עבור אל תוכן

עזרה דחוף בקשר להעלאה ל- torrentleech

• הנושא נעול הנושא נעול
25 תגובות לנושא זה

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 135 הודעות
    • מונה תודות: 1 תודות
1
רגיל
קיבלתי הזמנה לאתר הטורנט הפרטי  
/http://www.torrentleech.org
אני משתמשת חדשה שם.
הבעיה היא כזאת הורדתי קובץ מסוים של 8 GB וזאת בלי לקרוא ולהבין את התנאים של ההורדות באתר. עכשיו אחרי שהורדתי ה- RATIO שלי
נמוך ושלחו לי הודעה שאם לא אעלה חזרה את ה- RATIO שלי אז יזרקו אותי מהאתר תוך 4 ימים.
2 שאלות:

1. הקובץ שהורדתי משם כבר ירד לי ואחרי שההורדה הסתיימה השארתי את הטורנט פתוח והשארתי את הקובץ ל - SEEDING
מישהו ישב במחשב שלי ומחק את הקובץ מהטורנט( לא מהמחשב אלא רק מהטורנט) עכשיו איך אני מעלה אותו ? אפשר הוראות מדויקות
ניסיתי כמה פעמים בתוכנת הטורנט ב- FILE  ואחר כך CREATE A NEW TORRENT ולא הצלחתי.
אני מציינת שלמשתמש חדש באתר torrentleech אין גישה לכפתור ה-UPLOAD שנמצא באתר.
2.הורדתי רק קובץ אחד של סרט שגודלו 8 GB והבנתי שאני צריכה להעלות חזרה לאתר את הקובץ בדיוק בדיוק כפי שהורדתי אותו
(שם התיקייה ,מספר הקבצים המצויים בו וכדומה).הבעיה היא שהבנתי שאם הורדתי 8 GB אני צריכה להעלות כפליים 16 GB כדי לשפר את
ה-RATIO שלי .עכשיו איך אני עושה את זה אם זהו הקובץ היחידי שהורדתי מהאתר הזה ומשתמש חדש לא מורשה בכלל ולא יכול להעלות
קבצים אחרים שיש לו במחשב שהוא הוריד מאתרים אחרים.

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
1. FILE -> הוסיפי את אותו טורנט שנמחק מהתוכנה ->  התוכנה תעשה RECHECH כלומר היא תבדוק שכל הקבצים במחשב ולא נמחקו ->  מצב SEEDING  כמו שהיה מקודם.  
*בקשר ל-UPLOAD זה לא קשור לבעיה רק מי  שבדרגת uploader באתר יש לו גישה לכפתור זה.

2.את צודקת צריך להעלות יותר ממה שמורידים ואני ממליץ לך לבקש ביפור מהחברה פה שיש להם סידבוקס לשיפור היחס שלך ב-TL.

ברוכה הבאה לפורום :)

נערך על-ידי jjbiggs, 22.09.2013 - 17:07 PM.

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 135 הודעות
1
רגיל
תודה  שענית.  עכשיו בקשר למה שאמרת . ידעתי  את זה כבר  איך שמים את הקובץ להעלאה בתוכנת הטורנט  ועשיתי את זה כבר אבל זה נראה כאילו לא קורה שום דבר, רשום למטה  0 מעלים 0 עמיתים  0 יחס שיתוף ובנוסף לזה השניות והדקות עוברות שוב ושוב מחדש ורשום לי " הטראקר שולח נתונים לא תקינים"  ואני לא מבינה למה הקובץ בדיוק כמו שהורדתי אותו מהאתר על כל פרטיו ובפרטי ההזנה של הקובץ שהעלתי רשמתי את כתובת הטראקר-   http://www.torrentleech.org/    דבר נוסףףףףףףףףףף   אני לא מבינה בכלל בהעלאות אלא רק בהורדות . מה זה בכלל  ביפור מי בכלל יסכים בכזו קלות להביא לי ??? לא נראה לי שמישהו יסכים. בבקשה תעזור לי. איזה מין אתר זה אני לא מבינה איך אפשר להוריד ככה קבצי סרטים אם הם מתחשבנים על כל GB

נערך על-ידי ORLY9992, 22.09.2013 - 19:06 PM.

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
    • מונה תודות: 163 תודות
117
מעולה
1. באיזו תוכנה את משתמשת?
2. אם שמת בפרטי הטורנט את כתובת הטראקר הרגילה זה לא יעבוד. את צריכה לשים את הפאסקי האישי שלך(הוא מובנה בקובץ הטורנט שהורדת מהטראקר).
3. תבקשי. אני מאמין שאנשים יסכימו לתת לך ביפור.
4. ביפור - שיתוף טורנט שלך בשרת בעל מהירות העלאה גבוהה, כך שיעלה לך את היחס.

בהצלחה

נערך על-ידי Google, 22.09.2013 - 19:28 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
285
מעולה
טוב, מחקתי את הנושא הקודם. ואת זה אני מעביר לפורום תמיכה טכנית כי לשם הוא יותר מתאים.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהORLY9992, ב-22.09.2013 - 19:03 PM, אמר:

תודה  שענית.  עכשיו בקשר למה שאמרת . ידעתי  את זה כבר  איך שמים את הקובץ להעלאה בתוכנת הטורנט  ועשיתי את זה כבר אבל זה נראה כאילו לא קורה שום דבר, רשום למטה  0 מעלים 0 עמיתים  0 יחס שיתוף ובנוסף לזה השניות והדקות עוברות שוב ושוב מחדש ורשום לי " הטראקר שולח נתונים לא תקינים"  ואני לא מבינה למה הקובץ בדיוק כמו שהורדתי אותו מהאתר על כל פרטיו ובפרטי ההזנה של הקובץ שהעלתי רשמתי את כתובת הטראקר-   http://www.torrentleech.org/    דבר נוסףףףףףףףףףף   אני לא מבינה בכלל בהעלאות אלא רק בהורדות . מה זה בכלל  ביפור מי בכלל יסכים בכזו קלות להביא לי ??? לא נראה לי שמישהו יסכים. בבקשה תעזור לי. איזה מין אתר זה אני לא מבינה איך אפשר להוריד ככה קבצי סרטים אם הם מתחשבנים על כל GB

היי, קודם כל ברוכה הבאה לפורום! הגעת לפורום הנכון כדי לשאול את השאלות הללו ולקבל את התשובות הנכונות ;)

לעניין,
בנוגע לבעיה שכתוב לך "הטראקר שולח נתונים לא תקינים", אני חושב שאני יודע מה הבעיה.
בתוכנה uTorrent כנסי להגדרות: אפשרויות -> העדפות
כנסי ללשונית שנקראת: ביטורנט
ושם תוציאי את הסימון איפה שכתוב: בקש מידע סקרייפ מהטראקר
תלחצי אשר.

תמחקי את הטורנט ותוסיפי אותו מחדש, לדעתי זה יפתור את הבעיה.

בנוגע לביפור, זה רק מונח. נובע מהמילה Buffer. כשאומרים לך מישהו שיבאפר לך את החשבון,
זה בעצם שיעזור לך להשיג עוד כמות העלאה. בדרך כלל היום זה מתבצע בכך שאנשים נחמדים (חח)
מציעים עזרה, את שולחת להם קובץ טורנט מתוך החשבון שלך (על מנת שההעלאה, וגם לחילופין ההורדה תיחשב על החשבון שלך ולא על חשבונו)
ואז הוא מוסיף את הקובץ טורנט לסידבוקס שלו. (הסבר כללי על מהו סידבוקס)
מאחר והסידבוקס זה בדרך כלל שרת שנמצא בחו"ל עם קצב מהירות אינטרנט מהיר מאוד, אז הוא מצליח לשתף כמות העלאה נכבדת
מאשר שתוכלי לשתף מהמחשב האישי שלך עם המהירות אינטרנט הנמוך שלך. כמובן שכל זה גם תלוי בטורנט עצמו שאת בוחרת... אבל זה נשים כרגע בצד.

בכל מקרה, לבעיות נוספות / שאלות את בכיף יכולה להמשיך לשאול כאן באשכול זה :)

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 135 הודעות
1
רגיל
אז איזה כתובת טראקר אני אמורה לשים בפרטי הקובץ????? מה זה פאסקי אישי שלי  שאמור להיות מובנה בקובץ הטורנט שהורדתי מהטראקר?    בקובץ הטורנט שהורדתי יש תיקיה שנקראת בשם הסרט ובתוכה  65 פריטים הכוללים קובץ של תמונה של מחשב כחול, 31 קבצי ציורים של ספרים , 31 קבצים לבנים, קובץ  R30 שנראה כמו קובץ של MEDIA PLAYER   וקובץ  SFV    מה מבין כל אלה אמור להיות הפאסקי האישי שלי? כל הקבצים האלה בכלל קשורים לחילוץ של הסרט מתוכם.

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
117
מעולה
כתובת הפאסקי מופיעה במאפיינים של הטורנט בתוכנה.
הכתובת שלך היא אישית והיא זו שאומרת לטראקר כמה העלית\הורדת. בכל קובץ שאת מורידה מהטראקר מופיעה הכתובת האישית שלך, אל תשני אותה.

נערך על-ידי Google, 22.09.2013 - 19:50 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
285
מעולה
מר Google, לא הבנתי באיזה הקשר אתה מסבך לה את החיים בכך שהיא צריכה ללכת ולשנות את הכתובת של הטראקר בטורנט עם הפאסקי וכו'?
לא רואה שום סיבה שהיא צריכה לעשות את זה.

אורלי,
בנוגע לכל הקבצים שאת רואה שם, בתכלס הקבצים הכי חשובים זה כל הקבצים שהאייקון שלהם ראית שהם ספרים, זה בעצם אומר שזה קבצים אשר
מכווצים ב-RAR. ואני מדבר על כל הקבצים שהסיומות שלהם הם r01,r02...r40 ו rar. כי משם את מחלצת את התוכן שהורדת.
כן זה קצת מעיק ומציק שכל פעם זה מכווץ ומפורק לחלקים, אבל מה לעשות זה חלק מחוקי הסצינה ובהרבה אתרים מעלים ככה תכנים.
הקובץ עם האייקון של המחשב, זה קובץ NFO, זה קובץ שבתוכו יש נתונים לגבי השיחרור שהורדת, כמו מפרט טכני אם זה סרט, תיאור קצר וכו',
אבל לא משהו שאמור לעניין אותך יותר מדי. בטח לא קובץ ה SFV שיש שם.

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 135 הודעות
1
רגיל
בתוכנה uTorrent נכנסתי להגדרות: אפשרויות -> העדפות
ואחר כך ללשונית שנקראת: ביטורנט
והוצאתי את הסימון איפה שכתוב: בקש מידע סקרייפ מהטראקר
ולחצתי אשר. אפילו שעשיתי  זאת זה עדיין רשום לי  "הטראקר שולח נתונים לא תקינים"    איפה בדיוק אמורה להיות כתובה כתובת הפאסקי שלי במאפיינים של הטורנט בתוכנת הטורנט  איפה בדיוק??? אפשר הכוונה מדויקת  לאיזה לשוניות בדיוק  להיכנס בתוכנת הטורנט??

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 135 הודעות
1
רגיל
מה אתם ,שאתם כל כך יודעים ומנוסים לא יכולים לענות לי סך הכל על שאלה פשוטה למה זה רושם בהעלאה " הטראקר שולח נתונים לא תקינים" סך הכל שאלתי שאלה שבכלל לא אמורה להיות מסובכת בשבילכם   רק שאלתי איך מעלים לאתר חזרה את הקובץ זה הכל

נערך על-ידי ORLY9992, 22.09.2013 - 20:10 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהORLY9992, ב-22.09.2013 - 20:09 PM, אמר:

מה אתם ,שאתם כל כך יודעים ומנוסים לא יכולים לענות לי סך הכל על שאלה פשוטה למה זה רושם בהעלאה " הטראקר שולח נתונים לא תקינים" סך הכל שאלתי שאלה שבכלל לא אמורה להיות מסובכת בשבילכם   רק שאלתי איך מעלים לאתר חזרה את הקובץ זה הכל

כי אולי מסתבר שזה לא כל כך פשוט :)
ולמה לבוא בגישה לא יפה שכזו מראש?

בכל מקרה,
היה יותר פשוט עם היוטורנט שלך היה באנגלית ולא בעברית, ככה שהשגיאה תופיע גם באנגלית וככה יהיה יותר פשוט לחפש בעיות דומות באינטרנט.
מה שכן, איזה טורנט את מנסה להוריד בדיוק? טורנט חדש? כי יכול להיות שאולי יש לך גם בעיה עם ה Wait Time. אם שמת לב,
כמשתמשת חדשה / משתמשת עם רטיו גרוע יש זמן המתנה שיש להמתין על מנת להוריד טורנטים חדשים.
תבדקי אם הבעיה מופיעה אצלך ככך בכל הטורנטים באתר.

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 135 הודעות
1
רגיל
הטורנט  שהורדתי ושאני מנסה להעלות חזרה לאתר אני אתן לך את הפרטים עליו   אם אתה רשום באתר אלה הפרטים שלו   http://www.torrentle.../torrent/429211   זה לא קובץ חדש   הוא שוחרר ב-25.12.2012    והורד 299 פעמים,  14 Peers    אבל לא הבנתי מה זה קשור עשיתי את כל שלבי ההעלאה של הקובץ בתוכנת הטורנט ורשום  לי הטראקר שולח נתונים לא תקינים

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 135 הודעות
1
רגיל
IPV6 IS INSATELLED רשום לי   LOGGER ב

Google

Google
  •  חברים בכירים
  • 1514 הודעות
117
מעולה

צפה בהודעהNeoTrix, ב-22.09.2013 - 19:56 PM, אמר:

מר Google, לא הבנתי באיזה הקשר אתה מסבך לה את החיים בכך שהיא צריכה ללכת ולשנות את הכתובת של הטראקר בטורנט עם הפאסקי וכו'?
לא רואה שום סיבה שהיא צריכה לעשות את זה.

