עבור אל תוכן

הצעה מיוחדת לחברי ZSC - סידבוקס לכל חבר במחיר מפתיע

• הנושא נעול הנושא נעול
57 תגובות לנושא זה

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
4
רגיל
טוב , אז אחרי כל הביקורת הטובה , לאחר כ-10 ימים של שימוש , הנה כמה רשמים שלישליים :

1.קיבלתי בימים האחרונים פניות על כך שחברי פורום שהזמינו את החבילה של 9CAD והיו צריכים להמתין יותר מ-24 שעות עד לקבלת החבילה . פניתי לחברה ונאמר לי שנוצר תור של בקשות ולא היו ממש מוכנים עם שרתים עבור מספר רב כל כך של פניות וכתוצאה מכך נוצר תור של יותר מיום באספקת השירות .
2.התמיכה שלהם לא פועלת בסופי שבוע . זה דבר שלא ידעתי קודם אבל רואה אותו עכשיו . כלומר , אם יש לכם בעיה קשה עם החיבור ( ראה סעיף הבא ) וצריך טיפול בטווח של כמה שעות , אתה יכול לפנות במייל לתמיכה והם יענו לך ביום שני , בשעות הבוקר שלהם , כלומר בערך ביום שני בשעה 8 בערב השעות שלנו . אם זה ישתנה , אני אעדכן .
3.בסוף השבוע הזה מהירות ההורדה צנחה בצורה פתאומית למקסימום של 0.65MB/sec ומהירות העלה של 0.15MB/sec . מבחינת מהירות ההורדה , זה בערך חצי ממהירות שמקבל מבזק 10 מגה . אז פניתי אליהם במייל ( ראה סעיף 2 ) אבל כנראה שעד יום שני בשעה 8 בערב , יכול לדבר ללאמפה .
4.גיליתי שניתן לבקש להיות מחובר על שרת 1Gb במקום 100Mb בתוספת עלות של 5CAD שזה בערך 20 שח נוספים . ביקשתי להתחבר לשירות זה ביום שישי בשעות הבוקר שלהם , כתבו לי שהם לחוצים כדי להספיק את התחברות כל המנויים שביקשו להתחבר ושינסו לחבר אותי , עניתי להם שזה ממש לא מעניין אותי ושיחברו אותי באותו היום כי אני לא לקוח שונה מאחרים , ובסופו של דבר לא חיברו אותי . לא רק זה ,אלא הביאו לי לבלות את סוף השבוע עם העלה של 150 קילו והורדה של 650 קילו במקסימום .
5.החברה שינתה את דעתה לגבי התעבורה החופשית בחבילות של 3CAD ו-6CAD ומסוף השבוע הזה הגבילו את התעבורה לנרשמים חדשים ל-120 גיגה (בחבילה של 3CAD) ול-250גיגה ( בחבילה של 6CAD) .

כדאי לציין שמהלך כל הימים האלה שפניתי לחברה עם תלונות שונות , החברה הציעה לי החזר כספי מלא . בינתיים זורם איתם כי נראה לי שהם באמת לחוצים ולא מאורגנים לשרת כל כך הרבה פניות בפרק זמן קצר יותר .

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
בטח חברה יחסית חדשה עם מעט מאד חבר'ה שעובדים שם על מנת לטפל מהר בכל העניינים.

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
4
רגיל
זה גובל מאוד בזלזול בלקוח .
יש להם 6 אנשי צוות ובוא נגיד שכולם תפוסים 100% מהזמן ומספיקים מה שמספיקים . איך זה שמשאירים את הלקוחות ללא מענה במשך 2.5 ימים ? זה דבר שלא ייתכן במיוחד לאור העובשה שאחד מתוך השישה יכול בתורו להתחבר לעבודה מרחוק גם בסופי שבוע ולבדוק את הפניות הדחופות ביותר .
במיוחד בימים הראשונים חברה צריכה להרשים את לקוחותיה . דחיית פתרון הבעיות של הסוף שבוע ליום שני בבוקר , זה ממש , ממש , ממש לא בא בחשבון , גם בחברה בתחילת דרכה עם מחירים מפתיעים .

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהDel Dude, ב-15.08.2010 - 11:02 AM, אמר:

זה גובל מאוד בזלזול בלקוח .
יש להם 6 אנשי צוות ובוא נגיד שכולם תפוסים 100% מהזמן ומספיקים מה שמספיקים . איך זה שמשאירים את הלקוחות ללא מענה במשך 2.5 ימים ? זה דבר שלא ייתכן במיוחד לאור העובשה שאחד מתוך השישה יכול בתורו להתחבר לעבודה מרחוק גם בסופי שבוע ולבדוק את הפניות הדחופות ביותר .
במיוחד בימים הראשונים חברה צריכה להרשים את לקוחותיה . דחיית פתרון הבעיות של הסוף שבוע ליום שני בבוקר , זה ממש , ממש , ממש לא בא בחשבון , גם בחברה בתחילת דרכה עם מחירים מפתיעים .

כנראה שאפתח חברת שרתים משלי וזהו xD

(חחחח נראה לי החלום שלי שתהיה לי חוות שרתים משלי)

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
4
רגיל
מפעיל ישראלי לשירותים סידבוקס זה רעיון מצויין בהתחשב במהירויות של האינטרנט בארץ .
אם תצטרך שותף , אני לרשותך !

צפה בהודעהNeoTrix, ב-15.08.2010 - 11:29 AM, אמר:

כנראה שאפתח חברת שרתים משלי וזהו xD

(חחחח נראה לי החלום שלי שתהיה לי חוות שרתים משלי)

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהDel Dude, ב-15.08.2010 - 11:43 AM, אמר:

מפעיל ישראלי לשירותים סידבוקס זה רעיון מצויין בהתחשב במהירויות של האינטרנט בארץ .
אם תצטרך שותף , אני לרשותך !

לא לא הבנת חחח
אני לא רוצה להיות ריסלר של שרתים מסריחים של OVH לדוגמא.
אלא להיות בעל חוות שרתים משלי P:
חחחחח.

ת'יודע איזה עסק משתלם זה בארץ? כל שרת של 100Mbit עולה פי איזה 3-5 מהמחירים שיש בחו"ל :o

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
4
רגיל
חחח , לא צריך לקנות שרתים בארץ .
קונים בחו"ל ומציעים ללקוחות בארץ . אתה הרי לא יכול להציע שרת 100 מגה לילד דרום קוריאני כי יקרא לאבא שלו על כך שאתה מפחיד אותו עם דברים שהוא יודע שהיו קיימים לפני המון שנים ונכחדו במדינה שלו ...

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהDel Dude, ב-15.08.2010 - 12:36 PM, אמר:

חחח , לא צריך לקנות שרתים בארץ .
קונים בחו"ל ומציעים ללקוחות בארץ . אתה הרי לא יכול להציע שרת 100 מגה לילד דרום קוריאני כי יקרא לאבא שלו על כך שאתה מפחיד אותו עם דברים שהוא יודע שהיו קיימים לפני המון שנים ונכחדו במדינה שלו ...

מה איכפת מחו"ל... אתה לא מבין שזה יותר רווחי אם תהיה לך חווה משלך בישראל ? ><

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
28
רגיל

צפה בהודעהNeoTrix, ב-15.08.2010 - 12:43 PM, אמר:

מה איכפת מחו"ל... אתה לא מבין שזה יותר רווחי אם תהיה לך חווה משלך בישראל ? ><

חשבת על העלויות של הרוחב פס (די אסטרונומיות).

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהvista, ב-15.08.2010 - 13:05 PM, אמר:

חשבת על העלויות של הרוחב פס (די אסטרונומיות).

אני יודע. :)
בגלל זה אמרתי שזה חלום חחח.
או יותר כמו חלום רטוב xD

chikchik

chikchik

ש-נ-י-צ-ל

•  חברים רשומים
  • 62 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל

צפה בהודעהNeoTrix, ב-15.08.2010 - 13:10 PM, אמר:

אני יודע. :)
בגלל זה אמרתי שזה חלום חחח.
או יותר כמו חלום רטוב xD

אם אלו החלומות הרטובים שלך, זה מסוכן...

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
4
רגיל
חוזר עם כמה עדכונים קצרים :
1.נציגי החברה ככל הנראה עובדים גם בסופי שבוע כי ענו לי במייל בטווח של כמה שעות . לגבי החבילה של 9CAD עושה רושם שכל מי שביקש גם קיבל את השירות .
2.בתמיכה פועלת בצורה מצומצת גם בסופי שבוע .
3.הירידה המשמעותית במהירות השרתים נובעת מעבודות תחזוקה בתחום הפירוול ויסתיימו הכי מאחור היום .
4.יש חבילה כזו אבל תהיה זמינה רק בחודש הבא . כרגע אין לחברה שום שרת 1 גיגה פנוי .

צפה בהודעהDel Dude, ב-15.08.2010 - 09:23 AM, אמר:

טוב , אז אחרי כל הביקורת הטובה , לאחר כ-10 ימים של שימוש , הנה כמה רשמים שלישליים :

1.קיבלתי בימים האחרונים פניות על כך שחברי פורום שהזמינו את החבילה של 9CAD והיו צריכים להמתין יותר מ-24 שעות עד לקבלת החבילה . פניתי לחברה ונאמר לי שנוצר תור של בקשות ולא היו ממש מוכנים עם שרתים עבור מספר רב כל כך של פניות וכתוצאה מכך נוצר תור של יותר מיום באספקת השירות .
2.התמיכה שלהם לא פועלת בסופי שבוע . זה דבר שלא ידעתי קודם אבל רואה אותו עכשיו . כלומר , אם יש לכם בעיה קשה עם החיבור ( ראה סעיף הבא ) וצריך טיפול בטווח של כמה שעות , אתה יכול לפנות במייל לתמיכה והם יענו לך ביום שני , בשעות הבוקר שלהם , כלומר בערך ביום שני בשעה 8 בערב השעות שלנו . אם זה ישתנה , אני אעדכן .
3.בסוף השבוע הזה מהירות ההורדה צנחה בצורה פתאומית למקסימום של 0.65MB/sec ומהירות העלה של 0.15MB/sec . מבחינת מהירות ההורדה , זה בערך חצי ממהירות שמקבל מבזק 10 מגה . אז פניתי אליהם במייל ( ראה סעיף 2 ) אבל כנראה שעד יום שני בשעה 8 בערב , יכול לדבר ללאמפה .
4.גיליתי שניתן לבקש להיות מחובר על שרת 1Gb במקום 100Mb בתוספת עלות של 5CAD שזה בערך 20 שח נוספים . ביקשתי להתחבר לשירות זה ביום שישי בשעות הבוקר שלהם , כתבו לי שהם לחוצים כדי להספיק את התחברות כל המנויים שביקשו להתחבר ושינסו לחבר אותי , עניתי להם שזה ממש לא מעניין אותי ושיחברו אותי באותו היום כי אני לא לקוח שונה מאחרים , ובסופו של דבר לא חיברו אותי . לא רק זה ,אלא הביאו לי לבלות את סוף השבוע עם העלה של 150 קילו והורדה של 650 קילו במקסימום .
5.החברה שינתה את דעתה לגבי התעבורה החופשית בחבילות של 3CAD ו-6CAD ומסוף השבוע הזה הגבילו את התעבורה לנרשמים חדשים ל-120 גיגה (בחבילה של 3CAD) ול-250גיגה ( בחבילה של 6CAD) .

כדאי לציין שמהלך כל הימים האלה שפניתי לחברה עם תלונות שונות , החברה הציעה לי החזר כספי מלא . בינתיים זורם איתם כי נראה לי שהם באמת לחוצים ולא מאורגנים לשרת כל כך הרבה פניות בפרק זמן קצר יותר .

The-Dicktator

The-Dicktator
  •  חברים רשומים
  • 1970 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
54
טוב
אז נחכה לחודש הבא... :)

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות