עבור אל תוכן

שוברי קופות: הצבים צוברים מהירות  • אנא התחבר בכדי להגיב
אין תגובות לנושא זה

#1
 Muzic

Muzic
  •  מפקחים
  • 601 הודעות
    • מונה תודות: 151 תודות
98
טוב מאוד

תמונה שפורסמה

מייקל ביי ממשיך עם סדרת ההצלחות הקופתיות שלו. הגרסה המחודשת ל"צבי הנינג'ה" שהפיק כבשה עם יציאתה את מקום הראשון בטבלת שוברי הקופות וגרפה 65 מיליון דולר - יותר מ"שומרי הגלקסיה" של מארוול


המבקרים משמיצים בדרך מבתי הקולנוע, אבל מייקל ביי צוחק כל הדרך אל הבנק. "צבי הנינג'ה" שהפיק עלה בסוף השבוע על האקרנים בארצות הברית, גרף 65 מיליון דולר עם יציאתו, וכבש את פסגת טבלת שוברי הקופות. סכום זה אולי מתגמד ביחס לסרטי "הרובוטריקים" של ביי, אבל בהחלט עומד בציפיות של אולפני פרמאונט, שכבר מכינים לכם סרט המשך.


הטריילר של "צבי הנינג'ה":


כך אתחול הפרנצ'ייז של ילדי שנות ה-90 גבר בסוף השבוע על "שומרי הגלקסיה" - שעשוי להיות כזה לילדים של ימינו אנו (וגם לו מתוכנן סרט המשך ב-2017). בסוף השבוע השני שלו בבתי הקולנוע, הניבו גיבורי העל החדשים של מארוול 41.5 מיליון דולר, שמצטרפים למאזן נאה של 175.8 מיליון דולר בסך הכל. "בתוך הסופה" - סרט האסונות של וורנר ברוס - הפתיע לטובה וממשיך את השנה המצוינת של האולפנים עם 18 מיליון דולר.


הטריילר של "בתוך הסופה":


הפתעה נעימה היתה גם לדרמה הבריטית החביבה "מסע של מאה צעדים" בכיכובה של הלן מירן אשר קסמה
לאמריקנים בסוף השבוע הראשון בבתי הקולנוע והתמקמה במקום הרביעי בטבלת שוברי הקופות עם 11.1 מיליון דולר - לפני להיט האקשן העדכני של לוק בסון "לוסי" בכיכובה של סקרלט ג'והנסון, שגרף הפעם 9.3 מיליון דולר. פתיחה מעל למצופה היתה גם ל"סטפ אפ 5" - פרק נוסף בסדרת סרטי הריקודים - שפתח בבתי הקולנוע עם 6.5 מיליון דולר והגיעה למקום השישי.

את העשיריה הראשונה בטבלת שוברי הקופות סוגרים "הרקולס" שממשיך לדשדש במקום השביעי עם 5.7 מיליון דולר, הביופיק על ג'יימס בראון "Get On Up", שבמקום השמיני עם חמישה מיליון דולר, "כוכב הקופים: השחר" שבמקום התשיעי עם 4.4 מיליון דולר, וסרט האנימציה "מטוסים 2: לוחמי האש" שחותם את הרשימה עם 2.4 מיליון דולר.תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: פרסום

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים