עבור אל תוכן

טקס הוקרה לבשארה בדוחא, ליברמן: "שסכנין תשחק בליגה הפלסטינית".  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה

טקס הוקרה לבשארה בדוחא, ליברמן: "שסכנין תשחק בליגה הפלסטינית".

ynet טקס הוקרה לבשארה בדוחא, ליברמן: "שסכנין תשחק בליגה הפלסטינית". צפו - ספורט


לפני המשחק מול הפועל ת"א ערכה סכנין טקס לכבוד מגייסי התרומות מקטאר - לח"כ לשעבר שנמלט מישראל בעקבות חשד לסיוע לחיזבאללה הוקדש מגן הוקרה. ראש העיר מאזן גנאים, שהניף את תמונתו של בשארה בטקס: "לא צריך לעשות רעש מכל דבר". מנהלת הליגה: "נגיש תלונה", ליברמן: "מציע להתאחדות להשעות את סכנין". וביציעים אוהדי סכנין הניפו שלט: "ירושלים שלנו"
אירוע חריג נרשם הערב (שבת) לפני

באצטדיון דוחא. במסגרת טקס שערכה סכנין לכבוד מגייסי התרומות מקטאר, הוקדשו מגיני הוקרה למספר אנשים - ביניהם גם עזמי בשארה.
כזכור, בשארה היה חבר כנסת וממקימי מפלגת בל"ד. בשנת 2007 נמלט בשארה מישראל לאחר שנחשד בסיוע לחיזבאללה. נגד בשארה התנהלה חקירה בחשד כי במהלך מלחמת לבנון
השנייה יצר קשר עם סוכן מטעם חיזבאללה והעביר לו מידע על מקומות אסטרטגיים לטיווח טילים.תמונה שפורסמה


במהלך הטקס הניף ראש עיריית סכנין, מאזן גנאים תמונה של עזמי בשארה. מגיני הוקרה הוקדשו לנציג של מפלגת בל"ד, כמו גם לנסיך קטאר. וגם ביציעים היה חם, כשאוהדי בני סכנין הניפו את השלט: "ירושלים שלנו", ועוררו את זעמם של אוהדי הפועל תל אביב שהגיבו בשירה: "ירושלים לא באירופה. היא בירדן".


מאזן גנאים בתגובה ל-ynet ספורט: "נתנו תעודת הוקרה לאנשי בל"ד, קראו לי לבוא ולכבד את האירוע אז באתי. לא צריך לעשות רעש מכל דבר".


תמונה שפורסמה


יו"ר בני סכנין, אבו יונס אמר בתגובה: "עזמי בשארה הוא דוקטור שעזר בגיוס הכספים לבני סכנין, אני לא מבין על מה המהומה. הממסד לא נותן לנו כסף אז למה שלא נגייס כספים מבחוץ?! מה רע בזה?!".מנהלת הליגה: "אירוע חמור, נגיש תלונה"

ממנהלת הליגות המקצועניות נמסר בתגובה: "בבקשה שהועברה ע"י בני סכנין ואושרה ע"י המנהלת להענקת מגיני הוקרה לספונסרים של הקבוצה, לא צוין שמו של עזמי בשארה. מעבר לכך, בשיחה מוקדמת עם ראשי סכנין הובהר כי חל איסור לערב בטקס חברי כנסת או כל גורם פוליטי אחר. המנהלת רואה בחומרה רבה הטעיה זו. מיד לאחר קבלת דו"ח המשקיף תגיש המנהלת תלונה לתובע של ההתאחדות לכדורגל כדי שזה יעמידם לדין".


מנכ"ל המנהלת אורן חסון: "כללי פיפ"א ואופ"א מחייבים את העוסקים בענף שלא לערב פוליטיקה וכדורגל, צר לנו על המעורבות הפוליטית הפסולה, כפי שבאה לידי ביטוי הערב במגרש הכדורגל בסכנין".


ליברמן: "מציע לסכנין לשחק בליגה הפלסטינית"

שר החוץ ויו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן לא עבר בשתיקה על האירוע בדוחא. בעמוד הפייסבוק שלו רשם ח"כ ליברמן: "כשקבוצת כדורגל בליגה הישראלית מודה לעזמי בשארה, שחשוד בריגול ובסיוע לחיזבאללה, שברח מהארץ ושמסית נגד מדינת ישראל, יש לנקוט נגדה בצעדים חריפים".


תמונה שפורסמה


"אני מציע להתאחדות לכדורגל ולמנהלת הליגה לשקול להשעות את פעילותה של בני סכנין בליגת העל ולנקוט נגדה באופן מיידי בצעדים חריפים כגון קנסות כבדים ומשחקי רדיוס ללא קהל לתקופה ממושכת. להנהלת הקבוצה אני מציע לשקול אפשרות לעבור ולשחק בליגה הפלסטינית או בליגה הקטארית".תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים