עבור אל תוכן

אני חדש-ישן בתחום הטורנטים ויש לי מספר שאלות

• אנא התחבר בכדי להגיב
17 תגובות לנושא זה

yadin

yadin
  •  חברים רשומים
  • 5 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
מה קורה חברים. אז חיפשתי באינטרנט וגיליתי על האתר הזה. ממש נחמד לראות שיש אתרים כאלו במיוחד בעברית. אז לנושאים שלי.
(אני רק רוצה להגיד שאם אני עובר על איזה חוק בפורום אז סליחה אני חדש פה וקראתי את כל החוקים)
אז ככה, לאח שלי הגדול היה מלא משתמשים באתר torrentday (בזמן שהיה אפשר להירשם בחינם) אבל הוא לא העלאה כלום בכלל וכל המשתמשים שהיו לו נחסמו חוץ ממשתמש אחד. את המשתמש האחד הזה אני טיפחתי והעלאתי ועשיתי הכל בשביל שלא יחסמו "לנו" אותו. עכשיו למרבה האירוניה הצלחתי לעלות בסך הכל 900 GB אך למרבה הצער כמות ההורדה גדולה מאוד וקרובה ל2 TB!!! הרטיו שלי הוא 0.448 ומאוד קשה לי לעלות אותו כל הזמן עוד שאח שלי ממשיך להוריד הרבה ואפילו ברגע זה שאני כותב את זה הוא מוריד (לפני שנייה זה היה 0.449!) אז רציתי לדעת מה אתם ממליצים לי לעשות? באמת שנמאס לי כל הזמן לעלות את המשתמש שלו שוב ושוב והוא תמיד מוריד אותו. והאם יש שיטות בשביל לעלות את הרטיו בצורה המהירה ביותר (שיטות חוקיות כמובן)?
בנוסף לזה, נרשמתי לאתר ישראלי בשם Hebits.Net והתחלתי להוריד דברים אך שוב העלאה שלי לא ממש טובה לבינתיים העלאתי רק 2.72 GB והורדתי 0GB כי יש לבינתיים פרייליץ עד לכניסת שבת. אני לא מבין איך כולם מצליחים לעלות כול כך הרבה GB מה הסוד של כולם? יש לכם עצות בשבילי?
בכל מקרה, רציתי לשאול אם אתם ממליצים לי לחפש עוד אתר פרטי כמו אלו או להישאר עם שתיהם?
אשמח אם תענו לי על השאלות האלו ותעזרו לי.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5532 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
היי, קודם כל ברוך הבא לפורום! הגעת למקום הנכון כדי לשאול את השאלות הללו.

בוא נתחיל מהבסיס.
דבר ראשון,
לא חוקי ליצור כמה משתמשים באותו אתר טורנטים. הם לא אוהבים את זה ואף אוכפים את זה, הם יודעים לאתר כניסה מאותו IP לכמה חשבונות,
ויש כאלו שאפילו חוסמים אוטומטית במקרים כאלו. לכן לא מומלץ ואף אסור.

דבר שני, הפיתרון היחידי בשבילך הוא רכישת סידבוקס:
סידבוקס זה בעצם גישה ל ruTorrent מרחוק (באמצעות גישת Web בדפדפן), שאליו אתה יכול לזרוק קבצי טורנט מהחשבון שלך והוא יוריד אותם על אותו "מחשב" (שרת) מרוחק.
הפואנטה בסידבוקס שהוא נמצא בדרך כלל בחו"ל, ויש לו מהירויות העלאה / הורדה מאוד גבוהות. ואני מדבר על מהירויות שנעות בין 5-50 מגה לשניה (תלוי כמובן בהרבה דברים,
אבל מגיעים למהירויות גבוהות די בכיף).
בלי זה אין לך ממש סיכוי לחזור למצב נורמאלי, חוץ מכמובן להעיף את אח שלך מהחשבון ולהגיד לו שיצור חשבון חדש משלו ושיקלקל אותו כמה שבא לו.

בכל מקרה, בינתיים ממליץ לך להישאר עם מה שיש לך כרגע. כי כפי שאתה רואה גם אלו קשה לך מאוד לתחזק,
ואם תתחיל להירשם לעוד אתרים יהיה לך אפילו יותר קשה בסופו של דבר. ממליץ לך להתחיל את הדרך עם סידבוקס, להחזיר את עצמך קצת,
אחרי זה בכיף להשיג עוד אתר או שניים, לשתף בהם המון עם סידבוקס מבלי שתצטרך לדאוג למשך תקופה ארוכה לגבי הרטיו שלך.

Moran

Moran
  •  חברים בכירים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 95 תודות
53
טוב
אין סוד .. סידבוקס וזהו

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
    • מונה תודות: 186 תודות
153
מעולה
מה הולך? קודם כל, ברוך הבא לפורום. :)
קודם כל, אני מחזק את מה שסלביק אמר. אל תעשה את זה שוב הפעם.

ואני אתייחס קודם כל לTD, כי לשרוד בטראקר הזה זה הדבר הקל ביותר שתוכל לעשות. אני אתן לך כמה טיפים, שאיתם אתה יכול לעשות כמות נכבדת של העלאה כל שבוע:
1. בהתחלה, תשאיר את הקליינט (התוכנה) שלך פתוח כמה שיותר. בTD יש מערכת נקודות שאיתן אתה יכול לקנות העלאה וקל מאד לאסוף נקודות שמה. אתה יכול לעשות המון ג׳יגות מזה. בנוסף, באתר יש קרוב למיליון משתמשים. יש סיכוי שמישהו התחיל להוריד טורנט שאתה משתף, ואתה תראה שכמעט כל הזמן הטורנטים שלך יהיו אקטיבים באתר.
2. חבילות בקט׳ הפריליץ׳ שלהם - המון מורידים חבילות סרטים/תוכנות שמה. תנסה להוריד כמה חבילות ולראות לאן זה הולך.
3. סידבוקס. אם לא הצלחת... תן בוסט עם סידבוקס. במצב שלך נראה שאתה באמת צריך בוסט עם סידבוקס

בHebits על אותו עקרון אפילו. תנסה בהתחלה לשתף כמה שיותר, כי גם  שמה יש אחלה של מערכת נקודות.

שיהיה בהצלחה

נערך על-ידי TheDarkKnight, 17.10.2014 - 16:07 PM.

yadin

yadin
  •  חברים רשומים
  • 5 הודעות
0
רגיל

צפה בהודעהNeoTrix, ב-17.10.2014 - 16:01 PM, אמר:

היי, קודם כל ברוך הבא לפורום! הגעת למקום הנכון כדי לשאול את השאלות הללו.

בוא נתחיל מהבסיס.
דבר ראשון,
לא חוקי ליצור כמה משתמשים באותו אתר טורנטים. הם לא אוהבים את זה ואף אוכפים את זה, הם יודעים לאתר כניסה מאותו IP לכמה חשבונות,
ויש כאלו שאפילו חוסמים אוטומטית במקרים כאלו. לכן לא מומלץ ואף אסור.

דבר שני, הפיתרון היחידי בשבילך הוא רכישת סידבוקס:
סידבוקס זה בעצם גישה ל ruTorrent מרחוק (באמצעות גישת Web בדפדפן), שאליו אתה יכול לזרוק קבצי טורנט מהחשבון שלך והוא יוריד אותם על אותו "מחשב" (שרת) מרוחק.
הפואנטה בסידבוקס שהוא נמצא בדרך כלל בחו"ל, ויש לו מהירויות העלאה / הורדה מאוד גבוהות. ואני מדבר על מהירויות שנעות בין 5-50 מגה לשניה (תלוי כמובן בהרבה דברים,
אבל מגיעים למהירויות גבוהות די בכיף).
בלי זה אין לך ממש סיכוי לחזור למצב נורמאלי, חוץ מכמובן להעיף את אח שלך מהחשבון ולהגיד לו שיצור חשבון חדש משלו ושיקלקל אותו כמה שבא לו.

בכל מקרה, בינתיים ממליץ לך להישאר עם מה שיש לך כרגע. כי כפי שאתה רואה גם אלו קשה לך מאוד לתחזק,
ואם תתחיל להירשם לעוד אתרים יהיה לך אפילו יותר קשה בסופו של דבר. ממליץ לך להתחיל את הדרך עם סידבוקס, להחזיר את עצמך קצת,
אחרי זה בכיף להשיג עוד אתר או שניים, לשתף בהם המון עם סידבוקס מבלי שתצטרך לדאוג למשך תקופה ארוכה לגבי הרטיו שלך.
יש איזה מדריך על הסידבוקס הזה שאתה מדבר עליו? זה עולה כסף?
ולמה יש לי הגבלה ל18 הודעות עד למחר?

yadin

yadin
  •  חברים רשומים
  • 5 הודעות
0
רגיל

צפה בהודעהTheDarkKnight, ב-17.10.2014 - 16:06 PM, אמר:

מה הולך? קודם כל, ברוך הבא לפורום. :)
קודם כל, אני מחזק את מה שסלביק אמר. אל תעשה את זה שוב הפעם.

ואני אתייחס קודם כל לTD, כי לשרוד בטראקר הזה זה הדבר הקל ביותר שתוכל לעשות. אני אתן לך כמה טיפים, שאיתם אתה יכול לעשות כמות נכבדת של העלאה כל שבוע:
1. בהתחלה, תשאיר את הקליינט (התוכנה) שלך פתוח כמה שיותר. בTD יש מערכת נקודות שאיתן אתה יכול לקנות העלאה וקל מאד לאסוף נקודות שמה. אתה יכול לעשות המון ג׳יגות מזה. בנוסף, באתר יש קרוב למיליון משתמשים. יש סיכוי שמישהו התחיל להוריד טורנט שאתה משתף, ואתה תראה שכמעט כל הזמן הטורנטים שלך יהיו אקטיבים באתר.
2. חבילות בקט׳ הפריליץ׳ שלהם - המון מורידים חבילות סרטים/תוכנות שמה. תנסה להוריד כמה חבילות ולראות לאן זה הולך.
3. סידבוקס. אם לא הצלחת... תן בוסט עם סידבוקס. במצב שלך נראה שאתה באמת צריך בוסט עם סידבוקס

בHebits על אותו עקרון אפילו. תנסה בהתחלה לשתף כמה שיותר, כי גם  שמה יש אחלה של מערכת נקודות.

שיהיה בהצלחה
את מה שאמרת לי לעשות זה מה שאני תמיד עושה. אני מוריד דברים משאיר אותם בהורדה מקבל מזה נקודות ופשוט משאיר ככה. ותאמין לי שאני יודע לתחזק טוב את המשתמש כי הוא היה על רטיו של 0.201 מתי שאני התחלתי לתחזק אותו ואני זה שהעלאתי אותו ל0.447 (כבר ירד 0.001 בזכות האח המתחשב שלי) ואם הוא לא היה מוריד אני מאמין שכבר היה לי רטיו של 0.5-0.6 יש סיכוי שאני מקבל משתמש חדש לTD? כי באמת שנמאס לי מהאח הזה.. הוא רק מוריד מוריד מוריד ומוריד!
ואיך עובד הסידבוקסים האלו? אפשר הסבר מדריך משהו??

נערך על-ידי yadin, 17.10.2014 - 16:11 PM.

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
    • מונה תודות: 550 תודות
472
מעולה
למה סידבוקס? זה TD זה האתר הכי קל.
הפתרון הפשוט הוא ריסיד. להוריד עד הסוף משהו מאתר אחר --> לוודא שהקבצים זהים (השמות, הכמות והמשקל) --> להוסיף את הטורנט מTD ואז זה יבדוק לך את הטורנט ויתחיל את השיתוף מ100% (לעיתים גם 99.99% בגלל קובץ NFO).
אתה יכול לשתף ככה קבצים חמים כמו משחק שיצא בשעות האחרונות, פרק של סדרה מבוקשת וכו'. תדאג גם שאח שלך ימשיך לשתף את מה שהוא מוריד.
כרגע אין לך מה לדאוג יותר מדי. הבעיה תתחיל כשהרטיו שלך יהיה מתחת ל0.2, שזה אומר כמעט 5 טרה הורדה. אל תילחץ. תתחיל עם הריסיד וזה לאט לאט יתחיל להתאזן. לא להשכיר סידבוקס בשביל זה, זה בזבוז.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5532 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה

צפה בהודעהkoby23, ב-17.10.2014 - 16:48 PM, אמר:

למה סידבוקס? זה TD זה האתר הכי קל.
הפתרון הפשוט הוא ריסיד. להוריד עד הסוף משהו מאתר אחר --> לוודא שהקבצים זהים (השמות, הכמות והמשקל) --> להוסיף את הטורנט מTD ואז זה יבדוק לך את הטורנט ויתחיל את השיתוף מ100% (לעיתים גם 99.99% בגלל קובץ NFO).
אתה יכול לשתף ככה קבצים חמים כמו משחק שיצא בשעות האחרונות, פרק של סדרה מבוקשת וכו'. תדאג גם שאח שלך ימשיך לשתף את מה שהוא מוריד.
כרגע אין לך מה לדאוג יותר מדי. הבעיה תתחיל כשהרטיו שלך יהיה מתחת ל0.2, שזה אומר כמעט 5 טרה הורדה. אל תילחץ. תתחיל עם הריסיד וזה לאט לאט יתחיל להתאזן. לא להשכיר סידבוקס בשביל זה, זה בזבוז.

אם היה לו להשלים עוד איזה 200-300GB הייתי אומר מילא..
אבל יש לו להשלים עוד 1TB וקצת כדי להגיע ליחס של 1.00.
עד כמה שזה אתר קל, הדבר היותר קל זה לקנות סידבוקס, ומספיק רק לחודש לא צריך להיות מהאלו שכל חודש במשך כל החיים רוכשים סידבוקסים,
והוא ידפוק בוסט מטורף לחשבון ויחזיר את המצב ליחס גבוה יותר. מקסימום יגיע למצב שהוא צריך עוד פעם סידבוקס, נניח עוד חצי שנה אז שיקנה עוד פעם.
סידבוקסים היום לא עולים הרבה כסף :)

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
472
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-17.10.2014 - 17:18 PM, אמר:

אם היה לו להשלים עוד איזה 200-300GB הייתי אומר מילא..
אבל יש לו להשלים עוד 1TB וקצת כדי להגיע ליחס של 1.00.
עד כמה שזה אתר קל, הדבר היותר קל זה לקנות סידבוקס, ומספיק רק לחודש לא צריך להיות מהאלו שכל חודש במשך כל החיים רוכשים סידבוקסים,
והוא ידפוק בוסט מטורף לחשבון ויחזיר את המצב ליחס גבוה יותר. מקסימום יגיע למצב שהוא צריך עוד פעם סידבוקס, נניח עוד חצי שנה אז שיקנה עוד פעם.
סידבוקסים היום לא עולים הרבה כסף :)
זה נכון אבל הצרות שלו יתחילו כשהרטיו יהיה מתחת ל0.2 שזה עוד הרבה זמן. וגם אז המשתמש לא נחסם, אלא צריך לעשות ריסיד או לתרום ולקבל ג'יגות. הם מאד מקלים על משתמשים.
כל עוד הוא יעשה ריסיד וימשיך לשתף את מה שאח שלו מוריד - הכל בסדר. אין טעם להוציא כסף רק בשביל TD.

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
472
מעולה
ואני רואה שדיברת גם על הביטס. שם זה הרבה הרבה יותר קל.
יש שם הרבה פריליץ', העלאה פי 3 (העלת ג'יגה? זה מחשיב לך 3) ואת מערכת הנקודות שדרכה אפשר לקנות ג'יגות.
היתרון פה זה שבהביטס אח שלך לא יהרוס כי הוא כנראה לא יודע על האתר.
אם בכל זאת לא תצליח להסתדר בהביטס - תשלח לי הודעה פרטית ואני אשלח לך ג'יגות.

yadin

yadin
  •  חברים רשומים
  • 5 הודעות
0
רגיל

צפה בהודעהkoby23, ב-17.10.2014 - 17:22 PM, אמר:

זה נכון אבל הצרות שלו יתחילו כשהרטיו יהיה מתחת ל0.2 שזה עוד הרבה זמן. וגם אז המשתמש לא נחסם, אלא צריך לעשות ריסיד או לתרום ולקבל ג'יגות. הם מאד מקלים על משתמשים.
כל עוד הוא יעשה ריסיד וימשיך לשתף את מה שאח שלו מוריד - הכל בסדר. אין טעם להוציא כסף רק בשביל TD.
לא עדיף שאני ישיג משתמש חדש לTD וזהו? מזה השטויות האלו שהוא יוריד איזה 10 טורנטים על מהירות גבוה ואני יתאמץ הרבה בשביל לעלות בחזרה את החרא שהוא הוריד?! אני זה שהעלתי את המשתמש מאפס!! מרטיו של בקושי 0.201 לרטיו של 0.446 (כן זה מתחיל לרדת למרות שאני מעלה ברגע זה אבל הוא מוריד מלאאא) פשוט נשבר לי מזה אני יקנה משתמש חדש או ינסה להשיג משתמש או יבקש מחבר.. פשוט אין לי כוח אליו יותר!

נערך על-ידי yadin, 17.10.2014 - 17:38 PM.

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
472
מעולה

צפה בהודעהyadin, ב-17.10.2014 - 17:37 PM, אמר:

[size=4]
לא עדיף שאני ישיג משתמש חדש לTD וזהו? מזה השטויות האלו שהוא יוריד איזה 10 טורנטים על מהירות גבוה ואני יתאמץ הרבה בשביל לעלות בחזרה את החרא שהוא הוריד?! אני זה שהעלתי את המשתמש מאפס!! מרטיו של בקושי 0.201 לרטיו של 0.446 (כן זה מתחיל לרדת למרות שאני מעלה ברגע זה אבל הוא מוריד מלאאא) פשוט נשבר לי מזה אני יקנה משתמש חדש או ינסה להשיג משתמש או יבקש מחבר.. פשוט אין לי כוח אליו יותר!
כן יש לך אפשרות כזאת כל עוד אתם על מחשב שונה, ואני מאמין שזה המצב, אחרת היית עוצר לו את ההורדות או משהו.
תסביר לTD את המצב במירק (שאתם אחים, בעלי מחשב שונה אבל אייפי זהה ושהוא מקשה עליך להסתדר שמה) והם סביר להניח יאשרו לך להשיג הזמנה (לא לקנות. זה לא חוקי) וליצור משתמש חדש שיהיה לך והישן יהיה לאחיך.

DoctorWho

DoctorWho
  •  חברים רשומים
  • 671 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
125
מעולה
ממליץ להשיג הזמנות לאתרים רטיולס או עם הורדות חינם כמו Downrev, IPtorrents וכד'
הדבר היחיד שנדרש זה זמן שיתוף מינימלי

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

GaRy HaMbuRGery

GaRy HaMbuRGery
  •  חברים בכירים
  • 397 הודעות
    • מונה תודות: 46 תודות
38
בינוני
חח כאילו גם בTD יש פריליץ' ועוד אין H&R

נערך על-ידי GaRy HaMbuRGery, 17.10.2014 - 19:08 PM.

DoctorWho

DoctorWho
  •  חברים רשומים
  • 671 הודעות
125
מעולה

צפה בהודעהGaRy HaMbuRGery, ב-17.10.2014 - 19:08 PM, אמר:

חח כאילו גם בTD יש פריליץ' ועוד אין H&R
יש אבל ברוב רק פורנו

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2316 הודעות
    • מונה תודות: 440 תודות
324
מעולה
שתיהם יספיקו לך להכל.

אנחנו משתמשים בסידבוקס, זה שרת שעולה 35 שקל ואיתו אפשר להעלות 5TB בשבוע אחד.
תגיד לאח שלך לשלם או להפסיק להוריד.

עוד אופציה זה למצוא טראקר בלי רטיו כמו gft/ ptn/ btn
בטראקר בלי רטיו אין צורך בהעלאה בכלל.

DoctorWho

DoctorWho
  •  חברים רשומים
  • 671 הודעות
125
מעולה

צפה בהודעהMikel, ב-17.10.2014 - 20:45 PM, אמר:

שתיהם יספיקו לך להכל.

אנחנו משתמשים בסידבוקס, זה שרת שעולה 35 שקל ואיתו אפשר להעלות 5TB בשבוע אחד.
תגיד לאח שלך לשלם או להפסיק להוריד.

עוד אופציה זה למצוא טראקר בלי רטיו כמו gft/ ptn/ btn
בטראקר בלי רטיו אין צורך בהעלאה בכלל.
אפשר לדעת באיזה חברה סידבוקס במחיר הנ"ל?

NoBoDy

NoBoDy

Out Of Work :(

•  צוות לשעבר
  • 862 הודעות
    • מונה תודות: 148 תודות
141
מעולה
עצה קטנה - שנה את הסיסמא למשתמש כדי שאח שלך לא יוכל להתחבר ולהוריד, או שתסביר לו למה אסור לו לעשות את מה שהוא עושה.

אני ממליץ לך לרכוש סידבוקס לחודש ולהוריד רק טורנטים שהם פריליץ', בנוסף אתה גם יכול לנסות ולעשות ריסייד כמו שכבר הציעו לך פה.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: עזרה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים