עבור אל תוכן

שאלה על סידבוקס כל מי שמבין בנושא יוכל לענות לי

• אנא התחבר בכדי להגיב
16 תגובות לנושא זה

SPONER

SPONER
  •  חברים רשומים
  • 21 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
הכוונה בכותרת שבטוח כל מי שמבין בנושא יכול לענות לי מה שאני רוצה לשאול .

ראיתי פה נושא שמישהו פתח על להגדיל רטיו תוך שבועה , הוא חשב על להגדיל איזה 35 GB .

ואז היו שני מגיבים שאמרו שדרך סידבוקס הם עשו 1-2 טרה !  

האם זה נכון?

אם כן זה מביא שקט להמון זמן .

תודה לעונים !  אני חדש בזה ואני לא מבין כלום ,

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב
נכון מאוד

*http://vvcap.net/db/3b5f-u2Z32jlQZw6R_D0.htp

היה לי לפני שבוע 2TB

נערך על-ידי kApsy, 13.10.2013 - 18:06 PM.

JewishNinja

JewishNinja
  •  צוות לשעבר
  • 978 הודעות
    • מונה תודות: 317 תודות
260
מעולה
נכון.

בשבוע אפשר לעשות בקלות 1-2TB עם סידבוקס סביר.

SPONER

SPONER
  •  חברים רשומים
  • 21 הודעות
0
רגיל
ווואו תודה לכם ! זה ממש משמח ,ויש לי עוד שאלה , אם אני זוכר יש לי חוץ ממהירות העלאה גבוהה יש לי גם הורדה גבוהה נכון?  

חח ואם אפשר עוד קצת עזרה מכם ,

אני נמצא בטראקר דאון רב, איך אני מודיעה להם שאני רוצה להשתמש בסידבוקס? הבנתי שאין להם צור קשר.

Milan

Milan
  •  חברים בכירים
  • 789 הודעות
    • מונה תודות: 141 תודות
106
מעולה

צפה בהודעהSPONER, ב-13.10.2013 - 18:14 PM, אמר:

ווואו תודה לכם ! זה ממש משמח ,ויש לי עוד שאלה , אם אני זוכר יש לי חוץ ממהירות העלאה גבוהה יש לי גם הורדה גבוהה נכון?  

חח ואם אפשר עוד קצת עזרה מכם ,

אני נמצא בטראקר דאון רב, איך אני מודיעה להם שאני רוצה להשתמש בסידבוקס? הבנתי שאין להם צור קשר.
כן גם מהירות העלה וגם מהירות הורדה גבוהות.
קודם תקנה את הסידבוקס, ואז תפנה אליהם.

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
יש לך בפורום של DR מדריך שמסביר בצורה מעולה איך להודיע להם.

SPONER

SPONER
  •  חברים רשומים
  • 21 הודעות
0
רגיל
תודה לכולם.
המנהל שהגיב לי באשכול אמר לי בפרטית שזה תלוי באותו שבועה עם יעלו תכנים טובים או לא ,  אז אני רוצה לדעת איך אני אמור לדעת את זה מה טוב ומה לא?  הכוונה כשאומרים טוב זה

מעט מעלים והרבה מורידים?  

GOOGLE תודה ראיתי את המדריך שם ,למרות שבקושי הבנתי מה הם רוצים שאני יעשה שם.

יש לי שאלה , האם יש פה מישהו שיכול לעזור לי קצת בסקייפ? בנושא איך אני מתחיל בנושא העלאה ?  קראתי את המדריך של אחד המשתמשים בפורום על נושא היוטורנט והגדרתו .
תודה!

Sk1peR

Sk1peR
  •  VIP
  • 61 הודעות
    • מונה תודות: 18 תודות
15
רגיל
תכנים טובים הכוונה לתוכן שאמור להיות לו ביקוש רב.
קח לדוגמא את סרטי "הארי פוטר" בעבר, משחקי FIFA למינהם, COD, וכל דבר אחר שעשוי למשוך הרבה מורידים. נסה לתפוס את הטורנט ברגע העלאתו לאתר, או סמוך למועד ההעלאה.
תוכל להגיע ל-1TB העלאה מטורנט בודד במידה ותתפוס טורנט "חם" בזמן.

לגבי עוד מדריכים, תוכל לחפש עוד מדריכים בטראקרים בהם אתה נמצא, אם לא מצאת תשובה במדריכים כאן.
בנוסף, תוכל להתחבר לשרתי מירק של אותו אתר ולשאול שאלות ספציפיות יותר.

בהצלחה.

SPONER

SPONER
  •  חברים רשומים
  • 21 הודעות
0
רגיל
תודה

yakirperetz

yakirperetz

משתמש חסום

•  חסומים
  • 6 הודעות
1
רגיל

צפה בהודעהSPONER, ב-14.10.2013 - 14:38 PM, אמר:

תודה לכולם.
המנהל שהגיב לי באשכול אמר לי בפרטית שזה תלוי באותו שבועה עם יעלו תכנים טובים או לא ,  אז אני רוצה לדעת איך אני אמור לדעת את זה מה טוב ומה לא?  הכוונה כשאומרים טוב זה

מעט מעלים והרבה מורידים?  

GOOGLE תודה ראיתי את המדריך שם ,למרות שבקושי הבנתי מה הם רוצים שאני יעשה שם.

יש לי שאלה , האם יש פה מישהו שיכול לעזור לי קצת בסקייפ? בנושא איך אני מתחיל בנושא העלאה ?  קראתי את המדריך של אחד המשתמשים בפורום על נושא היוטורנט והגדרתו .
תודה!
טורנטים טובים לדוגמא אני הגדלתי את הרטיו עי חבילות של סדרות כי זה בדרך כלל עשרות או מאות גיגות ומספיק שכמה אנשים בודדים מורידים ממך זה כבר מגדיל. תנסה גם להוריד הרבה פריליצים חדשים שאתה יודע שיהיה להם ביקוש ממש שהם עולים למשל סרטים חדשים באיכות 1080 ועוד כל מני כאלה

SPONER

SPONER
  •  חברים רשומים
  • 21 הודעות
0
רגיל

צפה בהודעהyakirperetz, ב-17.10.2013 - 17:59 PM, אמר:

טורנטים טובים לדוגמא אני הגדלתי את הרטיו עי חבילות של סדרות כי זה בדרך כלל עשרות או מאות גיגות ומספיק שכמה אנשים בודדים מורידים ממך זה כבר מגדיל. תנסה גם להוריד הרבה פריליצים חדשים שאתה יודע שיהיה להם ביקוש ממש שהם עולים למשל סרטים חדשים באיכות 1080 ועוד כל מני כאלה

תודה על התשובה , רצתי לשאול משהו ,

האם את הסדרות הורדתה מאותו טאקרר שהעלתה עליו ?

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
טעות.

נערך על-ידי Google, 21.10.2013 - 11:57 AM.

Phoenix

Phoenix
  •  חברים בכירים
  • 916 הודעות
    • מונה תודות: 152 תודות
133
מעולה
בידיוק כמו שהסבירו לך פה , בנוסף יש דבר שנקרא autodl~rss שאיתו אתה יכול ליצור הורדה אוטומטית לסידבוקס שלך לקבצים שאתה בוחר וככה להיות ביחד עם המורידים הראשונים .
מה שמקנה לך גם מהירות הורדה/והעלאה גבוהים וגם יותר סיכוי להעלאות יותר במידה והסידבוקס שלך טוב וגם ליצור רטיו יותר טוב , בכל טראקר [ תלוי בתוכן ] יש קבצים שהם פופולריים ויש להם הרבה מורידים .
לדוגמא אם תיקח טראקר כללי כמו Torrent Leech שיחרור של RELOADED למשחקים.. יש להם הרבה הורדות והסיכוי שתעשה שמה רטיו גבוהה הוא טוב .
ב BTN אתה יכול לעשות הורדה אוטומטית על כל הסדרות הפופולריות.
ב PTP כל חודש יש תחרות חדשה שכל הסרטים שמועלים והם קשורים לז'אנר של אותה תחרות [ החודש זה Horror / Thriller ] הם Freeleech .
וכמובן שיש גם Packs שזה חבילות של סרטים/משחקים/תוכנות וכדומה..שאם הם במצב Free Leech אז יהיו המון מורידים .

בנוסף זה תלוי גם בסידבוקס/שרת שיש לך , בכמות האנשים שמורידים את אותו התוכן , איפה הסידבוקס שלך/שלהם ממוקם , המהירות שבה אתה מוסיף את הטורנט , והמהירות/העלאה שאתה מצליח להגיע אליה .
יש סידבוקסים דיי טובים אבל עם מגבלת העלאה כמו 5-15 טרה ואתה תמיד יכול להגיע למגבלה בקלות תוך חודש , ויש שרתים/סידבוקסים ללא הגבלה [ אבל המחיר ממש יקר ] שאתה יכול להגיע איתם ל 30+

מקווה שהבנת :)

SPONER

SPONER
  •  חברים רשומים
  • 21 הודעות
0
רגיל

צפה בהודעהPhoenix, ב-24.10.2013 - 12:25 PM, אמר:

בידיוק כמו שהסבירו לך פה , בנוסף יש דבר שנקרא autodl~rss שאיתו אתה יכול ליצור הורדה אוטומטית לסידבוקס שלך לקבצים שאתה בוחר וככה להיות ביחד עם המורידים הראשונים .
מה שמקנה לך גם מהירות הורדה/והעלאה גבוהים וגם יותר סיכוי להעלאות יותר במידה והסידבוקס שלך טוב וגם ליצור רטיו יותר טוב , בכל טראקר [ תלוי בתוכן ] יש קבצים שהם פופולריים ויש להם הרבה מורידים .
לדוגמא אם תיקח טראקר כללי כמו Torrent Leech שיחרור של RELOADED למשחקים.. יש להם הרבה הורדות והסיכוי שתעשה שמה רטיו גבוהה הוא טוב .
ב BTN אתה יכול לעשות הורדה אוטומטית על כל הסדרות הפופולריות.
ב PTP כל חודש יש תחרות חדשה שכל הסרטים שמועלים והם קשורים לז'אנר של אותה תחרות [ החודש זה Horror / Thriller ] הם Freeleech .
וכמובן שיש גם Packs שזה חבילות של סרטים/משחקים/תוכנות וכדומה..שאם הם במצב Free Leech אז יהיו המון מורידים .

בנוסף זה תלוי גם בסידבוקס/שרת שיש לך , בכמות האנשים שמורידים את אותו התוכן , איפה הסידבוקס שלך/שלהם ממוקם , המהירות שבה אתה מוסיף את הטורנט , והמהירות/העלאה שאתה מצליח להגיע אליה .
יש סידבוקסים דיי טובים אבל עם מגבלת העלאה כמו 5-15 טרה ואתה תמיד יכול להגיע למגבלה בקלות תוך חודש , ויש שרתים/סידבוקסים ללא הגבלה [ אבל המחיר ממש יקר ] שאתה יכול להגיע איתם ל 30+

מקווה שהבנת :)

היי תודה רבה לך , מה הכוונה לעשות הורדה אוטומטית לקבצים שאני בוחר?  הכוונה משחקים ,שירים ,סרטים ,סדרות , או אפשר לבחור לפני שההורדה הועלה לבחור למשל בפרק של "מתים מהלכים"
ד"א יש לי רק הזמנה לדואון רב ובגלל חוסר אנגלית אני לא רואה לנכון טראקרים של חול מתאימים לי , כי התכנים שם ללא תרגום או דיבוב(במקרה של אנימציה) וזה לא עוזר לי !  כי אני חייב תרגום .
אז האם להיות בטראקר הזה בלבד זה לא מספיק ?

ד"א אם אתה יכול  או מכיר את התוכנית http://en.wikipedia....ki/Regular_Show  הייתי דווקא רוצה לנסות  אותה עם תרגום באנגלית., זה אפשרי ?או שיש רק סדרות אנימציה עם דיבוב באנלגית וזהו?

תודה אחי !

Smile

Smile
  •  חברים רשומים
  • 165 הודעות
    • מונה תודות: 112 תודות
112
מעולה
למען האמת אני בפחות משבוע עשיתי מעל ל5 טרה בIPT.
אבל זה תלוי איזה טראקר אתה מנסה לבפר ואיזה סידבוקס יש לך.

SPONER

SPONER
  •  חברים רשומים
  • 21 הודעות
0
רגיל

צפה בהודעהSmile, ב-27.11.2013 - 16:48 PM, אמר:

למען האמת אני בפחות משבוע עשיתי מעל ל5 טרה בIPT.
אבל זה תלוי איזה טראקר אתה מנסה לבפר ואיזה סידבוקס יש לך.

הטראקר שאני רוצה שיש לי גישה היחידה עליו זה דאון רב.
5 טרה וואי  וסידבוקס אם אני קונה זה סידבוקס זול מהאתר הישראלי .

Smile

Smile
  •  חברים רשומים
  • 165 הודעות
    • מונה תודות: 112 תודות
112
מעולה
איזה אתר ישראלי?
אגב למה לבאפר טראקר ישראלי?
הם בד"כ מאוד קלים עם הרבה פריליצ'ים, נקודות בונוס ומשתמשים מישראל שמורידים ממך ככה שאין שום בעיה לשמור על רטיו חיובי..
חבל על הכסף שלך..

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים