עבור אל תוכן

הגישה לגבי טראקרים שאינם רוצים שיפרסמו את שמם

• הנושא נעול הנושא נעול
6 תגובות לנושא זה

burmese

burmese
  •  חברים רשומים
  • 63 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
6
רגיל
האם הפורום מאשר ידיעות על טראקרים כאלו? חלוקת הזמנות בפרטי בלבד? איסור חמור להזמין משתמשים מהפורום? היכן עובר הגבול? ברור שבמידה ואתקל בטראקר כזה, אני אכבד את בקשתו שלא לדבר עליו, אך האם זה אומר שמותר לי להזמין חברי פורום בפרטי?

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
ניתן לרשום את שמם בכוכביות לחלוקה ציבורית. לדוגמא : Ex**O

נערך על-ידי Google, 13.01.2014 - 20:37 PM.

talqwe

talqwe
  •  חברים רשומים
  • 287 הודעות
    • מונה תודות: 65 תודות
50
טוב
מעטים מאוד הטראקרים האלה היום...
הרוב כבר ידועים בציבור,
ואין טעם לצנזר את השם...

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה
לחץ עליי!!! לחץ עליי!!!
נתחיל בזה שתקרא את זה.

לאחר מכן קרא את חוקי פורום בנק ההזמנות...

וברור לך שאני אגיד את הברור מאליו.
יש איסור על חלוקה בפרטי!

קרא את החוקים :) תהנה.

burmese

burmese
  •  חברים רשומים
  • 63 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
6
רגיל

צפה בהודעהDTR-iL, ב-13.01.2014 - 21:28 PM, אמר:

לחץ עליי!!! לחץ עליי!!!
נתחיל בזה שתקרא את זה.

לאחר מכן קרא את חוקי פורום בנק ההזמנות...

וברור לך שאני אגיד את הברור מאליו.
יש איסור על חלוקה בפרטי!

קרא את החוקים :) תהנה.

תודה על ההבהרות, למרות שכבר קראתי את החוקים האלו כשנרשמתי. אני אדגים את המצב הבעייתי:
יש איזה אתר טורנטים שאמור להפתח, שהם בקשו שאף אחד לא ידבר עליו. לא הצלחתי להבין מהחוקים איך אני מתייחס לאתר כזה בעת חלוקת הזמנה.
אני אתאר מצב:
הטראקר נניח לא מוכן לאף דיון ציבורי, אבל מצד שני, הוא מנהל מערכת הזמנות. כלומר הוא מסכים לאיזו תקשורת פרטית סביבו. אז אם אני שולח הודעה פרטית למשתמש פורום עם הזמנה, אני עובר על חוקי הפורום הזה, אך לא עובר על חוקי הטראקר. אם אני מפרסם הזמנה בפורום, אני עובר על חוקי הטראקר, אך שומר על חוקי הפורום. מצד שני, חוקי הפורום דורשים שלא לעבור על חוקי הטראקרים, מה שמוביל אותי לכך, שאסור לי לדבר על הטראקר הזה בפורום ויותר מכך, אסור לי לתת הזמנה לאף אחד מהפורום, באף מקרה. כלומר, כדי שמישהו מהפורום יוכל לקבל ממני הזמנה, אסור יהיה לי להכיר אותו מהפורום...
מבולבלים? גם אנחנו.

*עריכה: הפתרון למצב ממה שהבנתי כרגע הוא שמותר לי לדבר על האתר בהודעות פרטיות, אך פרסום הזמנה יהיה עם כוכביות. הבנתי נכון?

נערך על-ידי burmese, 14.01.2014 - 10:00 AM.

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
393
מעולה

צפה בהודעהburmese, ב-14.01.2014 - 09:54 AM, אמר:

תודה על ההבהרות, למרות שכבר קראתי את החוקים האלו כשנרשמתי. אני אדגים את המצב הבעייתי:
יש איזה אתר טורנטים שאמור להפתח, שהם בקשו שאף אחד לא ידבר עליו. לא הצלחתי להבין מהחוקים איך אני מתייחס לאתר כזה בעת חלוקת הזמנה.
אני אתאר מצב:
הטראקר נניח לא מוכן לאף דיון ציבורי, אבל מצד שני, הוא מנהל מערכת הזמנות. כלומר הוא מסכים לאיזו תקשורת פרטית סביבו. אז אם אני שולח הודעה פרטית למשתמש פורום עם הזמנה, אני עובר על חוקי הפורום הזה, אך לא עובר על חוקי הטראקר. אם אני מפרסם הזמנה בפורום, אני עובר על חוקי הטראקר, אך שומר על חוקי הפורום. מצד שני, חוקי הפורום דורשים שלא לעבור על חוקי הטראקרים, מה שמוביל אותי לכך, שאסור לי לדבר על הטראקר הזה בפורום ויותר מכך, אסור לי לתת הזמנה לאף אחד מהפורום, באף מקרה. כלומר, כדי שמישהו מהפורום יוכל לקבל ממני הזמנה, אסור יהיה לי להכיר אותו מהפורום...
מבולבלים? גם אנחנו.

*עריכה: הפתרון למצב ממה שהבנתי כרגע הוא שמותר לי לדבר על האתר בהודעות פרטיות, אך פרסום הזמנה יהיה עם כוכביות. הבנתי נכון?

בהתחלה כתבת מה הגישה לאתר שלא מעוניין שידברו עליו... ועכשיו אתה אומר שהוא עוד לא נפתח ולא מוכן לדיון ציבורי...
אם אתה מנסה לעבור על חוקי הטראקר הזה או על חוקי ZSC ולמצוא פירצות בחוקים שעשינו, חבל.

אם הטראקר עוד לא נפתח אז אל תדבר עליו ואל תזמין אליו בפרטי. - תכבד את החוקים שלהם ושל ZSC.
כשהוא ייפתח, יכולים בעלי האתר להכריז עליו בצורה מסודרת ולפתוח פה בפורום חלוקה רשמית ומסודרת,
תוך שאנחנו עובדים בשיתוף פעולה ומכבדים אחד את השני.

התיאור מצב שלך בילבל אותך כי אתה לא הבנת מצב ובילבלת בשכל (חזרת על עצמך 3-4 פעמים).
אם היית באמת קורא את החוקים של ZSC בכל מה שקשור לבנק ההזמנות היית מבין את מה שכתבתי.
מקווה שזה עונה לך על השאלה.
תהיה קצת סבלני ותפסיק עם השטויות - הגישה להכל.... הכל.... כתוב פה באתר.

כבר לא מבולבל? גם אני.
הנושא נעול.

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
393
מעולה
הודעה אוטומטית
נושא זה ננעל על ידי
סיבה: למניעת ספאם, קרא חוקים, לא תצטרך לשאול דברים שענו עליהם בעבר.
בתודה מראש, צוות ZSC - פורומים, טורנטים וקהילת שיתוף ישראלית

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים