עבור אל תוכן

רייטינג: יום שני ה 9 במרץ 2014: נתונים מעולים ל Resurrection בפרק הפתיחה, The Good Wife חזרה עם נתונים לא טובים.

• אנא התחבר בכדי להגיב
3 תגובות לנושא זה

Muzic

Muzic
  •  מפקחים
  • 601 הודעות
    • מונה תודות: 151 תודות
98
טוב מאוד

תמונה שפורסמה

Resurrection פתחה בצורה מרשימה עם 3.6 נק' מדד, ובמספר הצופים הכללי הגיעה ל 13.3 מיליון צופים.

Once Upon a Time חזרה מחופשה עם נתונים טובים של 2.3 נק' מדד, ובמספר הצופים הכללי הגיעה ל 7.27 מיליון צופים.

Revenge חזרה גם היא עם נתונים טובים של 1.9 נק' מדד, ובמספר הצופים הכללי הגיעה ל 6.5 מיליון צופים.

The Mentalist הניבה עבור רשת CBS נתונים מעט מעל לבינוניים של 1.6 נק' מדד, ובמספר הצופים הכללי הגיעה לאחר החופשה ל 9.94 מיליון צופים.

The Good Wife עם נתונים פחות מבינוניים של 1.3 נק' מדד, ובמספר הצופים הכללי הגיעה ל 8.9 מיליון צופים.

פתיחה מעולה ל- Resurrection!

נראית סדרה מעולה, חוות דעת על הפיילוט בקרוב.

קרדיט ל-D1D1

קיבל תודות על-ידי 2 משתמשים:

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה

נחכה שיוציאו תרגום לפרק הראשון של Resurrection :)

תודה על הפרסום !

TheCoon

TheCoon
  •  חברים בכירים
  • 167 הודעות
    • מונה תודות: 30 תודות
24
רגיל
Resurrection נראה מעניין, הפיילוט היה מצוין לדעתי.
יש קצת תחושה של אבודים, לא ממש יודע להסביר איך. נקווה שהם יצליחו להמשיך את הסדרה ברמה של הפיילוט, נראה כאילו יש הרבה פוטנציאל אבל גם פוטנציאל להפוך למפגר.
מישהו קרא את הספר/ראה את המקור הצרפתי ויכול להגיד איך זה נראה בהשוואה?

ובלי קשר, מי ראה את הסיום של True Detective? בלי ספוילרים אני טיפה מאוכזב שלא נגעו בכמה דברים מהפרקים הראשונים, אבל בסך הכל היה פרק מצוין.
משהו באווירה בסוף הכניס אותי לכזה פחד, ושנים כבר לא פחדתי מסדרה (מהעונה הראשונה של על טבעי). הקול שלו פשוט עשה לי צמרמורת מפחד בחלק מהסצנות.
אז קצת קיטשי, אבל מעולה.

NoaMessI0

NoaMessI0
  •  Z-Sites
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 81 תודות
59
טוב

צפה בהודעהTheCoon, ב-10.03.2014 - 23:04 PM, אמר:

Resurrection נראה מעניין, הפיילוט היה מצוין לדעתי.
יש קצת תחושה של אבודים, לא ממש יודע להסביר איך. נקווה שהם יצליחו להמשיך את הסדרה ברמה של הפיילוט, נראה כאילו יש הרבה פוטנציאל אבל גם פוטנציאל להפוך למפגר.
מישהו קרא את הספר/ראה את המקור הצרפתי ויכול להגיד איך זה נראה בהשוואה?

ובלי קשר, מי ראה את הסיום של True Detective? בלי ספוילרים אני טיפה מאוכזב שלא נגעו בכמה דברים מהפרקים הראשונים, אבל בסך הכל היה פרק מצוין.
משהו באווירה בסוף הכניס אותי לכזה פחד, ושנים כבר לא פחדתי מסדרה (מהעונה הראשונה של על טבעי). הקול שלו פשוט עשה לי צמרמורת מפחד בחלק מהסצנות.
אז קצת קיטשי, אבל מעולה.
ראיתי, וזה השאיר תחושה של עוד. כאילו זה היה קצר מידי. אולי אני חושב על זה שבעונה 2 בכלל יש קאסט חדש ועלילה חדשה.. לא יודע. בכללי הייתה עונה מצוינת מומלץ לכל אחד! HBO תותחים, אחראים לעוד סדרה שאני אוהב :)

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים