עבור אל תוכן

מבחנים לזמן הקרוב בטראקרים סיניים

• אנא התחבר בכדי להגיב
49 תגובות לנושא זה

AdiOhayon

AdiOhayon
  •  חברים בכירים
  • 463 הודעות
    • מונה תודות: 108 תודות
86
טוב מאוד

צפה בהודעהJewishNinja, ב-07.05.2014 - 09:23 AM, אמר:

כמו שרשמתי, העלו את הפטור לדרגת veteran user, לכן insane לא יספיק לך.

אוף עכשיו להוריד עוד 400GB..
מזל שיש לי מספיק העלאה, ככל הנראה אני יכנס לVeteran לפני ה15 לחודש.

JewishNinja

JewishNinja
  •  צוות לשעבר
  • 979 הודעות
    • מונה תודות: 318 תודות
260
מעולה

צפה בהודעהAdiOhayon, ב-07.05.2014 - 09:30 AM, אמר:

אוף עכשיו להוריד עוד 400GB..
מזל שיש לי מספיק העלאה, ככל הנראה אני יכנס לVeteran לפני ה15 לחודש.

שנינו באותה צרה, הקליינט עובד ללא הפסקה.
בכל מקרה המבחנים לא נוראיים כך שבמקרה הגרוע, בחודשיים אפשר להספיק אותם בקלות גם מאינטרנט בייתי.

AdiOhayon

AdiOhayon
  •  חברים בכירים
  • 463 הודעות
    • מונה תודות: 108 תודות
86
טוב מאוד

צפה בהודעהJewishNinja, ב-07.05.2014 - 09:36 AM, אמר:

שנינו באותה צרה, הקליינט עובד ללא הפסקה.
בכל מקרה המבחנים לא נוראיים כך שבמקרה הגרוע, בחודשיים אפשר להספיק אותם בקלות גם מאינטרנט בייתי.

חחח כן המבחן לא נורא בכלל, אבל מנסים לברוח ממנו בכל זאת.
יש עד ה15 להוריד 400GB הקליינט כבר רץ, אני 99 אחוז בטוח שאני מספיק.

ShareEYE

ShareEYE
  •  חברים רשומים
  • 28 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
0
רגיל
אתרי CHD ו-HDWING מפרסמים את כל תכני ה-HD לפני כולם . זה לא עולה במקביל ל-HDBITS . את זה ניתן לבדוק מאוד בקלות : התכנים מועלים ל-HDBITS רק אחרי שההורדה ב-CHD ו-HDWING מסתיימת . ושוב אני מדגיש , זה מתבצע בתום ההורדה בשני האתרים הסינים ולא במקביל . מכאן המסקנה שהתכנים נגנבים על ידי HDBITS . ל-HDBITS יש מקודדים אבל המקודדים רק מבצעים את הקידוד על התכנים שמגיעים מ-CHDBITS ו-HDWING .

צפה בהודעהMaster-D, ב-07.05.2014 - 07:48 AM, אמר:

איך הגעת לגניבת תכנים בדיוק ?
יש הרבה מעלים חיצוניים שמעלים גם לשם (כמו להרבה אתרים אחרים) גרסאות מהאתרים הסיניים, גם באתרים הסיניים תמצא גרסאות מקבוצות של HDB

בכל מקרה רוב הגרסאות האלה נמחקות ברגע שיוצא שחרור מקבוצה פנימית של HDB

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 860 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
114
מעולה
אני יכול להוכיח לך שאתה טועה
אבל אני לא רואה את הפואנטה בוויכוח הזה, תמשיך לחשוב מה שנוח לך

נערך על-ידי Master-D, 10.05.2014 - 08:18 AM.

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 311 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב
מישהו מוכן להסביר לי פעם אחת ולתמיד למה אתם נרשמים לאתרים כאלו שדורשים כל יומיים וחצי מבחן, שאם אתם לא עוברים, אתם מקבלים מהם באן? מצטער, אבל כמנהל טראקר בעצמי, אני רואה מספיק משתמשים שמקבלים באן בגלל התנהגות לא נאותה (בין אם זה בפורומים, או מחוקי השיתוף), אז גם להעיף משתמשים רק בגלל שהם לא עומדים באיזה מבחן עלוב? זה פשוט מפגר. לי יש 20 ומשהו טרה העלאה בTL, אבל בחודש האחרון לא יצא לי להוריד שם כלום. זה אומר שאני צריך לקבל שם באן? יש מספיק אתרים אחרים שיתנו לכם בדיוק מה שאתה צריכים לא?

JewishNinja

JewishNinja
  •  צוות לשעבר
  • 979 הודעות
260
מעולה

צפה בהודעהTheGuru, ב-10.05.2014 - 22:50 PM, אמר:

מישהו מוכן להסביר לי פעם אחת ולתמיד למה אתם נרשמים לאתרים כאלו שדורשים כל יומיים וחצי מבחן, שאם אתם לא עוברים, אתם מקבלים מהם באן? מצטער, אבל כמנהל טראקר בעצמי, אני רואה מספיק משתמשים שמקבלים באן בגלל התנהגות לא נאותה (בין אם זה בפורומים, או מחוקי השיתוף), אז גם להעיף משתמשים רק בגלל שהם לא עומדים באיזה מבחן עלוב? זה פשוט מפגר. לי יש 20 ומשהו טרה העלאה בTL, אבל בחודש האחרון לא יצא לי להוריד שם כלום. זה אומר שאני צריך לקבל שם באן? יש מספיק אתרים אחרים שיתנו לכם בדיוק מה שאתה צריכים לא?

אני אישית לא חושב שהייתי נרשם אליהם אם לא הייתי יודע שאני מסוגל להיות פטור ממבחנים, כמובן שיש תקופות בחיים שהאדם לא תמיד זמין אז הבאן לחלק לא קטן מהמשתמשים, צפוי מראש בתקופה כזו או אחרת.
אני ממליץ למשתמשים לרוב להירשם לסיניים במידה והם יכולים להגיע לפטור.

Milan

Milan
  •  חברים בכירים
  • 789 הודעות
    • מונה תודות: 141 תודות
106
מעולה

אתה צודק במאה אחוז, עשיתי את הטעות הזאת עם HDW ו TTG , לדעתי לא שווה שנייה להשקיע בהם, לא מצאתי עד היום משהו אחד מיוחד שלא קיים בשום טראקר אחר, וגם הרבה יותר נוח להוריד מטראקרים אחרים.

נערך על-ידי Milan, 10.05.2014 - 23:04 PM.

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 860 הודעות
114
מעולה

דווקא כמנהל טראקר אתה אמור לזהות שיטה טובה לניפוי משתמשים לא פעילים
מדובר על 2 מבחנים בשנה שאין שום בעיה לעבור אותם אם רק תשקיע קצת מאמץ

ובסופו של דבר אף אחד לא מכריח אותך להרשם נכון ?
יש אנשים כמוני שנהנים מקריעות בלוריי איכותיות ולא השיט הזה שנקרא גרסאות סצינה
שלא לדבר על זה שרוב התכנים באתרים האלה הם בפריליץ כך שלשמור על רטיו בכלל לא בעיה

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה
אני גם לא רואה כל כך צורך באתרים הסיניים, ולא אכפת לי כזה להיחסם בהם :)

talqwe

talqwe
  •  חברים רשומים
  • 287 הודעות
    • מונה תודות: 65 תודות
50
טוב
שאני אבין... ב-HDW...
אני צריך סה"כ 270GB העלאה+הורדה בשישה חודשים האלה, או מאז שאני באתר?

כי מאיפה לי לדעת כמה הורדתי ב-6 חודשים האלה...

JewishNinja

JewishNinja
  •  צוות לשעבר
  • 979 הודעות
260
מעולה

צפה בהודעהtalqwe, ב-10.05.2014 - 23:15 PM, אמר:

שאני אבין... ב-HDW...
אני צריך סה"כ 270GB העלאה+הורדה בשישה חודשים האלה, או מאז שאני באתר?

כי מאיפה לי לדעת כמה הורדתי ב-6 חודשים האלה...

מאז שאתה באתר, זה לא מבחן אלא סינון חד פעמי שההנהלה עושים.

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 311 הודעות
60
טוב

צפה בהודעהJewishNinja, ב-10.05.2014 - 22:53 PM, אמר:

אני אישית לא חושב שהייתי נרשם אליהם אם לא הייתי יודע שאני מסוגל להיות פטור ממבחנים, כמובן שיש תקופות בחיים שהאדם לא תמיד זמין אז הבאן לחלק לא קטן מהמשתמשים, צפוי מראש בתקופה כזו או אחרת.
אני ממליץ למשתמשים לרוב להירשם לסיניים במידה והם יכולים להגיע לפטור.
גם אני יודע שאני יכול לעמוד במבחנים האלו, אבל עדיין אני לא חושב שאתה צריך להוריד רק לצורך ההורדה. אני חושב שאתה צריך להוריד על מנת להינות. קח את ה"מבחן" הקבוע של HD-Torrents. אתה צריך כל 3 חודשים להוריד 25GB. סרט בלוריי אחד וסגרת לעצמך את הבעיה.

צפה בהודעהMaster-D, ב-10.05.2014 - 23:05 PM, אמר:

דווקא כמנהל טראקר אתה אמור לזהות שיטה טובה לניפוי משתמשים לא פעילים
מדובר על 2 מבחנים בשנה שאין שום בעיה לעבור אותם אם רק תשקיע קצת מאמץ

ובסופו של דבר אף אחד לא מכריח אותך להרשם נכון ?
יש אנשים כמוני שנהנים מקריעות בלוריי איכותיות ולא השיט הזה שנקרא גרסאות סצינה
שלא לדבר על זה שרוב התכנים באתרים האלה הם בפריליץ כך שלשמור על רטיו בכלל לא בעיה
אתה צודק שתמיד צריך שיטות לניפוי משתמשים לא פעילים, אבל אם למשתמשים אין את היכולת הכספית להשקיע בסידבוקס, או מהירות ביתית להעלאה של 50GB בתקופה יחסית קצרה, זה לא אומר שהם "לא מספיק טובים" כדי להיות חלק מהטראקר. גם אני מאוד אוהב קריעות איכותיות (אני אישית מאוד נהנה מהקריעות של קרלימרקו. באילו אתה צופה?), ואני לא רואה סיבה למה לא להשתמש באתר כמו HDT, PTP וכו', שנותנים לי את מבוקשי.

talqwe

talqwe
  •  חברים רשומים
  • 287 הודעות
    • מונה תודות: 65 תודות
50
טוב

צפה בהודעהJewishNinja, ב-10.05.2014 - 23:19 PM, אמר:

מאז שאתה באתר, זה לא מבחן אלא סינון חד פעמי שההנהלה עושים.

אז אני מסודר :)

JewishNinja

JewishNinja
  •  צוות לשעבר
  • 979 הודעות
260
מעולה

צפה בהודעהTheGuru, ב-10.05.2014 - 23:29 PM, אמר:

גם אני יודע שאני יכול לעמוד במבחנים האלו, אבל עדיין אני לא חושב שאתה צריך להוריד רק לצורך ההורדה. אני חושב שאתה צריך להוריד על מנת להינות. קח את ה"מבחן" הקבוע של HD-Torrents. אתה צריך כל 3 חודשים להוריד 25GB. סרט בלוריי אחד וסגרת לעצמך את הבעיה.

אתה צודק שתמיד צריך שיטות לניפוי משתמשים לא פעילים, אבל אם למשתמשים אין את היכולת הכספית להשקיע בסידבוקס, או מהירות ביתית להעלאה של 50GB בתקופה יחסית קצרה, זה לא אומר שהם "לא מספיק טובים" כדי להיות חלק מהטראקר. גם אני מאוד אוהב קריעות איכותיות (אני אישית מאוד נהנה מהקריעות של קרלימרקו. באילו אתה צופה?), ואני לא רואה סיבה למה לא להשתמש באתר כמו HDT, PTP וכו', שנותנים לי את מבוקשי.

אני משתמש לעיתים בתכנים שיש לסיניים להציע, המבחנים זה הקאץ' היחידי, חוץ מזה הם טראקרי HD מעולים לדעתי.
אז נכון שצריך להשקיע חודש-חודשיים של סידבוקס בשביל להגיע לפטור שם אבל לחלק זה ישתלם.
ולגביי HD-T זה אפילו פחות (15GB) שם זה באמת נטו לבדוק פעילות, וזה המצב האידיאלי לדעתי אם טראקר באמת מעוניין לבדוק פעילות.

נערך על-ידי JewishNinja, 10.05.2014 - 23:34 PM.

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3807 הודעות
    • מונה תודות: 381 תודות
451
מעולה
זה ממש ממש מעצבן המבחנים וזה פשוט דפוק
אין שום סיבה שום סיבה לעשות את המבחנים האלה
בשביל מה יש מערכת שתמחק משתמשים שלא התחברו X זמן?
זה סתם שטויות זאת הדרך שלהם לגרום לקצת יותר מורידים ומעלים זאת דעתי
אני באופן אישי לא הייתי עושה כזה דבר כי מצד שני זה גורם להרבה מאוד משתמשים לעזוב

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 860 הודעות
114
מעולה

צפה בהודעהTheGuru, ב-10.05.2014 - 23:29 PM, אמר:

אפשר לעבור את המבחן בלי בעיה בלי סידבוקס
והם נותנים בדר"כ חודש בשביל המבחן, אתה באמת רוצה להגיד שקשה להעלות 50 גיגה מסכנים בחודש ?
חוץ מזה אם אתה לא רוצה לעשות את המבחן פשוט תגיע לדרגה מספיק גבוהה שלא תצטרך לעשות אותו יותר

PTP לצורך העניין כמה שלא יהיה מצויין, הרבה יותר קשה לשמור בו על רטיו מאשר בסיניים

stewie

ציטוט

זה סתם שטויות זאת הדרך שלהם לגרום לקצת יותר מורידים ומעלים זאת דעתי

אני באופן אישי לא הייתי עושה כזה דבר כי מצד שני זה גורם להרבה מאוד משתמשים לעזוב

אם אתה מכיר את האתרים הסיניים אתה אמור לדעת שאין להם בעיית מורידים\משתפים בשום זמן, רוב הטורנטים החדשים זוכים למאות ואלפי הורדות
ואין מה לעשות, אתה חושב כמו ישראלי ממוצע שלא רוצה להשקיע קצת מאמץ פעם ב ( זו גם הסיבה שמבחן כזה בחיים לא יהיה בטראקרים הישראליים )

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 311 הודעות
60
טוב

צפה בהודעהMaster-D, ב-11.05.2014 - 07:52 AM, אמר:

אפשר לעבור את המבחן בלי בעיה בלי סידבוקס
והם נותנים בדר"כ חודש בשביל המבחן, אתה באמת רוצה להגיד שקשה להעלות 50 גיגה מסכנים בחודש ?
חוץ מזה אם אתה לא רוצה לעשות את המבחן פשוט תגיע לדרגה מספיק גבוהה שלא תצטרך לעשות אותו יותר

PTP לצורך העניין כמה שלא יהיה מצויין, הרבה יותר קשה לשמור בו על רטיו מאשר בסיניים

זה לא לעבור את המבחן. זה עצם העובדה שיש מבחן. אני מסתכל על התגובה של עדי אוחיון, וזה ממחיש בדיוק את מה שאני אומר. "אוף עכשיו להוריד עוד 400GB". הוא מתוסכל מזה שהוא צריך להוריד משהו! במקום לשמוח שיש לו מאות GB פנויים להוריד דברים כשהוא יצטרך, ולא לדאוג לשתף יותר מהמינימום שהוא צריך מבחינת זמן, כי יש לו באפר מעולה, הוא צריך להרגיש שהוא "מבזבז" את כמות ההורדה שיש לו.

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 860 הודעות
114
מעולה
הוא רוצה להוריד 400 גיגה לא כדי לעבור את המבחן
אלא כדי לעלות בדרגה ולהפטר מהמבחן לצמיתות

אני הייתי צריך להוריד 3.5 טרה ב CHD כדי להגיע לנקסוס
כן זה לא היה כיף במיוחד (בהתחשב בזה ש 90% מהאתר בהטבות וקשה למצוא טורנטים גדולים בלי הטבות) אבל רציתי להגיע לדרגה
אז התאמצתי, הגעתי לזה ועכשיו אני מסודר לכל החיים באתר הזה

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2328 הודעות
    • מונה תודות: 445 תודות
327
מעולה

צפה בהודעהMaster-D, ב-11.05.2014 - 09:49 AM, אמר:

הוא רוצה להוריד 400 גיגה לא כדי לעבור את המבחן
אלא כדי לעלות בדרגה ולהפטר מהמבחן לצמיתות

אני הייתי צריך להוריד 3.5 טרה ב CHD כדי להגיע לנקסוס
כן זה לא היה כיף במיוחד (בהתחשב בזה ש 90% מהאתר בהטבות וקשה למצוא טורנטים גדולים בלי הטבות) אבל רציתי להגיע לדרגה
אז התאמצתי, הגעתי לזה ועכשיו אני מסודר לכל החיים באתר הזה
ולחשוב שכדי להיות מסודר לכל החיים בBTN לא צריך לעשות כלום ..

PTP עם כמה שהוא טראקר מצוין, יש בו כמות בלתי נתפסת של טורנטים מתים אבל בו זמנית הוא הטראקר היחיד עם הניווט הכי מהיר שיש (יותר מIMDB). הרבה פעמים קרה לי שחיפשתי סרטים דוקומנטריים בPTP ורציתי להוריד אותם אבל הטורנטים היו מתים, אז בCHD הורדתי אותם בכיף (סרטי טבע משנות ה90). PTP לא מספיק בדרך כלל כשמחפשים תכנים יחודיים, אז ההשקעה בCHD שווה את זה.
מי שלא רוצה להשקיע בהם לא חייב, יש את פיראט ביי שלא דורש ממך שום דבר.
TL לעומת זאת לא מספק שום דבר בלעדי או ייחודי, לא חבל על ההשקעה בו? 20 TB? ..

בקיצור מי שזה משתלם לו ישקיע, זה שלא יכול לוותר על הטראקרים האלו.

נערך על-ידי Mikel, 11.05.2014 - 10:37 AM.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים