עבור אל תוכן

בראיין חאמד המואשם בהדלפה


  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
הרשת מטרידה את המואשם בהדלפה
מקור: http://www.ynet.co.i...4566419,00.html \ http://www.ynet.co.i...6419,00.html(

צילומי מסך עם שמות של כונני רשת מצביעים על חשוד בפרשת הדלפת התמונות של שחקניות הוליווד. הוא מצידו מכחיש וניתק את הטלפון. משפחתו: מדובר בטבח.

אנדרו, אחיו של בראיין חאמד, מי שהואשם שהדליף את תמונות העירום של כוכבות הוליווד, אמר לאתר באזפיד שכל המצב נובע מ"אי הבנה". הוא מספר כי משפחתו כולל אמו תחת מתקפה וכי אחיו אינו מפעיל את הטלפון מפני שהוא כבר הופץ על ידי רבים. "זה כמו טבח", הוא אמר. כך לפי דיווח של באזפיד.

חאמד בן ה-27 הפך החשוד העיקרי לאחר שמשתמשי רדיט ו-4CHAN בלשו אחריו באמצעות ניתוח צילומי מסך . הם טענו כי צילומים בפוסט המקורי של המדליף האנונימי, וצילומים
שלו מראים כי מופיעים אותם כונני רשת - מה שמביא למסקנה כי מדובר באותו אדם שפרסם את הדברים מאותו מחשב. הוא מצידו הכחיש את היותו המדליף המקורי הכל ביום שני.
"אני העליתי רק דבר אחד שפורסם כבר במקומות אחרים". הוא אמר ל MailOnline.

בימים האחרונים עלה שמו כחשוד בפרשה, וכמי שחדר לחשבונות גיבוי פרטיים של שחקניות, הוציא משם עשרות תמונות עירום ופרסם בקהילת הגולשים פורצ'ן.

אפל, שכלי תקשורת דיווחו שבאמצעות פריצה לשירות ה icloud שלה הושגו התמונות, הסבירה כי לא מדובר בפירצה בשירות או בתקלה מצידה על פי חקירתה. ככל הנראה מדובר היה בהצלחה של ההאקרים לנחש סיסמה קלה, להעזר במנגנון שחזור בסיסמה, או לקחת שם וסיסמה זהים משירות אחר שנפרץ.

גולשים אחרים שמנתחים את הפרשה בפורצ'ן ובפורומים ברדיט, סבורים כי לא מדובר בעבודה של אדם אחד באופן נקודתי, אלא בקבוצה של גולשים שפרצה לחשבונות של שחקניות שונות במשך מספר חודשים, ושחבריה החליפו ביניהם תמונות עד לפרסום שלהן בשבוע שעבר.  

כך או אחרת, משפחתו מספרת כי היא מוטרדת לאחר שגולשים איתרו את מספרי הטלפון שלה. חאמדי עצמו ניתק את הטלפון שלו, וכנראה ייעזר בעורך דין בשביל לטהר את שמו. רשויות החוק, אומרים במשפחה, כלל לא פנו אליהם.


תמונה מתאריך 31.08.2014:
תמונה שפורסמה
0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים