עבור אל תוכן

עזרה דיסק קשיח חיצוני מסוג Transcend StoreJet שמצפצף לאחר כמה זמן.

• אנא התחבר בכדי להגיב
18 תגובות לנושא זה

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
1
רגיל
זה קישור לדגם של דיסק קשיח חיצוני שיש לי   http://ksp.co.il/?uin=14548 .  הבעיה היא כזאת. אני מחברת אותו לטלוויזיה סמסונג שיש לי (חדשה - UAF6400 סמסונג אז נראה לי שממש לא סביר שהבעיה ממנה),  באמצעות כבל USB  מאריך אורך 1.8 ואז הכבל הזה מתחבר לכבל קצרצר מקורי של USB של Transcend שבא יחד ומחובר ישירות לדיסק קשיח חיצוני.   לאחר מכן,לא ישר ,אלא לאחר איזה כמה זמן (לא שמתי לב בדיוק אם זה יותר משעה ) הדיסק קשיח חיצוני מתחיל לעשות רעשים , לא רעשים רגילים של פעילות כמו שקורה לי בעת חיבורו למחשב אלא ממש רעשים יותר חזקים ואחר כך גם מתחיל לצפצפף ולא מפסיק לצפצף עד שהסרתי אותו מהחיבור. מה לעשותתתתתתתתתתתתתת?  אני לא רוצה שהדיסק קשיח חיצוני שלי יתקלקל,גם הוא חדש יחסית . למה זה קורה ?????   נפח הדיסק קשיח   1TB והוא די מלא בעיקר בסרטים וסדרות, אך עם זאת לא עמוס ויש לו איזה 300 GB פנויים עוד.    אין בעיה גם עם הכבלים (כבל USB מאריך וכבל המקורי שבא עם הדיסק קשיח חיצוני- שניהםםםםםםםם    חדשים)

נערך על-ידי ORLY9992, 16.10.2013 - 13:55 PM.

Touch

Touch
  •  חברים רשומים
  • 202 הודעות
    • מונה תודות: 24 תודות
16
רגיל
יכול להיות שיש בעיה במתח
תנסי לחבר לטלוויזיה בלי המאריך ותבדקי אם עדיין יש רעשים

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
1
רגיל
אבל אני לא יכולה בלי מאריך, הטלוויזיה בקיר והדיסק קשיח לא יכול להיות באוויר.מה לעשות?

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
למה הדרמטיות הזאת בכותרת ?
בכל אופן את צריכה לנסות בלי המאריך, שימי כיסא או משהו שיהיה עליו את הקשיח.

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
1
רגיל
אין לי יכולת. זה יהיה באוויר. הטלוויזיה גבוהה.  זה יכול להיות שצריך לנסות לחבר בטלוויזיה לחיבור אחר של USB  ,או שמוכרים  כבל מאריך שהוא בערך50 ס"מ? לא יודעת אם מוכרים באורך הזה ,נראה לי הכי קצר שיש זה 1.5 מטר הדרמטיות כי הדיסק קשיח חיצוני הנראה לי מתחיל להתקלקל לי בעקבות החיבור לטלוויזיה , והוא חדש וחבל לי.  בכלל שקניתי אותו אומרים שלא מומלץ לחבר דיסק קשיח לטלוויזיה, אבל בעצם למטרה זאת קניתי אותו, וזה גם מה שכולם עושים ולהם הוא לא מתקלקל.

נערך על-ידי ORLY9992, 16.10.2013 - 15:41 PM.

WhiteRev

WhiteRev
  •  VIP
  • 970 הודעות
    • מונה תודות: 283 תודות
214
מעולה
שלום ,
ראשית את יכולה לחבר את הכבל ללא מאריך למחשב כלשהו או לטלויזיה אחרת במיקום שמאפשר חיבור ללא המאריך על מנת לבדוק את תקינות העברת המתח של הכבל המקורי שבא עם הכונן.
במידה והוא תקין כנראה שמה שעושה לך תבלאגן זה המאריך.
במידה ושני המצבים עושים תבעיה..הייתי ממליץ לבדוק את הכונן.

נערך על-ידי WhiteRev, 16.10.2013 - 16:11 PM.

Touch

Touch
  •  חברים רשומים
  • 202 הודעות
16
רגיל
זה המאריך 99%
תמצאי דרך לחבר את הכונן לטלוויזיה בלי המאריך, אפילו שמישהו יעמוד ויחזיק רק לצורך הבדיקה וככה תדעי בוודאות
בדר"כ הכוננים האלה צורכים מתח גבוה ומפצלי USB פשוטים לא מצליחים לספק את המתח הזה.
ד"א יש לי גם את הדיסק קשיח הזה, אחלה דיסק קשיח בחרת :)

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
1
רגיל
כן, ביררתי הרבה על סוגים של דיסק קשיח חיצוני  ובסוף קניתי את זה.  זאת עוד מבלי שידעתי על התופעה  שיש כאלה שקונים דיסק קשיח חיצוני למשל של חברת WD (לא יודעת אם כל הדגמים או דגמים מסוימים) ואחרי ניגון סרטים בחיבור לטלוויזיה , הסרט מפסיק להתנגן להם אחרי איזה 20-30 דקות.   כמה זמן יש לך אותו , את הדיסק קשיח ? לא נתקלת עדיין בבעיות איתו? לך לא קורה את הבעיה הזו בחיבור לטלוויזיה ?

נערך על-ידי ORLY9992, 16.10.2013 - 16:30 PM.

Touch

Touch
  •  חברים רשומים
  • 202 הודעות
16
רגיל

צפה בהודעהORLY9992, ב-16.10.2013 - 16:29 PM, אמר:

כן, ביררתי הרבה על סוגים של דיסק קשיח חיצוני  ובסוף קניתי את זה.  זאת עוד מבלי שידעתי על התופעה  שיש כאלה שקונים דיסק קשיח חיצוני למשל של חברת WD (לא יודעת אם כל הדגמים או דגמים מסוימים) ואחרי ניגון סרטים בחיבור לטלוויזיה , הסרט מפסיק להתנגן להם אחרי איזה 20-30 דקות.   כמה זמן יש לך אותו , את הדיסק קשיח ? לא נתקלת עדיין בבעיות איתו? לך לא קורה את הבעיה הזו בחיבור לטלוויזיה ?

ת'אמת שאצלי הוא מחובר למחשב והמחשב מחובר לטלוויזיה
יש לי אותו הרבה זמן ולא נתקלתי בשום בעיה, יש לי כמה סוגים של כוננים של החברה הזאת ואני מרוצה
בקיצור תחברי אותו ישירות לטלוויזיה ואני מאמין שזה יהיה בסדר

TheLevy23

TheLevy23
  •  חברים רשומים
  • 10 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
7
רגיל
הבעיה יכולה להיות שני דברים:
1. עם החיבור USB(לא סביר) - יש חיבורי USB עם פחות מתח חשמל.
2. הכבל, אין מה לעשות לא כל כבל יתאים גם אם זה אותו חיבור, אני השגתי כבל זהה לקצר פשוט ארוך יותר(הם יותר עבים, לרוב משמשים מצלמות גם).

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
1
רגיל
כן, אבל כבר אמרתי אני לא יכולה .הטלוויזיה גבוהה והוא לא מגיע לשום כיסא או שולחן בצורה כזאת. אני חייבת מאריך.

אתה חושב שאולי קניית כבל מאריך אחר יותר איכותי תפתור את הבעיה? זה הכבל שקניתיhttp://www.ivory.co.il/catalog.php?id=9319 זה כבל די
דק אולי  הוא לא חזק מספיק בחשמל שלו?

עוד שאלה. יש לך את הדיסק קשיח הזה אז אתה יודע שהוא בא יחד עם כבל יו אס בי שיש לו שתי אפשרויות לחיבור למחשב או לטלוויזיה. עד עכשיו חיברתי בראשי ,אולי לנסות לחבר את הצד המשני לכבל מאריך ???

נערך על-ידי ORLY9992, 16.10.2013 - 17:45 PM.

TheLevy23

TheLevy23
  •  חברים רשומים
  • 10 הודעות
7
רגיל
הכבל שלך הוא בעל שני חיבורי USB? אם כן אז אחד זה למתח והשני זה למידע, את לא יכולה לצפות שהכל יעבור בכבל מאריך דק כזה.. זה פשוט לא יעבוד כמו שצריך.

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
1
רגיל
לא,הכבל מאריך הוא רגיל . הכבל שבא יחד עם הדיסק קשיח חיצוני לו יש שני חיבורים, והוא לא דק הוא מאוד עבה.

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
1
רגיל
צד אחד מאוד עבה שממנו אני מחברת למחשב, ויש לו עוד אפרות לחיבור של עוד יציאת יו אס בי שהוא דק. עד עכשיו חיברתי לכבל המאריך את הצד העבה של הכבל.

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
1
רגיל
מאיפה קנית את הכבל שלך TheLevy23   אפשר להמליץ לי על כבל מאריך  באורך של מטר איכותי ועבה שמעביר חשמל כמו שצריך

TheLevy23

TheLevy23
  •  חברים רשומים
  • 10 הודעות
7
רגיל

צפה בהודעהORLY9992, ב-16.10.2013 - 20:20 PM, אמר:

מאיפה קנית את הכבל שלך TheLevy23   אפשר להמליץ לי על כבל מאריך  באורך של מטר איכותי ועבה שמעביר חשמל כמו שצריך
את צריכה להבין, הכבל שהגיע עם ההארדיסק מחולק ל2 מסיבה מסויימת, יש מידע ומתח שעוברים בכבל הזה והם מפצלים אותו ל2 לפעמים כדי שיהיה מספיק, זה שאת מחברת אותו למאריך לא אומר שכל המידע עובר, את צריכה כבל MINI USB ייעודי ולא מאריך ולומר את האמת אני לא יודע איפה אפשר להשיג כזה..

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
1
רגיל
הכוונה כבל שמתחבר ישירות מהטלוויזיה להארד דיסק בלי להשתמש בכבל שקיבלתי מההארד דיסק .  ??? מהתחלה רציתי לקנות כזה ואמרו לי באייבורי שלא קיים כזה. באי ביי או בחול באחד האתרים לא מוכרים? וגם אם כן זה מאוד קשה שהוא ממש יתאים ויתחבר לפתח הצר של ההארד דיסק

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
1
רגיל
אתה אמרת שקנית כבל ממש עבה שאיתו גם משתמשים בחיבור למצלמה. אתה יכול לתת לי את הדגם   מאיפה ניתן להשיג.שקנית פרטים ומחיר שלו    צריך להיותTranscend אולי כבל-

נערך על-ידי ORLY9992, 16.10.2013 - 20:52 PM.

TheLevy23

TheLevy23
  •  חברים רשומים
  • 10 הודעות
7
רגיל

צפה בהודעהORLY9992, ב-16.10.2013 - 20:49 PM, אמר:

אתה אמרת שקנית כבל ממש עבה שאיתו גם משתמשים בחיבור למצלמה. אתה יכול לתת לי את הדגם   מאיפה ניתן להשיג.שקנית פרטים ומחיר שלו צריך להיותTranscend אולי כבל-
ההארדיסק שלי לא עם חיבור כפול של USB
חוץ מזה את הכבל השגתי ממצלמה שהייתה לי

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: עזרה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים