עבור אל תוכן

שרתים נפלו.כבר מעל שבוע לא עונים- cutorrent

• אנא התחבר בכדי להגיב
6 תגובות לנושא זה

petel1

petel1

תורם

•  VIP
  • 1353 הודעות
    • מונה תודות: 226 תודות
143
מעולה
לתשומת אלו ששוכרים שרתים לשנה שלמה.
החברה הזאת כנראה החליפה בעלים.
כבר כעשרה ימים השרתים לא עובדים.
מכרטיס שנפתח הם מתעלמים כבר שבוע.
שלחו ללקוחות את המייל הבא:

Sorry for the long delay. As you may know, due to several problems in the last few months CUT is under new management. Support will now try and catch up with all the open tickets and issues that have been raised. Unfortunately we cannot answer everyone's ticket straight away during the last few months over 100 open tickets are awaiting reply, as you may apprecaite this will take a little time to get to all of them. Most tickets are about services that are down, we feel our first priority is to re-instate these services so everyone that has paid has a working server, so if this is your issue then please be patient and don't worry we are moving your account to the new server asap. Any downtime owed will be added on to your new server.
We do appreciate that the service you paid for has not been delivered in the last few months and we will do our best to make up for this, as we speak all accounts are being moved to new improved servers with a faster network to improve transfer speeds, this was a planned upgrade that will not cost any extra and will improve the service.
Once this is complete we will look at payment issues/refunds as before this will take a little bit of time to work through the backlog, but rest assured we will get to everyone as soon as we can.
Thankyou for your understanding and continued support.

Again we apologise for all the recent issues and we hope that we can make 2014 a much more successful year for everyone at CUTorrent.

We wish you all a Merry Christmas and a Happy New Year.
Support

Regards,
CUT Support Team
CUtorrent Premium Hosting Services

לפ המייל לא יטפלו כנראה עד 2014.

הבעייה שהיה בזמנו מבצע על שרתי 1 ג'יגה.
שוכרים לשנה ומקבלים נפח כפול (טרה שטח אחסון במקום חצי טרה).

:growl:

Oxygen

Oxygen

Legendary user

•  חברים בכירים
  • 788 הודעות
    • מונה תודות: 63 תודות
38
בינוני
תודה רבה על מידע!

Master-D

Master-D

Man Utd 4 LIFE

•  מנהלים
  • 835 הודעות
    • מונה תודות: 90 תודות
105
מעולה
שנה שעברה היה להם גם סיפור אני זוכר
איזה חודש לא ענו לאף אחד והשרתים היו למטה

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה

צפה בהודעהMaster-D, ב-27.12.2013 - 09:25 AM, אמר:

שנה שעברה היה להם גם סיפור אני זוכר
איזה חודש לא ענו לאף אחד והשרתים היו למטה

שנה שעברה הייתה סופה קטנה בארה"ב והם טענו שהמשרדים שלהם נמצאים בניו אורלינס ובגלל הסופה נמנע מהם להגיע,
ובלה בלה בלה... דחו אנשים גם חודש.. ולא נתנו פיצוי הולם. - כל פעם סיפור אחר איתם.

אני לא חוזר לעשות איתם עסקים בכל אופן.
ומאוד לא ממליץ - חוויה גרועה.

Smile

Smile
  •  חברים רשומים
  • 165 הודעות
    • מונה תודות: 112 תודות
112
מעולה
אני עדיין לא מבין אנשים שקונים "סידבוקסים" ולא משכירים דדי ישר מחוות שרתים מוכרת כלשהי (OVH, Hetzner, LeaseWeb, Online והרשימה עוד ארוכה..).
אתם מקבלים את כל המשאבים של השרת 100% לכם, ואין כל מיני נפילות וטיקטים שלא מקבלים מענה

Muzic

Muzic
  •  מפקחים
  • 601 הודעות
    • מונה תודות: 151 תודות
98
טוב מאוד

צפה בהודעהSmile, ב-27.12.2013 - 22:16 PM, אמר:

אני עדיין לא מבין אנשים שקונים "סידבוקסים" ולא משכירים דדי ישר מחוות שרתים מוכרת כלשהי (OVH, Hetzner, LeaseWeb, Online והרשימה עוד ארוכה..).
אתם מקבלים את כל המשאבים של השרת 100% לכם, ואין כל מיני נפילות וטיקטים שלא מקבלים מענה
מסכים, אבל אל תשכח שרוב האנשים לא יודעים להתעסק עם זה, ובטח שלא להתקין את כל הקליינטים והדברים מסביב.
מה שגם יש כמה חברות עם קונטרול פאנל אגדי, ופשוט מושלם.
כלומר, אין יותר נוח מזה. אז אני יכול להבין את האנשים. (גם אני הייתי כזה)

petel1

petel1

תורם

•  VIP
  • 1353 הודעות
    • מונה תודות: 226 תודות
143
מעולה

צפה בהודעהSmile, ב-27.12.2013 - 22:16 PM, אמר:

סמייל ידידי,

חלק מהעניין זה עלות תועלת.
במחיר שלכ- 70ש"ח לחודש בממוצע אין אפשרות שאני מכיר לשכור אף סידבוקס של 1 ג'יגה
בנפח של 1 טרה.
מה שביפרתי לפני שנים עוד מספיק לי לעוד כמה שנים וחלק גדול ממה שהיה לי פשוט
לא טיפחתי מקוצר זמן וחוסר עניין כמו פעם :)
כל אחד והצרכים שלו.
לגבי זה שאתה לא מבין מדוע אז לפחות אצלי זה כדי לא להעמיס על רוחב הפס
ועל משאבי המחשב בהשארת היוטורנט פתוח כל הזמן ופשוט הרבה יותר נוח להוריד לסידבוקס בשניות ומשם דרך ftp הבייתה.
אין לי צורך בדדי כדי ליצור ולהעלות טורנטים.
:roob:

נערך על-ידי petel1, 27.12.2013 - 23:59 PM.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים