עבור אל תוכן

שערורייה חדשה שמסעירה את הרשת.

• אנא התחבר בכדי להגיב
8 תגובות לנושא זה

Oxygen

Oxygen

Legendary user

•  חברים בכירים
  • 788 הודעות
    • מונה תודות: 63 תודות
38
בינוני
שיר נוסצקי: כשהייתי בת 14 והוא היה בן 28, הייתי במיטה של רון שחר

העיתונאית שיר נוסצקי פרסמה היום פוסט בו היא טוענת שבגיל 14 הגיעה לדירתו של השחקן רון שחר: "כשהגענו אליו אמרתי לו שאני בתולה וסירבתי לשכב איתו". הסוכנת של שחר: "אנחנו לא יודעים על זה שום דבר ואין תגובה"

תמונה שפורסמה

http://www.mako.co.i...8fb56241006.htm

מה יהיה?

נערך על-ידי Oxygen, 17.11.2013 - 21:36 PM.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה
זה מה שרון שחר כתב בעניין הזמר:
תמונה שפורסמה

זה מה שהיא כתבה בתגובה לדברים שלו:

תמונה שפורסמה

לדעתי, חינוך בא מהבית, מה ילדה בת 14 עושה בבר\פאב\מועדון? זה היה נראה לה לגיטימי לשלם בגוף שלה,
כדי שלאחר מכן יוציאו עלייה כסף?
היא מציגה את זה כחוויה של התפכחות - נגמרו 5 דקות התהילה שלה היא יכולה ללכת הביתה.
מה שאייל גולן עשה לשכב עם קטינות ולתת להן סמים ומתנות... זה לא רק אסור עפ"י חוק זה דבר רע.
מי אשם במצב? ההורים של הילדות, שלא יודעים איפה הן בכל זמן נתון, שלא מרתיעים, שלא מלמדים, שלא מחנכים.

איך קוראים לה שוב? שיר נוסצקי?
היא האשמה במצב, היא צדה אותו והיא פיתתה אותו. יש נשים ערמומיות שצריך להיזהר מהן,
מי כמוני יודע שנפלתי על כמה כאלו בשנים האחרונות... (ולא קטינות, אבל חולות נפש).
הן רודפות אותך עד שהן מקבלות מה שהן רוצות ואם אתה לא בא להן בטוב או מנסה להיפרד מהן מתחילות לנסות לסחוט לך המיץ...
"המחזור מאחר לי", "אני אספר שאנסת אותי", "אני אכה את עצמי ואתקשר למשטרה".
איבדתי אמון באנשים אחרי המקרה האחרון שקרה לי אבל לא ארחיב עליו פה.
גם ה5 דקות תהילה שלי עברו מזמן...

וOxygen אתה צריך לפתוח פורום עיתונאות פה, אתה שולט בכותרות אה? :D
תעדכן במזג האוויר!!

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
ואי מה נסגר עם העולם הזה o_O
עכשיו אחרי כל ההתרחשויות האחרונות נראה לי נשמע עוד מקרים שיצאו לאור. חח.

Milan

Milan
  •  חברים בכירים
  • 789 הודעות
    • מונה תודות: 141 תודות
106
מעולה
זה כבר נעשה מסוכן, ילדים לא יכולים ללכת ברחוב בלי שסלבים ישכיבו אותם..

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
מעמד האישה עובר מגיל צעיר ועד בגרות תמורות ושינויים במהלך השנים, והושפע הן מתהליכים פנימיים והן מתהליכים חיצוניים.  
מלבד זה רוב הנשים מתוארות באופן שטחי או שמנצלות את נשיותם וללכוד טרף (גבר).  איפה הבעיה? תלותה\ מעמדה של האישה ביחסים עם גבר אשר במסגרתם
קיימים חובות וזכויות כלפי הגבר, אופיינית למעמד זה של הטרדות, רוב הנשים\צעירות בעולם הן לא תמימות ויודעות מה הן עושות(אצל בוגרות) וכאשר שאצל צעירות שיש להן שיקול דעת?! אבל מה ילדה עושה עם סלב שגדול ממנה במספר רב של שנים?!! עם התפתחות במקרה של אייל גולן, הילדות הפעילו שיקול דעת וגם הן אמרו כי "אני פה איתו מרצוני" עשו סמים ושכבו!!
אני פה קורא אסור להאשים את אייל או כל סלב אחר שנפול למקרה כזה כי הילדות יודעות מה הן עושות!, אסור אבל אסור במקרה של רון שחר שהילדה\ אישה זולה שמתעוררת לאחר 15 שנות יופי ופותחת את הפה(מטנפת)על גבר שהייתה איתו כמובן לכאורה .

שאלה לשיר:
עכשיו ניזכרת??  אם זה באמת היה טראומטי כבר אז ההורים היו צריכים לפעול כנגד רון שחר.  את בזויה, עלובה שמחפשת דקות תהילה על חשבון גבר מפורסם שכיום הוא פלוס אישה וילדים.
אם הוא פגע\ אנס? מותר לך להתגונן(בית משפט) אבל לא בצורה כל כך שפלה.

את עוד אחת מהסוג שמחפשת לרכב על הגל.  ילדה בת 14 בבר? עירומה בבית של בחור זר? והזיכרון חוזר לאחר שנים? למה לרדת נמוך לא פלא שרון שחר(לפי הכתוב) לא זוכר אותך!

די להיתממות..... לא מוצא חן בעיני ההתנהלות שלנו הגברים, התרבות שלכן הנשים שאנחנו הגברים רק מנסים לסמם,להשכיב וכ'.  כי הבעיה שגם אני או כל גבר לא היינו רוצה "שישכבו" על האחייניות, בנותנו.

במקרה שלך שיר את "נסערת ובודדה" ורצית חיבוק חם ונוגע?!?!  כלבה בן כלבה.  שיר אני מציע לך לבדוק אם ההורים חינכו אותך כמו שצריך?

שיר, למה אנחנו הגברים צריכים לפחד מנשים כמוך???
אני אנסה אולי להסביר לך, למה הזכרים ״חוששים״ להגיב. אני אנסה בלי לתקוף. נכון שעל פניו מתקבל הרושם, ניצול מצוקת הילדה\ אישה וזה נמשך אז אולי ״היא משתפת פעולה״??!! (אצל אייל גולן היה שיתוף פעולה מלאה).  זה נכון שפעמים רבות אתן מחכות לנו בפינה ולא מבינות ונראה לכן שאם הבנות לא מדברות, לא עוצרות, לא תקיפות אז זה בסדר להמשיך??  כאשר הילדה אומרת "אני רציתי את הקשר עם המבוגר". אבל לא!! , אתן רוצות קצת אקשן שיהיה קצת דם רע בתקשורת! במקרים רבים של קשרים עם קטינות כמו שמתואר כאן, רוב הפגיעות מגיעות מאנשים שמכירים, לכאורה!  לפעמים אתן חושבות שאנחנו אוייבים ורוצים טרף במועדון או אישה שעובדת במשרד עם מחשוף וחצאית.  

אחרי תקופת היכרות קצרה(אם היה לך עם רון?) אפשר לנסות ולשאול את עצמך שיר:  אני ילדה בת 14, הקשר הזה נכון בשבילי?  אנחנו בשנות ה-2000 ועדיין אתן לא מבינות את ה"זוגיות"
עם מבוגר.  העיקר שהגבר אשם וצריך להכניסו למעצר את הפדופיל, נכן שיש בנות שנכנסות להלם, ובנות מגיבות בהכחשה, שבנות אפילו מצדיקות בפני עצמן או הגבר או בתקשורת (אצל אייל גולן) את מה שקרה,  אבל אצלך שיר כדי שלא להיכנס למצב של פגיעה נפשית. את מסבירה לעולם כולו שבמשך שנים היה לי קשה לספר אפילו להורים שלי ומשכנעת את עצמך שאת עברת "אונס",  ניצול התמימות,  כבודי שנרמס וכו׳!! סוג כזה של נשים הן עושות נזק לשאר הנשים ולנו בעיקר הגברים. חלק קטן יתלונן, חלק גדול ישתוק, בסוגים שונים של שתיקה! עכשיו אני מקווה שזה יותר מובן.

Yossi8264

Yossi8264

משתמש חסום

•  חסומים
  • 9 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
6
רגיל
כסף קונה הכל ,כנראה שגם בנות ...

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
אחת הילדות מהפרשה של אייל גולן והפרגיות (אומרים שהיא הדמות המרכזית בפרשה אבל גם זה לא בטוח)

תמונה אמיתית!

תמונה שפורסמה

נערך על-ידי jjbiggs, 18.11.2013 - 20:39 PM.

Yossi8264

Yossi8264

משתמש חסום

•  חסומים
  • 9 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
6
רגיל
נראית כמו ילדה בת 12 מה הוא עשה איתהה

Oxygen

Oxygen

Legendary user

•  חברים בכירים
  • 788 הודעות
    • מונה תודות: 63 תודות
38
בינוני

צפה בהודעהjjbiggs, ב-18.11.2013 - 20:34 PM, אמר:

אחת הילדות מהפרשה של אייל גולן והפרגיות (אומרים שהיא הדמות המרכזית בפרשה אבל גם זה לא בטוח)

תמונה אמיתית!

תמונה שפורסמה

מזעזע.
תודה על פרסום.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים