עבור אל תוכן

עזרה בקשר לקניית מספר דברים

• אנא התחבר בכדי להגיב
6 תגובות לנושא זה

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
1
רגיל
יש לי מספר שאלות ובקשת עזרה בקשר לקניית מספר דברים: 1. אני מעוניינת לקנות PSP או XBOX  האם מוכרים
אותם כבר כשהם פרוצים וניתן לשים בהם משחקים שהורדו מהמחשב או שאני צריכה לקנות ואז לקחת אותם לחנות
מתמחה שתפרוץ אותם?    2. לא ממזמן היה מבצע של קניית טלוויזיית סמסונג ובנוסף קבלת מתנה מקרן  קול
אלחוטי. האם המקרן הזה משפר קול גם בערוצי הממיר DVBT כמו ערוץ 1 ו-2 ( אין לי כבלים ואני קונה טלוויזיה שיש בה
ממיר פנימי )  או שהמקרן משפר עוצמה רק בסרטים ודברים שהורדו מהמחשב  ושצופים בהם דרך חיבור USB שזו לא
חוכמה גדולה כי המטרה בעיקר לשפר את הקול בערוצים 1 ו- 10 ו-2 שם הקול לא מספיק חזק.    3. ניתן לקבל
המלצה לכבל USB טוב ממש ואיכותי גג עד 50 שקלים של חברה טובה ומוכרת? או שזה לא ממש משנה כי קניתי כבל
מאייבורי זה הקישור:  http://www.ivory.co....log.php?id=9319   והוא נראה לי די דק וולכן אולי לא ממש איכותי .
מישהו מכיר אותו ויודע אם הוא טוב? 4. יש כזה דבר כבל שמצד אחד מחברים לטלוויזיה ומצד שני מחברים לדיסק
קשיח חיצוני ישירות ממש בלי להשתמש גם בכבל מקשר שנקנה יחד עם דיסק קשיח חיצוני ובא איתו (כמו שצריך
לעשות בכבל USB מאריך רגיל)? 5. יש הבדל בין כבל USB מאריך רגיל לכבל USB 3 מאריך?

yakirp88

yakirp88

משתמש חסום

•  חסומים
  • 43 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
1
רגיל

צפה בהודעהORLY9992, ב-07.10.2013 - 11:12 AM, אמר:

יש לי מספר שאלות ובקשת עזרה בקשר לקניית מספר דברים: 1. אני מעוניינת לקנות PSP או XBOX  האם מוכרים
אותם כבר כשהם פרוצים וניתן לשים בהם משחקים שהורדו מהמחשב או שאני צריכה לקנות ואז לקחת אותם לחנות
מתמחה שתפרוץ אותם? 2. לא ממזמן היה מבצע של קניית טלוויזיית סמסונג ובנוסף קבלת מתנה מקרן  קול
אלחוטי. האם המקרן הזה משפר קול גם בערוצי הממיר DVBT כמו ערוץ 1 ו-2 ( אין לי כבלים ואני קונה טלוויזיה שיש בה
ממיר פנימי )  או שהמקרן משפר עוצמה רק בסרטים ודברים שהורדו מהמחשב  ושצופים בהם דרך חיבור USB שזו לא
חוכמה גדולה כי המטרה בעיקר לשפר את הקול בערוצים 1 ו- 10 ו-2 שם הקול לא מספיק חזק. 3. ניתן לקבל
המלצה לכבל USB טוב ממש ואיכותי גג עד 50 שקלים של חברה טובה ומוכרת? או שזה לא ממש משנה כי קניתי כבל
מאייבורי זה הקישור:  http://www.ivory.co....log.php?id=9319   והוא נראה לי די דק וולכן אולי לא ממש איכותי .
מישהו מכיר אותו ויודע אם הוא טוב? 4. יש כזה דבר כבל שמצד אחד מחברים לטלוויזיה ומצד שני מחברים לדיסק
קשיח חיצוני ישירות ממש בלי להשתמש גם בכבל מקשר שנקנה יחד עם דיסק קשיח חיצוני ובא איתו (כמו שצריך
לעשות בכבל USB מאריך רגיל)? 5. יש הבדל בין כבל USB מאריך רגיל לכבל USB 3 מאריך?

ככה:
1) אקסבוקס וPSP יש לקנות פרוצים אבל זה שני דברים שונים אחד נייד אחד זה בייתי אולי התכוונת PS3 והוא פריץ אבל יותר בעייתי. אם את רוצה עוד מידע על אקסבוקס דברי איתי בפרטי.
2)אח שלי קנה את הטלויזיה וקיבל מקרן קול זה לא משפר או משהו זה במקום סט של רמקולים זה מרוכז בפס אחד, כמובן שזה לא איכותי כמו מערכת קולנוע אבל זה מצויין.
3)קבל USB דק לא בהכרח לא טוב, לאיזה שימוש את צריכה אותו? רוב הסיכוי שזה לא ממש משנה לך
4)יש אפשרות לקנות הארד דיסק שעובד ברשת ואז לעשות כונן שיתוף, אם את קונה סמארט טיוי של סמסונג זה מצויין זה יוסיף לך מיקום ברשת. תראי את ההארד דיסק הזה http://www.ebay.com/...=item3a85c07b75
5) אם יש הבדל אז כן יש הבדל במהירויות החיבור של המאריך הוא אותו דבר אבל אם תרצי להשתמש במהירות של USB 3 עם מאריך של USB 2 זה יתן לך מהירות כמו של USB2

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
1
רגיל
במקרה של  PSP נייד גם צריך לקנות פרוץ?  אם אני לא קונה פרוץ כמה זה עולה לי לפרוץ בערך?   השאלה שלי המקרן קול  משפר קול של ערוצי הממיר 2 ו-10?

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
1
רגיל
לא הבנתי לגבי הבדל בין הכבלים אתה אומר שUSB 3  כבל יותר מהיר מ- USB 2 ????  הדיסק קשיח חיצוני שלי הוא גם ב-USB 3 וגם 2 במהירות שלו?  הכבל שקניתי נראה לך בסדר?

yakirp88

yakirp88

משתמש חסום

•  חסומים
  • 43 הודעות
1
רגיל

צפה בהודעהORLY9992, ב-07.10.2013 - 12:26 PM, אמר:

לא הבנתי לגבי הבדל בין הכבלים אתה אומר שUSB 3  כבל יותר מהיר מ- USB 2 ????  הדיסק קשיח חיצוני שלי הוא גם ב-USB 3 וגם 2 במהירות שלו?  הכבל שקניתי נראה לך בסדר?

ככה PSP צריך או בעצם אפשר לקנות פרוץ אם רת רוצה זה כבר לא יקר כל כך כי יצא PS Vita.
לגבי הקבל אם את צריכה אותו כדי להעביר מידע מהארדיסק שתומך בUSB3 והמחשב יש לו כניסת USB3 אז זה מעביר הרבה יותר מהר מאשר USB 2 אם חסר לך אחד מהדברים כלומר או שהארדדיסק או שהחיבור במחשב או הקבל הם USB2 אז זה יעבוד במהירות USB2 ואם ההארד דיסק או המחשב הם לא USB3 אז חבל על הכסף שתוסיפים בשביל הקבל.
המקרן קול אני ידגיש לא משפר את הקול הוא פשוט רמקול לסאונד היקפי בשורה אחת זה נקרא סאונדבר (sound bar)

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 140 הודעות
1
רגיל
אני מדברת על כבל USB שמחברים אותו לטלוויזיה  ומהטלוויזיה לדיסק קשיח חיצוני  כדי לצפות בדברים.   זה משנה שהכבל הוא USB 2 או 3?  הדיסק קשיח חיצוני עצמו הוא במהירות USB3  אבל הכבל שקניתי הוא של 2. בבאג ,אייבורי או קי אס פי יש PSP שנמכר כבר כשהוא פרוץ?  ניתן לקבל המלצה איזה דגם  לא מהדגמים החדשים היקרים יותר מספיק דגם הקודם יותר.

yakirp88

yakirp88

משתמש חסום

•  חסומים
  • 43 הודעות
1
רגיל

צפה בהודעהORLY9992, ב-07.10.2013 - 20:13 PM, אמר:

אני מדברת על כבל USB שמחברים אותו לטלוויזיה  ומהטלוויזיה לדיסק קשיח חיצוני  כדי לצפות בדברים.   זה משנה שהכבל הוא USB 2 או 3?  הדיסק קשיח חיצוני עצמו הוא במהירות USB3  אבל הכבל שקניתי הוא של 2. בבאג ,אייבורי או קי אס פי יש PSP שנמכר כבר כשהוא פרוץ?  ניתן לקבל המלצה איזה דגם  לא מהדגמים החדשים היקרים יותר מספיק דגם הקודם יותר.

לא זה לא משנה במטלויזיה אני אומר לך ב99 אחוז זה לא יעבוד במהירות USB3 אבל בלי שום קשרלא בטוח שאפשר לחבר הארד דיסק לטלויזיה זה רק לדיסקאוןקי אבל תנסי אולי אני טועה

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: שאלה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים