עבור אל תוכן

Assassins Creed IV Black Flag-RELOADED

• אנא התחבר בכדי להגיב
8 תגובות לנושא זה

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה

Assassins Creed IV Black Flag-RELOADED

תמונה שפורסמה

עלילה

קו העלילה ההיסטורי מתרחש לקראת סוף עידן הפיראטים באיים הקריביים (1715 – 1722), תקופה שבה האימפריות הגדולות (בריטניה; צרפת; ספרד; אימפריית ישראל הקדושה, טוב פה אני צוחק) נלחמות כדי להרחיב את השפעתן בעולם. בגלל האזור הימי, רוב עימותי הכוחות נערכו בעזרת סירות, ספינות ושאר כלי שייט. תקופה זאת הייתה גם שורצת פיראטים אכזריים שתקפו את האימפריות ובזזו את רכושן.

אדוארד ג'יימס קנוויי הוא הדמות הראשית של המשחק; פריבטיר צעיר שהפך לפיראט אכזרי וערמומי על מנת שיוכל לצבור כסף, פרסום ומוניטין, ופשוט לחיות את החיים הטובים. עימות גורלי אחד בים מפגיש אותו עם מתנקש עריק, ו, לאחר ש"לווה" את גלימת וזהות המתנקש, אדוארד נקלע לעימות העתיק בין המתנקשים לטמפלרים. למרות שהוא מתחיל להתחבר לאחד מהצדדים, אדוארד נשאר נאמן רק לשלושה דברים: עצמו, כסף, והצוות שלו.

יוביסופט מונטריאול (המפתחת) ידועה כחברה עם כישורי כתיבה טובים והוכיחה לא פעם שהיא יודעת איך לכתוב משחק בצורה גאונית (ראו, אמונת המתנקש 2). אמונת המתנקש 4 כתוב הייטב, ובכללי ההוצאה לפועל של העלילה היא חלקה וכמעט אף פעם לא מעלה שאלות או יוצרת חורים בעלילה, שלא כמו אמונת המתנקש 3. עוד נקודה חשובה לציון היא העובדה שהעלילה מוצגת באור הומוריסטי יותר מבאמונת המתנקש 3; בדומה למצב בין אמונת המתנקש 2 והמשחק המקורי. וכל זה תורם להנאה גדולה מהסיפור והדמויות, שלא מאכזבות בכלל.

למרבה הצער, יש נקודה כואבת אחת שלא ניתן להתעלם למרות כל מה שהסיפור מנסה להשיג: הוא צפוי. אוקיי, בואו נודה שכל משחק בסדרה הוא בעל בסיס דומה; הדמות הראשית היא מתנקש (בדרך כלל, נכון היית'ם?), הדמות עוברת/תעבור מקרה תראומתי דיי קשה, המתנקש נלחם בטמפלרים ומתנקש בהם (דא!), ואז מגלה עוד סודות ושאלות על חפצים מיסטיים הידועים כ"פיסות העדן", וכל זה מלווה באירועים היסטוריים נחמדים.

"דגל שחור" סובל יותר מכולם בשל היותו פרקוול (עצמאי יחסית) ל"אמונת המתנקש 3". אנחנו כבר יודעים מההתחלה שאדוארד יילחם בטמפלרים, ישיג ניצחון זמני, ייפרוש ויהיה האבא של היית'ם וסבו של קונור. העלילה הצפויה נפגעת עוד יותר בגלל הנובלה "אמונת המתנקש: נטישה" (Forsaken), שיצאה ביחד עם אמונת המתנקש 3 ומספרת על חייו של היית'ם ועל שנותיו האחרונות של אדוארד, ודיי דופקת את העלילה למי שמכיר את הונבלה (כמוני). כמובן שזה לא צריך להדאיג אתכם אם אתם לא מוכרים עם הספר, או אם אתם סתם רוצים להתנקש בטמפלרים.

ישנו גם ציר העלילה המודרנית; אני לא אגלה לכם יותר מידיי עליה, אך היא עוברת "בסבבה" ויש המון איסטר-אגז וסודות בעלילה זאת. אני אעצור את זה עכשיו: לא, היא לא פותרת את הפלופ של אמונת המתנקש 3, אבל היא לא רעה בכלל. אה, כן, שון ורבקה חוזרים; מה הייתי יכול לעשות בלי שון הייסטינגז במשחק?

טריילר

Gameplay

דרישות מערכת

תמונה שפורסמה

תמונות

תמונה שפורסמהתמונה שפורסמהתמונה שפורסמהתמונה שפורסמה

הורדה

http://www.torrentda...s.php?id=743207

http://www.iptorrent...s.php?id=964342

http://filelist.ro/d...s.php?id=289922

mrsheldonser

mrsheldonser
  •  VIP
  • 459 הודעות
    • מונה תודות: 148 תודות
154
מעולה
תודה רבה =]

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3807 הודעות
    • מונה תודות: 381 תודות
451
מעולה
תודה רבה!!

jeVoKk

jeVoKk
  •  חברים בכירים
  • 123 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
28
רגיל
יש לי בעיה במשחק לא שומעים את האנשים מדברים אני חייב שמישהו יעזור לי

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה

צפה בהודעהjeVoKk, ב-22.11.2013 - 18:29 PM, אמר:

יש לי בעיה במשחק לא שומעים את האנשים מדברים אני חייב שמישהו יעזור לי
  זה כנראה בגלל שהאודיו שלך מכוון לא על סטראו אלה על 5.1 או 7.1 ויש לך כמה רמקולים אז פשוט הדיבור הולך לרמקול אחד הרקע לרמקול אחר

jeVoKk

jeVoKk
  •  חברים בכירים
  • 123 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
28
רגיל

צפה בהודעהsadowm, ב-22.11.2013 - 20:42 PM, אמר:

זה כנראה בגלל שהאודיו שלך מכוון לא על סטראו אלה על 5.1 או 7.1 ויש לך כמה רמקולים אז פשוט הדיבור הולך לרמקול אחד הרקע לרמקול אחר
אני משחק על 7.1 אבל עם אוזניות של steelseries v2 ודריבר מיוחד

נערך על-ידי jeVoKk, 24.11.2013 - 11:22 AM.

Doron

Doron
  •  חברים רשומים
  • 5 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
0
רגיל

תודה רבה

joker321

joker321
  •  חברים רשומים
  • 14 הודעות