אורלי,
בנוגע לכל הקבצים שאת רואה שם, בתכלס הקבצים הכי חשובים זה כל הקבצים שהאייקון שלהם ראית שהם ספרים, זה בעצם אומר שזה קבצים אשר
מכווצים ב-RAR. ואני מדבר על כל הקבצים שהסיומות שלהם הם r01,r02...r40 ו rar. כי משם את מחלצת את התוכן שהורדת.
כן זה קצת מעיק ומציק שכל פעם זה מכווץ ומפורק לחלקים, אבל מה לעשות זה חלק מחוקי הסצינה ובהרבה אתרים מעלים ככה תכנים.
הקובץ עם האייקון של המחשב, זה קובץ NFO, זה קובץ שבתוכו יש נתונים לגבי השיחרור שהורדת, כמו מפרט טכני אם זה סרט, תיאור קצר וכו',
אבל לא משהו שאמור לעניין אותך יותר מדי. בטח לא קובץ ה SFV שיש שם.

סלביק היקר, הסיבה שאני אומר לה לעשות את זה היא בגלל הדבר הבא:

צפה בהודעהORLY9992, ב-22.09.2013 - 19:03 PM, אמר:

ואני לא מבינה למה הקובץ בדיוק כמו שהורדתי אותו מהאתר על כל פרטיו ובפרטי ההזנה של הקובץ שהעלתי רשמתי את כתובת הטראקר-   http://www.torrentleech.org/

מה שיכול לגרום לה לשגיאה בגלל שהיא כתה שם את כתובת הטראקר ולא את הכתובת האישית שלה.

נערך על-ידי Google, 22.09.2013 - 20:36 PM.

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5526 הודעות
285
מעולה

צפה בהודעהGoogle, ב-22.09.2013 - 20:36 PM, אמר:

סלביק היקר, הסיבה שאני אומר לה לעשות את זה היא בגלל הדבר הבא:

מה שיכול לגרום לה לשגיאה בגלל שהיא כתה שם את כתובת הטראקר ולא את הכתובת האישית שלה.

הבנתי,
אז במקרה כזה התהליך הוא יותר פשוט מאשר להתחיל לשנות כתובות, אלא פשוט:
למחוק מתוך התוכנה את הטורנט, ולהוריד את הקובץ טורנט מחדש מהאתר ולהוסיף מחדש.

חחח סתם סיבכת לה ת'צורה :)

Lady.R

Lady.R
  •  חברים בכירים
  • 440 הודעות
    • מונה תודות: 68 תודות
62
טוב

צפה בהודעהNeoTrix, ב-22.09.2013 - 20:52 PM, אמר:

הבנתי,
למחוק מתוך התוכנה את הטורנט, ולהוריד את הקובץ טורנט מחדש מהאתר ולהוסיף מחדש.

חחח סתם סיבכת לה ת'צורה :)

אח שלי, הזדקנת :crazy:

sadowm

sadowm

ZSC FOR EVER

•  Owner
  • 8137 הודעות
    • מונה תודות: 693 תודות
364
מעולה

צפה בהודעהORLY9992, ב-22.09.2013 - 20:09 PM, אמר:

שימי לב כמה מנסים לעזור לך, לא יפה ההערה הזו

דרך אגב כל הטורנטים שאי פעם הורדתם נשמרים ב תקייה UTORRENT  ב APP DATA  ככה שאפשר להפעיל אותו שוב משם

הפעלה >  %appdata% >  ואז לחפש את התקייה utorrent

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 135 הודעות
1
רגיל
התיקייה שנקראת הפעלה  ריקה אצלי  אין שם כלום.  ובתיקייה שנקראת  uttorent  היכן שמותקן   uttorent  גם אין שם שום קובץ של  מה שהורדתי.   
תמונה שפורסמהNeoTrix, ב-22.09.2013 - 20:52 PM, אמר:

הבנתי,
למחוק מתוך התוכנה את הטורנט, ולהוריד את הקובץ טורנט מחדש מהאתר ולהוסיף מחדש.    נראה שאתה מסתלבט עלי, נראה לך ? הורדתי כבר  8 GB  ואני חייבת להם העלאה כפולה של 16 GB אז נראה לך שאני הוריד עוד 8?   בקיצור זה אבוד נראה שאף אחד לא יודע  לעזור, הטראקר יתן לי להמשיך להוריד עוד דברים? כי עדיף להוריד כמה שיותר עד שיזרקו אותי משם.

נערך על-ידי ORLY9992, 23.09.2013 - 10:48 AM.

ORLY9992

ORLY9992
  •  חברים רשומים
  • 135 הודעות
1
רגיל
מה אתם אומרים?

נערך על-ידי ORLY9992, 23.09.2013 - 10:59 AM.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים