עבור אל תוכן

Smarty, הטבעת החכמה

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 757 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב

השעונים החכמים רק מתחילים להפוך לחלק מחיינו ועד כה לא נראה כי מדובר בשיטפון של ממש, וכבר צץ לו פרויקט חדש, הכירו את Smarty, הטבעת החכמה.

פרויקט המימון של סמארטי החל בחודש שעבר ועל-פי דף הפרוייקט ב-Indigogo, קצת לפני סיום, סכום התרומות עד כה כבר עבר את סכום היעד המקורי של 40,000 דולרים – הוא כבר הגיע ליותר מ-188,898 דולר.

תמונה שפורסמה

בדף הפרוייקט מציעים לתורמים לרכוש את הטבעת החכמה ב-175 דולר, כ-100 דולר פחות ממחיר ההשקה. הטבעת כוללת מסך LED המסוגל להציג התראות ממכשיר הטלפון מבוסס האנדרואיד או ה-iOS כמו: פרטי שיחה נכנסת, הודעות, שעה ותאריך. הטבעת כוללת כפתורים כך שהיא מאפשרת שליטה מסויימת במכשיר. הטבעת עשוייה פלדת אל-חלד בדרגה רפואית כך שהיא לא אמורה לעורר גירויים אצל משתמשים הרגישים למתכות מסויימות.

סמארטי מתקשרת עם מכשיר הטלפון החכם בעזרת תקן ה-Bluetooth LE החסכוני, בדף הקמפיין מבטיחים זמן הפעלה של 24 שעות. על-מנת לטעון את הסוללה הזעירה בטבעת היא מגיע עם מטען אלחוטי, אשר יכול לטעון במקביל גם את המכשיר הסלולרי – במידה והוא תומך בטעינה אלחוטית, אם כי בדף הפרוייקט לא מצויין באיזה תקן מדובר. ניתן לשנות את הגדרות הטבעת באמצעות יישום ייעודי אשר יותקן על מכשיר הטלפון.

אני חושב שזה הרבה יותר שימושי מהשעון, וגם ממש יפה. בכל אופן, אני נראה לי שאני אקנה אותו כשהוא ייצא...

נערך על-ידי idolevi, 15.12.2013 - 18:56 PM.

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה
קראתי על זה באתר גאדג'טי, הטבעת נראית נחמדה והכל,
אבל לא חושב שגימיק שווה כל כך הרבה כסף..

Dr. Strange

Dr. Strange
  •  צוות לשעבר
  • 757 הודעות
    • מונה תודות: 94 תודות
63
טוב

צפה בהודעהDeadToRights, ב-15.12.2013 - 19:00 PM, אמר:

קראתי על זה באתר גאדג'טי, הטבעת נראית נחמדה והכל,
אבל לא חושב שגימיק שווה כל כך הרבה כסף..
אני ממש אוהב את העיצוב, ואני חושב שהמחיר שלה יירד.. היא לא היחידה שתעשה דבר כזה.
והכי חשוב, אני מת על גאדג'טים כאלה..

Oxygen

Oxygen

Legendary user

•  חברים בכירים
  • 788 הודעות
    • מונה תודות: 63 תודות
38
בינוני
חחחחחחחחחח חזק
תודה רבה על פרסום.
נראה להיט!