עבור אל תוכן

​TVTorrents.com | הודעת טוויטר

• אנא התחבר בכדי להגיב
18 תגובות לנושא זה

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה

תמונה שפורסמה

TVTorrents.com

@TVTorrents_com

* מחפשים בית חדש ל-TVT *
Looking for a new hosting solution. Thanks for your patience.

TVTorrents.com (@TVTorrents_com) | Twitter

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3807 הודעות
    • מונה תודות: 381 תודות
452
מעולה
וואי וואי לא טוב בכלל
תודה על הפרסום

Muzic

Muzic
  •  מפקחים
  • 601 הודעות
    • מונה תודות: 151 תודות
98
טוב מאוד
נקווה שיחזרו בקרוב, תודה על הפרסום.

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 857 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
113
מעולה
מזל שיש BTN :bow:

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
    • מונה תודות: 550 תודות
472
מעולה

צפה בהודעהMaster-D, ב-27.09.2014 - 12:02 PM, אמר:

מזל שיש BTN :bow:
איכס, TVT הרבה יותר טוב (ונוח!) :)

תודה על העדכון

googleme

googleme
  •  חברים בכירים
  • 523 הודעות
    • מונה תודות: 131 תודות
106
מעולה
שאלת תם:
למה TVTorrents עדיף על BTN ?
יש לי   יוזר ב BTN חצי שנה ואני כרגע מרוצה, אין תלונות ;) . ( לא היה לי מעולם יוזר ב TVTorrents )
מה היתרונות של TVTorrents על BTN? ( או שזה כל אחד והטראקר שנירשם אליו ראשון והתרגל אליו...)
תודה מראש לכל מי שיענה ברצינות :)

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
472
מעולה

צפה בהודעהgoogleme, ב-27.09.2014 - 13:13 PM, אמר:

שאלת תם:
למה TVTorrents עדיף על BTN ?
יש לי   יוזר ב BTN חצי שנה ואני כרגע מרוצה, אין תלונות ;) . ( לא היה לי מעולם יוזר ב TVTorrents )
מה היתרונות של TVTorrents על BTN? ( או שזה כל אחד והטראקר שנירשם אליו ראשון והתרגל אליו...)
תודה מראש לכל מי שיענה ברצינות :)
קודם כל: כשהאתר יחזור תשלח לי הודעה ואני אתן לך הזמנה ותקבע אתה מה עדיף :) בסופו של דבר זה עניין של מה יותר נוח לך ולא לאחרים.

יתרונות של BTN:
יש להם קהילה מוצלחת, יש WEB-DL ותוכן זר. שחרורים מגיעים יותר מהר. אין רטיו.
חסרונות:
מערכת היט אנד ראן. גאזל (יש כאלה שמוצאים את המערכת הזאת כמאוד לא נוחה. אני אחד מהם). מהירות הורדה נמוכה כשיש מעט משתפים. יש שיגידו גם שההנהלה שלהם עויינת.

יתרונות של TVT:
המהירות בהורדה הרבה יותר גבוהה. אין היט אנד ראן. האתר עצמו ביחס העלאה של 150%. כל ק''ב שאתה מעלה = 1.5 ק''ב. המערכת טורנטים עצמה היא הכי נוחה שיש לדעתי.
חסרונות: כל היתרונות של BTN.

תחליט אתה מה אתה מעדיף... אני אישית מאוהב בTVT. זה באמת הטראקר הראשון שלי אבל לא יודע כמה זה קשור. יש לי את BTN, וכל עוד TVT פועל, אני לא נוגע בו.

googleme

googleme
  •  חברים בכירים
  • 523 הודעות
    • מונה תודות: 131 תודות
106
מעולה

צפה בהודעהkoby23, ב-27.09.2014 - 13:20 PM, אמר:

קודם כל: כשהאתר יחזור תשלח לי הודעה ואני אתן לך הזמנה ותקבע אתה מה עדיף :) בסופו של דבר זה עניין של מה יותר נוח לך ולא לאחרים.

יתרונות של BTN:
יש להם קהילה מוצלחת, יש WEB-DL ותוכן זר. שחרורים מגיעים יותר מהר. אין רטיו.
חסרונות:
מערכת היט אנד ראן. גאזל (יש כאלה שמוצאים את המערכת הזאת כמאוד לא נוחה. אני אחד מהם). מהירות הורדה נמוכה כשיש מעט משתפים. יש שיגידו גם שההנהלה שלהם עויינת.

יתרונות של TVT:
המהירות בהורדה הרבה יותר גבוהה. אין היט אנד ראן. האתר עצמו ביחס העלאה של 150%. כל ק''ב שאתה מעלה = 1.5 ק''ב. המערכת טורנטים עצמה היא הכי נוחה שיש לדעתי.
חסרונות: כל היתרונות של BTN.

תחליט אתה מה אתה מעדיף... אני אישית מאוהב בTVT. זה באמת הטראקר הראשון שלי אבל לא יודע כמה זה קשור. יש לי את BTN, וכל עוד TVT פועל, אני לא נוגע בו.

אז דבר ראשון תודה על התגובה המעמיקה, ואשמח כשהאתר יחזור לקבל הזמנה ולנסות :)

ולגבי החסרונות שציינת ב BTN , הם פחות מורגשים אצלי כי אני משתמש ב RSS והמחשב דולק 24/7
ורק בסופי שבוע יש לי זמן לשבת על הסטרימר ולצפות במה שירד כל השבוע. ( ואני גם סוג של אוגר, לוקח לי זמן עד שאני מוחק דברים מההרדיסק...)
אם הייתי מוריד ומוחק אז זה היה מעיק :icon_yes:

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
472
מעולה

צפה בהודעהgoogleme, ב-27.09.2014 - 13:35 PM, אמר:

אז דבר ראשון תודה על התגובה המעמיקה, ואשמח כשהאתר יחזור לקבל הזמנה ולנסות :)

ולגבי החסרונות שציינת ב BTN , הם פחות מורגשים אצלי כי אני משתמש ב RSS והמחשב דולק 24/7
ורק בסופי שבוע יש לי זמן לשבת על הסטרימר ולצפות במה שירד כל השבוע. ( ואני גם סוג של אוגר, לוקח לי זמן עד שאני מוחק דברים מההרדיסק...)
אם הייתי מוריד ומוחק אז זה היה מעיק :icon_yes:
אז כן, ממה שאתה אומר פה, BTN בהחלט יהיה יותר טוב לשימושים שלך.
BTN לא מתאים לי גם מהסיבה הבאה:
אני עכשיו רוצה להוריד סדרה חדשה, אני לא מוריד את כל העונה. אני מוריד 2-3 פרקים כדי לראות איך הסדרה. אם אהבתי, אני מוריד את שאר העונה. אם לא אז אני מוחק ונגמר הסיפור.
אם אני מוריד 2-3 פרקים בBTN, אני צריך לשתף את זה נצח כי זה נחשב ל'היט אנד ראן' עד שאני מוריד את כל העונה. אני אישית לא אוהב לחכות שתרד עונה שלמה, ואז לשתף אותה על כלום 5 ימים.
בTVT אני מוריד 3 פרקים, אם לא אוהב, אני מוחק ונגמר הסיפור. אם אוהב, אני נותן לו לבדוק את ה3 פרקים שהורדתי, ואז מוריד את שאר העונה ומשתף עד שאני מוחק.

BonJovi

BonJovi
  •  חברים רשומים
  • 127 הודעות
    • מונה תודות: 6 תודות
2
רגיל
תודה על העדכון.

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 857 הודעות
113
מעולה

צפה בהודעהkoby23, ב-27.09.2014 - 13:47 PM, אמר:

אז כן, ממה שאתה אומר פה, BTN בהחלט יהיה יותר טוב לשימושים שלך.
BTN לא מתאים לי גם מהסיבה הבאה:
אני עכשיו רוצה להוריד סדרה חדשה, אני לא מוריד את כל העונה. אני מוריד 2-3 פרקים כדי לראות איך הסדרה. אם אהבתי, אני מוריד את שאר העונה. אם לא אז אני מוחק ונגמר הסיפור.
אם אני מוריד 2-3 פרקים בBTN, אני צריך לשתף את זה נצח כי זה נחשב ל'היט אנד ראן' עד שאני מוריד את כל העונה. אני אישית לא אוהב לחכות שתרד עונה שלמה, ואז לשתף אותה על כלום 5 ימים.
בTVT אני מוריד 3 פרקים, אם לא אוהב, אני מוחק ונגמר הסיפור. אם אוהב, אני נותן לו לבדוק את ה3 פרקים שהורדתי, ואז מוריד את שאר העונה ומשתף עד שאני מוחק.

בשבילך אני באמת רואה איך זה חסרון
לדעתי באתר שהוא ללא רטיו נושא השיתוף ו HNR זה באמת חובה
לגבי המהירות לפי דעתי זה הפוך, הרבה סדרות ישנות הורדתי מ BTN במהירות ממש גבוהה כשב TVT זה כבר היה ללא סידרים או 1-2 שהמהירות היתה פחות מ 100K

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה
מה עם פרש-און, גם אתר נחמד לסדרות...
לגבי TVT.com לא היה לי יוזר ונראה לי מיותר כי בסופו של דבר אני מוריד סדרות מאתרים כללים או מפרש-און...
לא צריך מיליון אתרים, לגבי BTN, זה לא סוד שאני גם לא אוהב את מערכת הגאזל :) והיה לי שם כמה חשבונות וכל פעם נמאס מחדש מהאתר הזה :)
לא מבין למה צריך את כל האתרים האלה עם כל המגבלות שלהם, שיתוף אמור להיות חינמי לא שיעבוד של הנפש.
אישית, חילקתי מיליון אתרים לחברים ונשארתי רק עם איזה 6-7 שבאמת יש לי בהם שימוש.
TVT.com נראה כמו אחלה אתר.

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
472
מעולה

צפה בהודעהMaster-D, ב-27.09.2014 - 14:13 PM, אמר:

בשבילך אני באמת רואה איך זה חסרון
לדעתי באתר שהוא ללא רטיו נושא השיתוף ו HNR זה באמת חובה
לגבי המהירות לפי דעתי זה הפוך, הרבה סדרות ישנות הורדתי מ BTN במהירות ממש גבוהה כשב TVT זה כבר היה ללא סידרים או 1-2 שהמהירות היתה פחות מ 100K
מסכים. ברגע שהחליטו שהאתר יהיה בלי רטיו, לא הייתה להם ברירה אחרת.
ובאמת שאין לי בעיה עם השיתוף. יש קבצים שאני משתף כבר כמה שנים וזה לא מזיז לי. יש לי בעיה עם זה שהם מחייבים אותי לשתף סדרה לנצח, או עד שאני מוריד את העונה במלואה גם אם אני לא אוהב את הסדרה. וזה לא ריאלי למחוק היט אנד ראן בנקודות כי זה די יקר.

ולגבי המהירות - בכל אתר זה קורה. לא לכל המשתמשים יש אינטרנט מהיר. בתכלס, בBTN מגבילים העלאה בשביל נקודות. בTVT אין דבר כזה וזה למה בלא מעט מהפעמים, כשתוריד קובץ עם כמות משתפים זהה, בTVT זה יירד יותר מהר.

צריך להודות בזה: BTN זה לא אתר שמתאים לכל אחד. TVT.COM ופרשון מנגד כן מתאימים לכל אחד.

צפה בהודעהMOAB, ב-27.09.2014 - 14:27 PM, אמר:

מה עם פרש-און, גם אתר נחמד לסדרות...
לגבי TVT.com לא היה לי יוזר ונראה לי מיותר כי בסופו של דבר אני מוריד סדרות מאתרים כללים או מפרש-און...
לא צריך מיליון אתרים, לגבי BTN, זה לא סוד שאני גם לא אוהב את מערכת הגאזל :) והיה לי שם כמה חשבונות וכל פעם נמאס מחדש מהאתר הזה :)
לא מבין למה צריך את כל האתרים האלה עם כל המגבלות שלהם, שיתוף אמור להיות חינמי לא שיעבוד של הנפש.
אישית, חילקתי מיליון אתרים לחברים ונשארתי רק עם איזה 6-7 שבאמת יש לי בהם שימוש.
TVT.com נראה כמו אחלה אתר.

אכן. פרשון מעולה.
אני משתמש בו ל-WEB-DL כשלא יוצא לי לצפות בפרקים בימי השחרור שלהם.

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 857 הודעות
113
מעולה
5 ימי שיתוף לפאק של עונה זה לא נצח
לגבי הגבלת מהירות זה נוגד את החוקים של BTN והם מזהירים ומעיפים על זה

לדעתי BTN זה דווקא כן אתר לכולם, אנשים שלא רוצים לשתף טורנטים לא מתאימים בכלל לטראקרים פרטיים כי זה הנושא הכי חשוב בכולם בלי קשר לרטיו

אבל לכל אחד יש את הדעה שלו, את ההעדפה שלו ויש מספיק אתרים חופפים כדי שאם מישהו לא אוהב טראקר מסויים יש לו אופציות אחרות

נערך על-ידי Master-D, 27.09.2014 - 16:32 PM.

mrsheldonser

mrsheldonser
  •  VIP
  • 459 הודעות
    • מונה תודות: 148 תודות
154
מעולה

צפה בהודעהkoby23, ב-27.09.2014 - 14:41 PM, אמר:

מסכים. ברגע שהחליטו שהאתר יהיה בלי רטיו, לא הייתה להם ברירה אחרת.
ובאמת שאין לי בעיה עם השיתוף. יש קבצים שאני משתף כבר כמה שנים וזה לא מזיז לי. יש לי בעיה עם זה שהם מחייבים אותי לשתף סדרה לנצח, או עד שאני מוריד את העונה במלואה גם אם אני לא אוהב את הסדרה. וזה לא ריאלי למחוק היט אנד ראן בנקודות כי זה די יקר.

ולגבי המהירות - בכל אתר זה קורה. לא לכל המשתמשים יש אינטרנט מהיר. בתכלס, בBTN מגבילים העלאה בשביל נקודות. בTVT אין דבר כזה וזה למה בלא מעט מהפעמים, כשתוריד קובץ עם כמות משתפים זהה, בTVT זה יירד יותר מהר.

צריך להודות בזה: BTN זה לא אתר שמתאים לכל אחד. TVT.COM ופרשון מנגד כן מתאימים לכל אחד.

אכן. פרשון מעולה.
אני משתמש בו ל-WEB-DL כשלא יוצא לי לצפות בפרקים בימי השחרור שלהם.

מה?
יש לך FRESHON? :o
OMG

בכל אופן , ההנהלה של BTN אכן עויינת.

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
472
מעולה

צפה בהודעהMaster-D, ב-27.09.2014 - 16:32 PM, אמר:

5 ימי שיתוף לפאק של עונה זה לא נצח
לגבי הגבלת מהירות זה נוגד את החוקים של BTN והם מזהירים ומעיפים על זה

לדעתי BTN זה דווקא כן אתר לכולם, אנשים שלא רוצים לשתף טורנטים לא מתאימים בכלל לטראקרים פרטיים כי זה הנושא הכי חשוב בכולם בלי קשר לרטיו

אבל לכל אחד יש את הדעה שלו, את ההעדפה שלו ויש מספיק אתרים חופפים כדי שאם מישהו לא אוהב טראקר מסויים יש לו אופציות אחרות
זה נצח כשאתה לא מוריד את כל הפאק. הם מחייבים אותך להוריד את כל העונה גם אם אתה לא רוצה.
תחשוב על זה - אני עכשיו רוצה להוריד 4 פרקים מעונה 9 של הסדרה ''על טבעי''. 4 פרקים שמאד אהבתי ובא לי לראות שוב. אני צריך להוריד את כל העונה בשביל ה4 פרקים האלה.
5: Can I download part of a season pack?

Yes, but note that you don't receive seed time unless you are seeding 100% of the files described by the torrent. This means that if you download more than 10% but less than 100% you have to seed what you downloaded forever or until you reach a 1:1 ratio.

והם לא באמת יכולים לעבור משתמש אחרי משתמש ולתפוס את כולם. יש שם כמות פסיכית של משתמשים שמגבילים העלאה.

זה לא לכל אחד כי הטראקר הזה מפוצץ חסרונות. יש משתמשים כמוך שזה לא מפריע להם, יש משתמשים כמוני שלא יכולים להסתדר בטראקר כזה מהסיבות שציינתי. בעיניי זה בזבוז זמן להוריד עונה שלמה של סדרה שאתה רוצה לראות איך היא או סתם להיזכר בכמה פרקים.

ומסכים :) המזל שלנו זה שכל שלושת הטראקרים ברמה גבוהה מספיק.

צפה בהודעהmrsheldonser, ב-27.09.2014 - 16:45 PM, אמר:

מה?
יש לך FRESHON? :o
OMG

בכל אופן , ההנהלה של BTN אכן עויינת.
יאפ. רוצה גם?

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 857 הודעות
113
מעולה
מילה לגבי ההנהלה
יש שם כמה במיוחד betrayed שהם באמת מנייאקים

מצד שני יש כאלה וזה כולל את הסיסאופס שהם דווקא בסדר גמור

הכל תלוי על מי אתה נופל ולמה

petel1

petel1

תורם

•  VIP
  • 1353 הודעות
    • מונה תודות: 226 תודות
143
מעולה
כרגע בדקתי וזאת ההודעה באתר שלהם:
Site is moving.

Updates will follow.

pumpam

pumpam
  •  חברים רשומים
  • 71 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
9
רגיל
לי יש TVT ו-FRESHON (ל-BTN אני מנסה להשיג הזמנה המון זמן ללא הצלחה...מצישהו גם זה יגיע)
קשה לי בכלל להשוות, FRESHON לדעתי הרבה יותר מסודר, יש בו הכל, מוריד עונות שלמות ב-FREELEECH, יש WEB-DL,
TVT לטעמי הרבה יותר מבולגן

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים