עבור אל תוכן

בואו להמליץ לי על סדרות

• אנא התחבר בכדי להגיב
44 תגובות לנושא זה

ovis

ovis
  •  חברים רשומים
  • 212 הודעות
    • מונה תודות: 99 תודות
72
טוב מאוד
דקסטר נגמר , לשובר שורות נשאר עוד שבוע .

בואו תמליצו על סדרות .
כל אחד ירשום 2-3 סדרות , ויתן קצת מידע עליהם .
נסו לא ללכת על מה שכולם ראו כבר כגון נמלטים אבודים .

אני יערוך את ההודעה הזו ויוסיף את ההמלצות שלכם .

אני יתחיל.

בית הקלפים , דרמה-פוליטית אמריקאית
הסדרה עוקבת אחר פרנסיס (קווין ספייסי), מצליף המפלגה הדמוקרטית בבית הנבחרים של ארצות הברית, פוליטיקאי ממולח וחסר מעצורים.
קווין ספייסי בתפקיד ענק סוחף , עלילה מעניינת ותמיד מפתיע ממליץ בחום.
הסדרה אושרה לעונה נוספת בעקבות ההצלחה .

מראה שחורה , מדע בדיוני, דרמה, סאטירה, אנתולוגיה.
עוסקת בהשלכות אפשריות של אורח החיים המודרני על עתיד האנושות.
שני עונות סך הכל 6 פרקים בשניהם
כל פרק בפני עצמו , ממש ממליץ עליה אני בדיוק מסיים לראות.

שרלוק , דרמה, פשע, מתח .
הסדרה המציגה פירוש עכשווי-מודרני לדמותו של שרלוק הולמס מסדרת הספרים הבלשית מאת ארתור קונאן דויל.
לדעתי העיבוד הטלוויזיוני\קולנועי הכי טוב לשרלוק , מי שלא יצא לו לראות הפסד גדול .
העונה הבאה מתעכבת כי  שני השחקנים הראשים עסוקים בפרויקטים אחרים (ההוביט , סטאר טרק וכו

השדים של דה וינצ'י , פנטזיה, דרמה, הרפתקאות (ממליץ Google)
הסדרה מציגה את סיפור חייו המוקדמים של לאונרדו דה וינצ'י, כאמן, ממציא, אידאליסט וגאון אינטלקטואלי.
מי שמחפש תחליף לספרטקוס שנגמר , הסדרה בשבילו המון אקשן וסצנות סקס .

חליפות , דרמה (ממליץ Google)
אחד מעורכי הדין התאגידיים הטובים במנהטן מחפש עוזר חדש ושוכר את הבחור היחיד שמרשים אותו - בחור גאון אך חסר מוטיבציה שנשר מהקולג'. למרות שהוא בעצם לא עורך דין, לפלא המשפטי הזה יש את השכל של סטודנט בהרווארד וחוכמת רחוב של נוכל. כדי לשרת את הצדק ולשמור על עבודתם, שני המוחות האלו חייבים להמשיך את המשחק.

השמיים נופלים ,

מדע בדיוני (ממליץ Google)
אחרי השתלטות חייזרים עוינת, שהשאירה אחריה עולם הרוס וניצולים בודדים. בחודשים שלאחר ההשתלטות הגדולה, אלו שהצליחו להישאר בחיים ולהימנע מנפילה בשבי, חוברים יחדיו וכנגד כל הסיכויים נלחמים למען המשך המין האנושי.

הומלנד-(ממליץ shahartheman)
גרסא אמריקאית לסדרה הישראלית "חטופים". סקוט ברודי הוא חייל מארינס שהיה נעדר במשך 8 שנים במלחמה בעיראק ובעצם נחשב למת. כשהחייל נמצא במהלך פעולה צבאית, והוא חוזר לאדמת מולדתו. קארי אנדרסון, סוכנת CIA נחושה, חוששת כי חזרתו של סקוט אינה מקרית והוא מתכנן לבצע פעולת טרור על אדמת ארה"ב.
פילדלפיה זורחת-
הסדרה עוקבת אחר שלושה חברים מפילדלפיה, שבבעלותם בר אירי שכונתי כושל למדי, המנסים לנהל את חייהם בעולם המבוגרים. הצעירים משתדלים להפסיק להיות עסוקים בעצמם כל הזמן, משימה שהם די מתקשים בביצועה. הם רוצים מערכות יחסים ושהעסק יצליח, אבל נקודת מבטם המעוותת על העולם ושיקול הדעת הקלוקל שלהם, מסבכים אותם בצרות ויוצרים אינספור סיטואציות מביכות עם פליטות פה, שבהן הם בדרך כלל רק מחמירים את המצב ומכשילים את עצמם.
סדרה מדהימה, השחקנית ראשית זכתה השנה בפרס האמי.

קומיוניטי-(ממליץ shahartheman)
הסידרה מספרת על ג'ף ווינגר, עורך דין שרישיונו נשלל ונאלץ לחזור חזרה לקולג', על הדרך הוא מקים קבוצת לימוד לספרדית שמטרתה העיקרית היא להתחיל עם אחת הבחורות שראה בשיעורי ספרדית, אך כששאר הטיפוסים המקיפים אותו מצטרפים, העלילה מסתבכת מעט. במהלך הזמן ג'ף וקבוצת הלימוד שלו לומדים על עצמם ואחד על השני.
סדרה עם שילוב של הומור, סדרה מצוינת.

אחים לנשק/Band of Brothers -(ממליץ koby)
מיני סדרה מופתית. העלילה שלה היא על מלחמת העולם ה-2, טום הנקס וסטיבן שפילברג בין המפיקים וטום הנקס בהופעה קטנה. יש למיני סדרה הזו 10 פרקים וכל פרק הוא שעה.
תקציר:
אחים לנשק (Band of Brothers) היא סדרת טלוויזיה אשר עוסקת בפלוגה איזי (Easy Company), הפלוגה החמישית מגדוד 2, חטיבה 506 מהדיוויזיה המוטסת ה-101 (101st Airborne Division) במלחמת העולם השנייה. הסידרה פותחת באימוני הפלוגה בארצות הברית דרך ההכנות בבריטניה לפלישה לאירופה, הקרבות בחזיתות אירופה השונות עד סיום המלחמה.. הסדרה מבוססת על ספרו של ההיסטוריון סטפן אמברוז, והיא הופקה על ידי סטיבן ספילברג וטום הנקס. לכל פרק במאי שונה. במיני סידרה זו 10 פרקים. בתחילת כל פרק מספרים אנשים ששירתו ביחידה על מה שעבר עליהם, מאחר והסדרה מבוססת על אירועים אמיתיים. ההשראה לסידרה באה לספילברג והנקס בעקבות סירטם להציל את טוראי ראיין.במהלך המלחמה החיילים מוצאים עצמם בקרבות קשים כגון הפלישה לנורמנדי, קרב ארנהם בהולנד, הקרב על הבליטה ועוד.
טריילר:

משפחה מודרנית/Modern Family -(ממליץ koby)
(עונה חמישית עולה ביום חמישי הקרוב עם פרק כפול) - הסדרה הקומית האהובה עליי. כל שנה זוכה בהאמי.
תקציר:
קומדיה חדשה זו נותנת זווית מודרנית על בעיות שצצות במשפחה בשנת 2009.ג'יי (אד אוניל), התחתן לא מזמן עם בחורה קולומביאנית צעירה, גלוריה, אך הוא מתקשה לעמוד בקצב שלה ושל בנה, מני. לקלייר, יש בעיות במשפחה שלה, במיוחד עם בעלה פיל, שחושב שהוא יכול להיות גזעי עם שלושת ילדיו. בנוסף, מיטשל ובן זוגו קמרון מאמצים תינוקת ויאטנמית.
טריילר:

פרינג'/-(ממליץ koby)Fringe
  (מד''ב, דרמה, 5 עונות) - ההתחלה של הסדרה קצת משעממת אבל ההמשך מעולה, משתפרת מעונה לעונה. אחת הסדרות שיותר אהבתי. יש קצת קטעים מגעילים אבל לא משהו משמעותי.
תקציר:
סדרה חדשה מהיוצר של "פליסיטי", "זהות בדויה" ו-"אבודים". "Fringe" הינה סדרת דרמה/מתח הסובבת סביב מדען; ד"ר וולטר בישופ (ג'ון נובל), בנו פיטר (ג'ושוע ג'קסון) וסוכנת FBI (אנה טורב) שמאחדת ביניהם, סגנון הסדרה נוטה לכיוון סדרות כמו "תיקים באפלה ו-"אזור הדימדומים". גם כאן, כמו ב"תיקים באפלה" נלחמים שלושת הגיבורים באוסף תופעות על-טבעיות שמאיימות על החברה והסביבה שחלקן נוצרו בעקבות טכנולוגיות שפותחו בעבר ע"י ד"ר בישופ. הבוס של כוח המשימה הוא הסוכן פיליפ ברוילס (לאנס רדיק הזכור לטוב כמפקד של היחידה בסדרה "הסמויה").
טריילר:

צ'אק/-(ממליץ koby)Chuck
(יש 5 עונות) - משלבת בצורה מושלמת המון ז'אנרים. יש גם קומדיה, גם מתח, גם דרמה, גם פנטזיה וגם אקשן. סדרה קלילה ומעולה עם סיום מושלם. 2 העונות האחרונות קצת ירדו באיכות אבל עדיין סדרה מעולה.
תקציר:
צ'אק הוא חנון מחשבים שמקבל יום אחד הודעת דואר אלקטרוני מחבר ותיק, כשהוא פותח אותה מתברר שמאגר מידע שכולל את סודותיה הכמוסים ביותר של ארה"ב הוכנס איכשהו לתוך מוחו. עכשיו הוא מגויס ע"י שני סוכנים מה-NSA וה-CIA על מנת לנצל את המידע שבמוחו לצרכים פטריוטיים. בדרך, הוא נדלק על סוכנת ה-CIA היפהפיה, שרה, ומנסה לשרוד בין חייו הכפולים כסוכן ממשלתי לחנון, כשברקע יש את אחותו האוהבת שמנסה לעזור לו למצוא כלה ואת חברו הטוב מורגן שלידו הוא נראה קצת פחות חנון.
טריילר:

על טבעי/-(ממליץ koby)Supernatural
(עונה תשיעית עולה ב9.10) - הז'אנרים: דרמה, מתח, מיסתורין, קומדיה ופנטזיה.
תקציר:
במרכז עלילתה עומדים שני נערים שמחפשים את אביהם, ותוך כדי כך גם נאבקים בכל מיני שדים, מפלצות, רוחות רפאים, ושאר יצורים חביבים שנוהגים בדרך כלל לפקוד בהמוניהם את יצירותיהם של סטיבן קינג ווס קרייבן. חיפוש הבנים אחר אביהם היא עלילת המעטפת של הסדרה, כשבכל פרק הם מגיעים למקומות עליהם קראו בעיתונים עקב תופעות משונות שקרו בהם, כדי לחפש שם את שאיבדו, ולהלחם ברוע שגרם לאותן תופעות. שתי דוגמאות לטיפוסים השטניים בהם נאלצים השניים להלחם הן: רוח רפאים נשית שרוצחת גברים שבגדו, ושד אינדיאני טורפני שמעלים בני אדם ביערות. חוץ מזה, הסדרה מלאה גם בסמלים מיסטיים כדוגמת הכוכב המחומש הידוע, ומתכתבת עם אמונות טפלות רווחות, דוגמת אגדת המפלצת מאגם לוך נס.
טריילר:

נערך על-ידי Gandolph13, 24.09.2013 - 05:32 AM.
תיקון כותרת

קיבל תודות על-ידי 1 משתמש:

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
חליפות - דרמה. מייק רוס הוא אדם עצלן אך מבריק שנשר מהקולג'. בזכות כישורי הרחוב המצוינים שלו, מייק מועסק באחת באחת מחברות עורכי הדין הבכירות שבמנהטן ניו יורק. מייק והמעסיק שלו יצטרכו להסתיר מפני אחרים את העובדה שלמייק אין רישיון עורך דין ושהוא כלל לא סיים את לימודיו.

השדים של דה ווינצ'י - דרמה, הרפתקאות. הסיפור שמעולם לא סופר אודות הגאון לאונרדו דה ווינצ'י (טום ריילי), בפירנצה בתקופת הרנסנס. צעיר ופזיז, דה ווינצ'י בן ה-25 אמן, ממציא, סייף, מאהב ואידיאליסט. כאדם בעל מחשבה חופשית וכישרונות יחודיים, הוא נאבק בגבולות מציאותו וזמנו.

השמיים נופלים - מדע בדיוני. הסדרה סובבת סביב פלישת יצורים חיצוניים לעולם, ועל חייהם של בני האדם המנסים לשרוד. "השמיים נופלים" היא דרמה פוסט אפוקליפטית מדע בדיונית מדוברת, מבית היוצר של סטיבן ספילברג ורוברט רודט (להציל את טוראי רייאן),

נערך על-ידי Google, 23.09.2013 - 18:09 PM.

Oxygen

Oxygen

Legendary user

•  חברים בכירים
  • 788 הודעות
    • מונה תודות: 63 תודות
38
בינוני
הומלנד-
גרסא אמריקאית לסדרה הישראלית "חטופים". סקוט ברודי הוא חייל מארינס שהיה נעדר במשך 8 שנים במלחמה בעיראק ובעצם נחשב למת. כשהחייל נמצא במהלך פעולה צבאית, והוא חוזר לאדמת מולדתו. קארי אנדרסון, סוכנת CIA נחושה, חוששת כי חזרתו של סקוט אינה מקרית והוא מתכנן לבצע פעולת טרור על אדמת ארה"ב.
פילדלפיה זורחת-
הסדרה עוקבת אחר שלושה חברים מפילדלפיה, שבבעלותם בר אירי שכונתי כושל למדי, המנסים לנהל את חייהם בעולם המבוגרים. הצעירים משתדלים להפסיק להיות עסוקים בעצמם כל הזמן, משימה שהם די מתקשים בביצועה. הם רוצים מערכות יחסים ושהעסק יצליח, אבל נקודת מבטם המעוותת על העולם ושיקול הדעת הקלוקל שלהם, מסבכים אותם בצרות ויוצרים אינספור סיטואציות מביכות עם פליטות פה, שבהן הם בדרך כלל רק מחמירים את המצב ומכשילים את עצמם.
סדרה מדהימה, השחקנית ראשית זכתה השנה בפרס האמי.

קומיוניטי-
הסידרה מספרת על ג'ף ווינגר, עורך דין שרישיונו נשלל ונאלץ לחזור חזרה לקולג', על הדרך הוא מקים קבוצת לימוד לספרדית שמטרתה העיקרית היא להתחיל עם אחת הבחורות שראה בשיעורי ספרדית, אך כששאר הטיפוסים המקיפים אותו מצטרפים, העלילה מסתבכת מעט. במהלך הזמן ג'ף וקבוצת הלימוד שלו לומדים על עצמם ואחד על השני.
סדרה עם שילוב של הומור, סדרה מצוינת.

נערך על-ידי shahartheman, 23.09.2013 - 19:11 PM.

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
    • מונה תודות: 550 תודות
472
מעולה
אתה רוצה רק סדרות שעדיין משודרות או שאפשר גם כאלה שנגמרו?

ovis

ovis
  •  חברים רשומים
  • 212 הודעות
72
טוב מאוד
לא חייב משודרות כרגע כי האשכול בתקווה יהיה פעיל הרבה זמן
ואז זה לא רלוונטי .

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
472
מעולה
אחים לנשק/Band of Brothers - מיני סדרה מופתית. העלילה שלה היא על מלחמת העולם ה-2, טום הנקס וסטיבן שפילברג בין המפיקים וטום הנקס בהופעה קטנה. יש למיני סדרה הזו 10 פרקים וכל פרק הוא שעה.
תקציר:
אחים לנשק (Band of Brothers) היא סדרת טלוויזיה אשר עוסקת בפלוגה איזי (Easy Company), הפלוגה החמישית מגדוד 2, חטיבה 506 מהדיוויזיה המוטסת ה-101 (101st Airborne Division) במלחמת העולם השנייה. הסידרה פותחת באימוני הפלוגה בארצות הברית דרך ההכנות בבריטניה לפלישה לאירופה, הקרבות בחזיתות אירופה השונות עד סיום המלחמה.. הסדרה מבוססת על ספרו של ההיסטוריון סטפן אמברוז, והיא הופקה על ידי סטיבן ספילברג וטום הנקס. לכל פרק במאי שונה. במיני סידרה זו 10 פרקים. בתחילת כל פרק מספרים אנשים ששירתו ביחידה על מה שעבר עליהם, מאחר והסדרה מבוססת על אירועים אמיתיים. ההשראה לסידרה באה לספילברג והנקס בעקבות סירטם להציל את טוראי ראיין.במהלך המלחמה החיילים מוצאים עצמם בקרבות קשים כגון הפלישה לנורמנדי, קרב ארנהם בהולנד, הקרב על הבליטה ועוד.
טריילר:

משפחה מודרנית/Modern Family (עונה חמישית עולה ביום חמישי הקרוב עם פרק כפול) - הסדרה הקומית האהובה עליי. כל שנה זוכה בהאמי.
תקציר:
קומדיה חדשה זו נותנת זווית מודרנית על בעיות שצצות במשפחה בשנת 2009.ג'יי (אד אוניל), התחתן לא מזמן עם בחורה קולומביאנית צעירה, גלוריה, אך הוא מתקשה לעמוד בקצב שלה ושל בנה, מני. לקלייר, יש בעיות במשפחה שלה, במיוחד עם בעלה פיל, שחושב שהוא יכול להיות גזעי עם שלושת ילדיו. בנוסף, מיטשל ובן זוגו קמרון מאמצים תינוקת ויאטנמית.
טריילר:

פרינג'/Fringe - (מד''ב, דרמה, 5 עונות) - ההתחלה של הסדרה קצת משעממת אבל ההמשך מעולה, משתפרת מעונה לעונה. אחת הסדרות שיותר אהבתי. יש קצת קטעים מגעילים אבל לא משהו משמעותי.
תקציר:
סדרה חדשה מהיוצר של "פליסיטי", "זהות בדויה"  ו-"אבודים". "Fringe" הינה סדרת דרמה/מתח הסובבת סביב מדען; ד"ר וולטר בישופ (ג'ון נובל), בנו פיטר (ג'ושוע ג'קסון) וסוכנת FBI (אנה טורב) שמאחדת ביניהם, סגנון הסדרה נוטה לכיוון סדרות כמו "תיקים באפלה ו-"אזור הדימדומים". גם כאן, כמו ב"תיקים באפלה" נלחמים שלושת הגיבורים באוסף תופעות על-טבעיות שמאיימות על החברה והסביבה שחלקן נוצרו בעקבות טכנולוגיות שפותחו בעבר ע"י ד"ר בישופ. הבוס של כוח המשימה הוא הסוכן פיליפ ברוילס (לאנס רדיק הזכור לטוב כמפקד של היחידה בסדרה "הסמויה").
טריילר:

צ'אק/Chuck (יש 5 עונות) - משלבת בצורה מושלמת המון ז'אנרים. יש גם קומדיה, גם מתח, גם דרמה, גם פנטזיה וגם אקשן. סדרה קלילה ומעולה עם סיום מושלם. 2 העונות האחרונות קצת ירדו באיכות אבל עדיין סדרה מעולה.
תקציר:
צ'אק הוא חנון מחשבים שמקבל יום אחד הודעת דואר אלקטרוני מחבר ותיק, כשהוא פותח אותה מתברר שמאגר מידע שכולל את סודותיה הכמוסים ביותר של ארה"ב הוכנס איכשהו לתוך מוחו. עכשיו הוא מגויס ע"י שני סוכנים מה-NSA וה-CIA על מנת לנצל את המידע שבמוחו לצרכים פטריוטיים. בדרך, הוא נדלק על סוכנת ה-CIA היפהפיה, שרה, ומנסה לשרוד בין חייו הכפולים כסוכן ממשלתי לחנון, כשברקע יש את אחותו האוהבת שמנסה לעזור לו למצוא כלה ואת חברו הטוב מורגן שלידו הוא נראה קצת פחות חנון.
טריילר:

על טבעי/Supernatural (עונה תשיעית עולה ב9.10) - הז'אנרים: דרמה, מתח, מיסתורין, קומדיה ופנטזיה.
תקציר:
במרכז עלילתה עומדים שני נערים שמחפשים את אביהם, ותוך כדי כך גם נאבקים בכל מיני שדים, מפלצות, רוחות רפאים, ושאר יצורים חביבים שנוהגים בדרך כלל לפקוד בהמוניהם את יצירותיהם של סטיבן קינג ווס קרייבן. חיפוש הבנים אחר אביהם היא עלילת המעטפת של הסדרה, כשבכל פרק הם מגיעים למקומות עליהם קראו בעיתונים עקב תופעות משונות שקרו בהם, כדי לחפש שם את שאיבדו, ולהלחם ברוע שגרם לאותן תופעות. שתי דוגמאות לטיפוסים השטניים בהם נאלצים השניים להלחם הן: רוח רפאים נשית שרוצחת גברים שבגדו, ושד אינדיאני טורפני שמעלים בני אדם ביערות. חוץ מזה, הסדרה מלאה גם בסמלים מיסטיים כדוגמת הכוכב המחומש הידוע, ומתכתבת עם אמונות טפלות רווחות, דוגמת אגדת המפלצת מאגם לוך נס.
טריילר:

אני אעצור כאן למרות שיש לי עוד הרבה המלצות.
התקצירים נלקחו מסאבטייטל.

נערך על-ידי koby22, 23.09.2013 - 20:12 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
חחחח קשה לי לפרט, אז אני יכול לסכם רק עם תמונה אשר מציגה את רשימת כלל הסדרות שצפיתי בה בחיים שלי חחח:
קובץ מצורף  mysig.php.png   9.7קילובייט   10 הורדות

אבל אשכול יפה, נראה אם פספסתי משהו פה ששווה צפייה :)

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
117
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-23.09.2013 - 23:30 PM, אמר:

חחחח קשה לי לפרט, אז אני יכול לסכם רק עם תמונה אשר מציגה את רשימת כלל הסדרות שצפיתי בה בחיים שלי חחח:
קובץ מצורף mysig.php.png

את כולן סיימת ?!

koby21

koby21

Danny Welbeck <3

•  VIP
  • 2776 הודעות
472
מעולה

איך אלמנטרי וThe Unit?

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהGoogle, ב-23.09.2013 - 23:49 PM, אמר:

את כולן סיימת ?!

חח כן. למעט עד כמה שזכור לי את איך פגשתי את אמא, ראיתי 4 עונות והפסקתי.

צפה בהודעהkoby22, ב-24.09.2013 - 00:06 AM, אמר:

איך אלמנטרי וThe Unit?

Elementary חמוד אך לא כל כך התחברתי. אבל אם אתה אוהב ת'שטויות שמפזרים כל פעם מחדש סביב שרלוק הולמס אז אתה תאהב כנראה.
הייתי צריך להעיף מרשימת הסדרות בכלל כי לא סיימתי אותה, ראיתי רק מס' פרקים בלבד והפסקתי.

Phoenix

Phoenix
  •  חברים בכירים
  • 916 הודעות
    • מונה תודות: 152 תודות
133
מעולה
גרים אחלה סידרה , אהבתי ואפילו מאוד

נערך על-ידי Devious, 24.09.2013 - 01:38 AM.

ovis

ovis
  •  חברים רשומים
  • 212 הודעות
72
טוב מאוד
למישהו יצא לראות את Ray Donovan החדש ?

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה

צפה בהודעהovis, ב-24.09.2013 - 14:33 PM, אמר:

למישהו יצא לראות את Ray Donovan החדש ?

בהתחלה חשבתי שזה עוד סדרת פשע כמו הסופרנוס, והוא ללא ספק אחד "המופעים" החדשים הטובים ביותר בשוק הסדרות. אבל יש כמה סתירות, גוון ועלילה.
זה מרגיש כמו הסופרנוס, שני הפרקים הראשונים תפסו את תשומת ליבי כאשר בחור טוב "נבל", חינוך מחוספס, מתחים משפחתיים וצוות שחקנים אמין שמספק עבודה בכל מה שנוגע לשחק תפקיד של עבריין, מאפיונר ואיש משפחה.

אני שמח שהם בחרו בליב שרייבר לשחק את התפקיד הזה,  הוא משחק מקצועי, קשוח, אמיתי שעוזר לידוענים עם בעיות גדולות, אך כאשר אביו חוזר אחרי שהיה בכלא במשך 20 שנים, חייו מתהפכים. הסיפור, הדמויות, והדרמה גורמות לצופה "לשמור" על מתח, דרמה וכו'.

אני רואה דימיון קטן מהסופרנוס כלומר החוף המזרחי מול החוף המערבי, מאפיה האיטלקית האירי לעומת 'סדר' בסדרה הזאת, אבל ברמה הבסיסית ביותר, איש משפחה שמנסה להתמודד ולאזן בין עבודה ולהיות איש משפחה. ג'יימס גנדולפיני שיחק את התפקיד כל כך טוב, ואני רואה את ליב שרייבר עושה את אותו הדבר במסלול הזה.

דרמה אינטליגנטית מלאת סיפוק מהדמויות שמגוללים בעייתיות "שמסומנות" היטב בסדרה.  ליב שרייבר משחק טוב מאוד בתפקיד כל כך בשרני ונושך גם מבחינת אופי הדמות ורקע חיים.
ג'ון וויט לוקח את התפיד עד הסוף, והוא כמובן אוהב להשתעשע עם הדמות שלו. כמו כן, התפתחות הדיאלוג ועלילה הוא כל כך עשיר שאתה חייב "לשלם" את מלוא תשומת הלב כדי להבין
את תוכן המסר בין הדמויות.

בכל מקרה Showtime הודיע ביולי על עונה שנייה רק ב-2014.

מומלץ בחוווםםםם!

נערך על-ידי jjbiggs, 24.09.2013 - 16:07 PM.

TheCoon

TheCoon
  •  חברים בכירים
  • 167 הודעות
    • מונה תודות: 30 תודות
24
רגיל

קובץ מצורף mysig.php.png

וואו זה הרבה. אבל למה ראית את כל דקטור הו הישן, זה כ"כ משעמם וכ"כ ארוך.. וגם מרלין דיי גרוע לדעתי, מה מצאת בסדרה הזאת?
הרשימה שלי בערך חצי מזה, אבל לי יש עוד כמה שנים של זמן פנוי בכמיות לעבור אותך חח

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5533 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהTheCoon, ב-24.09.2013 - 21:28 PM, אמר:

וואו זה הרבה. אבל למה ראית את כל דקטור הו הישן, זה כ"כ משעמם וכ"כ ארוך.. וגם מרלין דיי גרוע לדעתי, מה מצאת בסדרה הזאת?
הרשימה שלי בערך חצי מזה, אבל לי יש עוד כמה שנים של זמן פנוי בכמיות לעבור אותך חח

אני דווקא אהבתי מרלין,
בכללי אני אוהב סדרות מהסוג הזה... אני מכליל אותן בקטגוריית הסדרות 'החמודות' חחח.
ובלי קשר, תראה גם מי תרגם את העונה הראשונה והשנייה של מרלין :)

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
117
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-24.09.2013 - 21:41 PM, אמר:

אני דווקא אהבתי מרלין,
בכללי אני אוהב סדרות מהסוג הזה... אני מכליל אותן בקטגוריית הסדרות 'החמודות' חחח.
ובלי קשר, תראה גם מי תרגם את העונה הראשונה והשנייה של מרלין :)
איזה NeoTrix אחד, למה ? :D

נערך על-ידי Google, 24.09.2013 - 22:22 PM.

Sprint

Sprint
  •  חברים רשומים
  • 412 הודעות
    • מונה תודות: 24 תודות
15
רגיל
אני מחפש סדרה קלילה, קומית 20 דק פרק ללכת לישון איתה,
ראיתי את שתי העונות האחרונות של family guy היה מצחיק, שני גברים וחצי ראיתי הכל מחכה לעוד עונה, כנל איך פגשתי את אמא והמפץ הגדול.
מצויר פחות טוב חשבתי להוריד the clevland show, אם יש משהו עם עלילה זה יהיה נחמד.
יש המלצותץ?

NoBoDy

NoBoDy

Out Of Work :(

•  צוות לשעבר
  • 862 הודעות
    • מונה תודות: 148 תודות
141
מעולה

צפה בהודעהSprint, ב-25.09.2013 - 18:16 PM, אמר:

ראיתי את שתי העונות האחרונות של family guy היה מצחיק, שני גברים וחצי ראיתי הכל מחכה לעוד עונה, כנל איך פגשתי את אמא והמפץ הגדול.
מצויר פחות טוב חשבתי להוריד the clevland show, אם יש משהו עם עלילה זה יהיה נחמד.
יש המלצותץ?
פילדלפיה זורחת
עברייני על - אבל זה 40 דקות פרק

KD_35

KD_35
  •  צוות לשעבר
  • 1884 הודעות
    • מונה תודות: 218 תודות
142
מעולה
מצטרף להמלצה על פילדלפיה זורחת

TheCoon

TheCoon
  •  חברים בכירים
  • 167 הודעות
    • מונה תודות: 30 תודות
24
רגיל

צפה בהודעהSprint, ב-25.09.2013 - 18:16 PM, אמר:

יש המלצותץ?
Arrested Development וCommunity.
שתיהן קומדיות ממש מתוחכמות, בCommunity יש מלא סאטירה על סדרות וסרטים וArrested Development יש כ"כ הרבה בדיחות "פנימיות" שכל פעם שאתה רואה את זה מחדש אתה מוצא עוד ועוד בדיחות.. אני ממש ממליץ עליהן, רק תזכור לראות כמה פרקים לפני שאתה מחליט אם אתה אוהב או לא, לוקח זמן להבין את הקטע של הסדרה ואם אתה לא מבין אולי זה לא יצחיק אותך ולא תרצה להמשיך לראות.
קליבלנד שו זה ממש מפגר, אם אתה רוצה לראות משהו מצוייר תראה סאות' פארק או פיוטצ'רמה שתיהן ממש טובות.
http://www.imdb.com/title/tt1439629/
http://www.imdb.com/title/tt0367279/

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: המלצה

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים