עבור אל תוכן

מבחנים לזמן הקרוב בטראקרים סיניים

• אנא התחבר בכדי להגיב
49 תגובות לנושא זה

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 835 הודעות
    • מונה תודות: 90 תודות
105
מעולה
מי שלא רוצה להשקיע יכול להשתמש ב PublicHD
טראקר HD מצויין עם קריעות טובות והוא פומבי וחינמי

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3788 הודעות
    • מונה תודות: 376 תודות
443
מעולה

צפה בהודעהMaster-D, ב-11.05.2014 - 07:52 AM, אמר:

אפשר לעבור את המבחן בלי בעיה בלי סידבוקס
והם נותנים בדר"כ חודש בשביל המבחן, אתה באמת רוצה להגיד שקשה להעלות 50 גיגה מסכנים בחודש ?
חוץ מזה אם אתה לא רוצה לעשות את המבחן פשוט תגיע לדרגה מספיק גבוהה שלא תצטרך לעשות אותו יותר

PTP לצורך העניין כמה שלא יהיה מצויין, הרבה יותר קשה לשמור בו על רטיו מאשר בסיניים

stewie

אם אתה מכיר את האתרים הסיניים אתה אמור לדעת שאין להם בעיית מורידים\משתפים בשום זמן, רוב הטורנטים החדשים זוכים למאות ואלפי הורדות
ואין מה לעשות, אתה חושב כמו ישראלי ממוצע שלא רוצה להשקיע קצת מאמץ פעם ב ( זו גם הסיבה שמבחן כזה בחיים לא יהיה בטראקרים הישראליים )
אני מכיר אותם אתה צודק אבל עדיין תחשוב על זה ככה יש כלכך הרבה אתרים טובים ורובם הגדול לא עושה לך מבחנים זה פיגור
כך מישהו שאין לו מחשב מטורף זה וכבר אין לו כלכך הרבה מקום בלאגן בשבילו להגיע ל 50 גיגה ו8000 נקודות זה לא פשוט כלכך
לך זה נראה ככה כי אני מאמין שאתה משתמש בסידבוקס וגם יש לך מספיק מקום במחשב
גם לי בעבר היו סידבוקסים והייתי משקיע את כל הנשמה באתרים שונים אבל זה אחד האתרים שאני פחות משקיע בדיוק בגלל הסיבה הזאת
אין סיבה שהם צריכים לעשות מבחנים וכדי לא להיות חלק מהמבחנים אתה צריך שם הרבה מאוד העלאה מה שאומר שהם דורשים ממך סידבוקס בדרך עקיפה תחשוב על זה

צפה בהודעהTheGuru, ב-11.05.2014 - 09:17 AM, אמר:

זה לא לעבור את המבחן. זה עצם העובדה שיש מבחן. אני מסתכל על התגובה של עדי אוחיון, וזה ממחיש בדיוק את מה שאני אומר. "אוף עכשיו להוריד עוד 400GB". הוא מתוסכל מזה שהוא צריך להוריד משהו! במקום לשמוח שיש לו מאות GB פנויים להוריד דברים כשהוא יצטרך, ולא לדאוג לשתף יותר מהמינימום שהוא צריך מבחינת זמן, כי יש לו באפר מעולה, הוא צריך להרגיש שהוא "מבזבז" את כמות ההורדה שיש לו.
מסכים עם כל מילה זה בדיוק ככה
לא לכל אחד יש מחשב עם הרבה מקום שהוא יכול לבזבז ולמחוק דברים בקלות כלכך

דיברתם על PTP הוא לדעתי בהרבה יותר קל כל הקטע לשתף שם דברים ואז לקנות בחנות זה כלכך פשוט סרטים ישנים בלי הרבה מעלים חודש אתה משתף ואתה מסודר יש הרבה אנשים פה באתר שיודעים מה הכוונה שלי

צפה בהודעהMikel, ב-11.05.2014 - 10:29 AM, אמר:

ולחשוב שכדי להיות מסודר לכל החיים בBTN לא צריך לעשות כלום ..

PTP עם כמה שהוא טראקר מצוין, יש בו כמות בלתי נתפסת של טורנטים מתים אבל בו זמנית הוא הטראקר היחיד עם הניווט הכי מהיר שיש (יותר מIMDB). הרבה פעמים קרה לי שחיפשתי סרטים דוקומנטריים בPTP ורציתי להוריד אותם אבל הטורנטים היו מתים, אז בCHD הורדתי אותם בכיף (סרטי טבע משנות ה90). PTP לא מספיק בדרך כלל כשמחפשים תכנים יחודיים, אז ההשקעה בCHD שווה את זה.
מי שלא רוצה להשקיע בהם לא חייב, יש את פיראט ביי שלא דורש ממך שום דבר.
TL לעומת זאת לא מספק שום דבר בלעדי או ייחודי, לא חבל על ההשקעה בו? 20 TB? ..

בקיצור מי שזה משתלם לו ישקיע, זה שלא יכול לוותר על הטראקרים האלו.
לך זה נראה ככה אבל יש הרבה מאוד אנשים שלא מחפשים שטויות אלא רק דברים חדשים ולא דברים ישנים לכן שווה להם להשקיע וגם ב TL כל דבר יורד על מקסימום

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2314 הודעות
    • מונה תודות: 439 תודות
323
מעולה

צפה בהודעהstewie, ב-11.05.2014 - 11:41 AM, אמר:

אני מכיר אותם אתה צודק אבל עדיין תחשוב על זה ככה יש כלכך הרבה אתרים טובים ורובם הגדול לא עושה לך מבחנים זה פיגור
כך מישהו שאין לו מחשב מטורף זה וכבר אין לו כלכך הרבה מקום בלאגן בשבילו להגיע ל 50 גיגה ו8000 נקודות זה לא פשוט כלכך
לך זה נראה ככה כי אני מאמין שאתה משתמש בסידבוקס וגם יש לך מספיק מקום במחשב
גם לי בעבר היו סידבוקסים והייתי משקיע את כל הנשמה באתרים שונים אבל זה אחד האתרים שאני פחות משקיע בדיוק בגלל הסיבה הזאת
אין סיבה שהם צריכים לעשות מבחנים וכדי לא להיות חלק מהמבחנים אתה צריך שם הרבה מאוד העלאה מה שאומר שהם דורשים ממך סידבוקס בדרך עקיפה תחשוב על זה

מסכים עם כל מילה זה בדיוק ככה
לא לכל אחד יש מחשב עם הרבה מקום שהוא יכול לבזבז ולמחוק דברים בקלות כלכך

דיברתם על PTP הוא לדעתי בהרבה יותר קל כל הקטע לשתף שם דברים ואז לקנות בחנות זה כלכך פשוט סרטים ישנים בלי הרבה מעלים חודש אתה משתף ואתה מסודר יש הרבה אנשים פה באתר שיודעים מה הכוונה שלי

לך זה נראה ככה אבל יש הרבה מאוד אנשים שלא מחפשים שטויות אלא רק דברים חדשים ולא דברים ישנים לכן שווה להם להשקיע וגם ב TL כל דבר יורד על מקסימום
מה שתמיד אמרתי.
פיראט ביי הוא מושלם למי שמחפש את הדברים החדשים.
באמת שאין צורך ביותר.
ואם כבר מחפשים מהירות גבוהה, אז יש את IPT FL SCC.
כל הייחודיות של טראקרים פרטיים זה תכנים שאין בציבוריים.

זה כמו שאני לא משקיע בWHAT.CD כי אני לא מוריד מוזיקה שאין בטראקרים אחרים.

נערך על-ידי Mikel, 11.05.2014 - 13:18 PM.

ShareEYE

ShareEYE
  •  חברים רשומים
  • 28 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
0
רגיל
כמו שכולם יודעים קיימים שני סוגים טרקרים  - ציבוריים שהם ללא רטיו ופרטים שהם עם חישובי רטיו ושגעונות של המנהלים .
אחרי הרבה מאוד זמן בתחום השיתוף הגעתי למסקנה הבאה :
אם אתה לא מישהו שממש , אבל ממש צריך תכנים שקשורים לתחום מסויים של אתר פרטי בתחום מסויים , אין מה לחפש בטרקרים הפרטים . טוב, כמובן שנחמד להיות בברנג'יה של האתרים הפרטים כי יש שם גם פורומים יותר מושקעים , לפעמים קהילת אנשים יותר מובחרים וכו' אבל בשורה התחתונה זה בזבוז זמן רציני .
יש לשים לב שאת הזמן האבוד הזה לא מקבלים אותו בחזרה לאחר מכן , לפי הותק בטרקר , או לפי הנקודות שנצברו בחשבון , או לפי כמות ההודעות בפורומים או לפי הדרגה בטרקר או לפי הרטיו . הזמן הזה הוא אבוד נקודה וזה חבל כי כשתגדלו תראו שאם אתם לא ממושמעים עם הזמן ועושים את הדברים לפי סדר מסויים , בזמן מסויים , אתם עלולים למצוא את עצמכם מחוץ למסלול .
האם  הדרישות המשונות של האתרים הסינים או את צבירת רטיו לשם כלום כי האתר פתאום נעלם ( FTN , SCT , Oink לדוגמה ) או כי פתאום איזה מנהל אתר נאצי חוסם טווחי IP של מדינה כולה שווים את הזמן שלכם ? אני אומר לכם בצורה הכי ברורב : הזמן שלכם יקר הרבה יותר מזה . אל תבזבזו אותו על שטויות !

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2764 הודעות
    • מונה תודות: 548 תודות
466
מעולה
המבחן של CHD מתחיל מחר
שימו לב שהדרישה של ה50 ג'יגה הורדה זה לא כולל פריליץ'.
ותוודאו תמיד שאתם משתפים לפחות 12 טורנטים. על כל טורנט שבשיתוף (עד שמגיעים ל12) אתם מקבלים 0.6 נקודות לשעה, לא משנה מה המשקל של הטורנט. זה יכול להקל עליכם בנושא הנקודות.
שיהיה בהצלחה

mrsheldonser

mrsheldonser
  •  VIP
  • 457 הודעות
    • מונה תודות: 148 תודות
154
מעולה
OMG :S
אין מצב שאני מצליח לעבור אותו :\
קובי תעזור לי , שולח לך פרטית עם הפרטים.

AdiOhayon

AdiOhayon
  •  חברים בכירים
  • 462 הודעות
    • מונה תודות: 108 תודות
86
טוב מאוד

צפה בהודעהTheGuru, ב-11.05.2014 - 09:17 AM, אמר:

זה לא לעבור את המבחן. זה עצם העובדה שיש מבחן. אני מסתכל על התגובה של עדי אוחיון, וזה ממחיש בדיוק את מה שאני אומר. "אוף עכשיו להוריד עוד 400GB". הוא מתוסכל מזה שהוא צריך להוריד משהו! במקום לשמוח שיש לו מאות GB פנויים להוריד דברים כשהוא יצטרך, ולא לדאוג לשתף יותר מהמינימום שהוא צריך מבחינת זמן, כי יש לו באפר מעולה, הוא צריך להרגיש שהוא "מבזבז" את כמות ההורדה שיש לו.

לא מתוסכל, אם לא היה חשוב לי להיות שם הייתי זורק אותו כבר ממזמן, אני מוצא אותו מאוד שימושי.
אמנם הוא דורש קצת השקעה כמו שאר הסינים, אבל נניח HDW ממזמן אני כבר עם פטור שם, CHD, באותו יום שרשמתי "אוף" 400GB 6 שעות אחרי זה כבר הייתי בדרגה של הפטור.
קיצר, שכל אחד יעשה מה שטוב לו..

נערך על-ידי AdiOhayon, 14.05.2014 - 15:55 PM.

JewishNinja

JewishNinja
  •  צוות לשעבר
  • 978 הודעות
    • מונה תודות: 317 תודות
260
מעולה
עדכון מ HDWinG : כל משתמש עם מתחת ל 299GB תעבורה, בסכנת חסימה כחלק מהסינון שהם מבצעים.

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3788 הודעות
    • מונה תודות: 376 תודות
443
מעולה
הוספתי להודעה הראשונה

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

oblar

oblar