עבור אל תוכן

בדיחות שוות אבל חזקות

• אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

Gandolph13

Gandolph13
  •  VIP
  • 7263 הודעות
    • מונה תודות: 228 תודות
146
מעולה
1.איש אחד מתקשר הביתה, ילדה קטנה מרימה את הטלפון והאיש אומר: "שלום מותק מה שלומך? את יכולה לתת לי את אמא בבקשה?" הילדה: "שלום אבא´לה, אמא כרגע לא יכולה לגשת לטלפון. היא עסוקה עם הדוד משה בחדר שינה". אחרי מספר דקות של שתיקה האיש שאל: "מותק, אבל אין לנו שום דוד משה..." הילדה: "דווקא יש! אמא אמרה לי שיש. ועוד היא אמרה, שהיא עולה איתו לחדר השינה ושאני לא אפריע להם". שוב נשמעה שתיקה קצרה, והאיש אמר: "מותק, תוכלי לעלות בבקשה לחדר שיינה ולהגיד לאמא שאבא הגיע הביתה? אני מחכה, טוב?!" הילדה עשתה את מה שהאב ביקש וחזרה לטלפון. האב: "נו? מה קרה?" הילדה: "אמא קפצה מהחדר, ערומה ומבוהלת וכאשר היא רצה במדרגות מהקומה השנייה, היא החליקה במדרגות ונפלה. עכשיו היא שוכבת עם צוואר מקופל בצורה מוזרה..." האיש: "ומה עם דוד משה?" הילדה: "הוא קפץ מהחלון לתוך הבריכה, רק שהמשרת כשניקה אותה בבוקר שכח להוסיף מים. אז הוא שוכב שם עם מיץ פטל שיוצא לו מהפה". עברו עוד כמה שניות שתיקה והאיש שאל: "איזו בריכה? סליחה, זו משפחת כץ?

2.שתי צפוניות מחליטות לצאת לקמפינג. הן מצוידות במותגים מכף רגל ועד ראש, תיקים של פראדה, חולצות של דולצ'ה וגבאנה, נעלים של גוצ'י, וכו'. מגיעה שעת הערב, הן בונות אוהל (של איב סאן לורן) והולכות לישון. אבל מה, בלילה חם ואחת הבנות מחליטה לצאת לישון בחוץ. חמש דקות אחרי שהשתרעה תחת הכוכבים, בא תנין וטרף אותה. רק מה, היא היתה גבוהה והגוף שלה נכנס לגופו של התנין רק עד הראש, כך שהיא נשארה עם הראש מבצבץ החוצה.
למחרת בבוקר קמה הצפונית השניה ומחפשת את חברתה באוהל. משלא מצאה אותה יוצאת החוצה ורואה את הראש מבצבץ מהפה של התנין. מה היתה תגובתה?
"יא מאנייקית, שק שינה של לה-קוסט"?

באמצע הלילה פתאום נשברה הדממה ביער עבות באפריקה על ידי ארנב שהתחיל לבכות בכי תמרוקים, כל החיות ביער שלא הצליחו לישון באו אליו והתכנסו מסביבו ושאלו אותו למה הוא בוכה, אז הוא אמר שאשתו שהייתה פילה מתה, אז התחילו כולם לצחוק, אז הוא אמר : מה אתם צוחקים מישהו מתנדב לעזור לי לחפור את הבור ?! .

שני חברות נפגשות ומדברות בניהן, אחת מספרת לשנייה שאתמול בלילה בא אליה בעלה ואמר לה שעוד פעם אחת שהיא תעיז להתעסק איתו הוא יוציא את החיה ממנו, אבל בחייך רותי, מי בכלל מפחד משפנים ?.

יום אחד השועל הלך ביער וראה את הארנב רץ כולו מלא בדם, תפס אותו השועל ושאל אותו למה אתה בורח ? הארנב נאבק בכל כוחו בשועל ואמר לו : תן לי ללכת, תן לי לרוץ אני אסביר לך אחרי זה וברח משם כל עוד רוחו בנשפו, השועל המשיך ללכת ופתאום דובה גדולה תפסה אותו הרימה אותו באוויר ושאלה אותו : ראית במקרה את הטמפון שלי ?

פעם היה איכר ועוזר והאיכר רצה להישתתף בתחרות הפרות השנתית אז הוא רצה לקנות פרה הוא הלך ומצא פרה יפה וגדולה אבל פוזלת אבל המוכר אמר לו אים תכניס לישבן של הפרה צינור ותינשוף העניים שלה יתישרו
אוקי האיכר הלך לתחרות בשלב 1 תקה תציור בישבן של הפרה ועיניה יתישרו בשלב השני עשה אותו דבר בשלב השלישי כבר הוא לא הצליח לינשוף אז הוא ביקש מהאזור שלו שיחליף אותו האוזר בה החליף תצדדים של הצינור ונשף הם ניצחו בתחרות ואז שאל האיכר את האוזר שלו למה החלפתה תצד של הצינור ואז האוזר אמר איכס חשבתה שאני ינשוף מי פה לפה

itayoko

itayoko
  •  חברים רשומים
  • 31 הודעות
    • מונה תודות: 0 תודות
0
רגיל
חחחחחח אהבתי תשנייה ! אחלה בדיחות אחי !

Fatferret

Fatferret
  •  חברים רשומים
  • 180 הודעות