עבור אל תוכן

עם PayPal

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

Jaguar204

Jaguar204
  •  חברים רשומים
  • 87 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
2
רגיל
אני רוצה למכור ולקנות דברים מאנשים בעזרת PayPal, אבל אני רוצה לדעת אם אני יכול לשלוח ולקבל כסף בלי בנק (יש לי כרטיס אשראי זמני מהדואר)
ומה עדיף? Business או Personal? ומאיזה מדינה הכי טוב להירשם? (מדינה שאפשר לעשות gift למשל)

תודה מראש :)

נערך על-ידי Jaguar204, 05.11.2013 - 16:24 PM.

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה

צפה בהודעהJaguar204, ב-05.11.2013 - 16:18 PM, אמר:

אני רוצה למכור ולקנות דברים מאנשים בעזרת PayPal, אבל אני רוצה לדעת אם אני יכול לשלוח ולקבל כסף בלי בנק (יש לי כרטיס אשראי זמני מהדואר)
ומה עדיף? Business או Personal? ומאיזה מדינה הכי טוב להירשם? (מדינה שאפשר לעשות gift למשל)

תודה מראש :)

לקנות \ למכור אפשר רק עם חשבון בפייפל.  תשמע אני עובד עם אמריקן אקספרס ומאסטרקארד (כרטיסים בינלאומיים) כך שאם אני מוכר או קונה הכסף עובר \ יורד מהחשבון בנק שלי
בקשר לכרטיס זמני אתה פשוט מטעין כסף בכרטיס, פותח חשבון ומקליד את הפרטים (הרשמה: ישראל) אבל שפה אפשר לשנות לאנגלית.

*אסור לתת פרטים מזוייפים כאשר פותחים חשבון: שם, כרטיס וכו'.  במקרה כזה אם וכאשר אתה קונה מוצר ומי שנמצא בצד השני של העסקה לא משלם \   scam (רימה אותך)  
חברת פייפל לא עוזרת כי הם דורשים פרטים מזהים של בעל הכרטיס.

מצד שני לpaypal יש גם סדר עדיפויות מבחינת תלונות לפי גודל הסכום:
לדוגמה , את X רימו בסכום של 500 דולר אחרי פניה ל PP , אותו X מקבל תשובה לאחר זמן קצר מאוד עם הודעה אישית למייל והחזר מלא .
בשונה שאם X פותח תלונה על 50 דולר , ואז X צריך להפוך את התלונה לתביעה ולחכות זמן מה לקבלת התשלום בחזרה עד 45 יום.
ברגע שפותחים תלונה או פותחים נגד הכסף היחסי עבור והתלונה בחשבון שלך נמצא ב HOLD או במקרים קיצוניים החשבון מבוטל.

דוגמא לאיך לשלם GIFT: http://srv1.jpg.co.i...791126022d1.jpg

עמלה:
PayPal לוקחת עמלה משתנה על פעולות שאנחנו מבצעים בחשבון: לרוב בין 2%-4% לעסקה או עמלה של 22 ש"ח על העברת כסף לחשבון בנק ישראלי ועוד...

סוגי חשבון:
Personal Account - חשבון אישי פשוט, מיועד בעיקר לאנשים שקונים ברשת או להעברת כספים מחשבונות.

Premier Account - חשבון מתקדם יותר, מיועד בעיקר לאנשים שמוכרים וקונים ברשת, כמו לדוגמה: מוכר ב-eBay. מאפשר למוכרים לקבל תשלום מאחרים תוך חיוב כרטיס האשראי שלהם.

Business Account - מיועד לבעלי עסקים. מאפשר לגבות כסף בפריסה לתשלומים, גישה לחשבון על ידי מספר משתמשים בו זמנית וקבלת התשלום כחברה.

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

אורחDonCorleone_*

אורחDonCorleone_*
  • אורחים
    • מונה תודות: תודות

צפה בהודעהjjbiggs, ב-05.11.2013 - 17:58 PM, אמר:

לקנות \ למכור אפשר רק עם חשבון בפייפל.  תשמע אני עובד עם אמריקן אקספרס ומאסטרקארד (כרטיסים בינלאומיים) כך שאם אני מוכר או קונה הכסף עובר \ יורד מהחשבון בנק שלי
בקשר לכרטיס זמני אתה פשוט מטעין כסף בכרטיס, פותח חשבון ומקליד את הפרטים (הרשמה: ישראל) אבל שפה אפשר לשנות לאנגלית.

*אסור לתת פרטים מזוייפים כאשר פותחים חשבון: שם, כרטיס וכו'.  במקרה כזה אם וכאשר אתה קונה מוצר ומי שנמצא בצד השני של העסקה לא משלם \   scam (רימה אותך)  
חברת פייפל לא עוזרת כי הם דורשים פרטים מזהים של בעל הכרטיס.

מצד שני לpaypal יש גם סדר עדיפויות מבחינת תלונות לפי גודל הסכום:
לדוגמה , את X רימו בסכום של 500 דולר אחרי פניה ל PP , אותו X מקבל תשובה לאחר זמן קצר מאוד עם הודעה אישית למייל והחזר מלא .
בשונה שאם X פותח תלונה על 50 דולר , ואז X צריך להפוך את התלונה לתביעה ולחכות זמן מה לקבלת התשלום בחזרה עד 45 יום.
ברגע שפותחים תלונה או פותחים נגד הכסף היחסי עבור והתלונה בחשבון שלך נמצא ב HOLD או במקרים קיצוניים החשבון מבוטל.

דוגמא לאיך לשלם GIFT: http://srv1.jpg.co.i...791126022d1.jpg

עמלה:
PayPal לוקחת עמלה משתנה על פעולות שאנחנו מבצעים בחשבון: לרוב בין 2%-4% לעסקה או עמלה של 22 ש"ח על העברת כסף לחשבון בנק ישראלי ועוד...

סוגי חשבון:
Personal Account - חשבון אישי פשוט, מיועד בעיקר לאנשים שקונים ברשת או להעברת כספים מחשבונות.

Premier Account - חשבון מתקדם יותר, מיועד בעיקר לאנשים שמוכרים וקונים ברשת, כמו לדוגמה: מוכר ב-eBay. מאפשר למוכרים לקבל תשלום מאחרים תוך חיוב כרטיס האשראי שלהם.

Business Account - מיועד לבעלי עסקים. מאפשר לגבות כסף בפריסה לתשלומים, גישה לחשבון על ידי מספר משתמשים בו זמנית וקבלת התשלום כחברה.
הסבר מצויין על פייפל.ויש לי שאלה אליך=למה שאני בא לשלם למישהו או להעביר כסף אין לי אופציה כמו אצלך gift ועוד...?אלא יש לי רק ככה
http://prntscr.com/223i6b
אין לי אופציות נוספות.
אשמח להסבר.

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
מכיר את הבעיה הזאת אצל הרבה חברים שעובדים אותי....  מה שעולה לי לראש רק בגלל שהחשבון שלך לא משודרג ( כרגע אתה במצב של Personal Account= חשבון "פשוט"  רק לקנות ולמכור).

אורחDonCorleone_*

אורחDonCorleone_*
  • אורחים
    • מונה תודות: תודות
איך משדרגים?

Split

Split
  •  חברים רשומים
  • 28 הודעות
    • מונה תודות: 23 תודות
9
רגיל
גם כשאתה נותן כסף מתנה למישהו, פייפאל עדיין יחייבו אותך בעמלות אם הכסף מקורו בכרטיס אשראי או חשבון בנק.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: עזרה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים