עבור אל תוכן

רובוקופ - בקרוב!

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

DTR-iL

DTR-iL

Out Of Service! ;)

•  צוות לשעבר
  • 828 הודעות
    • מונה תודות: 374 תודות
393
מעולה
לא ראיתי שזה פורסם פה,
זה כבר הטריילר השני שיוצא, חשבתי לשתף :)

נראה שזה רק יועיל לסרטים הישנים...

Oxygen

Oxygen

Legendary user

•  חברים בכירים
  • 788 הודעות
    • מונה תודות: 63 תודות
38
בינוני
סרט חזק!

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
רובוקופ ( 2014) נראה סרט טוב, מהנה עם הרבה אקשן.  עם זאת, היא חסרה את הפאנק והרוק החריפה של הסרט מ-1987 שעליו הוא מבוסס. אבל לזכות, הסרט מנסה להתמודד עם רעיונות ומושגים עתידנים(כגון: מלחמת הכוכבים ו- סייבורג).
למעשה רובוקופ ( 2014) הופך את העתיד (והעבר- 1987) שלנו לרחוק ממה שמצופה, אבל לפחות הוא מנסה להתמודד עם מאבקים נגד רובוטים\מכונות.

סרט זה הוא ניסיון לספין אוף לסרטי רובוקופ .  אני מקווה שהסרט לא הולך להיות תחליף לתחושת הנוסטלגית למי שגדל בתקופה או על הסרטים, כמובן שסרט הראשון ישאר בטופ של הסרטים.  אינטראקציה זו דומה עם הסרט מ-1987 אבל מצועצעת במקצת ונראה שהבמאי יודע את מה שהוא עושה.  הסרט הוא לקח שאסור להרוס סרט מצויין 1987, סרט אנושי, המוות שלו והפיכתו לרובוקופ.  גם אם 2014 חסרה את הטירוף, אנושיות של בני האדם כמו שבסרט המקורי שנגעה בלב האנושי.

כל רימייק(חידוש לסרט) סופו של דבר להיות או לגרד את המקורי שנופל לידיים הנכונות והכתיבה שתרים את הסרט.
סרט זה במקום להתעמק במשמעות של אנושיות, משפחה, ועל פרטיות בעידן המידע. השימוש ברובוקופ 2014 היא לנהל את המלחמה: "האנושות נגד המכונות" ואם להיות כנה, אני שמח שהם עשו את זה ככה כי יש לנו משהו חדש במקום משהו "פשוט".

לסיום,  אני מודה הטריילר לא באמת גורם להחיות מחדש את הסרט או כל רגע קלאסי מהסרט המקורי, אבל אנחנו בעידן המחשבים וזה לא יכול להעביר את הסיפור האנושי.
אני מקווה שסרט לא הולך להרוס את המקורי כמו שרובוקופ 3 עשה.  סרט זה נראה יותר טוב מאשר רובוקופ 2 בנגיעות יותר משודרגות של אקשן.

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7291 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
באמת זה ניראה סרט חזק
תודה על הפרסום

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: טריילר

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים