עבור אל תוכן

עזרה בקשההההה בקשר לתוכנת XBMC

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 135 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
1
רגיל
מישהו התקין לי אותה במחשב כי אני לא הצלחתי להתקין והסתבכתי עם ההתקנה.  מיותר לציין שאין לי כבלים לכןן היא הותקנה במחשב הנייח שלי (מחשב ביתי רגיל, לא נייד).   כעבור זמן מה הרבה ערוצים כבר לא עולים,ערוצים שבעבר כן צפיתי בהם ועכשיו הם לא עולים. אני בעיקר צריכה את HOT FAMILY שגם הוא בהתחלה עלה לי וצפיתי בו ואחר כך פתאום למרות שהיה כתוב HOT FAMILY  כשלחצתי על הערוץ הזה הוא בכלל הראה ערוץ אחר ועכשיו הערוץ הזה בכלל לא עולה. אני לא מבינה ממש בתוכנה הזו. האם  התקלות שקורות לי מבחינת ערוצים שכבר לא עובדים כמו HOT FAMILY  קורות ומתרחשות אצל כל מי שמותקת אצלו התוכנה במחשב? התוסף של התוכנה שמותקן אצלי זה NAVIX משהו כזה. איך זה הולך ,מישהו מביתו הפרטי מעלה שם את ערוצי הכבלים לצפייה בחינם?והוא משנה כל הזמן את הערוצים שמשתנים וכבר לא עובדים או מוחלפים באחרים?  כי אני עצמי לא משנה ולא נוגעת בכלום בתוכנה  והערוצים והתוכן כל הזמן משתנה שם.   בעיקר חייבת עזרה עם HOT FAMILY

נערך על-ידי ORLY9992, 09.10.2013 - 00:08 AM.

matan1

matan1
  •  חברים רשומים
  • 112 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
2
רגיל
תסביר דרך איזה תוסף אתה מגיע ל hot family ואני ינסה גם ונראה אם הבעיה היא אצלך או אצלם אחר כך נראה כבר איך פותרים את זה אם אפשר...

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה
התוכנה מושכת סטרימינג לפי הלינק שמפנה אותה, הבעיה היא כנראה לא רק אצלך אלה אצל כולם כי יכול להיות שהלינק המפנה עדיין קיים אבל היעד שונה לערוץ אחר או שהוא לא יעבוד בכלל.

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 135 הודעות
1
רגיל
התקנתי את התוכנה  מחדש . מה אני עושה עכשיו כדי לצפות  ב-  hot family  לאחר שהתקנתי את התוסף NAVIX

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 135 הודעות
1
רגיל
התקנתי את התוכנה  מחדש . מה אני עושה עכשיו כדי לצפות  ב-  hot family  לאחר שהתקנתי את התוסף NAVIX

GoLaNFxp

GoLaNFxp
  •  חברים בכירים
  • 264 הודעות
    • מונה תודות: 16 תודות
5
רגיל

צפה בהודעהORLY9992, ב-09.10.2013 - 21:42 PM, אמר:

מקווה שיעדור לך, לא בדקתי אותו
http://www.hometheater.co.il/vt169788

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: עזרה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים