עבור אל תוכן

הצעה מיוחדת לחברי ZSC - סידבוקס לכל חבר במחיר מפתיע

• הנושא נעול הנושא נעול
57 תגובות לנושא זה

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
    • מונה תודות: 11 תודות
4
רגיל
שלום חברים ,
לפני כשבוע חיפשתי סידבוקס במטרה לבאפר כמה חשבונות טורנט בעלי רטיו נמוך . עברתי על כל הסקירות באתר אבל ברובם היה לפחות משנה אחד שהיה חסר : המחיר הגבוה , השטח איחסון הנמוך ,הגבלת מספר הטורנטים , הגבלת נפח התעבורה , מהירות נמוכה .
הגעתי למסקנה שכדי לרכוש סידבוקס עם כל הנתונים הנ"ל זמינים , צריך להפרד בכל חודש של חברות מכ-200 שקלים חדשים . בהתחשב שאני כבר משלם כ-140 שח לספק האינטרנט ולבזק NGN , מבחינתי זה לא היה סכום שהייתי יכול לשלם .
בצורה מקרית לחלוטין הגעתי לחברת COVE ( פרטים ב- http://cove.co/v ) , חברה קנדית חדשה הנותנת שירותים בתחום סידבוקס על בסיס שרתי OVH הממוקמים בצרפת .
החברה מציע 3 חבילות :

חבילת Fluff הכוללת :
- מהירות של עד 10MB על בסיס שרתי 1Gb\100Mb
- שטח איחסון של 10GB
- הקצאת זכרון RAM של 312 מגה
- עלות : 3 דולר קנדי לחודש ( כ-12 שח )

חבילת Fatty הכוללת :
- שטח איחסון של 50GB
- הקצאת זכרון RAM של 512 מגה
- עלות : 6 דולר קנדי לחודש ( כ-23 שח )

חבילת Flattery הכוללת :
- מהירות של עד 100GB על בסיס שרתי 1Gb\100Mb
- שטח איחסון של 100GB
- הקצאת זכרון RAM של 1 גיגה
- עלות : 9 דולר קנדי לחודש ( כ-34 שח )

כל החבילות כוללות גם גישה FTP ו-HTTP לקבצים .
לכל חשבון , ניתן לבקש אחד משלושת הקליינטים הבאים : RUTORRENT , TRANSMISSION , TORRENTFLUX

התרשמות אישית : מבלי לחשוב הרבה ביקשתי לפתוח חשבון מסוג Flattery . לאחר שעתיים החשבון היה פעיל . מיד הייתי יכול להבחין שמדובר בחברה שמקיימת מה שמבטיחה . מהירויות ההעלאה וההורדה מגיעים ל-10MB ( במיוחד בתחילת ההורדה \ ההעלאה כשמספר ה-PEERS מצומצם ) , הקליינט יציב ( בחרתי ב-RUTORRENT) ומהירות ההורדה דרך ה-FTP מגיע למקסימום של 380kB/sec ( זה מה שראיתי בינתיים ) .
בארבעת הימים של שימוש מאז תחילת התוכנית התעבורה הממוצעת שלי היא כ-300G-400G ליום וזה מבלי להתאמץ בכלל .
פניתי בכמה הזדמנויות לתמיכה הטכנית של הספק והתשובה היתה עיניינית ומאוד מהירה , בדרך כלל בפחות מחצי שעה עד שעה .

פניתי לחברה בשם פורום ZSC וביקשתי מהם הנחה נוספת עבור כל חברינו הרשומים. כפי שאתם יכולים להבחין המחירים המקוריים שהם מציעים הם נמוכים ללא תקדים אבל אני שמח לבשר לכם שהם הסכימו עקרונית על מתן הנחה נוספת אם יהיה לשירותים שלהם ביקוש בקרב חברינו לפורום. עוד לא הוחלט על גובה ההנחה או על הנחה מסוג אחר ( אני הצעתי לקבל חודש חינם לכל הנרשמים לתוכניות של 3 חודשים לדוגמה ) ולגבי זה נחליט תוך מספר ימים בהתאם לביקוש .

מהיכרות עם רוב חברי הפורום אני יודע שרובכם משלמים סכומים גבוהים הרבה יותר ומקבלים בערך אותו הדבר במקרה הטוב .
האם תהיו מעוניינים לקחת חלק בחבילת שירות מיוחדת על בסיס המחירים שצויינו + הנחה מיוחדת לחברי ZSC?
אם כן , אנא רשמו כתגובה באיזו חבילה אתם מעוניינים . ככל שהביקוש יהיה רב יותר , כך נוכל לקבל הנחות משמעותיות יותר .
חשוב לציין שהחלטה על שיתוף פעולה עם חברה זו התקבלה על ידי כל מנהלי האתר ולאף אחד מאיתנו אין שום אינטרס עיסקי או אישי בדבר . הכל רק למענכם והנאתכם , חברי ZSC יקרים .

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Tech

Tech
  •  חברים בכירים
  • 180 הודעות
    • מונה תודות: 5 תודות
2
רגיל
בנאדם אתה מדהים... ואני חשבתי שאני יודע לדבר יפה =O

וזה SHARED? עם כמה אנשים? 

titan35

titan35
  •  צוות לשעבר
  • 2274 הודעות
    • מונה תודות: 138 תודות
134
מעולה
ככל הנראה אני לוקח את זה
Flattery
איך משלמים דרכך או מה?

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
4
רגיל
לגבי התשלום הם כנראה יוסיפו אופציה רביעית לתשלום עבור חברי ZSC ברגע שנחליט מה יהיה גובה ההנחה שחברי האתר יקבלו .
לכל מי שרוצה כבר לרכוש , אני מציע שתמתינו רק עוד יום-יומיים כדי שנראה כמה מתעניינים יהיו בשלב הראשון ואז נוכל לעשות דרך האתר שלהם רכישה מרוכזת .

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
4
רגיל
עד כמה שאני יודע השרתים הם שרתי 100Mb או 1Gb שהם SHARED עם לא יותר מ-4 אנשים ( זה לפחות בחבילה של 9 דולר ) אבל זה לא צריך לעניין הרבה כל עוד מהירות האישית שאליה אתה יכול להגיע דרך העלת\הורדת טורנט אחד או מספר טורנטים היא 10MB
אני לא יכול להגיד לכם בודאות שזה קורה בצורה קבועה אבל במספר פעמים שיכולתי להגיע למהירות ההעלה והורדה זו , אכן ראיתי את זה קורה בפועל .

צפה בהודעהTech, ב-10.08.2010 - 10:15 AM, אמר:

בנאדם אתה מדהים... ואני חשבתי שאני יודע לדבר יפה =O

וזה SHARED? עם כמה אנשים? 

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
4
רגיל
אני חושב שצריכים לקחת בחשבון גם את המידע שמתפרסם לגבי האחריות : לפי האתר , אם מסיבה כלשהי לא תהיו מרוצים בתחילת השירות , הכסף יוחזר לכם .
http://cove.co/v/?page_id=33

Guarantee
Golden Rule: “Treat others as you would like to be treated”.

The last time you probably saw that was back in kindergarten. Its everywhere in our office. Not that were immature or anything..

Here at Cove we promise to give you best sales experience possible. Meaning less setup time and quicker support whenever you need it. Our team is always up.

It your disappointed in any way, please don’t hesitate to get in touch with our support department and depending on your billing cycle you will be granted a full refund.

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
4
רגיל
חחח , עכשיו בדיוק הסתכלתי על ההורדה של קובץ מ-TL וראיתי שזה הגיע למהירות הורדה של 11.1MB/sec בצורה קבועה .

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה
נשמע ממש טוב האמת יותר מדיי טוב אבל אני מוכן לשים 34 ש"ח בשביל לבדוק כמה הם אמינים.
רק כמה שאלות:
יש להם שרתי 1 גיגה משותף?
בממשק יש אפשרות ליצירת טורנטים?
יש יותר מ 100 גיגה שטח איחסון.

עם אין את כל זה אז אני יקח בכייף Flattery הכי שחוב שיהיה אך לייצור טורנטים בממשק

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
4
רגיל
חברים ,
אתם כמובן מוזמנים לפנות אליהם למייל של התמיכה בצורה ישירה אבל אולי כדאי שנרכז את הנושאים שמעניינים אותכם כי זה בטח יעניין גם חברי אתר אחרים . מציע שבמקום שתשלחו להם מייל עם שאלות בודדות ולחכות עם סטופר כמו שאביב עושה כדי לבדוק אם יש להם גם עובדים שלא ישנים בלילות בקנדה , אולי ננסה לרכז את השאלות כאן ואשלח את כולם במייל אחד מרוכז .

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
4
רגיל
כמה תשובות לשאלות שנשאלו :

1.האם קיימת אפשרות להתחברות דרך VNC ?
תשובה : כרגע אין , כנראה שתהיה אפשרות כזו בעתיד הקרוב ובטוח שהחבילה שתכלול את זה תעלה גם יותר .

2.האם יש להם שרתי 1 גיגה במשותף .
תשובה : כל אחד מהלקוחות הוא חלק משרתי שיתוף של 100 מגה ו-1 גיגה שעובדים יחד . הובטח שבחבילה של 9 דולר ( אולי גם באחרות אבל את זה אני לא יודע בודאות ) יש מקסימום של 4 משתתפים משותפים .

3.האם יש יותר מ-100 גיגה שטח איחסון ?
תשובה : מבלי לשים לב טענתי כמה טורנטים בלילה שנפחם לאחר ההורדה היה של 120 גיגה . להפתעתי הרבה בבוקר כשהתעוררתי כולם ירדו בצורה מלאה ולא קיבלתי שום שגיאה לגבי הנפח החריג . לא מתכוון לנסות את זה אבל כנראה שההגבלה הזו גמישה .
לא ידוע לי אם בעתיד החברה מתכוונת להשיק חבילות עם שטח איחסון גדול יותר .

vista

vista
  •  VIP
  • 2575 הודעות
    • מונה תודות: 10 תודות
28
רגיל

צפה בהודעהDel Dude, ב-10.08.2010 - 15:00 PM, אמר:

3.האם יש יותר מ-100 גיגה שטח איחסון ?
תשובה : מבלי לשים לב טענתי כמה טורנטים בלילה שנפחם לאחר ההורדה היה של 120 גיגה . להפתעתי הרבה בבוקר כשהתעוררתי כולם ירדו בצורה מלאה ולא קיבלתי שום שגיאה לגבי הנפח החריג . לא מתכוון לנסות את זה אבל כנראה שההגבלה הזו גמישה .
לא ידוע לי אם בעתיד החברה מתכוונת להשיק חבילות עם שטח איחסון גדול יותר .

לפי מה שכתוב ב FAQ של האתר, יהיו בהמשך גם חבילות עם נפחים גדולים יותר (250,500).

Del Dude

Del Dude
  •  חברים רשומים
  • 1238 הודעות
4
רגיל
לגבי השאלה אם ניתן לייצר טורנטים בממשק הקיים , התשובה היא כן , דרך פלאגין שמאפשר זאת בקליינט RUTORRENT .

Tech

Tech
  •  חברים בכירים
  • 180 הודעות
2
רגיל
כמה אנשים יש בשרתי ה1GBS? 

אם 4~6 אז תשאל אם הם מוכנים לעשות ככה:

ב60$ לתת שרת 1GBS לבן אדם אחד? לחודש כאילו:

9X6=54 אבל תשאל ב60... אם כן... אני עושה עסקה בעוד חודש-חודש וחצי :)

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה
כל הכבוד אילן.
חברה בעלת מחירים מאד גמישים, ממליץ לחבר'ה פה לבדוק את החברה. הסכום הוא מזערי לחלוטין לעומת חברות אחרות.

DDD

DDD
  •  חברים בכירים
  • 1425 הודעות
    • מונה תודות: 125 תודות
129
מעולה

צפה בהודעהTech, ב-10.08.2010 - 17:13 PM, אמר:

כמה אנשים יש בשרתי ה1GBS?

אם 4~6 אז תשאל אם הם מוכנים לעשות ככה:

ב60$ לתת שרת 1GBS לבן אדם אחד? לחודש כאילו:

9X6=54 אבל תשאל ב60... אם כן... אני עושה עסקה בעוד חודש-חודש וחצי :)

אני מוכן גם להיות ב 1 גיגה משותף בין 6-4 אנשים עדיף 4 אנשים וגם נפח יותר גדול יהיה יותר טוב.

Tech

Tech
  •  חברים בכירים
  • 180 הודעות
2
רגיל

צפה בהודעהdenis18, ב-10.08.2010 - 22:34 PM, אמר:

אני מוכן גם להיות ב 1 גיגה משותף בין 6-4 אנשים עדיף 4 אנשים וגם נפח יותר גדול יהיה יותר טוב.

שמע... אני רוצה אישית לי... כי אם דבר כזה יאופשר... הם יוכלו לתת לי גישת VNC בלי שום בעיות... וזה רק שלי, שאני לא צריך לפחד שמישהוא משתמש לי בחצי מהמהירות...

The-Dicktator

The-Dicktator
  •  חברים רשומים
  • 1970 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
54
טוב
אם אני לוקח עכשיו סידבוקס לשלושה חודשים והם יוציאו באמצע הזמן הזה חבילה עם יותר שטח איכסון\גישת VNC\כל דבר אחר יהיה אפשר לשדרג?

oAsafoMazoro

oAsafoMazoro
  •  חברים רשומים
  • 69 הודעות
    • מונה תודות: 2 תודות
0
רגיל
קניתי את החבילה של ה 9$ מה יש להפסיד כבר....
במקרה הכי גרוע הלכו 9$

asafasher

asafasher
  •  חברים רשומים
  • 33 הודעות
    • מונה תודות: 3 תודות
0
רגיל
אודה לכם אם תסבירו לי עוד קצת על זה
אני יודע בעקרון מה זה הסידבוקס ומה מטרתו רק לא הבנתי כמה דברים
נניח וקניתי את החבילה הבינונית

חבילת Fatty הכוללת :
- שטח איחסון של 50GB
- הקצאת זכרון RAM של 512 מגה
- עלות : 6 דולר קנדי לחודש ( כ-23 שח )

א'.מה זה אומר בפועל ההורדה והעלאה,כלומר מה בפועל מהירות העלאה ומה ההורדה
ב. איך אני מתחבר אל הסידבוקס? שליטה מרחוק או מה??
ג. נניח אני רוצה לשתף קובץ מסויים,אני צריך להוריד אותו במחשב המרוחק ואז להתחיל להעלות אותו???
ד.אם אני רוצה את הקובץ שהורדתי,איך אני מעביר אותו אליי למחשב?

תודה

נערך על-ידי asafasher, 12.08.2010 - 16:51 PM.

DevilAngle

DevilAngle
  •  חסומים
  • 1168 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
1 יהיה לך מקס 11 מגה העלאה ו11 מגה הורדה ביחד בו זמנית בפועל זה יכול להיות הרבה פחות..
2 דרך אתר עם שם משתמש וססמא... בלי יתר מידי בלאגנים הם מביאים תקישור ססמא ושם משתמש והופ אתה בשרת..
3 כן תצתרך להוריד את הקובץ של הטורנט לתקייה במחשב הבייתי ובשרת אתה לוחץ על הוסף טורנט ואז עושה לך browse למחשב הביתי תחפש את הטורנט תעשה אישור ויתחיל לעלות..
4 יש אפשרות FTP אתה מקבל גם חשבון כזה ככה אפשר להעביר קבצים מהשרת למחשב וההפך..

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים