עבור אל תוכן

בעיה בהורדה מtl

• אנא התחבר בכדי להגיב
10 תגובות לנושא זה

raziel

raziel
  •  חברים רשומים
  • 583 הודעות
    • מונה תודות: 46 תודות
42
בינוני
שלום

אני מוריד כרגע שתי פרקים מסדרות שאני רואה אבל כבר כמה דקות שהutorrent רושם לי שהוא מחפש קלינטים והוא לא מתחיל להוריד,יש בעיה בקבצים או בהורדה אני חייב לציין שעדיין באף טראקר אחר זה לא קרה לי

תודה לעוזרים

נערך על-ידי raziel, 07.01.2014 - 10:55 AM.

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה

צפה בהודעהraziel, ב-07.01.2014 - 10:23 AM, אמר:

שלום

אני מוריד כרגע שתי פרקים מסדרות שאני רואה אבל כבר כמה דקות שהutorrent רושם לי שהוא מחפש קלינטים והוא לא מתחיל להוריד,יש בעיה בקבצים או בהורדה אני חייב לציין שעדיין באף טראקר אחר זה לא קרה לי

תודה לעוזרים

יש מצב שאתה עדיין ברמה שצריך לחכות זמן לפני שאתה מוריד ? כמה ההעלאה יש לך שם ואיזה רמה אתה בטראקר ?

raziel

raziel
  •  חברים רשומים
  • 583 הודעות
42
בינוני
תאמת רק פתחתי משתמש שם ביום שבת ועדיין לא השתמשתי במשתמש עד היום ,כמה זמן אני צריך לחכות עד שזה יתחיל להוריד?

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
327
מעולה

צפה בהודעהraziel, ב-07.01.2014 - 11:13 AM, אמר:

תאמת רק פתחתי משתמש שם ביום שבת ועדיין לא השתמשתי במשתמש עד היום ,כמה זמן אני צריך לחכות עד שזה יתחיל להוריד?

תיכנס לאיזה עמוד של טורנט ואמור להיות לך רשום שם. אני לא בדיוק זוכר כמה זה אם לא העלאת כלום... תיזהר גם לחטוף באן שם אם אין לך בכלל ההעלאה.

raziel

raziel
  •  חברים רשומים
  • 583 הודעות
42
בינוני
נכנסתי לאחד מהקבצים שהורדתי אבל אני לא רואה שרשום כמה זמן אני אמור לחכות אגב יש לי שאלה תגיד כל התוכנות שיש שם באות עם קראק ?

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
327
מעולה

צפה בהודעהraziel, ב-07.01.2014 - 11:21 AM, אמר:

נכנסתי לאחד מהקבצים שהורדתי אבל אני לא רואה שרשום כמה זמן אני אמור לחכות אגב יש לי שאלה תגיד כל התוכנות שיש שם באות עם קראק ?

הפסקתי להיות מעלה שם... מזה השאלה הזו ? לא נראה לי שיש חוק שמחייבת את המעלה לעלות גם קראק, אבל תקרא בתוכן וברשמית הקבצים אם יש קראק בפנים - לא מסובך.

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה

צפה בהודעהraziel, ב-07.01.2014 - 10:23 AM, אמר:

שלום

תודה לעוזרים

רזיאל,
אתה עכשיו בחיתולייך באתר - מה שאומר שאתה צריך ליצור יחס הורדה\העלאה חיובי (יותר להעלות מאשר להוריד)
המילכוד פה הוא אם אתה ממהר להוריד שטויות שאין להם משתפים... אז אתה בסכנת חסימה מTL.
יש שם זמן המתנה, מה שאומר שכל עוד היחס (רטיו) שלך נמוך מ1.0 אתה תצטרך לחכות עד 48 שעות להורדת טורנטים חדשים.
לך כמה דפים אחורה - תראה את הטורנטים ששוחררו לפני יומיים-שלושה תראה מה פופולארי ועדיין מורידים.. ותיצור יחס חיובי.
העניין של הזמן ירדוף אותך כל עוד אין לך 25 ג'יגה בהעלאה.

raziel

raziel
  •  חברים רשומים
  • 583 הודעות
42
בינוני

צפה בהודעהDTR-iL, ב-07.01.2014 - 12:10 PM, אמר:

רזיאל,
אתה עכשיו בחיתולייך באתר - מה שאומר שאתה צריך ליצור יחס הורדה\העלאה חיובי (יותר להעלות מאשר להוריד)
המילכוד פה הוא אם אתה ממהר להוריד שטויות שאין להם משתפים... אז אתה בסכנת חסימה מTL.
יש שם זמן המתנה, מה שאומר שכל עוד היחס (רטיו) שלך נמוך מ1.0 אתה תצטרך לחכות עד 48 שעות להורדת טורנטים חדשים.
לך כמה דפים אחורה - תראה את הטורנטים ששוחררו לפני יומיים-שלושה תראה מה פופולארי ועדיין מורידים.. ותיצור יחס חיובי.
העניין של הזמן ירדוף אותך כל עוד אין לך 25 ג'יגה בהעלאה.

תאמת שרציתי להוריד משהו שהעלו היום ובדקתי לפני וראיתי שהרבה מורידים אותו

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה

צפה בהודעהraziel, ב-07.01.2014 - 12:25 PM, אמר:

תאמת שרציתי להוריד משהו שהעלו היום ובדקתי לפני וראיתי שהרבה מורידים אותו

אני אסביר את זה שוב, פעם אחת, תנסה להבין...
מה שמעלים היום - אתה לא יכול להוריד עם משתמש חדש,
אלא אם כן זה דברים קטנים שבונים יחס - כמו תוכנות, שירים בחבילות קטנות... שאתה יכול להעלות בחזרה...
וגם זה תלוי ביחס שלך עכשיו באתר וכשאני אומר יחס אני מתכוון לכל מה שהורדת והעלאת בימים שעברו מפתיחת החשבון.
אם היחס שלך איפה שכתוב Ratio הוא מתחת ל1.0 אתה ברטיו שלילי בTL ואתה צריך לתקן את זה...
אחרת תהיה הגבלת זמן על הטורנטים שלך עד שהחשבון ייחסם ותוך מספר ימים כבר אתה תקבל אזהרה על חוסר שיתוף.
הדבר הזה נעלם ברגע שיש לך 25GB העלאה בתקווה שאז יש לך יותר העלאה מהורדה...
ברגע שיש לך 25GB העלאה ויחס של 1.0+ אתה תקודם באופן אוטומטי לPower User וההגבלות זמן יוסרו.

במצב הנוכחי שלך באתר אתה צריך להסתכל על דברים שהועלו לפני יומיים לפחות.
אם לא תגיע ליחס חיובי ותסדר את ההעלאה\הורדה שלך, ההגבלה תישאר ובסופו של דבר חשבונך ייחסם.

בכל אופן,
אני ממליץ לך לקרוא שם את השאלות\תשובות (FAQ) שם מופיעים כל החוקים בעניין.
בהצלחה.

נערך על-ידי DTR-iL, 07.01.2014 - 12:47 PM.

raziel

raziel
  •  חברים רשומים
  • 583 הודעות
42
בינוני
אני מוריד קבצים שהעלו לפני כמה ימים אבל אני לא מצליח להעלות חזרה

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
327
מעולה

צפה בהודעהraziel, ב-08.01.2014 - 09:55 AM, אמר:

אני מוריד קבצים שהעלו לפני כמה ימים אבל אני לא מצליח להעלות חזרה

כי כנראה שאין להם מורידים כי כולם כבר הורידו אותם...

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: שאלה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים