עבור אל תוכן

רועי עטר: "מאחל לך מוות הכי כואב שיכול להיות"

• אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3807 הודעות
    • מונה תודות: 381 תודות
451
מעולה
כדורגלן מכבי חיפה והפועל עכו לשעבר רועי עטר במתקפת פייסבוק קיצונית נגד חנין זועבי ואחמד טיבי: "אני מאחל לך מוות הכי כואב שיכול להיות ושלא תוכלי לעשות כלום חוץ מלהתפלל למוחמד מת". מהשחקן טרם התקבלה תגובה

מציאת שלוש הגופות של שלושת הנערים החטופים, גיל-עד שער, נפתלי פרנקל ואיל יפרח מעוררת לא מעט עניין ברשתות החברתיות כשלא מעט שחקנים ומאמנים מביעים את דעתם על הפעולות שישראל צריכה לנקוט, ואחד הסטטוסים החריפים ביותר שנכתבו ביממה האחרונה הוא של שחקנה של מכבי חיפה והפועל עכו לשעבר, רועי עטר.
רועי עטר, בנו של מאמן הפועל חיפה, ראובן עטר, התייחס לדברים שאמרה לכאורה ח"כ חנין זועבי, וכתב בדף הפייסבוק שלו את הדברים הבאים: "חנין זועבי. אני לא כתבתי מאז שפתחתי את הפייסבוק, אבל אין, אני לא יכול להתאפק ולרשום את זה. אני מאחל לך מוות הכי כואב שיכול להיות שמה שעשו לחיילים שלנו יעשו לילדים שלך ולמשפחה שלך וירצחו אותם מול העיניים שלך ולא תוכלי לעשות כלום חוץ מלהתפלל למוחמד מת ולראות אותם מתים לאט לאט יא שרמוטה בת שרמוטה!".
עטר המשיך ותקף: "הדבר היחיד שאני לא מבין בארץ המזוינת הזו זה איך נותנים לזונה הזו ולמחבל אחמד טיבי כזו במה ללכלך על ישראל ולעודד את המחבלים להמשיך...פשוט לא ברור". בהמשך מחק עטר את הסטטוס הזה.
תגובתו של רועי עטר תובא לכשתושג.
מקור
http://sports.walla....?w=/157/2760623

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Pikoro

Pikoro
  •  חברים רשומים
  • 100 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
3
רגיל
לא מאשים אותו...