עבור אל תוכן

אפל חשפה: אייפון 6, אייפון 6 פלוס - ושעון

• אנא התחבר בכדי להגיב
8 תגובות לנושא זה

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
אפל חשפה אייפון 6, 6 פלוס, Apple Pay והשעון החכם

שעון חדש, ארנק דיגיטלי וכמובן – אייפון 6 החדש, שיופיע על המדפים ב-19 בספטמבר, בינתיים בחו"ל. כמובן. מסך גדול מתמיד של 4.7 אינץ' או 5.5 אינץ' בדגם האייפון 6 פלוס החדש ועובי של פחות מ-7 מילימטרים. וכמה זה עולה? הצטרפו אלינו לשידור החי

תמונה שפורסמה

פתיחה - הכרזה על האייפון 6 ואייפון 6 plus
האירוע מתחיל ב-20:00 שעון ישראל, אם כי השידור החי קורס מדי פעם וחלק מהגולשים חווים קשיים בצפייה. מנכ"ל אפל טים קוק עולה לבמה וזוכה למחיאות כפיים סוערות. "הוצאנו בשנה שעברה שני מכשירים שהפכו את האייפון לסמארטפון הנמכר ביותר בעולם", הוא פותח ואומר, "והיום אנחנו משיקים את ההתקדמות הגדולה ביותר בהיסטוריה של האייפון".
קוק מציג את מסמרי הערב - אייפון 6 ואייפון 6 plus, ומזמין לבמה את סמנכ"ל השיווק פיל שילר לדבר עליהם. שילר מספר על שני המכשירים ומפרט כי הם בעלי מסך רטינה, עם רזלוציות של צריך להיות: 750*1334 וגם 1080*1920. האייפון 6 הוא בעובי 6.9 מילימטר - מהדקים ביותר שאפל יצרה - והאייפון 6 plus הוא בעובי 7.1 מילימטר. לשניהם אפשרות של תצוגה רוחבית, כפי שדווח לא מעט בשמועות של השבוע האחרון.

תמונה שפורסמהתמונה שפורסמה

שילר ממשיך ומסביר כי במכשירים החדשים ניתן להשתמש במסכים בצורה יעילה יותר, כך שחלק מהאפליקציות שלא עבדו בעבר על מצב אופקי עובדים כעת. ככה למשל המקלדת במצב אופקי תהפוך לבעלת כפתורים נוספים כמו Cut Copy ו-Paste.
בנוסף במכשיר יש פיצ'ר חדש שיסייע לתפעל את האייפונים ביד אחת: שתי לחיצות על מקש הבית יקפיץ את המסך הקיים למטה בכדי לאפשר גישה נוחה יותר לכפתורים שלמעלה, שאליהם קשה להגיע באופן רגיל עם יד אחת.

אפליקציות
לדברי שילר, לא אמורות להיות בעיות עם האפליקציות החדשות שלא הותאמו לאייפון 6. "הן פשוט עובדות", הוא אומר, ומפתחים יוכלו כמובן להתאים את האפליקציות למכשיר החדש.
שילר מציג בגאווה את המעבד החדש שימצא באייפונים החדשים, שבב ה-A8. השבב החדש, ה-A8 הוא בעל 2 מיליארד טרנסיסטורים ו-13% קטן יותר מקודמו, שילר מציג שיפור של 20% במהירות ו-50% במהירות של הגרפיקה לעומת הדור הקודם.
שילר מציג דמו מרשים על הבמה ובמטיח שכל הגרקפיה רצה בזמן אמת, זאת הודות לשבב החדש ול-Metal הטכנולוגיה שהוצגה עם iOS 8, שבאה לענות על צרכים שיש למובייל מגרפיקה כבדה שמיועדת ל-PC.

שילר יורד מהבמה, ומזמין את מנכ"ל חברת בחברת SUPER EVIL MEGA CORP סטפן שמן להדגמת היכולות והביצועים של משחקים במכשיר. מדובר בדמו של משחק לחימה. בתום ההדגמה שילר חוזר לבמה וחוזר לדבר על שבבים: במכשירים החדשים יהיה גם השבב ה-M8, השבב שאמור לתת לנו מדיע על כמות הצעדים שאנחנו צעידים ולגרום לנו להישאר בריאים. השבב החדש יכול למדוד גם גובה, הערכת מרחק בצעדים והגבהה יחסית (כמו במדרגות).
שילר מדווח שכעת האייפונים החדשים יתמכו כולם בכל התדרים האפשריים של LTE, סך הכל 20 תדרי LTE (הקודם תמך ב-13).

מצלמות
המצלמה החדשה נשארה 8MP אך שילר מציג שיפור בתמונות המקרו. עם 1.5 מיקרון 2.2 צמצם החיישן של המצלמה חדש. כעת המצלמה יכולה להתפקס ביותר קלות, ניתן כעת לצלם תמונות פנרומה בגדול 43 מגה פיקסל שילר מציג. שלר מציד מספר תמונות טבע על המסך באולם. טכנולוגיה מבוססת זיהוי פנים לחדות של הפנים בצילום , ותזהה מצמוצים או חיוכים כדי להציע את התמונה הטובה ביותר למשתמש. לאייפון 6 יהיה מייצב תמונה, לפלוס יהיה שיפור במצלמה – שילר מציג את את אפשרות התנועה של העדשה בפלוס בשביל ייצוב התמונה.
ייצוב תמונה אמנם קיים כבר במכשירים אחרים אבל לראשונה באפל - המצלמה תומכת ב-1080P במהירות של 60 פריימים לשנייה וגם 30, ניתן לבחור ביניהם. אפל שיפרה את אפשרות הוידאו בהילוך איטי ניתן כעת לצלם בהילוך איטי כמו באייפון 5s ב-120 פיריימים לשנייה ואף בהילוך איטי יותר של 240 פריימים לשנייה.

מחירים
האייפון 6 יעלה 200 דולר עם חוזה לגרסת ה-16, ו- GB 300 דולר - לגרסת ה-64 GB ו-400 דולר לגרסת ה-128. האייפון יצא ב-19 לספטמבר למדינות המבוילות. אפל פתחה נציגות מכירות רשמית בישראל מה שמעיד על כוונתה להיות בתוך 19 המדינות האמורות אך אין לכך עוד אישור רשמי.

תשלום דיגיטלי
בשלב זה טים קוק חזר לבמה והוא מדבר על נושא התשלומים והארנק הדיגיטלי. כצפוי, אפל נכנסת השנה לשוק התשלומים באמצעות שירות Apple pay, וקוק מציג על הבמה וידאו המדגים את מהירותו. הוצגו גם השותפים העסקיים של השירות - לדוגמא, ניתן יהיה לשלם באייפון בדרייב של מקדונלדס או בחנויות של אפל (הצהרה שזוכה לתשואות רמות בקהל) .
המצלמה של האייפון תקלוט את פרטי האשראי, ותוסיף לאפלייקציית PASSBOOK. אפל מבטיחה שהמידע מאוד מאובטח, וכל אשראי מותאם למכשיר עצמו. למקרה של איבוד המכשיר, אפשר לבטל את כל הכרטיסים של האייפון מרחוק באמצעות שירות FIND MY IPHON.
השירות החדש יעבוד באמצעות ה-NFC, הרכיב החדש שכבר מופיע במכשירי האנדרואיד. הוא יאפשר תקשורת של רכיבים קרובים. אפל מציגה שירות חדש ונוח לתשלום - הרכיב החדש יעבוד עם שירות ה-Touch ID כדי לאבטח את המידע לתביעת האצבע של המשתמש. NFC - Near Field Communication – כלומר, תקשורת ויירלס בין שני מכשירים בטווח קצר, שתאפשר להביא את המידע שבטלפון לשעון. בשונה מגוגל, אפל לא תעקוב אחרי מה אתם קונים בישורת ולא תנסה להבין את הרגלי הרכישה של המשתמשים שלה.

השעון
קוק מבקש להציג "עוד דבר אחד". על רקע סרטון שמציג את השעון החדש - ה-Apple Watch - קוק עולה לבמה בגאווה עם השעון על ידו, כשהקהל מוחא כפיים. "צאנו לייצר את השעון הכי טוב בעולם", הוא אומר, "לא כיווצנו את החוויה של האייפון למסך הקטן של השעון, התצוגה פשוט קטנה מדי. אז הוספנו את החוגה, שהייתה עשורים בשעון עצמו".
קוק אומר כי אפל השקיעה מחשבה רבה בשעון החדש. ההתחלה הייתה הממשק: קוק מדווח שהוא הלך אחורה לממשק של המק הראשון, ואז לאייפון הראשון עם אפשרות המולטי טאץ'.

תמונה שפורסמה

קוק מציג את חנות האפליקציות הייעודית של השעון. החוגה מהווה גם את כפתור הבית, בדומה לאייפון, וכשלוחצים עליה חוזרים למסך הבית שלו. עם החוגה ניתן לגלול בין ההודעות, לבדוק את המזג אוויר ואפילו להתקשר לאנשי קשר מועדפים - אם כי אפל לא מפרטת אם יש בשעון אפשרות לנהל שיחות.
לשעון שני מצבי מגע - מגע "רך" ומגע "קשה" בהתאם למידת הלחיצה. השעון מאוד מורכב, ויש בו גם אפשרות לרטט ייחודי. השעון ישמש גם מד דופק ויתן לנו מידע על הבריאות. הוא יכלול שש רצועות מעוצבות: רצועות לספורט שמיועדות לתנאים קשים של ריצה, רצועת עור, רצועה עם מגנטים לסגירה ועוד.
בסך הכול מדובר בקולקציה של שלושה שעונים: APPLE WATCH רגיל, APPLE WATYCH SPORT שהוא קל יותר ונוח יותר לאימונים ו-APPLE EDITION מזהב אמיתי, המיועד כנראה לעשירון העליון.

אפל מעלה לבמה את קווין לינץ', האדם שניסה להביא פלאש לאייפון במשך שנים, לשעבר מאדובי. לינץ 'מתלהב מהשעון ומדגים את היכולות שלו על הבמה, ומראה כיצד ניתן לבחור תצוגת שונות וצבעים שונים ולענות להודעות בלחיצה פשוטה. השעון יידע לקחת מילות מפתח מההודעה, וייתן לנו אפשרויות לענות לשאלות למשל. ניתן גם לנווט באמצעות ה-Apple Watch, עם אפליקציית המפות שלו. גם סירי מופיעה בשעון, ויש אפילו אימוג'י. אפל נתנה דגש רב על פונקציות הבריאות של השעון, אך נראה שהחלק המעניין בו הוא דווקא האפשרות להשתמש בו כווקי טוקי. טים קוק אף מדווח שהוא משתמש בשעון כדי לשלוט על האפל טי.וי.
בנוסף, אפל מציגה שיתוף פעולה של השעון עם רשת מלונות גדולה. השירות יאפשר לתת למשתמשים מעקב מהרגע שהם עושים צ'ק-אין ועד שהם מגיעים למלון וניתן לנופף עם השעון מעל דלת החדש והיא תיפתח, ככל הנראה יש בשעון NFC.

השעונים החדשים יגיעו בתחילת 2015, ומחירם יתחיל ב-349$. זהו מחיר שגבוה ה-100 דולר מהשעון הכי יקר של מוטורולה, moto 360 שעולה 250$.
השעון יתמוך באייפונים החדשים - אייפון 6 ואייפון 6 plus, אך גם בדגמים הישנים - אייפון 5, אייפון 5s ואייפון 5c. קוק מסביר גם על ההטענה של השעון החדש: המטען של השעון יודבק עם מגנט לשעון עצמו, וקוק אומר שזוהי שיטה שרק אפל יכולה לעשות. לבסוף, השעון יתמוך בשירות התשלומים הדיגיטלי החדש של אפל, Apple Pay.
לסיום, קוק מזכיר לקהל שפסטיבל האייטונס ממשיך להתקיים ברחבי העולם, בשיתף פעולה של האמנים הגדולים - כשמאחוריו על הבמה, עולים חברי להקת U2 להופעה עם סינגל מתוך מתוך האלבום החדש "song of innocence", שסוגרת את אירוע ההשקה של אפל. לדברי קוק מדובר בלא פחות מהאבן דרך היסטורית - מאחר וההיקף של אייטונס כיום הופך את שחרור האלבום של U2 בחינם להשקת האלבום הגדולה ביותר בהיסטוריה.

מקור:
http://tech.walla.co...w=/4000/2783766 \ http://www.ynet.co.i...4568696,00.html

קיבל תודות על-ידי 2 משתמשים:

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2314 הודעות
    • מונה תודות: 439 תודות
323
מעולה
העיצוב מדהים, המחיר בשמיים.

הסגירות של המערכת הורסת את המכשיר המצויין הזה.
אם אפל תוותר על האייטונס, תאפשר התקנת אפליקציות חופשית, כרטיס זיכרון.
האייפון יהיה המכשיר המושלם, בלי הפונקציות האלה הוא לבנת מתכת יפה מאוד אבל חסרת ערך.

בינתיים אני יהנה מהמכשיר המצויין של LG.

NoBoDy

NoBoDy

Out Of Work :(

•  צוות לשעבר
  • 861 הודעות
    • מונה תודות: 148 תודות
141
מעולה
כמה מילים (והרבה) מאחד שכתב ב geektime, אני מסכים עם כל מילה שלו:

ציטוט

אז מה היה לנו הערב באירוע הסמי-שנתי של אפל?

נתחיל עם האייפון.
כגודל הציפיות, כך גודל הנפילה:
- כצפוי, שני מכשירים, אחד עם מסך "4.7 ואחד עם "5.5. אפל עוברת לייצור מכשירי אנדרואיד..
- ציפיתם למסך עשוי מאבן ספיר? לא ממש. סתם מסך זכוכית "איונית". מה זה אומר? כלום.
- רזולוציית המסך? HD רגיל במכשיר הגדול. המכשיר הקטן לא יקבל אפילו את זה.. רוב מכשירי הדגל כבר עברו ל-qHD, כלומר רזולוציה כפולה לפחות.
- מצלמה? 8 מ"פ. אומרים שהחיישן טוב יותר. יש גם אפשרות לוידיאו בהילוך איטי. שום דבר שאין למתחרות. LG כבר עובדת עם חיישן לייזר נוסף, בכדי למדוד מרחק לתמונה.
- חיי סוללה משופרים? יופי. בכמה? אני מניח שתדעו רק אחרי שתקנו את המכשיר. כן, שוב נפלתם בפח.
- שני היתרונות היחידים מבחינת חומרה, הם גוף מאלומיניום, ומעבד 64 ביט. גוף דק יותר לא אומר טוב יותר. נוחות אחיזה חשובה לא פחות.
- מערכת ההפעלה iOS8? נשמע כמו עוד חיקוי של אנדרואיד. כולל חיישן הברומטר (חיישן שקיים באנדרואיד עוד ממכשיריו הראשונים!).

טים קוק טוען שאלה הטלפונים הכי טובים שהם ייצרו אי פעם. אני נאלץ להסכים איתו, אבל זה לא אומר הרבה דברים טובים על אפל. הם עדיין לא מתקרבים לקרסוליים של מכשירי אנדרואיד החדשים. אפל מחקה דברים שהיו קיימים כבר בנקסוס 4, ומכריזה עליהם כעל חידוש.. ברוכים הבאים ל-2012, אפל.

הלאה, שירות התשלומים Apple Pay:
הרעיון נשמע מצויין, עד שמגיעים לאופן שמירת פרטי כרטיס האשראי שלכם. ראשית, קשה לי לומר שאני סומך על אפל עם אבטחת מידע בימים אלו. אני מניח שאני לא היחיד.

הבעיה היא, שאפל תאפשר לשמור פרטי כרטיסי אשראי, ע"י צילום שלהם, ללא אותנטיקציה.
כן, חברים. הגיע הזמן שתסתירו טוב-טוב את הכרטיסים שלכם, כדי שמשתמשי אייפון החמדנים, לא יגנבו לכם את הפרטים באמצעות צילום פשוט.

איך יתבצע התשלום? בעזרת חיישן NFC, אלא מה?
רגע, מה? אתם אומרים שלסמסונג, HTC ו-LG כבר יש את זה מלפני שנתיים? וואלה.

ולסיום, המכשיר שכולם ציפו לו, המכשיר הכי מיותר בסביבה, שהגיע שנה וחצי אחרי שכל המתחרות כבר הוציאו מוצרים דומים, ה-Apple Watch.
כן, אפל החליטה לוותר על השם iWatch בכדי להמנע מתביעות זכויות עיצוב מ-Swatch.

ואיך לומר בעדינות?
אומר זאת כך, יונית: לפני יומיים ג'וני אייב טען שהשעון כל כך מהפכני, שהשוויצרים נמצאים בצרות צרורות.
התגובה הכי טובה פה היא גם הקצרה ביותר: פחחח…
או בשתי מילים: הצחקת אותי.

בתכל'ס, זהו עוד שעון חכם סטנדרטי עם עוד כמה גימיקים, רק חלקם הקטן מעניינים. לא יותר. כפתור גלילה שהופך לכפתור 'בית' בלחיצה? חיישני דופק? זוהי החדשנות של אפל? מתברר שמזה כולם כל כך התלהבו.. והמחיר? 349 פאקינג דולר! במחיר הזה אני קונה נקסוס 5, אלוהים אדירים!

אבל אני חייב לסיים עם המשפט הכי גדול של קוק הערב: "זה מדהים מה אפשר לעשות עם היד".

אני עדיין לא מאמין שהוא אמר את זה (ודי בטוח שהוא לא מבין את האירוניה)… :-)

בקיצור, גוגל, לא נראה שיש לך ממה לדאוג. גם לא ליצרניות מכשירי הסלולר. תמשיכו לייצר מכשירים טובים. מתישהו אפל תוציא מכשירים דומים, רק באיחור של שנתיים.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה
אז... כנראה שעכשיו נחכה לאירוע הmobileworldcongress בפברואר כדי לראות חידושים אמיתיים.
המכשירים של אפל יפים אבל זה כל מה שהם, הרבה פחות ממה שציפיתי מאירוע השקה. מאכזב ולא מצדיק את המחיר.
אבל משום מה גם פחות מושכים אותי המכשירים האחרים, אני מחכה הרבה זמן לקנות מכשיר חדש וכנראה שאני אחכה עוד הרבה חח
בתכלס הנוט 2 נחמד סה"כ, וידאו 720p ביוטוב, שאזאם, וכל אפליקציה רצה עליו, מה צריך יותר מזה :X הוא גם מחייג.

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 836 הודעות
    • מונה תודות: 90 תודות
105
מעולה
מסכים עם הכותב מ

geektime

למרות שעוד לפני ההכרזה זה היה די ברור שזה מה שיקרה

אני לא מסתיר את העובדה שאני שונא את אפל בדם אבל! לזכותם יאמר שהם אלה שהתחילו עם הסמארטפון הראשון שהיה יפה ונוח לשימוש

וגרמו להתחלת מלחמת הסמארטפונים שזה מה שעשה לכולנו טוב

הבעיה העיקרית שלהם היא שאפל= סטיב ג'ובס

מאז שהוא נפטר אין להם טיפת חדשנות וכל מה שהם עושים זה לנסות ולהדביק את הקצב מול אנדרויד מבחינת מערכת הפעלה ומול היצרניות האחרות סמסונג\HTC\LG וכו מבחינת עיצוב, מפרט וכו

נערך על-ידי Master-D, 10.09.2014 - 12:19 PM.

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3790 הודעות
    • מונה תודות: 376 תודות
443
מעולה

צפה בהודעהMaster-D, ב-10.09.2014 - 12:18 PM, אמר:

מסכים עם הכותב מ

geektime

למרות שעוד לפני ההכרזה זה היה די ברור שזה מה שיקרה

אני לא מסתיר את העובדה שאני שונא את אפל בדם אבל! לזכותם יאמר שהם אלה שהתחילו עם הסמארטפון הראשון שהיה יפה ונוח לשימוש

וגרמו להתחלת מלחמת הסמארטפונים שזה מה שעשה לכולנו טוב

הבעיה העיקרית שלהם היא שאפל= סטיב ג'ובס

מאז שהוא נפטר אין להם טיפת חדשנות וכל מה שהם עושים זה לנסות ולהדביק את הקצב מול אנדרויד מבחינת מערכת הפעלה ומול היצרניות האחרות סמסונג\HTC\LG וכו מבחינת עיצוב, מפרט וכו

עצוב שזה נכון
לצערי אין סיבה לקנות אייפון חדש
מאייפון 4 ועד עכשיו יש שינויים קטנים ולא כלכך משמעותיים
אני חושב שהגיע הזמן לעבור למכשירים של אנדרואיד כי אפל כל פעם מאכזבת מחדש
כבר לא מפתיע
אנשים קונים אותם בגלל המותג

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 836 הודעות
105
מעולה
יש להם עדר של iSheeps
שיקנו כל דבר שיש עליו תפוח אפילו אם הוא כבר רקוב

הם אפילו לא יבדקו אם יש משהו יותר טוב כי אם אפל אומרת שכדור הארץ שטוח והשמש זורחת במערב מבחינתם זאת האמת

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
אמרתם את הכל אבל אף אחד לא מדבר על זה שאפל עדיין מפגרת עם ה-4K.  
התפקיד הוא למכור אשליות לקהל שבוי אבל למעשה היא לא מחדשת ואף לא מתביישת לשקר עם גימיקים: עיצוב גדול וחלק, זכוכית שעשויה
מחומר מיוחד שמותאמת רק לאפל,  מסך גדול יותר, מעבד שדומה לאייפון 5, מצלמה וכו'. :thumbsdown:

אפל לא מסוגלת להודות שהמתחרות מפתחות ומוציאות כל שנה מכשירים חזקים ואף מצליחים ליצור באז בדעת הקהל העולמית וכן גם "מאיימות" על המותג "התפוח הנגוס".

נערך על-ידי jjbiggs, 10.09.2014 - 18:01 PM.

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 836 הודעות
105
מעולה
תכלס זה די אומר הכל:

תמונה שפורסמה

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה