עבור אל תוכן

דיסק קשיח חיצוני של transcend המחשב דורש אתחול מחדש

• אנא התחבר בכדי להגיב
8 תגובות לנושא זה

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
1
רגיל
יש לי בו איזה 600 ג'יגה של קבצים ועכשיו אין לי גישה אליו. בחיבור למחשב אין זיהוי שלו והמחשב דורש אתחול מחדש שלו שזה אומר שכל הקבצים שלי ימחקו מה ניתן לעשות כדי למנוע זאת ידוע לי שיש תוכנת שיחזזור אבל אני צריכה לעשות המון פעולת שחזור העתקה למחשב ואז לדיסק קשיח חיצוני ומדובר ב600 ג'גה וגם נוסף לזאת למחשב יש רק 20 ג'יגה     הדיסק קשיח שלי הוא transcend store jet25 m3 והוא הדגם השחור ירוק . לא יודעת איך עושים בו גיבוי קיבלתי דיסק מצורף ויש על הקשיח כפתור שניתן ללחוץ ובחיים לא לחצי כי לא ידוע לי למה נועד.   בכל מקרה אם אני לוחצת עליו עכשיו לפני האתחול זה יעזור שהקבצים לא ימחקו באתחול?  גיבוי זה כבר אבו ד  עכשיו והאופציה היא רק תוכנת השחזור?עזרהההה

נערך על-ידי ORLY9992, 03.03.2014 - 20:45 PM.

Bing

Bing

Bing- יותר טוב מגוגל.. ;)

•  חברים רשומים
  • 536 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
13
רגיל
ניסת לחבר את הדיסק הקשיח למחשב אחר?

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
1
רגיל
כן גם במחשב השני הוא דרש לאתחל אותו

googleme

googleme
  •  חברים בכירים
  • 522 הודעות
    • מונה תודות: 130 תודות
105
מעולה
אז רק להשתמש בתוכנת שיחזור ודיסק חיצוני נוסף כדי להעביר אליו את המידע.
במידה ותאתחלי אותו לפני שתבצעי את השיחזור יהיה יותר קשה להציל את המידע.

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
1
רגיל
ללא הבנת המחשב לא ממזהה אותו .לכן צריך לאתחל אותו קודםאבל אז אי אפשר לשחחזר את כל הקבצים?  ז ה עלול השחזור להרוס את הדיסק?  ניתן לקבל לינק להורדת תוכנת שחזור מומלצת? יש מישהו שיש לו את הדיסק קשיח חיצוני הזה שיסביר לי איך מגבים בו ועל הכפתור שלו, לחיצה עליו מגבה?

aesh60

aesh60
  •  חברים רשומים
  • 54 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
תפעילי דיסק לייב (ללא התקנה) של לינוקס , לא משנה ממש איזה (ממליץ על Parted Magic, אפשר גם אובונוטו) ותראי אם את רואה את המידע בדיסק, אם כן אפשר לנסות לתקן סקטורים פגומים, יכול להיות שיעזור או לגבות ולפרמט.
לפי מה שאני יודע זה קורה בדר"כ מהוצאה לא בטוחה.

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
1
רגיל
לא מבינה בחומרה ותוכנה,מה זה לייב דיסק איךזה עובד ומאיפה אני מורידה את זה?  כשאני מחברת אותו למחשב כונן f אפילו לא רושם את שם הדיסק החיצוני אז אפילו זה יעבוד? זה הכל קרה לי מחיבור לטלווזיה(חיבור על ידי כבל יו אס בי מאריך) אבל לשם כך קניתי אותו. אני תמיד מוציאה בבטחה במחשב ובטלויזיה יש כפתור להוצאה בבטחה אבל למרות זאת כמה פעמים לאחר צפייה בטלויזיה כשחיברתי אח"כ במחשב המחשב ציין שיש שגיאות וביקש לסרוק וגם כמה פעמים קבצים נמחקו לי לבד והיו חסרים בעת חיבור למחשב לאחר חיבור לטלוויזיה. כמה פעמים גם לאחר חיבור לטלוויזיה היה רשום לי בטלויזיה שההתקן נותק וזאת מבלי בכלל שנגעתי בחיבור וכשעדיין לא הספקתי להוציא בבטחה   ו תמיד ל א   הייתי מוציאה אותו שלא בבטחה אלא פשוט שוב נכנסת אליו בתפריט בטלויזיה  וצופה כרגיל אז לא מבינה למה רשום שנותק   כל זאת עד שקרה מה שעכשיו

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
1
רגיל
..?????  עזרההההההההההה

scodoo2

scodoo2
  •  חברים רשומים
  • 741 הודעות
    • מונה תודות: 77 תודות
48
בינוני
את צריכה להשתמש בתוכנת Recover My Files
היא יודעת לזהות את הדיסק ולהוציא את המידע
את צריכה דיסק נוסף של כ-1 טרה כדי להעביר אליו את המידע .

כאן יש הסבר על התוכנה
http://www.recovermyfiles.com/

כאן יש טורנט להורדה
http://thepiratebay....iles_5.1.0.1824

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: עזרה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים