עבור אל תוכן

שאלה| איכויות מוזיקה

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

Milan

Milan
  •  חברים בכירים
  • 789 הודעות
    • מונה תודות: 141 תודות
106
מעולה
מישהו יכול להסביר לי מה היא האיכות [MP3v0] ?

(הורדתי טורנט עם איכות כזה ואני רואה שהאיכויות שונות טיפה לכל שיר, למשל אחד 260 השני 254 השלישי 265.)

Aviad93

Aviad93
  •  צוות לשעבר
  • 498 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
22
רגיל
mp3v0 מציין בעצם את האיכות של ה mp3 , לקידוד מסוג mp3v0 יש bitrate של בערך 245 קילובייטים לשניה (זה משתנה משיר לשיר עד כדי קבוע) . כמו כן קיים ה CBR שמציין ביטרייט קבוע כלומר לאורך כל השיר תמיד יש אותו ביטרייט, ויש את הVBR שפירושו VARIABLE BIT RATE כלומר הביטרייט משתנה לכל אורך השיר (לדוגמא: אם יש הפסקה ואין מוסיקה בשניה כלשהי הביטרייט יכול להגיע אף ל16 קילובייטים לשניה, ואם שניה לאחר מכן יש מוסיקה רועשת הביטרייט יכול לקפוץ ל250 קילובייטים לשניה, אחד היתרונות בכך הוא שב VBR הקבצים שוקלים פחות לדוגמא)
אם יש לך שאלות נוספות, או שתרצה הסבר מעמיק יותר, אתה מוזמן לשאול :)

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Milan

Milan
  •  חברים בכירים
  • 789 הודעות
    • מונה תודות: 141 תודות
106
מעולה

צפה בהודעהAviad93, ב-13.12.2013 - 14:20 PM, אמר:

mp3v0 מציין בעצם את האיכות של ה mp3 , לקידוד מסוג mp3v0 יש bitrate של בערך 245 קילובייטים לשניה (זה משתנה משיר לשיר עד כדי קבוע) . כמו כן קיים ה CBR שמציין ביטרייט קבוע כלומר לאורך כל השיר תמיד יש אותו ביטרייט, ויש את הVBR שפירושו VARIABLE BIT RATE כלומר הביטרייט משתנה לכל אורך השיר (לדוגמא: אם יש הפסקה ואין מוסיקה בשניה כלשהי הביטרייט יכול להגיע אף ל16 קילובייטים לשניה, ואם שניה לאחר מכן יש מוסיקה רועשת הביטרייט יכול לקפוץ ל250 קילובייטים לשניה, אחד היתרונות בכך הוא שב VBR הקבצים שוקלים פחות לדוגמא)
אם יש לך שאלות נוספות, או שתרצה הסבר מעמיק יותר, אתה מוזמן לשאול :)
אני פשוט רוצה להעלות טורנט לוואט וראיתי את האיכות הזאת, שאלתי אם אני מעלה את האיכות הזאת, זה בסדר אם לכל שיר רשום איכות טיפה שונה?

Aviad93

Aviad93
  •  צוות לשעבר
  • 498 הודעות
    • מונה תודות: 34 תודות
22
רגיל
כן.... אין בעיה עם זה, זה לא אמור להיות אותו מספר בדיוק לכל השירים. כמו שאם אתה מוריד אלבום בפלאק לכל שיר גם אין את אותו הביטרייט, המצב לא שונה במקרה של MP3

duhduh

duhduh
  •  חברים רשומים
  • 300 הודעות
    • מונה תודות: 40 תודות
28
רגיל
רק תשים לב שהקידוד של האלבום נעשה מאותו אלבום פלאק מקורי ולא סתם אוסף של השירים שקודד מכל מיני מקורות. זה אסור בתכלית האיסור בוואט.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: שאלה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים