עבור אל תוכן

איך יודעים מתי צריך לשדרג ראם?

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

Sprint

Sprint
  •  חברים רשומים
  • 412 הודעות
    • מונה תודות: 24 תודות
15
רגיל
שלום יש לי במחשב כרגע 4 גיגה ראם ויש לי הרגשה שזה הנקודת תורפה שלי (יש לי גם I5 ו 650 זה הכרטיס מסך)
לפעמים כשהרבה דברים עולים ביחד אני מרגיש שהמחשב קצת מקרטע ורואים את זה במדד של הזיכרון שהכל תפוס (במיוחד כשפועלות תוכנות כמו האימולטור של אנדרואיד ודברים כבדים)
זה בהכרח בגלל זכרון ?

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 857 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
113
מעולה
אמנם זה תלוי בעוד כמה גורמים ( מהירות קריאה\כתיבה של ההארדיסק, מהירות המעבד וכו' )

אבל אם אתה רואה ב task manager שאתה מנצל % גבוה מהזכרון בזמן שהכל רץ, אז כן זה יהיה בגלל שלמערכת אין מספיק זכרון

עוד נקודה למחשבה, אם אתה עם 4 גיגה ומערכת 32 ביט אתה מנצל רק 3.5 גיגה ראם
מצד שני אם אתה עם מערכת 64 ביט ו 4 גיגה ראם המערכת משתמשת ביותר זכרון מאשר במערכת 32 ביט
בקיצור תשדרג ל 8 ( או יותר אם אתה רוצה )

Shadow

Shadow
  •  צוות לשעבר
  • 582 הודעות
    • מונה תודות: 109 תודות
89
טוב מאוד
שהמחשב מתחיל לצפצץ וכבה :D
במקום לשדרג הייתי מנסה לחסוך, כלומר דבר ראשון לבטל את כל העלייה האוטומטית של התוכנות.
תבחר רק את האנטי ווירוס ודברים שממש חשובים.
תנסה להשתמש בדפדפן אחר ולהמעיט בדברים כבדים שלא צריכים להיות מופעלים.
או שיכולים להיות מופעלים בלילה למשל כאשר הורדה שתוקעת את המחשב כשהכל דלוק אז תסגור את ההורדה למשך השימוש הרגיל ותפעיל בלילה.

Sprint

Sprint
  •  חברים רשומים
  • 412 הודעות
    • מונה תודות: 24 תודות
15
רגיל
המחשב שלי די חזק וחדש מדי בשבל שאני אתחיל לעבוד בשבילו ! הוא עובד בשבילי עדיין.. אני עם 64 ביט ועכשיו עם 3 חלונות של כרום אקסל יוטורנט ספוטיפי אימולטור של אנדרואיד ואקליפס המחשב יושב על 2.6 גיגה ראם תפוס ו1.4 פנוי
בקיצור כדאי לי לשדרג פשוט מאיזה כסף :/
כמה עולה עוד סטיק כזה של 4 גיגה?

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2316 הודעות
    • מונה תודות: 440 תודות
324
מעולה

צפה בהודעהSprint, ב-14.05.2014 - 17:00 PM, אמר:

המחשב שלי די חזק וחדש מדי בשבל שאני אתחיל לעבוד בשבילו ! הוא עובד בשבילי עדיין.. אני עם 64 ביט ועכשיו עם 3 חלונות של כרום אקסל יוטורנט ספוטיפי אימולטור של אנדרואיד ואקליפס המחשב יושב על 2.6 גיגה ראם תפוס ו1.4 פנוי
בקיצור כדאי לי לשדרג פשוט מאיזה כסף :/
כמה עולה עוד סטיק כזה של 4 גיגה?
180 שקלים.
לי היה סטיק של 2 ממחשב קודם ז"ל פשוט העברתי והכל פיקס (סך הכל 6 ג'יגה זכרון ואני פותח משו כמו 40 כרטיסיות ב4 חלונות בכרום).

אגב חוץ מסלוטים של זכרון RAM איטיות תגובה נובעת בעיקר מבעיות של דיסק קשיח (אחד הכשלונות של הדיסקים החדשים) ולפעמים אפילו ממעבד (גם אם הוא I5 הוא יכול להיות "חסכוני" בחשמל ואז הביצועים שלו שווים לפח למרות הדור המתקדם.)
זה ה3 גורמים היחידים.

t0x1c

t0x1c
  •  חברים רשומים
  • 24 הודעות
    • מונה תודות: 4 תודות
2
רגיל
אם יש לך וינדוס 7 אז אתה יכול להיכנס ל:
לוח הבקרה\כל פריטי לוח הבקרה\מידע וכלי ביצועים
ואז לראות את הדירוג שהוא נתן למחשב שלך, ואיפה נמצאת החוליה החלשה

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: בקשה