עבור אל תוכן

קריסה של האתר שאני נתקל בה לפעמים

• אנא התחבר בכדי להגיב
2 תגובות לנושא זה

hatulile

hatulile
  •  חברים רשומים
  • 168 הודעות
    • מונה תודות: 17 תודות
16
רגיל
אני גולש הרבה בפורום , ולפעמים אני מקבל את הדף הבא במקום הפורום שאני רוצה:
Warning: file_get_contents(http://rss.nana10.co.il/Default.asp?s=212): failed to open stream: Connection timed out in /home/www/admin/applications_addon/other/featuredcontent/sources/fcontent_show.php on line 1 Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'String could not be parsed as XML' in /home/www/admin/applications_addon/other/featuredcontent/sources/fcontent_show.php:1 Stack trace: #0 /home/www/admin/applications_addon/other/featuredcontent/sources/fcontent_show.php(1): SimpleXMLElement->__construct('') #1 /home/www/admin/applications_addon/other/featuredcontent/sources/fcontent_show.php(1): fcontent_show->autoGetRSS(Array) #2 /home/www/hooks/bim_fcontentSlideshow_492af6a7ac60ea8c3dd13c245741898e.php(17): fcontent_show->_start('') #3 /home/www/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(3462): bim_fcontentSlideshow->getOutput() #4 /home/www/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(3526) : eval()'d code(6): output->templateHooks('...') #5 /home/www/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(3526) : eval()'d code(43): shoutboxGlobalJs->globalTemplate('?

לטיפולכם...הפעם זה קרה לי כשנכנסתי לפורום "משחקים".

NeoTrix

NeoTrix
  •  מנהלים ראשיים
  • 5516 הודעות
    • מונה תודות: 340 תודות
283
מעולה
התקלה קוראת בגלל הבאנרים למעלה שיש בפורום אשר מתעדכנים מה-RSS של nana לגבי מאמרים חדשים של משחקים וכדומה.
כפי הנראה יש כרגע תקלה ב-RSS הזה, שהוא לא מצליח לשאוב ממנו לכן בינתיים העפתי את ה-RSS על מנת לגרום לפורום להיות זמין שוב פעם.

:)

hatulile

hatulile
  •  חברים רשומים
  • 168 הודעות
    • מונה תודות: 17 תודות
16
רגיל
תודה רבה לך :) !
שמח שמצאת לזה פתרון

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: עזרה

0 משתמשים קוראים נושא זה