עבור אל תוכן

בן 18 נדקר למוות מחוץ למועדון ברעננה

• אנא התחבר בכדי להגיב
8 תגובות לנושא זה

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3799 הודעות
    • מונה תודות: 381 תודות
450
מעולה
לי באופן אישי היה מאוד מאוד קשה לשמוע יפתח היה חבר שלי ולצערי ילד אחד אפס גזל ממנו את החיים

אני לא הייתי באותו הזמן במקום אבל קיבלתי שיחת טלפון באמצע הלילה וסיפרו לי מה קרה שם וזה היה לא פשוט בכלל
חברה בבקשה תזהרו כשאתם הולכים למועדונים יש אנשים שמחפשים את הצרות תשתדלו לשים לב
אני מקווה שתקראו הכל ואולי תבינו דבר או 2
מקור

http://news.walla.co.il/?w=/10/2739239
http://www.mako.co.i...&pId=1898243326
חבריו של יפתח גריידי, חייל בן 19 מגבעתיים, שנדקר למוות אמש במועדון ברעננה, סיפרו שהוא נקלע לאירוע הקטלני: "הוא לא אלים". המשטרה עצרה 2 חשודים ברצח, תושבי השרון

המשטרה עצרה הבוקר (שני) שני חשודים במעורבות ברצח החייל יפתח גריידי בן ה-19 מגבעתיים אמש מחוץ למועדון ברעננה. מדובר בצעירים בשנות ה-20 לחייהם תושבי השרון אשר הובאו לחקירה. עדיין מתנהל מצוד אחרי חשודים נוספים. "ילד יצא לבלות וסתם נרצח. זה מוות מיותר", כך אמר גורם במשטרת מרחב השרון המעורה בחקירת הרצח.

מפרטי החקירה עד כה ידוע ששתי חבורות של צעירים, האחת מגבעתיים והשנייה מאזור השרון הגיעו לבלות אתמול בלילה במועדון "שש" שבאזור התעשייה של רעננה. "כנראה שהחבורה מאזור השרון באה לחפש בלאגן", אמר הגורם בשיחה עם וואלה! חדשות. "בתוך המועדון התפתחה קטטה שאנחנו לא יודעים בדיוק מה המניע שלה - אבל ללא ספק זה נראה משהו שולי".
בעקבות הקטטה הוציאו המאבטחים את המעורבים מהמועדון והפרידו בין הנצים. עם זאת, אחרי שהרוחות לכאורה נרגעו שלף אחד הצעירים חפץ כה ודקר את גריידי דקירה אחת כנראה באזור המותן או הגב והרג אותו.
המשטרה שהוזעקה למקום עיכבה עשרים צעירים ששהו במועדון אולם לאחר חקירה ראשונית הם שוחררו. רק הבוקר כאמור נעצרו חשודים, וצוותים של משטרת מרחב השרון ממשיכים לנסות ולאתר את המעורבים הנוספים.

תמונה שפורסמה תמונה שפורסמה
זירת הרצח, הבוקר (צילום שלומי גבאי)

חבריו של גריידי התקשו לקבל את הבשורה המרה על מותו. "אנחנו עדיין לא מעכלים, מהרגע שהוא נדקר קיבלנו טלפונים בלי הפסקה מאלה שהיו איתו. זה היה הלם, ובהתחלה לא יכולנו להאמין, חשבנו שהם מגזימים", אמרו והוסיפו שחברם לא היה אדם שנטה להסתבך. "זה דבר שלא נתפס. יפתח היה אדם אהוב והיו לו מלא חברים. הוא לא היה אלים, הוא האחרון שהיה נקלע לכזה אירוע. הוא היה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון".
ליליה קוט, שהייתה מורתו של גריידי בתיכון אמרה כי בשעות הבוקר התוודעה לאירוע הקטלני שגבה את חיי תלמידה לשעבר. "התקשרו אליי תלמידות מהכיתה של יפתח ואמרו לי שמשהו רע קרה לו. זה היה הלם מוחלט, הוא היה תלמיד שלי, טוב וחברמן".
לפניות לכתב אבי אשכנזי: Aviash123@walla.co.il
לפניות לכתבת דנה ירקצי: danayark@walla.co.il

תמונה שפורסמה תמונה שפורסמה
מפקד מחוז מרכז במשטרה ניצב ברונו שטיין מגיע לזירה (צילום: שלומי גבאי)
<a name="section6">
תמונה שפורסמה

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
חבל, פשוט טמטום

נערך על-ידי KD_35, 21.04.2014 - 13:31 PM.

nisan1239

nisan1239
  •  חברים רשומים
  • 34 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
5
רגיל
באמת מוות מיותר.

googleme

googleme
  •  חברים בכירים
  • 522 הודעות
    • מונה תודות: 130 תודות
105
מעולה
עצוב לשמוע.
ומוות ממש מיותר!

BlackDesign

BlackDesign
  •  חברים רשומים
  • 49 הודעות
    • מונה תודות: 6 תודות
6
רגיל
באמת עצוב :(

Muzic

Muzic
  •  מפקחים
  • 601 הודעות
    • מונה תודות: 151 תודות
98
טוב מאוד
כואב הלב באיזו קלות חיים של בנאדם הולכים...

Aviv943

Aviv943
  •  חברים רשומים
  • 61 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
1
רגיל
איך בנאדם הולך למטבח ולוקח סכין במטרה לדקור נער בגילו בלב? איך זה קורה?

daniman

daniman

משתמש חסום

•  חסומים
  • 27 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
1
רגיל
כואב הלב. עצוב לשמוע

Tears of Steel

Tears of Steel

F.L.S

•  צוות לשעבר
  • 2315 הודעות
    • מונה תודות: 440 תודות
324
מעולה
מה?
אני לא מאמין.
אני קורא את זה וישר נתקל בעוד מקרה דקירה בצפון, שוב צעירים סביב גיל 20 אחרי צבא.
משו לא טוב נסגר עם העולם

http://www.ynet.co.i...4513401,00.html

"מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו".

נערך על-ידי Mikel, 27.04.2014 - 11:00 AM.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים