עבור אל תוכן

Seedbox ב CHD

• אנא התחבר בכדי להגיב
5 תגובות לנושא זה

Phoenix

Phoenix
  •  חברים בכירים
  • 916 הודעות
    • מונה תודות: 152 תודות
133
מעולה
היי ,
ראיתי שהרבה פה לא כל כך הבינו את החוקים של שימוש SEEDBOX ב CHDbits אז אני יסביר לכם פה לגביהם .

נכון שהם יצאו עם הודעה על חוקים חדשים לשימוש בסידבוקס , אבל יצרתי קשר עם אחד המנהלים הראשיים והוא הסביר לי שאם משתמשים ב SEEDBOX עם IP ייחודי [ DEDICATED ] אז אין שום בעיה וכמובן מומלץ לא לקנות מ RESELLERS לא מוכרים למיניהם .

אחרי שתקנו SEEDBOX עם IP ייחודי [ לא חייב לקנות SEEDBOX ייעודי שעולה סתם יקר וגם הוא רק 100MB שזה בזבוז כסף לטעמי וגם הפסד מבחינת העלאה אלא SEEDBOX עם IP ייחודי במהירות 1GB ישתלם הרבה יותר ]
אני עם 100TB העלאה ב CHD העלתי 70TB מאז החוקים החדשים ותמיד השתמשתי ב SEEDBOX עם IP ייעודי חוץ מבהתחלה שהיה לי VPS 10GB .

בכדי לרשום את ה SEEDBOX שבבעלותכם יש להיכנס לכתובת : chdbits.org/seedbox.php
בשורה הראשונה תירשמו את כתובת ה IP של השרת [ במידה ואתם לא יודעים את כתובת ה IP היא אמורה להיות רשומה לכם בפרטים או שאפשר להיכנס להתחל -> הפעלה -> CMD -> ואז לרשום
Ping "here type your seedbox adress" כמובן בלי הגרשיים ולאחר מכן תקבלו את כתובת ה IP .

בשורה השנייה תעתיקו את הכתובת של הדף שבו מופיע הסידבוקס שאותו קניתם .

בשורה השלישית לרשום את השם של הסידבוקס שקניתם .

שורה רביעית וחמישית את המהירות של הסידבוקס שלכם
S

Buy From תבחרו RETAIL ובמקרה של RESELLER אז באופציה השנייה ואת השם של ה RESELLER.

ואז תלחצו על ADD SEEDBOX , יופיע לכם כוכב ליד השם שמראה שאתם משתמשים ב SEEDBOX .

*חובה ועדיף להוסיף סידבוקס ל מינימום 30 יום ולא להוסיף במועד מאוחר [ אפשרי להוסיף אבל ברגע שתמחקו אחרי מספר ימים שהם לא 30 יום ותרשמו את זה בסיבה של המחיקה אתם יכולים לקבל אזהרה ]

נערך על-ידי Gandolph13, 11.09.2013 - 17:26 PM.
לבקשת פותח האשכול

קיבל תודות על-ידי 3 משתמשים:

jjbiggs

jjbiggs
  •  VIP
  • 3380 הודעות
    • מונה תודות: 495 תודות
214
מעולה
ידוע כבר וזה בכלל לא מסובך ההרשמה של הסידבוקס.

JewishNinja

JewishNinja
  •  צוות לשעבר
  • 979 הודעות
    • מונה תודות: 318 תודות
260
מעולה
יעזור מאוד לכמה משתמשים פה,תודה רבה!

נערך על-ידי JewishNinja, 11.09.2013 - 13:38 PM.

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב
מי צריך סידבוקס העלאתי שם כבר 8GB :D

תודה !

Phoenix

Phoenix
  •  חברים בכירים
  • 916 הודעות
    • מונה תודות: 152 תודות
133
מעולה
חחחח מויאל תיזהר לא לשבור שיאים בקצב הזה ;)
ושכחתי להוסיף , שהסידבוקס חייב להיות ל 30 יום מיום הקנייה .. האמת שהוספתי כמה פעמים סידבוקסים שהיו 5-15 יום ולא הייתה בעיה אבל לעומת זאת חבר שעשה את זה ובסיבת מחיקה רשם שהסידבוקס ניגמר אחרי 15 יום קיבל אזהרה .

kApsy

kApsy

Moyal55

•  צוות לשעבר
  • 2357 הודעות
    • מונה תודות: 111 תודות
55
טוב

צפה בהודעהDevious, ב-11.09.2013 - 15:13 PM, אמר:

חחחח מויאל תיזהר לא לשבור שיאים בקצב הזה ;)
ושכחתי להוסיף , שהסידבוקס חייב להיות ל 30 יום מיום הקנייה .. האמת שהוספתי כמה פעמים סידבוקסים שהיו 5-15 יום ולא הייתה בעיה אבל לעומת זאת חבר שעשה את זה ובסיבת מחיקה רשם שהסידבוקס ניגמר אחרי 15 יום קיבל אזהרה .
נכנסתי בשביל לשבור שיאים
כבר 9GB וזה לא מפסיק חברה!!

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים