עבור אל תוכן

דיווח למשטרה על חטיפתו כמתיחה - ונעצר. האזינו

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3807 הודעות
    • מונה תודות: 381 תודות
451
מעולה
פשוט עצוב

ילד קטן וטיפש בגלל אנשים כאלה יש חוסר אמונה במשטרה ובודקים 200 פעם לראות האם זה אמיתי

אני מקווה שילמדו אותו לקח
אנשים עושים הכל על מנת לקבל קצת צומי :fool: :fool:
נער בן 16 נעצר בחשד שהתקשר למוקד 100 ואמר שעלה על טרמפ והנהג מסרב לעצור. "תאתרו את זה מהר, אני מתחנן", אמר וניתק. מסוק הוקפץ לאוויר, אך הנער אותר בביתו. האזינו להקלטה

נער בן 16 נעצר אמש (ראשון) בחשד שהתקשר למוקד 100 של המשטרה וטען כי נחטף. לפי החשד, הנער התקשר כמה פעמים למוקד המשטרה ודיווח שעלה על טרמפ והנהג לא מוכן לעצור ולאפשר לו לרדת. "אני נמצא בצומת עין כרם, אני חושב. אני לא יודע איפה אני נמצא, אבל תאתרו את זה מהר לפני שזה...", אמר הנער למוקדן המשטרה. "בבקשה, אני מתחנן", הוסיף וניתק את השיחה. עמו נעצר צעיר בן 20 שהיה אתו בעת שעשה את השיחה.
בתגובה הקימה משטרת מחוז ירושלים מחסומים, הקפיצה כוחות ויחידה מיוחדת של מג"ב ואף הקפיצה מסוק לצורך סריקות לאיתור הנער והמכונית. במקביל, המשיכו במשטרה וניסו ליצור קשר עם הנער קשר. בחלק מהשיחות הוא ענה וניתק.
לאחר פעולות מודיעין ואיכון הטלפון הנייד של הנער זיהו השוטרים כי מדובר בתושב הצפון. משפחתו מסרה את זהותו ואת פרטי חברו שעמו הוא מתגורר בירושלים, בשכונת בית וגן בעיר. שוטרי מרחב מוריה ולוחמי מג"ב הגיעו לדירה שממנה נעשו השיחות, מצאו שם את השניים ועצרו אותם.

מקור
http://news.walla.co.il/?w=/10/2783538

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

NoBoDy

NoBoDy

Out Of Work :(

•  צוות לשעבר
  • 862 הודעות
    • מונה תודות: 148 תודות
141
מעולה
מגיע לו לשבת בכלא כמה שנים לדעתי.

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
ילד קטן וטיפש בגלל אנשים כאלה יש חוסר אמונה במשטרה ובודקים 200 פעם לראות האם זה אמיתי? גם בלי מעשי טיפשעשרה אין אמונה במשטרה.  
המשטרה חזקה רק חלשים ולא על משפחות פשע או בוגדים ערבים שעושים מהומות בירושלים( "הגבעה הצרפתית, שריפת תחנת המשטרה בהר הבית וגרימת נזק
ובזיזה של רכוש משטרה) ובכל הארץ...  איפה המשטרה? משחקת בביצים או עונה: הלו, הלו, הלו, הלו, הל, הלו, הלו! אני לא שומע.

אנשים עושים הכל על מנת לקבל קצת צומי? אמת ויציב! הילד רוצה פינוקים, אז הכלא מקום מתאים לו. שם ילמד לא לעשות צחוק.

התקשר למשטרה כי נחטף? אותו מקרה קרה עם חיילת בסדיר שהתקשה באותו נושא ואמרה לחוקרים: " רק רציתי להיות גיבורה" הא וכן...  "משעמם לי בצבא".

הטיפשעשרה הקפיץ כוחות לחיפוש? המשטרה צריכה לבקש פיצויים מהמשפחה על ביזבוז כספים והקפצת כוחות לשטח.

לסיכום, אני מקווה שיחליפו את הבני 18 בשוטרים וותיקים שיודעים לענות לצרה ולא לצעוק: הלו, הלו, הלו, הלו, הל, הלו, הלו! אני לא שומע.

אולי זה יהיה הפתרון לבעיות המוקדנים: http://news.walla.co.il/?w=/10/2783547

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה
בטח החמוריקו חשב שאם הוא יתקשר מ*43 לא ימצאו אותו :lolu:
בכל אופן, שום דבר שטיפול במכות חשמל וריטלין לא יפתרו.

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3807 הודעות
    • מונה תודות: 381 תודות
451
מעולה

צפה בהודעהjjbiggs, ב-08.09.2014 - 21:26 PM, אמר:

ילד קטן וטיפש בגלל אנשים כאלה יש חוסר אמונה במשטרה ובודקים 200 פעם לראות האם זה אמיתי? גם בלי מעשי טיפשעשרה אין אמונה במשטרה.  
המשטרה חזקה רק חלשים ולא על משפחות פשע או בוגדים ערבים שעושים מהומות בירושלים( "הגבעה הצרפתית, שריפת תחנת המשטרה בהר הבית וגרימת נזק
ובזיזה של רכוש משטרה) ובכל הארץ...  איפה המשטרה? משחקת בביצים או עונה: הלו, הלו, הלו, הלו, הל, הלו, הלו! אני לא שומע.

צודק ב100% הם מתעלמים מהדברים הקשים והולכים לדברים בקלים אין ספק בכלל

אנשים עושים הכל על מנת לקבל קצת צומי? אמת ויציב! הילד רוצה פינוקים, אז הכלא מקום מתאים לו. שם ילמד לא לעשות צחוק.
אני מאוד מקווה שהוא יקבל עונש כדי שגם אחרים ילמדו

התקשר למשטרה כי נחטף? אותו מקרה קרה עם חיילת בסדיר שהתקשה באותו נושא ואמרה לחוקרים: " רק רציתי להיות גיבורה" הא וכן...  "משעמם לי בצבא".

הטיפשעשרה הקפיץ כוחות לחיפוש? המשטרה צריכה לבקש פיצויים מהמשפחה על ביזבוז כספים והקפצת כוחות לשטח.

לסיכום, אני מקווה שיחליפו את הבני 18 בשוטרים וותיקים שיודעים לענות לצרה ולא לצעוק: הלו, הלו, הלו, הלו, הל, הלו, הלו! אני לא שומע.
:good:

אולי זה יהיה הפתרון לבעיות המוקדנים: http://news.walla.co.il/?w=/10/2783547

צפה בהודעהMOAB, ב-08.09.2014 - 21:55 PM, אמר:

בטח החמוריקו חשב שאם הוא יתקשר מ*43 לא ימצאו אותו :lolu:
בכל אופן, שום דבר שטיפול במכות חשמל וריטלין לא יפתרו.
חחחח האמת צחקתי קצת אבל הוא כן צריך ללמוד מזה משהו

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2327 הודעות
    • מונה תודות: 445 תודות
327
מעולה
אידיוט שהיה מתקשר מטלפון ציבורי.

אה רגע הוא עומד לעשות את זה במשך כמה חודשים :)

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים