עבור אל תוכן

הגרלת רבע גמר ליגת האלופות, היום !

• אנא התחבר בכדי להגיב
6 תגובות לנושא זה

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה

"כולם רוצים להגריל את יונייטד ברבע"

פעם כל אירופה פחדה מהם, אך פתאום השדים הפכו למשוכה קלה. ג'יימי קראגר ציין: "מודאג בנוגע לסיכוייהם בסיבוב הבא". תמימות דעים גם בקרב האוהדים של בארסה, שהצביעו בסקר על יונייטד בתור היריבה המועדפת. ההגרלה ב-13:00

עד לא מזמן, עניין של כמה חודשים בלבד, מנצ'סטר יונייטד הייתה הדבר הכי מאיים באירופה. אימפריה ענקית שכל קבוצה בליגת האלופות קיוותה להימנע ממפגש איתה, במיוחד בשלבי הנוקאאוט. אבל עונת הבכורה המאכזבת של דייויד מויס שינתה את פני המפה מהקצה אל הקצה, ובהגרלת רבע גמר הצ'מפיונס שתיערך היום (שישי) ב-13:00, השדים האדומים מסתמנים כמי שכולם מקווים לפגוש.

תמונה שפורסמה

להמשך הכתבה:

http://www.sport5.co...=165740&lang=HE

JewishNinja

JewishNinja
  •  צוות לשעבר
  • 979 הודעות
    • מונה תודות: 318 תודות
260
מעולה
איזה הגרלה,יהיה מעניין לראות את ברצלונה וצ'לסי.
לגביי באיירן וריאל, אני כמעט בטוח ששתיהן יעברו, במיוחד באיירן.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5525 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
רציתי באיירן מינכן מול צ'לסי! :(
במקום זאת באיירן מול מנצ'סטר יונייטד הפח האלה, יגמר 10-0 לבאיירן מינכן חח.

talqwe

talqwe
  •  חברים רשומים
  • 287 הודעות
    • מונה תודות: 65 תודות
50
טוב
ברצלונה - אתלטיקו מדריד
ריאל מדריד - בורוסיה דורטמונד
באיירן מינכן - מנצ'סטר יונייטד
פאריס סן ז'רמן - צ'לסי

ובמודגש- העולות...
ברצלונה ואתלטיקו מדריד נפגשות למשחק קשה מאוד כאשר 2 המשחקים היחידים ביניהן העונה נגמרו בתיקו (המחזור האחרון בליגה הוא גם מפגש ביניהן).
ריאל מדריד פוגשת את דורטמונד הרעועה שלא כלכך מצליחה העונה, וסביר להניח שלריאל לא יהיו בעיות קשות איתה (ריאל מול גרמניה שנייה ברציפות).
באיירן מינכן תפגוש את האנדר-דוג מבין ה-8, סביר להניח שהיא תנצח אלא אם תהיה באופוריה (זה גווארדיולה, היא לא תהיה באופוריה)
פאריס סן ז'רמן תשחק מול צ'לסי, ולדעתי זה המשחק המעניין ביותר מבין כל ה-4... 2 קבוצות שוות כוח, לדעתי PSG טובה יותר.

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3799 הודעות
    • מונה תודות: 380 תודות
449
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-21.03.2014 - 13:25 PM, אמר:

רציתי באיירן מינכן מול צ'לסי! :(
במקום זאת באיירן מול מנצ'סטר יונייטד הפח האלה, יגמר 10-0 לבאיירן מינכן חח.
אשכרה גם אני רציתי כי לדעתי הם יפגשו בגמר או בחצי אחת מהן תזכה לפי דעתי

Bing

Bing

Bing- יותר טוב מגוגל.. ;)

•  חברים רשומים
  • 536 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
13
רגיל
ההימור שלי:
מנצ'סטר יונייטד-ברצלונה / אתלטיקו מדריד-ריאל מדריד / דורטמונד-צ'לסי / פריס סן ז'רמן-באיירן מינכן
כמה צדקתי:
0
---
הלוואי ויהיה שחזור של הגמר מ99'.. :)

Ronen5

Ronen5
  •  חברים רשומים
  • 57 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
0
רגיל
אתלטיקו לדעתי יכולה לעשות לבארסה צרות, אולי אפילו להדיח אותה, בגלל שהמשחק הראשון בקמפ נואו והגומלין במדריד יש להם יתרון מסוים, במידה והם יוציאו בקמפ נואו תוצאה כמו ניצחון, הפסד בשער אחד או תיקו, הם יארחו את בארסה באחד מהאיצטדיונים הכי ביתיים באירופה ויתפוצצו עליהם(אם הכל יעבוד להם כשורה) כמו במקרה מילאן. אבל עדיין, בארסה זאת בארסה ואסור להספיד אותה, ראינו מה היה שנה שעברה עם מילאן.

בקשר לריאל נגד דורטמונד, לדורטמונד חסר איזה חצי סגל והחצי הזה הוא השחקנים הכי חשובים שלהם - גונדוגאן(צפוי לחזור באמצע אפריל, מה שלא יספיק לגומלין), שמלצר(כנ"ל), בנדר(צפוי לחזור בתחילת מאי), סובוטיץ'(צפוי לחזור באמצע מאי), בלשקובסקי(צפוי לחזור בסוף יולי), לבנדובסקי יהיה חסר במשחק הראשון עקב צהובים, רויס אם אני לא טועה בספק ואלה רק השחקנים שעולים לי כרגע לראש, אני די בטוח שיש עוד, בקיצור דורטמונד בהרכב חסר מאוד כרגע וזה עוד בלי להתייחס לזה שכל יומיים נפצע שם שחקן אחר לחודשים, ושהם בקושי מסתדרים עם הסגל הנוכחי בליגה, אבל עדיין, אסור לזלזל...
מצד שני, ריאל בכושר שיא כרגע וזאת ה-הזדמנות שלנו לנקום בדורטמונד על שנה שעברה.

באיירן מינכן נגד יונייטד אכן נראה משחק קל לבאיירן על הנייר, אבל אסור לבאיירן לשכוח שיונייטד במצב שהיא עם הגב לקיר ושאין לה מה להפסיד - אין לה ליגה, אין לה גביע, אין לה כלום לשחק בשבילו חוץ מליגת אלופות, ככה שבאמת זה נראה משחק שממש נוטה לטובת באיירן אבל צריך לזכור שהכל יכול לקרות בכדורגל...

פאריס נגד צ'לסי משחק מאוד מעניין, פאריס בנויה מאוד טוב וזלטאן מסוגל להוביל אותם כמו גדול, הבעיה היא לא שהם משחקים מול צ'לסי, אלא מול צ'לסי של מוריניו...השנה צ'לסי במצב מעולה וכשמוריניו מאחוריהם יהיה קשה מאוד לפריס.

בקיצור, אחלה הגרלה!

נערך על-ידי Ronen5, 21.03.2014 - 16:41 PM.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: פרסום

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים