עבור אל תוכן

מויס פוטר, גיגס מונה למאמן זמני ביונייטד; קלופ הסיר את מועמדותו

• אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה

מויס פוטר, גיגס מונה למאמן זמני ביונייטד; קלופ הסיר את מועמדותו

לא ייאמן: "השדים האדומים" צייצו בטוויטר על סיום תפקידו של המאמן. המועמדים להחליפו: ואן חאל, סימאונה ואנצ'לוטי. גארי נוויל: "יכלו לפטר אותו בצורה יפה יותר".

הנהלת מנצ'סטר יונייטד הודיעה הבוקר על פיטוריו של דייויד מויס באופן רשמי. הקבוצה פירסמה בחשבון הטוויטר שלה: "מנצ'סטר יונייטד מודיעה על כך שמויס עזב את המועדון. הקבוצה מודה לו על עבודתו הקשה וההוגנות שהביא איתו לתפקיד". ריאן גיגס קיבל את הג'וב לאמן את היונייטד בארבעת המשחקים האחרונים של העונה מול נוריץ' סיטי (ב), סנדרלנד (ב), האל (ב), סאותהמפטון (ח).

מויס מונה לתפקיד לפני 11 חודשים לתפקיד וקיבל חוזה לשש שנים. הוא היה אמור להרוויח 5 מיליון ליש"ט לעונה. לפי פרסומים הבוקר מויס עשוי לקבל פיצויים של 5 מיליון ליש"ט, לפי סעיף שהיה בחוזהו. זו פעם ראשונה שיונייטד מפטרת מנג'ר מאז ה-6 בנובמבר 1986, אז זה היה רון אטקינסון.

שניים מעוזריו של מויס אמורים לעזוב אף הם - סטיב רונד וג'ימי לומסדן. לא ברור כרגע האם פיל נוויל שהגיע מאברטון יחד עם מויס יישאר בתפקיד. רק אתמול התעקש סוכנו של מויס, כי הוא לא יפוטר. "אלה ידיעות לא נכונות. הכל המצאות. ההנהלה מאחוריו". למרות זאת כשנשאל האם מויס שמע מההנהלה הגיב: "לא". מויס ניהל 51 משחקים ביונייטד, ניצח 27, הפסיד 15 וסיים 9 בתיקו.

מויס נפגש הבוקר עם מנכ"ל היונייטד, אד וודוורד, במיתקן האימונים בקרינגטון שם גילה לו המנכ"ל שהוא פוטר. המועדון צייץ אז בטוויטר ל-2.3 מיליון העוקבים אחרי הקבוצה על ההחלטה.

לואיס ואן חאל הוא המועמד המוביל לאמן את מנצ'סטר יונייטד אחרי שהנהלת הקבוצה הגיעה למסקנה כי מויס צריך ללכת. יורגן קלופ קיבל הצעה, אבל כנראה שלא יגיע. בציטוט לעיתון 'גארדיין', אמר מאמן דורטמונד שאין לו כוונה לעזוב את דורטמונד. "מנצ'סטר יונייטד מועדון נפלא ואני מכיר את האוהדים הנפלאים שלהם, אבל המחויבות שלי לדורטמונד ואנשיה היא בלתי ניתנת לשבירה".

מוקדם יותר הבוקר ציינו העיתונים באנגליה שמויס "הוא אדם חי מהלך" וזמנו בקבוצה קצוב. עיתון "הסאן" כותב שואן חאל רוצה לאמן באנגליה ואם הג'וב במנצ'סטר יונייטד פנוי הוא רוצה אותו. ביונייטד גם חושבים על דייגו סימאונה ואפילו קרלו אנצ'לוטי הוזכר כמועמד. הספקולציות על הגעתו של ואן חאל פורסמו בשבוע האחרון אחרי שנראה פעמיים צמוד לרובין ואן פרסי חלוץ היונייטד ביציע בהולנד. השניים נחשבים חברים טובים.

כבר יש תגובות על פיטורי מויס ולא כולן אוהדות. גארי נוויל מגן יונייטד לשעבר אמר בסקאי: "אני לא אוהב איך הפיטורין נעשו. אפשר היה לעשות זאת הרבה יותר יפה. כאוהד של הקבוצה לא נהנתי לראות אותה משחקת, אבל מעולם לא האשמתי בקריירה שלי את המנג'ר בכישלון שלנו". עורך הפאנזין של אוהדי היונייטד, אנדי מיטן, הגיב שרוב אוהדי היונייטד ישמחו על פיטוריו מויס. ג'יימי קארגר הגיב: "היה ברור שיהיה קשה מאוד שמויס יגיע לעונה הבאה. מאכזב רק שהחשדות יצאו בצורה כזו".

לכתבה מלאה:

http://sport2.thepos...l/content/97206

Bacta

Bacta
  •  חברים רשומים
  • 32 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
תודה על הפרסום

Aviv943

Aviv943