zsc.co.il...משתמש-הכי-הרבה/
גם בו לא נראה שהבינו בדיוק למה אנ י מתכוון אבל בעצם הנעילה לא נתנו לי אפשרות להגיב, למה לנעול??? כמו שאני מכיר פורומים אחרים (ובגילי המופלג אני מכיר לא מעט) נעילת שרשורים היא רק במקרה ומישהו ממש עבר על החוקים וזה הובהר לו כמו שצריך והובן לו או במקרים שלא הייתה תגובה לאחר זמן ארוך.
ח. הפורום אמור לעודד משתמשים חדשים/מתחילים ולעזור ולא ע"מ לתקוף, לסתום פיות, ולענות לא יפה גם לאנשים שעוברים על החוקים כמו שאני רואה תשובות של מנהלים לפעמים...
ט. שבת שלום לכולם.
אני אענה לך גם כן בסעיפים כדי שתבין על מה אני עונה ושזה לא ייצא מסורבל.
א. בכיף.
ב. אני יודע, לא הייתי פה כל השבוע אבל יצא לי להתעדכן על הנושאים שלך. פתחתי דווקא את הנושא הזה מ-2 סיבות: העלת את זה שהצוות נועל מהר מדי + לא קיבלת עדיין את התשובה המספקת.
ג. בדיוק בגלל זה פתחתי את הנושא. גם אני חושב כמוך ולכן הוא נפתח מחדש, כשכל אחד יכול להגיב. מבחינתי הוא לא ינעל עד שתבין למה מה שאתה מציע פסול. לפתוח אותו מחדש מוקדם יותר אני לא יכלתי כי שוב: לא מתאפשר לי להיות פעיל עד ימי חמישי.
ד. לא בהכרח. לפעמים זה מגיע למיצוי. כש-10 משתמשים כותבים לך אותו הדבר, זה כבר מיצוי ואין טעם להמשיך. נעלו לך מבלי שקיבלת תשובה מספקת? תמיד אפשר לפתוח מחדש ולבקש לא לנעול בלי אישור ממך.
במידה וזה יעבור את גבול הטעם הטוב - הגיוני שינעלו לך גם בלי שתרצה, אבל כל עוד הכל הולך בסדר - אין סיבה שינעלו אחרי שאתה מבקש שלא ינעלו.
ה. זה משהו אחר לגמרי. כשאתה מוכר הזמנות אתה בא להרוויח כסף על חשבון הטראקר. כשאתה מחלק - אתה מציע בחינם, ובלי זה אני בספק אם הטראקרים היו שורדים.
ו. שמח שזה המצב. אם יש משהו לא מובן - לא להסס.
ז. שים לב שגם פה היה אותו הסיפור, שאני מתערב אחרי שזה ננעל כי יוצא שאני שוב מרגיש שלא קיבלת תשובה ראויה.
ח. מסכים איתך. תראה לי איפה זה קורה (מהתקופה שלי בצוות) וזה יטופל.
ט. שבת שלום.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים