עבור אל תוכן

מערכת ההפעלה Windows 9 הודלפה והיא כוללת לא מעט פיצ'רים

• אנא התחבר בכדי להגיב
17 תגובות לנושא זה

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
הצצה: מערכת ההפעלה Windows 9 הודלפה והיא כוללת לא מעט פיצ'רים ועיצוב שטוח
הצצה: מערכת ההפעלה Windows 9 הודלפה והיא כוללת לא מעט פיצ'רים ועיצוב שטוח | GSM Israel
Windows (9) Technical Preview: First pictures (Update) - The H

מיקרוסופט תערוך בתאריך ה-30 לספטמבר אירוע ובו החברה תחשוף לראשונה (או שלא), את עדכון מערכת ההפעלה הבא, אשר יקרא "Windows", ללא הספרה 9. רשימת הפיצ'רים שפרסמנו כאן באתר לפני מספר ימים מתבררת כנכונה, להלן רשימת הפיצ'רים:

1. תפריט התחל הישן (Mini Start) שיכלול את שורת החיפוש וקיצורים לתוכנות ואפשרויות מערכת כמו כיבוי הפעלה מחדש ונעילה. התפריט יכלול אפליקציות כתצוגת Mini.

2. אפליקציות יתנהגו כמו כל חלון Windows שאנחנו מכירים. הכוונה לכך שאפליקתיה תתנהג כמו חלון רגיל ובכך ממשק המגע יעלם לגרסה אחרת.

3. התפריט מגע הצידי שנפתח אף הוא "יעלם" לצורך בנייה מחדש. לא ברור עדיין מה מיקרוסופט מתכוונת לעשות עם התפריט הקופץ והמיותר שלא עוזר בדבר למקלדת ועכבר. מה גם שתפריט ההתחל הישן חוזר, מאשר את העלמת התפריט הצידי.

4. שולחן העבודה יאפשר למשתמש להפעיל מספר שולחנות עבודה בו זמנית. פיצ'ר שיקרא שולחן עבודה וירטואלי אותו רבים ביקשו. משתמש יוכל לפתוח מספר שולחנות עבודה ולהפריד בין נושאים כמו עבודה לשימוש אישי.

5. שורת המשימות אף היא תקבל רענון, אחרי שמערכת ההפעלה Windows Vista שוחררה, מיקרוסופט התחילה לשחק עם שורת המשימות והפכה אותה לאינטקאקטיבית ואף ב-7 החכימה ושדרגה אותה. ב-8 תהליך הפיתוח של שורת המשימות נעצר, אך העדכון האחרון של Update 1 זכינו לשדרוג קל של תמיכת האפליקציות בשורת המשימות כמו נעיצה, תקריב חי אם אפליקציה פעילה ואף שליטה על מספר פונקציות כמו ניגון ושליטה של מוסיקה שינויים.

6. העוזרת האישית Cortana גם היא בדרך למערכת ההפעלה Windows 9. מקור פנימי בצוות הפיתוח של Cortàna אישר לנו כי גרסה דומה לזאת במערכת ההפעלה Windows Phone 8.1 תגיע למערכת ההפעלה Windows 9. כאשר עוד לא ידוע אם גרסת ה-Preview תכלול את העוזרת האישית.

7. ומה לגבי העיצוב? מיקרוסופט לא מתכוונת להציג עיצוב חדשני עם Windows 9. על פי המקור, גרסת הפיתוח תכלול את העיצוב של מערכת ההפעלה Windows 8 עם מעט שינויים קלים ורקע חדש אותו
נחשוף בקרוב.

8. חדש: מרכז התראות: Windows 9 תכלול את מרכז ההתראות ובו יוצגו התראות אחרונות מתוך האפליקציות שהותקנו דרך חנות האפליקציות ה-Windows Store.

רגע לפני החשיפה המלאה מצד מיקרוסופט, יש כבר אחרים שדואגים שגרסאות הפיתוח של Windows יגיעו לידיים הלא נכונות. בימים הקרובים אנו צפויים לקבל את גרסת ה-Technical Preview (גרסת הבטא
הראשונה של Windows 9). אך לפני שנזכה לשחק עם גרסת הבטא, להלן מספר תמונות מסך שהודלפו אשר מציגות את עדכון המערכת הבא עם כל הפיצ'רים החדשים אותם חשפנו כאן.

מסך ההתחל החדש ב-Windows 9 מוצג במלואו:

אחת הבעיות הגדולות של מיקרוסופט במערכת ההפעלה Windows 8 הוא מסך ההתחל. מיקרוסופט, שהחליטה לשלב 2 עולמות במערכת אחת, מהר מאוד הבינו כי עשו טעות ויש
לשנות ולהפריד בין 2 העולמות. מסך ההתחל החדש הוא מה שהרס למיקרוסופט, למרות הדיווחים על כמות מכירות גבוה יחסית, במיקרוסופט מבינים כי בחברה טעו לגבי מסך
ההתחל החדש. המשתמשים היו אלה שגרמו למיקרוסופט לחזור בה, ומאז אנו זוכים לעדכונים עבור מערכת ההפעלה Windows 8 עם Windows 8.1 ו-Windows 8.1 Update 1,
ועוד לא הזכרתי את העדכונים החודשיים.

מי שהחכימה להפריד בין 2 העולמות היא חברת אפל, אשר בקלות יכלה לשלב מסך מגע תומך במערכת ההפעלה ה-OS X. אך במקום לעשות זאת, בחרה החברה להשיק אתה-iPad, בצעד שמתברר כגאוני ומאוד מוצלח עבור החברה.

היום (שישי), אנו זוכים להדלפה נוספת מהגרסה שהודלפה אמש (Windows 9 Build 9834), אותה גרסה שפרסמנו כאן באתר אמש עם תמונות המסך שמציגות את המערכת החדשה יחד עם רשימת הפיצ׳רים הבלעדית שפרסמנו כאן בשבועות האחרונים. אחרי התמונות, כעת מגיע וידאו באורך של כמעט 3 דקות שמציג את מסך ההתחל החדש, הישן ושוב החדש. ובקיצור, מיקרוסופט תאפשר למשתמש לבחור איזה מסך התחל הוא מעוניין. הישן (כמו ב-Windows 7) עם תוספת של האפליקציות. או מסך ההתחל ״החדש״ מתוך Windows 8. באמת מיקרוסופט? הגיע הזמן. החופש לבחור.

"Windows 9 Technical Preview Build 9834"

תמונה שפורסמה

mrsheldonser

mrsheldonser
  •  VIP
  • 457 הודעות
    • מונה תודות: 148 תודות
154
מעולה
חרטוט או אמיתי , זו השאלה :X
אבל תודה רבה על העדכון.

ToMeR8

ToMeR8
  •  חברים בכירים
  • 630 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
28
רגיל
אם זה אמיתי - דומה מאוד לעיצוב של 8 , שלדעתי הוא מגעיל ...
אין על וינדוס 7 :)

NoBoDy

NoBoDy

Out Of Work :(

•  צוות לשעבר
  • 862 הודעות
141
מעולה
העיצוב לא מדהים, אבל הרעיון שאפשר לפצל את השולחן עבודה הוא מעולה!

denis990

denis990
  •  חברים רשומים
  • 164 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
2
רגיל
תודה על העדכון,
נראה יותר טוב מ8.1

micael

micael
  •  חברים רשומים
  • 31 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
10
רגיל
תודה, מעניין למי שעדיין סובל את Windows.

אני מזמן עברתי ללינוקס.

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3798 הודעות
    • מונה תודות: 380 תודות
449
מעולה
7 פשוט מעולה לדעתי לא צריך יותר מזה
הבעיה שהם יאלצו את כולם לעבור לזה פשוט בשלבים

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב
נראה שהם החכימו, והחזירו את הווינדוס שכולם אוהבים, אבל עדיין עם עיצוב יותר גרוע מווינדוס 98. אני לא מבין מה הקטע שכולם הולכים היום על מינימליסטי. זה כאילו אין להם יותר כוח לחשוב על העיצוב, אז הם מחליטים על צבעים בודדים. מחזה מאוד מצער...

dalida

dalida
  •  חברים רשומים
  • 108 הודעות
    • מונה תודות: 24 תודות
11
רגיל

צפה בהודעהEMINEM, ב-12.09.2014 - 20:08 PM, אמר:

העיצוב לא מדהים, אבל הרעיון שאפשר לפצל את השולחן עבודה הוא מעולה!

יש את זה במק כבר מלא זמן

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 850 הודעות
    • מונה תודות: 92 תודות
112
מעולה
פיצול שולחנות עבודה קיים בלינוקס הרבה זמן אבל לפחות הם נזכרו להוסיף את זה עכשיו ל WIN

ה 9 נראה יותר טוב מ 8 ולפחות החזירו את ההתחל הישן והטוב, כך שאולי אני סוף סוף אשדרג את ה 7 שלי
למרות שמבחינת עיצוב הם חמורים שהם וויתרו על ה AERO GLASS
נקווה שיהיה אפשר לקמבן את ה AERO ב WIN9

NoBoDy

NoBoDy

Out Of Work :(

•  צוות לשעבר
  • 862 הודעות
141
מעולה

צפה בהודעהdalida, ב-13.09.2014 - 07:17 AM, אמר:

יש את זה במק כבר מלא זמן
אני לא נוגע במק, אולי נבדוק את לינוקס ואם יש את כל מה שאני צריך נעבור אליו.

BonJovi

BonJovi
  •  חברים רשומים
  • 99 הודעות
    • מונה תודות: 6 תודות
2
רגיל
מקווה שטובה היא תודה.

-DirectorX

-DirectorX

Camera, Lights, Action!

•  Z-Sites
  • 171 הודעות
    • מונה תודות: 43 תודות
34
בינוני

צפה בהודעהdalida, ב-13.09.2014 - 07:17 AM, אמר:

יש את זה במק כבר מלא זמן

תמונה שפורסמה

Bing

Bing

Bing- יותר טוב מגוגל.. ;)

•  חברים רשומים
  • 536 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
13
רגיל
יש את זה גם בubuntu מלא זמן, אז מה? תמיד נחמד שהם מוסיפים..
למרות שאני לא נראה לי חוזר לwindows

-DirectorX

-DirectorX

Camera, Lights, Action!

•  Z-Sites
  • 171 הודעות
    • מונה תודות: 43 תודות
34
בינוני

צפה בהודעהBing, ב-28.09.2014 - 15:24 PM, אמר:

יש את זה גם בubuntu מלא זמן, אז מה? תמיד נחמד שהם מוסיפים..
למרות שאני לא נראה לי חוזר לwindows
כל desktop environment לunix שמכבד את עצמו יש את הפיצ'ר הזה. זה כמו א' ב'.

oshri24

oshri24
  •  חברים רשומים
  • 105 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
5
רגיל
7 הכי טוב !!!! :D

david22

david22
  •  חברים רשומים
  • 4 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
1
רגיל
ווינדוס  10 תהיה טובה יותר

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 850 הודעות
    • מונה תודות: 92 תודות
112
מעולה

צפה בהודעהdavid22, ב-10.10.2014 - 12:40 PM, אמר:

ווינדוס  10 תהיה טובה יותר

אתה בטוח בזה ?

לי לא נראה בהתחשב בעובדה שהם דילגו על המספר 9 וכבר הציגו את הווינדואז הזה בתור ווינדואז 10

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים