עבור אל תוכן

דרגה חדשה בBTN.

• אנא התחבר בכדי להגיב
25 תגובות לנושא זה

NoaMessI0

NoaMessI0
  •  Z-Sites
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 81 תודות
59
טוב
אצלי הכל רק עניין של זמן, סנאצ'ים ותעבורה זה שטויות, בואו נדבר עוד שנתיים וחצי :) חחח

וכל עוד אין הבדל בין הדרגה הזאת למאסטר אז מה הקטע? בהצלחה לאלו שמנסים

talqwe

talqwe
  •  חברים רשומים
  • 287 הודעות
    • מונה תודות: 65 תודות
50
טוב
חולי נפש... אבל נרשמתי רק לפני חודשיים וחצי, ככה שבנתיים אני לא ממש מסתכל לשם...
אוסף Stampים של דברים שראיתי, נקודות ומדליות D:

stewie

stewie

Andrés Iniesta <3

•  מנהלים
  • 3788 הודעות
    • מונה תודות: 376 תודות
443
מעולה

צפה בהודעהTheGuru, ב-24.11.2013 - 03:41 AM, אמר:

בינתיים אני חייב להודות שזה לא כזה קשה. הכנתי לי אחלה של RSS שטוחן לי הורדות של דברים שלא יהפכו לעונות, כך שלא יירדו לי הסנאצ'ים, יש לי בין 300 ל-500 טורנטים משותפים בכל רגע נתון, טורנט אחד שמביא לי כל חודש מליון נקודות (והערך שלו רק עולה ועולה), עם כל זה אני חושב שאני אגיע לאוברלורד תוך כלום זמן.
בשבילי זה עניין עקרוני להגיע לדרגה הזו. אני רוצה להגיע אליה במיוחד בשביל אנשים כמו סלביק. עד היום בקושי יש מאסטרים ישראליים, ואם הייתי נרשם חצי שנה קודם, היום הייתי מאסטר. אני רוצה להוכיח לכולם שזו לא בעיה להגיע לדרגה הזו ללא מאמץ כמעט. הקושי היחיד הוא הסנאצ'ים. בשלושת השבועות האחרונים עשיתי רק 1800 סנאצ'ים. טוב, עכשיו שחושבים על זה, זה די עומד בציפיות... יאללה בראבק!!! מי הולך להיות אוברלורד איתי ב BTN?
האמת כולם ירצו השאלה מי באמת ישקיע כלכך הרבה
לדעתי יהיה רק 5 ישראלים בשנה הקרובה לא יותר מזה וגם זה הרבה

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה

צפה בהודעהTheGuru, ב-24.11.2013 - 03:41 AM, אמר:

בינתיים אני חייב להודות שזה לא כזה קשה. הכנתי לי אחלה של RSS שטוחן לי הורדות של דברים שלא יהפכו לעונות, כך שלא יירדו לי הסנאצ'ים, יש לי בין 300 ל-500 טורנטים משותפים בכל רגע נתון, טורנט אחד שמביא לי כל חודש מליון נקודות (והערך שלו רק עולה ועולה), עם כל זה אני חושב שאני אגיע לאוברלורד תוך כלום זמן.
בשבילי זה עניין עקרוני להגיע לדרגה הזו. אני רוצה להגיע אליה במיוחד בשביל אנשים כמו סלביק. עד היום בקושי יש מאסטרים ישראליים, ואם הייתי נרשם חצי שנה קודם, היום הייתי מאסטר. אני רוצה להוכיח לכולם שזו לא בעיה להגיע לדרגה הזו ללא מאמץ כמעט. הקושי היחיד הוא הסנאצ'ים. בשלושת השבועות האחרונים עשיתי רק 1800 סנאצ'ים. טוב, עכשיו שחושבים על זה, זה די עומד בציפיות... יאללה בראבק!!! מי הולך להיות אוברלורד איתי ב BTN?

שיהיה לך בהצלחה...
וכל זה לסידבוקס ?

NoaMessI0

NoaMessI0
  •  Z-Sites
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 81 תודות
59
טוב

צפה בהודעהstewie, ב-24.11.2013 - 08:59 AM, אמר:

האמת כולם ירצו השאלה מי באמת ישקיע כלכך הרבה
לדעתי יהיה רק 5 ישראלים בשנה הקרובה לא יותר מזה וגם זה הרבה
אתה מדבר על מאסטרים?

DocWorld

DocWorld
  •  חברים בכירים
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 54 תודות
46
בינוני
מי שרוצה לקנות 200 סידבוקסים ולהגיע בסך הכל לתג Overlord
שיהנה חח
סתם מיותר וטיפשי מי שמנסה בכלל,
ואני מוכן להתערב שאף אחד פה לא יגיע לדרגה הזאת בחצי שנה או בשנה הקרובה אפילו לטופ 10 באתר יש עוד דרך ארוכה מאוד
נראה לי שמו אותה כבדיחה, ובצדק זה מצחיק לראות שאנשים מנסים
תתחילו להשתמש בטראקר , אנשים מתעסקים בשטויות..
כל הקטע של טראקר זה לשמור לך את הכסף ולא להוציא אותו על בולשיט
עדיף שתוציאו כסף על הולו או נטפליקס.. אולי זה יוציא אותכם מההתמכרות הטיפשית הזאת חח מזל ששם אין דרגות
אבל שיהיה... חח

נערך על-ידי DocWorld, 24.11.2013 - 14:41 PM.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים