עבור אל תוכן

המלצה לטראקר

• אנא התחבר בכדי להגיב
7 תגובות לנושא זה

DorM

DorM

עורך סרטונים ומעצב

•  חברים רשומים
  • 619 הודעות
    • מונה תודות: 15 תודות
15
רגיל
אשמח אם תוכלו לתת לי המלצות איזה טראקרים מחו"ל הכי טובים יש.

אם יש יותר טובים מ IPT / TorrentLeech תכתבו לי את השמות שלהם, ומה יש בהם.

ועוד שאלה:
איזה טראקר יותר טוב למוזיקה - What.CD או Waffles? והאם יש משהו יותר טוב מהם?

תודה רבה :)

Muzic

Muzic
  •  מפקחים
  • 601 הודעות
    • מונה תודות: 151 תודות
98
טוב מאוד
תלוי מה אתה מחפש.
מבין הכלליים FL כמעט והכי טוב, IPT אחריו.
לגבי מוזיקה, ל What.cd יש ארכיון הרבה יותר גדול עם מעל מיליון טורנטים, אבל וואפלס לא הרבה מאחוריו.
מצד שני, קשה לשרוד יותר ב What מאשר וואפלס.
אם אתה מתחיל בעולם הטראקרים, הייתי מציע לך לחכות קצת עם טראקר מוזיקה.

JonSnow

JonSnow

Game Of Thrones

•  מפקחים
  • 2607 הודעות
    • מונה תודות: 447 תודות
327
מעולה
TL טראקר קשה, אבל נחמד.
בIPT יש כמות טורנטים עצומה, מאגר ענקי.

בכללי, יש את FL ואת SCC שאני לדעתי חושב שהם יותר טובים.
גם FL וגם SCC הם כללים, יש בהם הכל.

ולגביי מוזיקה, הטראקר הכי טוב היום למוזיקה זה What.CD

בהצלחה.

JewishNinja

JewishNinja
  •  צוות לשעבר
  • 979 הודעות
    • מונה תודות: 318 תודות
260
מעולה
כטראקר כללי , הייתי ממליץ על FL שאותו לא הזכרת והוא עולה בכל הפרמטרים על טראקר כמו TL
, למי שרואה הרבה סצינה והרארים לא מפריעים - SCC מעולה (אך קשה יותר לביפור ולשימוש קבוע מאשר FL).

מוזיקה- what יותר טוב, מבחינת מוזיקה ישראלית\מזרחית יש מאגר גדול שאותו אין ב waffles , וגם מבחינת מוזיקה לועזית יש שם הרבה תכנים שחסר ב waffles.
*בגלל שטראקר מוזיקה לרוב דורש השקעה לא קטנה ממשתמשיו , אני ממליץ לך קודם לבדוק אם RU לא מספיק לך http://login.rutrack...rum/tracker.php . הוא טראקר רוסי בעל המון תכנים , המון מסתפקים בו ובמה שיש לו להציע. תבדוק קודם אם הוא מספיק לך, אם לא אז ורק אז תיכנס לטראקר מוזיקה.

NoaMessI0

NoaMessI0
  •  Z-Sites
  • 372 הודעות
    • מונה תודות: 81 תודות
59
טוב
טראקר מוזיקה, הכי כדאי לך What.cd, הטראקר הכי מתקדם בתחום מכל הבחינות. לא קשה להסתדר שם צריך פשוט לחכות לזמן הנכון להחיל להשתמש בו.

TheGuru

TheGuru
  •  Z-Sites
  • 309 הודעות
    • מונה תודות: 60 תודות
60
טוב
אני באמת לא חושב שקשה לשרוד בוואט. רק צריך לדעת מה לעשות נכון. אישית אין לי בדיוק טורנטים להעלות לשם, אז אני עושה את הדבר הכי פשוט שם: יש להם די הרבה טורנטים בפריליץ'. אני יושב להוריד רק אותם ומשתף אותם ללא הגבלה. בגלל שזב רק מוזיקה, הטורנט הכי גדול שם שאני משתף שוקל 1.5BG. אני כבר עומד על 42GB העלאה שם, שזה נחשב לכמות מאוד מכובדת בטראקר מוזיקה. כל אחד יכול לשרוד שם, רק לקרוא חוקים. בנוסף, הרטיו המתבקש שלהם ממשתמשים מאוד נוח.
יש לי 7 ומשהו ג'יגה הורדה, 42 ג'יגה העלאה, והרטיו שמתבקש ממני שם הוא 0.00, כלומר, במצב שלי, אני צריך רק לשתף לפי החוקים, ללא דאגה ליחס. ככל שאני אוריד יותר, הם ידרשו יחס יותר גבוה (והוא לא עולה בצורה קשה מדיי לשמירה).

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

DorM

DorM

עורך סרטונים ומעצב

•  חברים רשומים
  • 619 הודעות
    • מונה תודות: 15 תודות
15
רגיל
תודה רבה לכולם.
למי ששאל - אני ממש לא מתחיל, אבל אני גם לא נמצא בכל טראקר שקיים. אני יכול - אבל זה מיתר לדעתי.
יש לי משתמש ב-TL ו-IPT (ובעוד כמה שלדעתי פחות טובים), אבל הרבה יותר אהבתי את IPT. (כישראלי יש לי את DR אבל אני דיברתי פה על האמריקאים).

תודה לכולם בכל מקרה.
אני אקח את העצות לתשומת ליבי.

נערך על-ידי DorM, 28.10.2013 - 17:06 PM.

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
כמו שכבר כתוב, הכי מומלץ הוא FL.
אם לא אכפת לך מרארים\שאתה מוריד רק תוכן סצנה כמובן שתילך על SCC, רק קח בחשבון שלא פשוט בו בלי סידבוקס.
בהצלחה.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: שאלה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים