עבור אל תוכן

ווייז - תקלה בהנחייה הקולית  • אנא התחבר בכדי להגיב
תגובה אחת לנושא זה

#1
 scodoo2

scodoo2
  •  חברים רשומים
  • 741 הודעות
    • מונה תודות: 77 תודות
48
בינוני
  • מיקום: ישראל
ווייז: תקלה בהנחייה הקולית
תוכנת הניווט לא מצליחה להקריא את הוראות הניווט בימים האחרונים ובחברה הודיעו לנהגים כי הם מודעים לתקלה ומטפלים בה

נהגים שמנווטים עם ווייז נתקלו בימים האחורנים בתקלה משונה, והתוכנה לא הקריאה להם את הוראות הניווט כמו "פנה ימינה". ההוראות נקטעו באמצע או פשוט לא הוקראו ובחלק מהמקרים התוכנה החליפה שפה באופן עצמאי. נהגים נאלצים להביט על המסך לפני שהם פונים, או לעבור לתוכנת ניווט חלופית.

ווייז הישראלית, שלאחרונה נמכרה לגוגל בקצת פחות ממיליארד דולר, מציעה הנחיות ניווט בעברית בקולו של עמי מנדלמן, בקולה של גלית גורא עיני (בלשון זכר א לשון נקבה) או בדמויות כמו הרס"ר וחיקוי של שמעון פרס. לאחרונה החברה גם הוסיפה אפשרות נסיונית של הקראת שמות רחובות בעברית בשם "סיון", אלא שמדובר בזיהוי אוטומטי של השמות, ולא הקלטה ידנית של כל הרחובות בישראל.


תמונה שפורסמה
(צילומסך )

בעמוד הפייסבוק של החברה נכתב "היי לאחרונה קיבלנו פניות ממשתמשים שדיווחו על בעיות בהנחיות הקוליות ובשפת הממשק. אנחנו בוחנים את הפניות ונעדכן ברגע שיהיו ממצאים. תודה רבה לכל הפונים!".

#2
 katzir.s

katzir.s
  •  חברים רשומים
  • 547 הודעות
    • מונה תודות: 14 תודות
7
רגיל
Waze משתלבת ב-Google Maps אך לא בישראל
לאחר שרכשה את Waze מודיעה גוגל שהיא מתחילה לנצל את יכולותיה של וויז ומשלבת את דיווחי התנועה באפליקציית Gooole Maps לאנדרואיד ול-iOS כדי להעשיר אותה.
אתר techcrunch דיווח היום, שלאחר שגוגל קנתה את וויז במיליארד דולרים, היא מתחילה לעשות שימוש ביכולות של אפליקציית Waze החינמית הישראלית, ומשלבת את דיווחי התנועה שלה בתוך האפליקציה בחינם Google Maps. כלומר, כל מי שמשתמש באפליקציית גוגל מאפס, יתעדכן ממשתמשי וויז על הנעשה בכבישים.
אולם, די מפליא הדבר, שהשילוב הזה נעשה במדינות אחרות ולא בישראל, שדווקא בה אפליקציית Waze היא מאד פופולרית. השירות החדש ניתן בארה"ב, אנגליה, גרמניה, צרפת ועוד.
לחילופין, שולבו תמונות משירות Street View של גוגל בתוך כלי עריכת המפות של Waze.

מקור: http://www.telecomne...-לא-בישראל.html

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: מידע

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים