עבור אל תוכן

לא מרוצה מהמקורות של הורדות ישירות ,רוצה לעבור לטראקר אבל גם לא בטוח לגבי זה

• אנא התחבר בכדי להגיב
6 תגובות לנושא זה

SPONER

SPONER
  •  חברים רשומים
  • 21 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
שלום , עד לא מזמן שלמתי לאתר מולטי דאון 35 שקל לחודש באמצעות הטלפון.

ומאז שמורידים מעלה רק לניטרוביט ומולטידאון הוריד את שרת ניטרוביט בתור אתר נתמך אני עברתי לפרמיום חודשי רק של ניטרוביט בעלות של 45 באמצעות הטלפון.

אני גם לא מרוצה ממורידים בגלל ששם אין תכנים ישראלים (סדרות ישראליות, וגם אין את כל סדרות ההוליוויות  שם)

יש לי משתמש בטראקר דאון רב . ואני הייתי רוצה לקנות סידבוקס זול שיעשה את העבודה . שיהיה לי 2 סרטים כל יום  (חדשים ישנים יותר וישנים מאוד)

הייתי רוצה לדעת אם יש אפשרות תשלום לסידבוקס באמצעות הטלפון.

והאם בדאון רב אשיג את מה שאני רוצה?  סרטים הוליוודיים פלוס סדרות הוליוודיות(ישנים +חדשים) +סרטים מדובבים וסדרות ישראליות.

תודה..

WhiteRev

WhiteRev
  •  VIP
  • 970 הודעות
    • מונה תודות: 283 תודות
214
מעולה
לא יודע אם תשיג את מה שאתה מחפש במאת האחוזים בדאון רב , אבל בטוח שחלק זה בטוח.

לגבי סידבוקס : ככל שאני יודעע וניסיתי לא מעט חברות לא נתקלתי בתשלום באמצעות טלפון.

אתה חייב PP או כל אמצעי וירטואלי אחר לתשלום ( חלק תומכים בארנק של גוגל , ביטקווין וכו..).

בהצלחה.

SPONER

SPONER
  •  חברים רשומים
  • 21 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
תודה ,אז מה הפתרון?

mrsheldonser

mrsheldonser
  •  VIP
  • 457 הודעות
    • מונה תודות: 148 תודות
154
מעולה
שורה תחתונה , מה אתה מחפש..
ב DR תוכל למצוא את רוב התכנים העדכניים , סרטים ישראליים ועוד.
כל התכנים שנמצאים שמה הם עם תרגום בצד או מובנה , לכן תכנים שלא תורגמו או ששוחרר תרגום ברשת לא תוכל למצוא שמה.

אני מאמין שאת הרוב הוא יכסה.

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
1. אף חברה לא מציעה שירות טלפוני לקנייה (רק: ארנק גוגל, פייפל, ביטקוין וכו')
2. אין לך כרטיס אשראי? תן קפיצה לדואר ישראל ותקנה ויזה נטען יורו או דולר ואז תוכל לפתוח חשבון paypal ולקנות.
3. box4seed.com - חברה ספרדית עם מחירים מאוד זולים ומהירויות סבבה.

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
    • מונה תודות: 550 תודות
472
מעולה
אתה תמצא את רוב התכנים שתחפש בדאונרב. אתה גם לא חייב סידבוקס כדי להסתדר שם. עם קצת סבלנות אתה תסתדר יפה מאד גם בלי זה.
החסרון הבולט בדאונרב (ובשאר הישראלים) זה שאם אתה צופה בסרטים/סדרות ללא תרגום, אתה לא תוכל להוריד משם עד שייצא תרגום ולכן רצוי להחזיק עוד טראקר, טראקר כמו IPT המעולה.

אני אישית ממליץ לך להחזיק את דאונרב ואת IPT. במקרה הגרוע, הם יענו רק על 90% מהחיפושים שלך. אחרי שתצבור וותק בנושא אתה תגיע לאתרים הכבדים יותר ואז כבר תמצא כמעט את כל מה שתחפש.

TheDarkKnight

TheDarkKnight

?Why So Serious

•  VIP
  • 671 הודעות
    • מונה תודות: 186 תודות
153
מעולה
מילה במילה מסכים עם קובי, אני מוסיף שאני ממליץ לך מאוד להתחיל עם TD - קל מאד להסתדר שמה. תתחיל מקט׳ הפריליץ שמה (שרק ההעלאה נחשבת) ותתחיל לצבור נקודות. אתה תמצא שמה 80% ממה שאתה צריך, וקל מאד לשרוד שמה.

בשביל לתת לך התחלה טובה, שלח לי את האימייל בפרטי ואזמין אותך לTD - רק פשוט אל תכנס לכל העניין של הזיוף וכו׳, השם של הישראלים השתפר עם הזמן למזלנו ואנחנו לא רוצים שיחזרו לחסום אותנו מהטראקרים

נערך על-ידי TheDarkKnight, 02.10.2014 - 19:24 PM.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים